معاوضه ای خوب برای ارسنال؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 258,113 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

معاوضه ای خوب برای ارسنال؟

سلام دوستان می خوام یک نظر بدم ببینم شما هم با نظر من موافق هستید یا نه؟؟؟؟خوب تو برخی از رسانه ها خبری  زدند که باشگاه دورتموند المان خواهان بنتنر این خبر خوبی برای ماست چرا؟ چون ما می تونیم از این علاقه به نفع خودمون استفاده کنیم و بنتنر رو با کاگاوا معاوضه کنیم  بعلاوه یک مقدار پول به نظر من این می تونه برای باشگاه ما خوب باشه من واقعا بازی کاگاوا رو می پسندم


حالا نظر شما چیه عزیزان؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد غلامي در 3/3/1391 | 23:37 گفت:

رابين نميره. هر جا بره مصدومه همين امسالم شانس اورده....
به نظر من اگه رابين بخواد بره بايد موافقت كنن باهاش ولي به قيمت بالا .....
بعد همين لواندونسكي يا جيرود رو بخرن.
ام ويلا هم بياد تكميله.
ژورو هم بره ما راحت شيم يه دفاع وسط خوب بيارن تمومه♦☺☻♥♠♦•◘○

ناصر در 3/3/1391 | 22:56 گفت:

شرمنده وحید جان-شاید چیزی که مربوط به من نبود رو بهت گفتم
فدای سرت-کی به کیه

شایان در 3/3/1391 | 22:31 گفت:

با ونگر نمیشه!!! شزط میبندم که نه کاگاوا میاد نه امویلا ... و رابین هم میره

محمد على(اباى) در 3/3/1391 | 22:28 گفت:

بدجوز موافقم...اشالاه بشه

ehs در 3/3/1391 | 22:25 گفت:

كاملا موافقم!!ايشالاه اينطوري هم ميشه!!

رضا توپچی در 3/3/1391 | 21:56 گفت:

تشکر وحید جان ، به امید خبر های خوش از باشگاه...

vahid در 3/3/1391 | 21:33 گفت:

ناصر عزیز مگه گذاشتن پست تو سایت محدود دادا این موضوع هم که برادر من شایعه نیست یک نوع نظر سنجی جیگر

درباره امویلا خدمت رضا بگم که خیلی نزدیک به ارسنال

vahid در 3/3/1391 | 21:33 گفت:

ناصر عزیز مگه گذاشتن پست تو سایت محدود دادا این موضوع هم که برادر من شایعه نیست یک نوع نظر سنجی جیگر

درباره امویلا خدمت رضا بگم که خیلی نزدیک به ارسنال

ناصر در 3/3/1391 | 21:04 گفت:

از نظر من مشکلی نداره
از فردا میتونه همراه تیم شروع به کار کنه


Plz,Plz,Plz
برای هر شایعه یه پست رو حروم نکنید.

مهران کاظمی در 3/3/1391 | 20:25 گفت:

من که فکر می کنم قضیه اینه که آرسنال می خواد ببینه ون پرسی بالاخره می خواد چی کار کنه، اگه تمدید کرد که هیچی ولی اگه تمدید نکرد بره سراغ مهاجم، که احتمالاً همین تعویض بنتنر با کاگاوا یا لوادوفسکی با پول سر خیلی زیاد اولین گزینه آرسنال میشه( یه تار موی گندیده این دو تا می ارزه به صد تای بنتنر)، اگه هم این دو تا نشدن اون وقت احتمالاً اولیور ژیرود دومین گزینه هست.

سجاد عطابخش در 3/3/1391 | 20:25 گفت:

چه دل خجسته ای دارین دوستان.بنتنر رو بگیرن به جاش بهترین مهاجشون لواندووسکی رو بدن؟مگه مغز خر خوردن؟همون کاگاوا رو هم نمیدن چه برسه به لواندووسکی.من شرط میبندم امسالم مثل سالهای قبل هیچ بازیکن خوبی رو نمیگیرن.فعلا که یکی یکی دارن میپرن.اول ورتونگن الانم که شنیدم امویلا.گور پدر مسئولای باشگاه که یه ذره هم به فکر هوادارا نیستن فقط به فکر جیبشونن.برن گم شن راحت شم

علی ارشدی در 3/3/1391 | 20:10 گفت:

چه لواندوفسکی چه کاگاوا معاوضه ی خوبی خواهد بود تازه من میگم اگه ما به التفاوتی هم خواستن بگیرن بدیم ضرر نمی کنیم

hamidreza در 3/3/1391 | 19:43 گفت:

vaghean fekre khoobie

Ashkan در 3/3/1391 | 19:38 گفت:

کاگاوا رو بیشتر نیاز داریم تا لوادوسکی

Morteza Bauer در 3/3/1391 | 18:41 گفت:

هرسال میگیم انشالله سال بعد.انشالله بریم اروپا.با این وضعیت به هیچ جا نمیرسیم.با این خرجایی که هم سیتی میکنه عمرا.
هرسال:روز از نو روزی از نو.
همش امیدوارم.انشالله که بشه.ولی چشم اب نمیخوره بازیکن خوب دیگه بگیریم.تا برن بخرن میگن قیمتش بالاست منصرف شدیم از خریدش.مثل گری کیهیل که به خاطر2یا3میلیون از دستش دادیم.

nima در 3/3/1391 | 18:37 گفت:

خیلی خوبه البته لوادوسکی بشه که بهتره...
در کل من با حرف علی کاملا موافقم!!!

parsa در 3/3/1391 | 18:37 گفت:

مرسی هومن
لوادونسکی بهتره...

حاکم 26 در 3/3/1391 | 18:33 گفت:

کی مخالفه؟ مدیر... ای تو روح این مدیر! (حتی دشمنم موافقه)

رضا توپچی در 3/3/1391 | 18:32 گفت:

خیلی خوبه ولی فکر کنم برای بنتنر زیاد پول نمیدن اما با این شرایط به نظر من اگه به عنوان اشانتیون بنتنر رو ببرن باز هم این انتقال عالیه
راستی وحید جان این داستان ام ویلا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا" ام ویلا پر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 18:17 گفت:


بنتنر رو بدیم لوادوسکی رو بگیریم خعــــــــــلی بهترتره...
like like

علی اسحاقی گرجی در 3/3/1391 | 17:41 گفت:

خيلي خوبه ولي قسم ميخورم اين تابستون هم مثل سالهاي قبل هيچ اتفاقي نميفته

مصطفی کاظمی در 3/3/1391 | 17:31 گفت:

خیلی عالی و کاملا به نفع ماست...

رضا در 3/3/1391 | 17:01 گفت:

معاوضه خوبیه اما اقایان مقامات ارسنال تصمیم گرفتند ارسنالو نابود کنن و به نظر من تو تابستون شاید یک بازیکن متوسط دیگه بخرن!

محمود در 3/3/1391 | 16:58 گفت:

اگه بشه که خوب می شه.

soroosh در 3/3/1391 | 16:53 گفت:

چنین اتفاقی نخواهد افتاد
شرط می بندم !!!!!!!!!!!!