شایعات روز

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,553 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات روز

سلام
1:خبرگذاری فرانس فوتبال خبر دااه که ارسنال وارد مذاکره شده با باشکاه رن در مورد امویلا ارسنال قصد داره تا قبل از پایان فصل توافقاتش رو با رن و امویلا کامل کنه

http://tribalfootball.com/articles/arsenal-advanced-rennes-talks-yann-mvila-3111361

2:دنیلسون بر میگرده به ارسنال

http://tribalfootball.com/articles/arsenal-recall-denilson-sao-paulo-3111501

3:باشگاه بشیکتاش ترکیه نیز علاقه مند به جذب بنتنر

http://tribalfootball.com/articles/besiktas-chasing-arsenal-striker-bendtner-3111641
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 7/2/1391 | 02:21 گفت:

ورينگتون رو ام ويا ترجيح مي دم قيمت بازيكنه رو هم در نظر بگيريد!!
دنيلسون هم موندني نيست ولي انصافا هنوز جا داره از تيم بره!
مرسي وحيد جان

hamed در 6/2/1391 | 22:37 گفت:

خدا کنه هر بازیکنی که میاد واقعا موثر باشه و مثل پارک چو یونگ به درد نخور نباشه...

علی ارشدی در 6/2/1391 | 22:05 گفت:

حسین تیموری@ یه استثنا

vahid در 6/2/1391 | 21:19 گفت:

مصطفی سلام خوشم میاد ما دوتا نظراتمون به هم نزدیک به جای این دوتا برو هازارد رو بگیر که به دردمون بخوره

مصطفی کاظمی در 6/2/1391 | 21:08 گفت:

در مورد امویلا با وحید موافقم،عمرا به کارمون بیاد ولی ورتونگن خوبه به شرطی که پرمرته رو بفروشن وگرنه اونم نباید بیاد.

محمد در 6/2/1391 | 20:59 گفت:

امویلا یه هافبک دفاعی صرف نیست
توی کار تیمی شرکت میکنه و اتفاقا پاس هاش هم بد نیست
به شخصه از اومدنش استقبال میکنم

سید امین هاشمی در 6/2/1391 | 20:39 گفت:

مرسی وحید جان

hosein-gunner در 6/2/1391 | 20:30 گفت:

عزیزم گیلبرتو سیلوا پس چی بود؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 6/2/1391 | 18:48 گفت:

من اصلا نمی خوام دنیلسون برگرده و بمونه برزیلی ها تو انگلیس موفق نمیشن(به جز سانتوس خودم)

کمیل رحیمی در 6/2/1391 | 18:34 گفت:

تیم به 2 تا هافبک خلاق مثل هازارد و گوتزه نیاز داره، تا کی باید رمسی رو تحمل کنیم؟

حمید فرازی در 6/2/1391 | 18:27 گفت:

اگه واقعا کار او ویلا و ورتونگن رو هم قبل از یورو تموم کتیم میشه انتظار یه فصل خیلی خوب رو داشت.دو بازیکن جوون و با استعداد که قابلیت بازی در چند پست رو دارن.اگه بشه یه هافبک هجومی در حد مونتولیوو رو هم بخریم تا بعد از یکی دوسال چندبازیکن مستعد تیم رزرو هم به تیم اصلی برسن خیلی خوب میشه.

دنیلسون هم خبر رسمیش تو سایت هست و گفته تابستون برمیگردم تا وضعیتم مشخص بشه نه اینکه حتما بیاد و بمونه

parsa در 6/2/1391 | 16:31 گفت:

وحید جان دمت گرم
نمیدونم چرا ولی دنیلسون را دوست دارم در مورد امویلا و ورتونگن سخت در اشتباهی فرما حداقل 2یا3 بار درفصل مصدوم میشه
بجاش حتما استاد میخواد بیاد تو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 6/2/1391 | 15:58 گفت:

خیلی خوبه که امسال آرسنال داره قبل از مسابقات یورو تیم رو ببنده ...
1- قیمت بازیکنان اروپایی بعد از یورو فجیع میره بالا....
2- بازیکنان که بدونن کی قراره کنارشون بازی کنه و مربی تیم بدونه چه بازیکنانی در اختیار داره برنامه هاش بهتر و هماهنگ تر اجرا میشه....

(Hooman sam (Dark metal در 6/2/1391 | 15:40 گفت:

خرید واسه تیمی مثل ما که خوراکش مصدوم دادنه حتی اگه هزارتا هم باشه طوری نیست... با این تیم پزشکی مسخرمون...
like \\m// like

(Hooman sam (Dark metal در 6/2/1391 | 15:40 گفت:

خرید واسه تیمی مثل ما که خوراکش مصدوم دادنه حتی اگه هزارتا هم باشه طوری نیست... با این تیم پزشکی مسخرمون...
like \\m// like

sepehr najafian در 6/2/1391 | 15:34 گفت:

در مورد دنيلسون اشتباه ميکني.2 روز پيش شنيدم ميخواد به طور کامل بره سائوپائولو

soroosh در 6/2/1391 | 15:11 گفت:

وحید امویا میاد جای سانگی که هی توپ لو میده
ورتونگن هم به صورت چرخشی با کوشیلینی و ورمائلن عوض میشه
کل فصل که قرار نیس یه عده ثابت بازی کنن اگه این جوری باشه رئال و بارسا چرا چرا هر سال دارن بازیکن می خرن؟
ما قراره تو 4 جام مدعی (البته مثلا مدعی) باشیم نه تو یه جام
گاهی نشوندن کاکا رو نیمکت واسه تیم خیلی با ارزشه
هافبک های تیم باور می کنن که از اون بهترن و رشد می کنن

vahid در 6/2/1391 | 14:59 گفت:

من که نمی فهمم امویلا و ورتونگن اگه بیان کجا بازی می کنن بازیکنان خوبی هستند و فکر نمی کنم که رو نیمکت بشینن ما هافبک تکنیکی و بازیساز می خوایم بابا ونگر دنبال اون هم باش

vahid در 6/2/1391 | 14:59 گفت:

من که نمی فهمم امویلا و ورتونگن اگه بیان کجا بازی می کنن بازیکنان خوبی هستند و فکر نمی کنم که رو نیمکت بشینن ما هافبک تکنیکی و بازیساز می خوایم بابا ونگر دنبال اون هم باش