چهار تیم به دنبال هازارد

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,746 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چهار تیم به دنبال هازارد

سلام دوستان



یکی از مدیران تیم لیل فرانسه گفته که چهار تیم علاقه مندی شون رو به هازارد اعلام کردند تیمهای چلسی . منسیتی و منچستر یونایتد ؟! اما اسم تیم چهارم رو نگفته یعنی ممکن که اون تیم ارسنال بوده باشه شاید تیم داره یک کارایی می کنه که هوادارا رو سوپرایز کنه

اگه بشه چی میشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

ehs در 3/3/1391 | 01:10 گفت:

اميدوارم بياد!!ما بهش نياز داريم!!

soroosh در 2/3/1391 | 19:48 گفت:

احتمالا تیم چهارم تاتی بوده

توپچی جنوب در 2/3/1391 | 17:54 گفت:

امیدوارم این فصل آرسنال بتونه تو نقل وانتقالات برعکس سالهای قبل سوپرایز زیاد داشته باشه مثل خرید پودولسکی

masoud mahmudpur در 2/3/1391 | 14:52 گفت:

امکان نداره ارسنال از این کارا بکنه

حمید فرازی در 2/3/1391 | 14:51 گفت:

با توجه به مبلغ انتقال و دست مزد هفتگیش بعیده مدنظر آرسنال باشه

علی ارشدی در 2/3/1391 | 13:24 گفت:

مردک هیچی نیست!!!!!!! بازیکن خوبیه اما دقیقا کپی نصریه همین الان داره از علاقه اش به 700 تا تیم حرف میزنه معلومه که من نمی خوام همچون بازیکنی بیاد آرسنال(چرا شکلک سبز نذاشتی آرمان)

parsa در 2/3/1391 | 13:02 گفت:

نمیاد بابا...

اميرحسين اباذري در 2/3/1391 | 12:28 گفت:

بهتري بازيكن اين فصل فرانسه شد؛18سالشه!

علی قاسمی در 2/3/1391 | 12:02 گفت:

آرسنال نمیاد
نه اینکه نمیاد
آرسنال نمیتون بخرش

علی قاسمی در 2/3/1391 | 12:02 گفت:

آرسنال نمیاد
نه اینکه نمیاد
آرسنال نمیتون بخرش

علی قاسمی در 2/3/1391 | 12:02 گفت:

آرسنال نمیاد
نه اینکه نمیاد
آرسنال نمیتون بخرش

امیرعباس در 2/3/1391 | 11:51 گفت:

خدا رو شکر نگرفتیمش، به اندازه مرغ این آزارد ثبات شخصیتی نداره ..

mohamad در 2/3/1391 | 11:45 گفت:

اون ریاله نه ارسنال

علی اسحاقی گرجی در 2/3/1391 | 11:45 گفت:

ميلاد با آخر حرفت موافقم

علی اسحاقی گرجی در 2/3/1391 | 11:43 گفت:

مطمئنم نمياد،رابين هم ميره،چند فصل ديگه هم جام نميگيريم

HAMED toopchi در 2/3/1391 | 11:35 گفت:

بزك نمير بهار مياد. كمبزه با خيار مياد!!!! ورتونگن هم كه پريد

milad foadiyan در 2/3/1391 | 10:57 گفت:

نه بابا وحید جان دل خجسته ای داریا مسئولای ما 40 میلیون بدن به هازارد؟
تازه من اصلا موافق اومدنش نیستم خییییییلی دم دمیه دیگه حالم ادمو بهم میزنه ضمنا از تیمای انگلیس فقط به عنوان سکوی پرتاب میخواد استفاده کنه.

حاکم 26 در 2/3/1391 | 10:56 گفت:

خدا کنه...

رضا توپچی در 2/3/1391 | 10:24 گفت:

تشکر وحید جان.. اگه هازارد و ام ویلا بیان خط هافبک رویایی میشه(ویلشر ،روسیچکی ، آرتتا ، سانگ و در آخر هازارد و ام ویلا)
:NOدر ضمن دوست عزیز (حمید پیرنیا) خط قرمز رو رد نکن...:NO

حمید پیرنیا در 2/3/1391 | 10:15 گفت:

نه بابا ونگر از این غلطا نمیکنه