هرنانز خواهان پیوستن به توپچیها

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,616 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هرنانز خواهان پیوستن به توپچیها

سلامروزنامه گازتتا دلااسپرت ایتالیا خبر داده که هرنانز بازیکن 26 ساله تیم لاتزیو می خواد پیشنهاد انژی رو رد کنه و به پیشنهاد ارسنال گوش بده وی علاقه مند که به توپچیها بپیونده
http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Arsenal-target-Hernanes-wants-Lazio-
to-spurn-Anzhi-money-and-let-him-go-to-Emirates-article891867.html

کی بازیکن شوت زن می خواست این همون بازیکن من یکی دوبار بازیهاش رو دیدم خفن شوت میزنه من که ازش خوشم میاد اگه کسه دیگه ای ازش اطلاعات داره خوشحال میشم نظرش رو بده
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 30/1/1391 | 14:29 گفت:

راستي مرسي وحيد جان

ehs در 30/1/1391 | 14:28 گفت:

نمي شناسم!اگه ونگر بگه خوبه شرطه!وگرنه منم دوست دارم تو ارسنال بازي كنم!!

علی قاسمی در 30/1/1391 | 12:53 گفت:

بازی کنی نهایت در حد رمسی کنونی میتونه باشه و این بازیکنا نمیتونند به آرسنال کمک بزرگی کنن

بازیکنایی ژورو رمسی بنایون شاماخ حتی آرتتا به درد آرسنال نمیخورند بقیه بازیکنای ضعیفتر دیگه جای خود داره

با این بازیکنا آرسنال 3 سال دیگه میشه مشه لیورپول انگلیس یا رم ایتالیا

پر از بازیکنای متوسط

پودولسکی 2 سال پیش بد نبود الان نمیدونم چطوره

محمد در 30/1/1391 | 11:14 گفت:

منم بازیا شو دیدم بازیکن خوبیه پاس تو عمقای خوبی هم میده

شاهين در 30/1/1391 | 04:20 گفت:

بایستی از بین گوتزه ، هازارد یا اریکسون ، یکی رو انتخاب کنیم . اینا کین دیگه ....

شاهين در 30/1/1391 | 04:20 گفت:

بایستی از بین گوتزه ، هازارد یا ارسکسون ، یکی رو انتخاب کنیم . اینا کین دیگه ....

hamed در 30/1/1391 | 01:13 گفت:

خدا کنه بیاد آرسنال...

soroosh در 29/1/1391 | 23:04 گفت:

مهاجم نیست
هافبک تهاجمیه
آمار خوبی داره
امیدوارم بیاد آرسنال

Saeed Milani در 29/1/1391 | 22:26 گفت:

بازیکن خوبیه ، جدیدن در تیم ملی برزیل هم فیکس بازی می کنه ، اگر بیاد خیلی خوبه.

توپچی جنوب در 29/1/1391 | 22:04 گفت:

سپهر نجفیان لایک واقعا همینطوره............

مجتبی عابدی در 29/1/1391 | 21:52 گفت:

اگه رئیس میخواد فصل بعد تیم و واسه قهرمانی ببنده باید قید عواطفش رو بزنه و بعضی بازیکنای دوست داشتنیمون و بچسبونه رو نیمکت . مث رمسی .

مجتبی عابدی در 29/1/1391 | 21:49 گفت:

کابلا خیلی بهتر از اینه . کلا هافبک های ظریف و تند و تیز و تکنیکی به سبکمون میان . اما مطمئن باشید چمبو فصل بعد AMF بازی میکنه و سسک رو از خاطره ها محـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو میکنه .

مجتبی عابدی در 29/1/1391 | 21:47 گفت:

مث یوهان گورکافه مو نمیزنه منتها مخش از گورکاف بهتر کار میکنه یه هافبک با قدرت بدنی بالا با سانتر های خوب و شوت های سنگین . اما اگه قراره هافبک تهاجمی بگیریم فقط هازارد خوبه واسمون چون مث هرنانز هم روزیسکیو داریم هم ارون جکی ارتتا .... .

مجتبی عابدی در 29/1/1391 | 21:46 گفت:

مث یوهان گورکافه مو نمیزنه منتها مخش از گورکاف بهتر کار میکنه یه هافبک با قدرت بدنی بالا با سانتر های خوب و شوت های سنگین . اما اگه قراره هافبک تهاجمی بگیریم فقط هازارد خوبه واسمون چون مث هرنانز هم روزیسکیو داریم هم ارون جکی ارتتا .... .

sepehr najafian در 29/1/1391 | 21:35 گفت:

آرسنال خواهان يه بازيکن از ليگ دسته 4 مقدونيه شد.
روز بعد.
تيم هاي تاتنهام من يو من سيتي ليورپول نيوکاسل اورتون آنژي پاري سن ژرمن ميلان يوونتوس لاتزيو رئال بارسا و 7 تيم ديگر خواهان او شدند.موافقيد؟

arash در 29/1/1391 | 21:05 گفت:

بازيكن خوبيه. اگر بياد آرسنال عالي ميشه!

HAMED toopchi در 29/1/1391 | 21:03 گفت:

الانه كه تاتنهام بپره وسط!