کوریره دلو اسپرت نوشت!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,803 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کوریره دلو اسپرت نوشت!

سلام دوستانکوریره دلو اسپرت روزنامه ایتالیایی امروز صبح نوشت ، فان پرسی دیروز از
استادیوم یوونتوس آره نا و مرکز تمرینی یوونتوس وینوو بازدید کرده است .


یوونتوس حاظر شده که پیراهن شماره 10 این باشگاه را که لباس اسطوره این تیم یعنی الکس دلپیرو هست رو به رابین بده؟

باید منتظر موند و دید که چه میشود؟؟؟؟منبع:گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 6/3/1391 | 16:00 گفت:

رابین نرو نرو...چیز لق تورینیا

علی ارشدی در 5/3/1391 | 21:31 گفت:

سالار چیز باحالی بود

علی ارشدی در 5/3/1391 | 21:28 گفت:

همیشه گفتم، اگه بره نمی بخشمش لطفا بی خود اسم حرفه ای گری و اینا رو نیارین وسط!!!!! با این فرضیه احتمالا دنیس برگکمپ جرارد ده روسی توتی و... هیچ کدوم حرفه ای نیستن!!!!!!!!

من اگه فوتبالیست بودم ترجیح میدادم اسطوره ی باشگاهم باشم اما جام نگیرم تا اینکه از این تیم به اون تیم آواره باشم ولی هر چی جام بوده رو هم ببرم

vahid در 5/3/1391 | 20:35 گفت:

باز ما دست گذاشتیم رو یک بازیکن حالا ببین منچستر هم جیرود رو می خواد گندش بزنن

vahid در 5/3/1391 | 20:22 گفت:

داداشای گل باشگاه ما بزرگ نه بازیکن حالا می خواد هر کی باشه

abolfazl در 5/3/1391 | 20:21 گفت:

رابین هیچ جا نمیره احتمال رفتنش 20درصد هست
این سیاستش هست بچه ها
و بدونید اشتباه تیتی رو مرتکب نمیشه هرگز

یوسف در 5/3/1391 | 20:11 گفت:

داداش شماره الکس دل پیرو تو یووه شماره 7 بود نه 10
10 ماله ندود بود....

سید سجاد حسینی در 5/3/1391 | 19:35 گفت:

ون پرسی هم مثل سسک بره گم شه

آرمان امیراحمدی در 5/3/1391 | 19:09 گفت:

امکانش هست !

ehs در 5/3/1391 | 18:31 گفت:

واقعا هيچي معلوم نيست!!

(Hooman sam (Dark metal در 5/3/1391 | 18:14 گفت:

اگه بره یووه نمیره !!!
like like

reza در 5/3/1391 | 18:05 گفت:

mire

محمد على(اباى) در 5/3/1391 | 17:46 گفت:

ای بابا.بالاخره چی می کنه این رابین.......

soroosh در 5/3/1391 | 17:02 گفت:

دمت گرم سالار

سالار لاری در 5/3/1391 | 16:53 گفت:

nima saatian@ قابل نداشت

اميرحسين اباذري در 5/3/1391 | 16:46 گفت:

فن پرسي مي خواد اين مديرا به خودشون بيان اما با عرض پوزش مثل گاو روشون اثر نميزاره

توپچی جنوب در 5/3/1391 | 16:36 گفت:

نچ نچ نچ اشتباه رابین داره با تیم هلند تمرین میکنه کی وقت کرد بره ورزشگاه یووه رو ببینه اصلا مربی تیم ملیش این اجازه رو بهش میده به نظر شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رابین هیج جا نخواهد رفت..........

nima در 5/3/1391 | 16:35 گفت:

عجب چیزه باحالیه سالار لاری!!!!
من که خیلی خوشم اومد،برم دوباره بچینم!!!خیلی حال میده...

سالار لاری در 5/3/1391 | 16:30 گفت:

بچه ها یه سری به اینجا بزنید جالبه
http://www.marca.com/2011/12/02/multimedia/graficos/1322845366.html

فرهاد در 5/3/1391 | 16:23 گفت:

اگه رابین بره یووه بزرگترین اشتباه دوران ورزشیه خودش رو کرده شک نکنین

سید محمد رضا در 5/3/1391 | 16:22 گفت:

یووه امروز به کاوانی پیشنهاد داده
پس یعنی رابین رو نمیخواد

nima در 5/3/1391 | 16:21 گفت:

چه جالب پست قبلی هم بحث سر این شروع شده بود که تو هم پست گذاشتی واسش!
نمیدونم چی بگم...

Farhad Rahbari در 5/3/1391 | 16:19 گفت:

ون پرسی خودش میدونه داره چیکار میکنه
و مطمئنا به نفع آرسنال همه چی تموم میشه
لطفا کمتر به شایعات دامن بزنید
ممنون

soroosh در 5/3/1391 | 16:17 گفت:

نه اصلا منطقی نیست
شانس آرسنال برای قهرمانی جاک قهرمانان اروپا خیلی بیشتر از یوونتوس هست (هرچند واسه هر دو تقریبا صفره)
اصلا خبر منطقی نیست
من باورم نمیشه چون خیلی بچه گانه هست