خبر بد

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,720 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر بد

سلاممیرور امروز صبح خبری روی سایتش گذاشته بود که مدیر برنامه های رابین در حال مذاکره با مسئولان تیم یوونتوس ایتالیا ست و این تیم می خواد پیشنهاد 25 میلیون پوندی برای رابین ارائه کنه

http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-news/Arsenal-transfer-gossip-Robin-van-Persie-approached-by-Juventus-ready-to-offer-25million-plus-for-striker-article894420.htmlما که نفهمیدیم اخر این ماجرا به کجا میره ولی خدا رابین رو برامون نگهداره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 6/2/1391 | 01:24 گفت:

بالاخره دیدیم که بارسا با اینکه جان تری رو اخراج کردن و یه پنالتی واسه بارسا گرفتن بازم نتونستن جلو یه تیم انگلیسی دووم بیارن و زیر پاشون رو خیس کردن...
امیدوارم همیشه همینجور بشه و حق به حقدار برسه...
بارساییها اگه جرات دارن بازم بگن داور با ما یار نبود!!!خودم ترتیبشون رو به بهترین نحو ممکن میدم !!!دیییی
اینقد انرژی گرفتم که دلم نمیخواد تا 2روز بخوابم....
یــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــس آی لایک ایت !!!


like \\m// like

سعيد توپچي در 5/2/1391 | 20:24 گفت:

milad foadiyan@ اين حرفارو جدي نگير، فقط بشنو بهش بخند. خود من اول عاشق آنري شدم،بعدش آرسنال! آنري رفتو من عاشق سيستمي موندم که آنري رو پرورش داده بود

milad foadiyan در 5/2/1391 | 18:40 گفت:

دوست عزیز v i c y متوجه نمیشم این حرفت که رابین از ارسنال بره نصف هوادارا ریزش میکنن ینی چی(اصلا متوجه نمیشم)
مگه با رفتن اشلی کول و انری و ریس و ویرا و اورمارسو پتی وفابرگاس هوادارای تیم ریزش کردن که با رفتن فن پرسی بخوان ریزش کنن؟
کسی که واسه رفتن یه بازیکن دیگه تیمشو دوست نداشته باشه نمیدونم میشه بهش گفت طرفدار یا نه

محمد حسینی در 5/2/1391 | 17:50 گفت:

ایشالا که شایعه است

محسن شعبانی در 5/2/1391 | 17:38 گفت:

بقول ونگر مساله رابین بیشتر از مادی بودنش احساسی و عاطفی هست. مطمئن باشید اگه رابین بره نصف این تماشاگرها تعصبشون نسبت به تیم رو از دست میدن .
بنظرتون برن عاشق بازی رمزی و شاماخ بشن ...

مریم تجدد در 5/2/1391 | 17:19 گفت:

چرته باباااااااااااااااااااااااااااااااااا

ehs در 5/2/1391 | 16:42 گفت:

گفتم پيشنهاد يووه رو بايد جدي گرفت!!!!
الكسي هم بعيده بيادارسنال احتمالا يا ميره ميلان يا كشورهاي عربي،چيزي كه مشخصه اينكه دل پيرو قطعا اين فصل از يووه جدا ميشه!!در نتيجه يووه برا فصل بعد دنبال يه مهاجم خوب مي گرده انصافا هم تيم خوبي درست كردن و سال بعد حتما شاخ ميشه!!
رابين هم فكر نكنم بره فعلا فقط حرف ميزنن تا بازار و گرم كنن!
مرسي وحيد جان

parsa در 5/2/1391 | 15:45 گفت:

مرسی وحید
شایعه ای بیش نیست
اگه بره هم به یووه نمیره
ارسنال در این چند سال یک بازیکن مثل دل پیروو
افسانه ای کم داشت که همیشه رهبر تیم باشه و تیم رو ول نکنه

Keivan در 5/2/1391 | 15:30 گفت:

