شینجی کاگاوا

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 266,024 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

شینجی کاگاوا

سلام داداشای گلم در این لحظه می خوام از هومن عزیز تشکر کنم برای یاد دادن اپلود عکس در سایت ممنون هومن جانسان خبر داده که ارسنال هم به کاگاوا علاقه مند و ونگر قصد داره که یک هافبک تهاجمی رو در این تابستان به اشبرتون بیاره اما ارسنال باید با رقیب سر سخت خود یعنی منچستر رقابت کنه این تیم هم به شدت خواهان این بازیکن
http://tribalfootball.com/articles/arsenal-seek-beat-man-utd-borussia-dortmund-star-shinji-kagawa-3168361
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 22/2/1391 | 14:51 گفت:

مال شانچستره

سید محمد رضا در 22/2/1391 | 14:21 گفت:

اگه بیاد که خوبه

مصطفی کاظمی در 22/2/1391 | 12:54 گفت:

آرسنال که معلومه نمیگیرتش ولی خوبیش اینه که با این کارش قیمتش میره بالاتر و احتمال داره منچستر پشیمون شه.

soroosh در 22/2/1391 | 11:46 گفت:

میره منچستر زیاد امیدوار نباشید
فصل پیش هم فرگی خیلی دنبالش بود

vahid در 22/2/1391 | 11:45 گفت:

امیدوارم شایعه باشه اما میگن که مدیر برنامه هاش این شایعه رو ساخته تا اینتر به خودش بیاد و برای به خدمت گرفتنش سریع بجنبه یک جور بازار گرم کنی ولی من که امیدوارم بیاد

(Hooman sam (Dark metal در 22/2/1391 | 11:38 گفت:

مرسی وحید خان...
-----
من که ازش بدم نمیاد مخصوصا بخاطر اینکه جدا از بازی خوبش میزان طرفداری شرق آسیا از تیم رو خیلی خیلی میبره بالا...
منچستر هم واسه همین میخوادش ، دقیقا مثل پارکشون...
-------------------
وحید یه جایی دیدم گفتی شاید ام ویلا نیاد ؟؟؟ حقیقت داره ؟؟ برم خودکشی کنم الان!!!؟؟؟

like \\m// like

محمد على(اباى) در 22/2/1391 | 11:29 گفت:

like

سعيد غلامي در 22/2/1391 | 11:19 گفت:

اقا همه جا گفتن ام ويلا توافق كرده داره مياد. الان يه سري ميگن نمياد جريان چيه؟

hamed در 22/2/1391 | 10:56 گفت:

اگه لیاقت بازی برای آرسنال رو داشته باشه حتما میاد آرسنال...

سید سجاد حسینی در 22/2/1391 | 10:53 گفت:

بازیکن خیلی خوبیه

vahid در 22/2/1391 | 10:21 گفت:

چون یک سال دیگه با دورتموند قرارداد داره و خودش هم نمی خواد قراردادش رو تمدید کنه

sepehr najafian در 22/2/1391 | 09:57 گفت:

آرمان like

آرمان الهیاری در 22/2/1391 | 09:47 گفت:

هرجا سخن از خرید بازیکن توسط آرسنال است نام شانچستر نیز درآنجا می درخشد