نظر سنجی؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,725 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی؟

سلامالان تو سایت کانون هوادارای منسیتی بودم نوشته بود که هازارد با سران سیتی به توافق رسیده و گفته هفته گذشته برای مذاکرات به انگلیس سفر کرده خوب این هم پرید اما اومدن هازارد یک جنبه مثبت داره و نیمکت نشینی نصری

خوب حالا نوبت ارسنال که از این فرصت استفاده کنه منسیتی 2تا بازیکن داره که من بهشون علاقه دارم جانسون و میلنر مخصوصا جانسون وی در لیست فروش منسیتی اگه ما فردا سوم شیم شرایط فرق میکنه و بازیکن دیگه ناز نمی کنه و ما می تونیم با یک پیشنهاد در حد متوسط یکی از این بازیکن ها رو بیاریم تو تیم (جانسون)


نظر شما چیه عزیزان ؟؟؟؟؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 24/2/1391 | 13:08 گفت:

فقط ژکو !!!!!

محمد على(اباى) در 24/2/1391 | 11:48 گفت:

hardo khooban vali kolan hal nemikonam behtare zheko ro begirim

parsa در 24/2/1391 | 11:15 گفت:

هردو عالی اند

(Hooman sam (Dark metal در 24/2/1391 | 10:10 گفت:

چون وحید دوسش داره ، منم دوسش دارم... !!!!دیییی

like \\m// like

hamed در 24/2/1391 | 10:07 گفت:

اگه بیاد آرسنال خوب میشه ، پس امیدوارم که بیاد...

حاکم 26 در 24/2/1391 | 09:54 گفت:

آره خوبه. ولی هازارد یه چیز جیززیه... عاللیه. ولی آدامم خوبه. از هیچی بهتره. به شرط اینکه ایدتو به رئیس بگ. :دی

مجتبی هانری در 24/2/1391 | 06:47 گفت:

هر دو ..
ولی همان طور که اشاره کردی جانسون چیزی دیگه ست.

شایان در 24/2/1391 | 00:55 گفت:

آدم جانسون.... واندرفوووووولل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوسش دارم!!! تیزه!!

مصطفی کاظمی در 24/2/1391 | 00:50 گفت:

جانسون عالیه.
به نظر من جانسون و کاگاوا رو هم 25 تا هم نمیشن و اساسیم به کارمون میان.

رضا توپچی در 24/2/1391 | 00:50 گفت:

بازیکنان خوبی هستن،سال پیش یان رایت گفته بود باید به بازیکنان تیم های رقیب پیشنهاد بدیم تا اونا بترسند و بخاطر حفظ بازیکنانشان اطراف بازیکنان ما پیداشون نشه(البته منظورش بازیکنان کلیدی تیم حریف بود)

سعيد غلامي در 24/2/1391 | 00:48 گفت:

اره خوبه

علی ارشدی در 24/2/1391 | 00:32 گفت:

آدام جانسون رو دوست دارم :) بازیکن تیزیه

ناصر در 24/2/1391 | 00:29 گفت:

از بازیش خوشم میاد

ehs در 23/2/1391 | 23:53 گفت:

هر دو شون خوبن ولي ونگر اصولا از شرايط مثل اين استقبال نمي كنه فقط بازيكنهايي رو مي خره كه واسش برنامه داشته باشه!!
دورتمند هم بايرن رو پكوند!!!(چه بازي مي كنه كاگاوا!!!!)

vahid در 23/2/1391 | 23:01 گفت:

ای بابا ببخشید این اولین باره که یکی تو سایت از من غلط املایی می گیره الان درستش میکنم

Hossein Y در 23/2/1391 | 22:59 گفت:

این کلمه (موثبت) خیلی باحال بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
املا چند میشدی داداش>>>؟؟؟!!!
:)))))))))))))))))))))))))

soroosh در 23/2/1391 | 22:58 گفت:

جانسون عالیه من که خیلی باهاش حال می کنم
خدا کنه به خریدش فکر کنیم
از میلنر ولی زیاد خوشم نمیاد :دی