خروجی های باشگاه

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,759 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خروجی های باشگاه

سلام دوستاندیلی میل خبر داده که:شاماخ.اسکیلاچی.بنتنر.ولا.فابیانسکی.دنیلسون باشگاه رو ترک خواهند کرد و با فروش این بازیکنان ارسنال رقم 23 میلیون پوند به جیب میزنه

http://tribalfootball.com/articles/arsenal-sell-slash-wage-bill-3170281

23 میلیون به اضافه پول نقل و انقالات تابستان میگیم یک چیزی در حدود 50 میلیون پوند شاید هم بالاتر حالا من کمتر گرفتم با این پول میشه نیاز های باشگاه رو حل کرد


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 24/2/1391 | 13:08 گفت:

به شرطی دست و دل باز باشیم....

نمیگم بازیکن گرون قیمت بخریم ولی بازیکنی که میخریم ارزش بازی برای تیم آرسنال رو داشته باشه...

محسن شعبانی در 24/2/1391 | 02:00 گفت:

=گوتزه

ehs در 23/2/1391 | 23:43 گفت:

50 ميليون كه خوبه 150 ميليون هم داشته باشيم همچنان تابستون با نقل و انتقالات ارومي خواهيم داشت!!!!!!!!!!

soroosh در 23/2/1391 | 22:40 گفت:

کافیه تیم ورتونگن(7میلیون)و امویا(17میلیون) رو بخره
مطمئن باشید با این شرایط قهرمانیم چون هیچ کی نمیتونه بهمون گل بزنه :)

Hossein Y در 23/2/1391 | 22:39 گفت:

ولی بنده خدا ولا حیفه ....نه؟؟

Hossein Y در 23/2/1391 | 22:39 گفت:

خاک تو سرمون که 6 تا بازیکن میفروشیم تازه میشه 23 میلیون پوند!!!!!!!!!!!!!

masoud mahmudpur در 23/2/1391 | 21:17 گفت:

اگه اینارو بفروشیم که دیگه مهاجم نداریم

محمد على(اباى) در 23/2/1391 | 20:35 گفت:

با این پول باید به کاوانی یا فالکاو پیش نهاد داد

رضا توپچی در 23/2/1391 | 20:16 گفت:

آقا تشکر.
ولی حیف نیست کاکا با25 تا تو بازار باشه و ما در حالی که محدودیت مالی وتعداد بازیکن(قانون 25تا رو میگم) داریم وهمچنین نیاز به یک عنصر خلاق بین بازیکنانمون،همین جوری الکی دنبال بازیکنان بی اسم ولی به نسبت گران میگردیم؟؟؟؟
کاکا یه ریکاوری روحی میخواد که اگه از زیر اسم رونالدو بیرون بیاد حتما" دوباره میدرخشه....

مصطفی کاظمی در 23/2/1391 | 20:13 گفت:

کاکا جایی نمیره حداقل یه فصل دیگه میمونه،در ضمن آرسنال با یکی دو تا خرید و برگردوندن قرضیا میتونه واسه قهرمانی بجنگه چون ما ونگرو داریم ولی اونا ندارن.

HAMED toopchi در 23/2/1391 | 20:10 گفت:

جورو كو پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیرعباس در 23/2/1391 | 20:08 گفت:

اگه ونگر امسال 30 تا هم خرج کنه خوشحال باشین ..

vahid در 23/2/1391 | 19:58 گفت:

رضا جون رو کاکا حساب نکن داره میره پاریسن ژرمن به احتمال زیاد اما قیمتش که چند وقت پیش تو یکی از سایتا دیدم حدود 25 تا 30 بود به گمانم

Keivan در 23/2/1391 | 19:54 گفت:

آقا هیچ ربطی به ونگر نداره ونگر دوست داره تیمی رو از هیچ به همه چی برسونه دوست نداره مثل سیتی بازیکن های خوب تیمهای دیگه رو با پول بگیره دوست داره کسایی مثل ولکات و چمبو رو ستاره بکنه همین ون پرسی زمان هانری زیاد کسی ازش شناخت نداشت اگر هم میبینین آرتتا و بنایون و چندتای دیگه رو این فصل گرفت به خاطر ترک بازیکنای کلیدیمون بود وگرنه هیچ وقت امثال بنایون جاشون تو تیم نبود البته از توانایی های بنایون بگذریم ما با همین بازیکنا از تیمهایی مثل تاتنهام و چلسی و لیورپول که چندین برابر ما خرج کردن بهتر نتیجه گرفتیم پس میبینیم که ونگر اگه سیاستی مثل مانچینی و بقیه رو پی بگیره انتخاب بازیکنش حرف نداره...

(Hooman sam (Dark metal در 23/2/1391 | 19:36 گفت:

مرسی...
درست میگی...
البته من دوس ندارم ولا بره ، اما با رفتن بقیه موافقم...

like \\m// like

رضا توپچی در 23/2/1391 | 19:16 گفت:

با این 50 یا فوقش55 میشه توی 2 پست بازیکنه خوبی(نه عالی) رو گرفت،حالا ما واقعا" دو تا بازیکن توی تیم کم داریم برای کسب قهرمانی؟
خالا پول که نداریم،دزدی یا گدایی هم نمیتانیم بکنیم!!!!پس چرا خود زنی کنیم و شاماخ رو بفروشیم؟؟؟
راستی داش وحید شما که دستتون تو کاره،کاکا قیمتش چنده؟؟؟طوری هست که با ام ویلا بتونیم بخریمش؟؟؟

milad foadiyan در 23/2/1391 | 19:09 گفت:

Dele khojassei daria Hossein Jan wenger tu mosahebash alanan gofte bud donbale em villa nist(lahnesham yejur bud ke behesh nemikhord harfi az ruye maslahat bashe).

HOSSEIN در 23/2/1391 | 18:58 گفت:

فقط 50 میلیون برای نقل و انتقلات؟!!!!
واقعا شرم آوره...بچه ها سال دیگه هم همین آشه و همین کاسه.بابا ونگر لیسانس اقتصاد داره.و طبیعتا اقتصادی فکر میکنه.هرگز باشگاه بازیکن بزرگی در زمان ونگر نخواهد خرید.تا ونگر رو داریم نباید در بازار نقل و انتقالات دنبال چیزی باشیم.بنشینید و ببینید.آینده چه چیزی را رقم میزند.آرسنال اگه هم بخواد کسی رو بخره نهایتا ام ویلا(به احتمال کم)و شایدم یه بازیکن دیگه رو بخره.والسلام نامه تمام!!!
قبول دارین؟!!!