ورتونگن ارسنال را صدا زد

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,760 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ورتونگن ارسنال را صدا زد

سلامورتونگن مدافع باشگاه اژاکس هم گفته اگه ارسنال من رو می خواد باید اول با باشگاه اژاکس به توافق برسه


 اگه این واقعا شایعه نباشه ونگر باید عجله کنه تا نرفته تاتنهام

نظر شما چیه؟؟؟

http://www.arsenalhf.com/news/2012/03/18/confirmed-arsenal-to-reach-an-agreement-if-they-want-to-sign-janvertonghen/
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 7/3/1391 | 19:52 گفت:

میخواد بیاد , بیاد این قر و ناز چیه دیگه ؟

توپچی جنوب در 7/3/1391 | 15:20 گفت:

از لحاظ فنی بازیکن خوبیه.
ولی سر قظیه رفتن به تاتنهام خیلی کثیف بازی در اورد از اون بیجنبه هاست که تا تقی به توقی میخوره فکر میکنه کسی شده

احسان در 7/3/1391 | 12:51 گفت:

فک کنم اولین تاوان نرفتن به لیگ قهرمانان برای تاتی ها همین از دست دادن این بازیکن باشه چون ضرر زیادی براشون داشته و تازه بازیکنا اولویت اصلیشون حضور در لیگ قهرمانانه

بیاریمش برا نیمکتمون خوبه

مهناز پرتوی در 7/3/1391 | 11:21 گفت:

نظری ندارم چی بگم...امیدوارم اگه بیاد خوب باشه.

شایان در 6/3/1391 | 23:38 گفت:

به نظر شما اگه ورتونگن بیاد آرسنال خیابانی چی بهش میگه؟؟؟ مثلا همیشه دنبال یک بازیکن میگرده مثلا سال هزارو سی صدو چلو کباب!! با تیم ملی ایران بازی کرده!! تو بازی آستون ویلا ...چلسی پارسال یکهو بی ربط گفت فریدل سال ....(همون هزارو سی صدو چلو کباب بخونید ) بازی کرده!! خیلی بی ربط!!!

حالا اگه بیاد ورتونگن نمیدونم چیا میگه اسمشو!! ورمالن رو که میگفت فرمیلن !! یا فرمائلن!!!

ورتونگن رو چی میگه؟؟ ورتانگن!! ورجنتون!! نمیدونم دیگه البقای شو خودتون حدس بزنید!!!!

تو بازی آرسنال با نمیدونم کی بود رمسی رو با 15 تا اسم صدا کرد: رامسی+رامزی+رمسی+رمزی+هم مرزی!!+ رامسر+ اگه بازی ادامه داشت فک کنم یواش یواش رمسی رو میگفت ساوجبلاغ!!!!

شایان در 6/3/1391 | 23:29 گفت:

به نظر من ما با جورو قهرمان میشیم.. در اروپا و نیازی به این بازیکنان ضعیف نداریم (جمله قصار هوشنگ برعکس زاده کارشناس داوری فوتبال ایران!!) ایشون قصد دارند در جهت عکس جریان آب شنا کنند!! =) نقل روزنامه خبرورزشی شده

ehs در 6/3/1391 | 23:28 گفت:

اين مثل اينكه باشگاه رو هم مثل خودش اسكول فرض كرده!!!
مرسي وحيد جان
رضا خيلي باحال بود!!

آرمان الهیاری در 6/3/1391 | 23:21 گفت:

شایعه F:

علی اسحاقی گرجی در 6/3/1391 | 23:15 گفت:

بره تاتنهام گمشه.لعنتي

محمد على(اباى) در 6/3/1391 | 22:38 گفت:

ول کنید این مردکُ

masoud mahmudpur در 6/3/1391 | 22:21 گفت:

رضا خودت هنگ نکردی؟

nima در 6/3/1391 | 22:16 گفت:

یکی رضا رو بگیره...

(Hooman sam (Dark metal در 6/3/1391 | 22:12 گفت:

از نظر کیفیت بازی بد نیس ولی یه خورده مشنگ میزنه...
آخه تا آرسنال هس چرا دوس داره بره تاتنهام من نمیدونم !!!
like like

soroosh در 6/3/1391 | 22:06 گفت:

رضا عالی بود

reza در 6/3/1391 | 22:01 گفت:

باید بگیریمش

رضاشاماخ چوک بندر در 6/3/1391 | 22:00 گفت:

اگه میخوادبیادبذاربیاداگه نیادهم بذاربیادولی اگه بیادبایدبیاداگه نیادبذارنیاددرکل بایدبیادولی درکل بایدنیاداگه میخوادبیادالان نیادولی اگه نیادبایدبیادبه نظرم هم بایدبیادهم نیاداگه نیادبایدبیادولی بایدنیاداگه نیادهمون بهترکه بیادول بایدبیادولش کن بذارنیادعلیفربایدنیادبیادورتونگن علیفرنبودکه بیاداگه علیفرخیابانی بودورتونگن بیاداگه بیادبایدعلیفرورتونگن نیاد

رضا در 6/3/1391 | 21:51 گفت:

با میلاد موافقم این بنده خدا از نظر هوشی مشکل داره باید تحت مداوا قرار بگیره وضعیتش خیلی وخیم تا خودشو بدبخت نکرده زود بستریش کنید

soroosh در 6/3/1391 | 21:25 گفت:

مطمئنن بازیکن خوبی هست !
امیدوارم

nima در 6/3/1391 | 21:19 گفت:

من موافقم که بیاد آرسنال،چون مدافع کم داریم ولی به خاطره اون حرف هایی که زد ازش بدم اومد!
ولی در کل خوبه که اونو از چنگ تاتنهام دراریم و آرسنالیش کنیم میتونه ضربه ی خوبی هم به تاتنهام باشه!

milad foadiyan در 6/3/1391 | 21:05 گفت:

این بنده خدا کلا از نظر مغزی مشکل داره همون حقشه که بره تاتنهام.