من اصلا حرفتونو قبول ندارم...چرا نباید آرسنال کاپیتانش تاپایان دوران بازیگریش تو آرسنال بمونه مگه توتی ، دل پیرو، بوفون، جان تری، گیگز، اسکولز، جرارد،پویول... بازیکن نیستن؟؟؟ از پویول خاک بر سر بدتریم!!! همیشه تو این سالها هویتمون رو ازمون گرفتن یعنی خودمون میدیم...تیممون پر شده از بازیکنایی که تا جوونن بازی میکنن و وقتی سر شناس میشن دم از جدایی میزنن... توره،فلامینی،نصری،فابرگاس،گالاس،هانری...چرا همشون میخواستن برن!! واقعا چرا؟؟یعنی هیچ بازیکن بزرگی نمیاد تو تیممون... تیممون شده سکوی پرتاب بازیکنا به تیمهای دیگه همشم به خاطر بی لیاقتی مدیرای لعنتی باشگاست... یعنی چی اگه رابین بره به نفعمونه...من اصلا این حرفو قبول ندارم...تا هانری خواست بزرگ تیم شه رفت...فابرگاس خواست بشه رفت...حالا نوبت رسیده به ون پرسی!؟
امیدوارم این موضوع در حد پیشنهاد باقی بمونه و بس...

علی ارشدی در 5/2/1391 | 15:18 گفت:

highbury.ir/showthread.php?tid=6305&action=lastpost

علی ارشدی در 5/2/1391 | 15:18 گفت:

شایعاته آقا توجه نکنید

اگه این اتفاق بی افته رابین یه احمق واقعیه

سری آ؟؟؟؟؟؟؟؟ لیگ برتر انگلیس؟؟؟؟؟؟ کدوم یکی؟؟؟؟؟؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 5/2/1391 | 15:00 گفت:

ما تشنه ی این یه ذره پول نیستیم...
ما اگه رابین رو از دست بدیم دوباره باید چند سال واسه درست کردن یه کاپیتان و یه رهبر واسه تیممون باشیم...
بازیکنا تازه به رابین اعتماد پیدا کردن و اونیه کاپیتان فوق العادست واسه تیم...
اگه بره دوباره بار تجربه ی تیم میاد پایین و....
خداکنه نره...

like \\m// like

سينا در 5/2/1391 | 15:00 گفت:

نه داداش ارسن رو سر ما جا داره ولي.....

abolfazl در 5/2/1391 | 14:48 گفت:

سینا حواستو جمع کن یه وقت از گل به ارسن کمتر نگی که من...................

سينا در 5/2/1391 | 14:38 گفت:

حسين عجب حرفي زد به نظر منم بره بهتره كه ميره شكي توش نيست
همون موقع كه شروع كرد به كلزني مداوم معلوم بود كه شكارش ميكنن
تو ارسنال يه قانون وجود داره به نام قانون جنكل يعني هركي دلش بخواد ميره ميمونه ولي كاش ارسن يه ذره به فكر حفظ تيم باشه

abolfazl در 5/2/1391 | 14:26 گفت:

عمرا.با نظر سعید غلامی هم به شدت موافقم.مرگگگگگگ بر بارسا.هیجا نمیره کاپیتان.مرگ بر بارسارو خودش میدونه برا کی نوشتم

توپچی جنوب در 5/2/1391 | 14:23 گفت:

آرسن ونگر اطمینان داده است که ون پرسی را در تیم خود حفظ کند ، بازیکنی که همیشه در لیست آرزوهای رئال مادرید ، بارسلونا ، منچستر سیتی ، هر دو باشگاه میلانی و پاریس سنت ژرمن قرار داشته است.آرسن ونگر برای فروش او تحت فشار نخواهد بود

باشگاه آرسنال همچنان امیدوار است و با اعتماد به نفس اعلام می کند که کاپیتان خود را در لندن حفظ خواهد نمود و معتقد است نکته اساسی در مورد ون پرسی مسائل عاطفی و وفاداری او به باشگاه است.

رابین هود من هیج جا نمیره اون یکی از متعصب ترین و با غیرت ترین بازیکنان آرسنال هستش این ها همش شایعه بیش نیست در اطراف بازیکنان بزرگ همیشه شایعه زیاد هستش

♥Arsenal♥ در 5/2/1391 | 13:57 گفت:

احتمال زیاد انجام بشه این ترانسفر چونکه آرسنال هم تمایل به خرید دلپیرو داره.........!!!

ولی ون پرسی رفتنیه........!

hamidarsenal در 5/2/1391 | 12:43 گفت:

ما سال دیگه جام مخواهیم؛پس باید رابین بمونه

hamidarsenal در 5/2/1391 | 12:42 گفت:

ما سال دیگه جام مخواهیم؛پس باید رابین بمونه

سعيد غلامي در 5/2/1391 | 12:13 گفت:

ارسنال هميشه ارسناله حالا هر كي خواست بره هم بره.......
اگه هست بايد با تمام وجود باشه......
پاتريك ويرا و هانري هم رفتن ولي ارسنال هميشه ارسناله به ونگر اعتماد كنين ميدنه داره چيكار ميكنه سال قبل واسش تجربه شده......
ولي به نظر من رابين ميمونه و جاودانه ميشه.....

vahid در 5/2/1391 | 12:10 گفت:

اقا ما چندتا حمید فرازی داریم من گیج شدم؟؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 5/2/1391 | 12:06 گفت:

فعلا شایعات زیاده و برای مهاجمی مثل ون پرسی پیشنهادات زیادی داده میشه و این طبیعیه.یکی دو تا از سایتا هم زده بودن قصد داره یه قرار 4 ساله جدید رو با آرسنال امضا کنه تا خیال همه راحت بشه.الان یه کم زوده

یوسف در 5/2/1391 | 11:49 گفت:

شرط هواداریم رو میبندم رو اینکه رابین تیم رو ترک نمیکنه اگه 2 تا بازیکنه طراز اول بخریم
همون پودولسکی و یکی دیگه

عليرضا عمراني در 5/2/1391 | 11:21 گفت:

رابين اگه بره در حق تيم نامردي كرده.
چون وقتي مصدوم بود تيم هواش رو داشت و الان كه به اوج رسيده نوبت اينه كه هواي ما هوادارا و تيم رو داشته باشه

حسین در 5/2/1391 | 11:21 گفت:

انقدر به این موضوع بد بین نباشید.رابین به زودی 29 ساله میشه و از قراردادش هم یه سال بیشتر نمونده.با این وجود فروشش میتونه بیشتر از 30 میلیون پوند پول برای باشگاه به ارمغان بیاره.در صورتیکه مسئولای باشگاه و ونگر بخوان تیم خوبی دست و پا کنن فروش رابین میتونه اتفاقا خیلی به نفع ارسنال باشه.

هرچند خیلی دوستش دارم و ترجیح میدم نره

مصطفی کاظمی در 5/2/1391 | 10:53 گفت:

با توجه به اینکه رابین 28 سالشه و 1 سال از قراردادش مونده و آرسنال مجبوره بفروشتش بیشتر از 30 تا بهش نمیدن.

vahid در 5/2/1391 | 10:18 گفت:

سلام عزیزان دل فکر میکنم یکجا زده بود 30 میلیون پوند چون یک سال قرارداد داره اگه هم اشتباه میگم یکی که اطلاعات بیشتر داره بگه ممنون

مجتبی هانری در 5/2/1391 | 10:10 گفت:

ای داد بی داد!!!
رابین دلمون نشکن!!
سیتی ویونتوس بیشتر پیشنهاد میدن نسبت به دیگر تیم ها،
راستی وحید پیشنهاد قبلی سیتی چه قدربود؟

HAMED toopchi در 5/2/1391 | 09:36 گفت:

اومدن پودولسكي، يعني رفتن رابين