ویا به جای رابین؟؟؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 265,807 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویا به جای رابین؟؟؟

سلام هههههههههههه این یکی جالبه زیبا ترین شایعه امروزارسنال قصد داره که رابین رو با داوید ویا بازیکن تیم بارسا عوض کنه و 13 میلیون هم بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جالبه مگه نه!

من یکی کلی حال کردم شما چطور؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

alireza 9 در 20/4/1391 | 11:04 گفت:

حقیقتتی میگی
اوی چه کارا

alireza 9 در 20/4/1391 | 11:04 گفت:

حقیقتتی میگی
اوی چه کارا

حمیدرضا نیازی در 18/4/1391 | 20:03 گفت:

دوستان عزیز وقتی ویا بیاد تو تیم ما، دیگه یه بارسایی نیست یه آرسنالیه!
یادتون باشه بارسایی بودن جرم نیست بیماریه و میشه درمانش کرد! :دی
من یکی که خیلی استقبال می کنم.

Vishka در 18/4/1391 | 17:28 گفت:

اصلا خوشم نیومد یه بارسایی بیاد آرسنال


من ننگ میدونم حالا هرکی میخواد باشه
تازه اونم اینقد هزینه بر امکان نداره

isselan در 18/4/1391 | 16:59 گفت:

اگه من مربی آرسنال بودم ترجیح میدادم تیمم یک فصل رو 10 نفره بازی کنه
ولی یک ثانیه هم ویا بازی نکنه ویا چی حالیشه مرده خوره تمام عیاره بدرد همون سگسلونا میخوره

? در 18/4/1391 | 16:26 گفت:

دوستااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان. تمنا میکنم. چرا اینقدر سطحی نگرید. بابا رابین فصل قبل دینشو ادا کرد. یعنی حق نداره بره دنبال آرزوهاش. رابین همون کسی بود که تا دیروز واسمون اسطوره بود . رابین خیلی هم مرده.خیلی. پست و بی شرف و پول پرست مدیرای عوضیه آرسنال هستن. بابا یه کم پول خرج کنید ببینید امثال رابین میمونن یا نه. چرا رونی و مسی و رونالدو تو اوج از تیماشون جدا نمیشن؟ لابد با غیرت و وفادارن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
رابین بزرگترین خدمتو به آرسنال کرد. با بیانیه ای که منتشر کرد یه سیلی به مدیریت زد و مشکل اصلی آرسنالوفریاد زد.
تاثیر این کار رو هم که خودتون دیدید. دیدید که چه سروصدایی به پا شد و مدیریت زیر فشار رفت.
پس درود بر فن پرسی. من که هنوز عاشقشم

مهدی افسرده در 18/4/1391 | 16:16 گفت:

از شایعات امروز چه خبر وحید؟

nima در 18/4/1391 | 15:35 گفت:

دیگه چه بهتر،این که دیگه عالی شد!!!رابین بی تعصب نمیخوایم نمیخوایم،بره به درک بابا!!!
ویا رو بخریم با 13 میلیون هم جانشین وولکاتو میخریم البته میدونم که همه ی اینا شایعه اس...

vahid در 18/4/1391 | 15:15 گفت:

بچه ها من خبرم رو اصلاح می کنم بارسا می خواد 13 میلیون هم بده البته شایعه شده البته با رفتن رابین این می تونه فوق العاده باشه

عرفان در 18/4/1391 | 14:35 گفت:

بنده به شخصه شدیدا با اومدنش مخالفم!ویا الان بیاد از پارک چو یونگ هم بدتره ولی قبل مصدومیتش خوب بود

توپچی جنوب در 18/4/1391 | 14:13 گفت:

13 میلیون بده اونم آرسنال

توپچی جنوب در 18/4/1391 | 14:13 گفت:

13 میلیون بده اونم آرسنال

سروش در 18/4/1391 | 13:29 گفت:

هاهاهاهاهاهاها...
جوک جالبی بود...

سالار لاری در 18/4/1391 | 12:57 گفت:

13 بده یا بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هادی در 18/4/1391 | 12:57 گفت:

ویا+مسی+ژاوی+اینیستا+پویول+13میلیون=ون پرسی!!!

mohamad در 18/4/1391 | 12:29 گفت:

به نظر من ویا خیلی بهتره
ویا مرد روز های سخته ولی ونپرسی یکبارم تو بازی های مرگ زندگی کارساز نبوده

(Hooman sam (Dark metal در 18/4/1391 | 12:11 گفت:

خدا نکنه اسم ننگ یه بارسایی بیاد دوروبر آرسنال !!!
تازشم طرف سن دایناسور داره !! بجای اینکه پول سر بگیریم ، پولم میخوان بگیرن ؟؟ الحق که باید بهشون بگن لاشخور !!!

unlike unlike

مهدی افسرده در 18/4/1391 | 11:44 گفت:

اگه بیاد بعد از مدتها یه بازیکن با اسم و رسم میگیریم

حسین در 18/4/1391 | 10:27 گفت:

سنشونم زیاد تفاوتی نداره.رابین 28 ویا 30

حسین در 18/4/1391 | 10:26 گفت:

من که حمایت میکنم از این انتقال.

قطعا این معامله به سود آرسنال هست.ویا از نظر تعداد گل و افتخارات با رابین قابل مقایسه نیست.اینم در نظر داشته باشید که اومدن ویا میتونه تجربه و اعتبار و کلاس رو هم به تیم جوون اضافه کنه.

حرف از مصدومیت ها هست.حتی با در نظر گرفتن این موضوع هم بازم آرسنال ضرر نمیکنه.چرا؟؟؟چون رابین در چندید سال گذشته فقط یه سال گذشته رو مصدوم نشد ولی ویا دقیقا برعکس...در چند سال گذشته فقط نصف فصل گذشته مصدوم بود.

من امیدوارم انتقال انجام بشه ویا عالیه.ولی کلا خودمونیم این بارسا واقعا از جون آرسنال چی میخواد؟؟؟هر سال تابستون میاد سراغ ارسنال انگار ناف این دو تا رو با هم بریدن

اینم بگم سایت های رسمی گل هنوز چیزی در این مورد نگفتن

اميرحسين اباذري در 18/4/1391 | 09:50 گفت:

هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییخسته شدیییییییییییییییییییییییییییییییمممممممممممممممممممممممممممم

شاهین فدوی در 18/4/1391 | 09:48 گفت:

عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیه
ونپرسی بروووووووووو دیگه تو قلبم جایی نداری

مریم تجدد در 18/4/1391 | 09:32 گفت:

وااااااااااااااااااای این بارسا و رئال مرض بازیکن دارن والا .ولی حال میده رابین میره اونجا بهش بازی نمیدن صفا میکنم

nima در 18/4/1391 | 09:31 گفت:

ویا در مصاحبه ای علاقه خود به نوع بازی آرسنال را اعلام داشت و گفت : دوست دارم در بارسا بمانم اما اگر قرار باشد به لیگ برتربروم هم راضی هستم.
---------------------------------------------
تبریک،خودش که راضیه باید ببینیم ونگر راضی میشه که 13 میلیون هم بده یا نه!؟!

nima در 18/4/1391 | 09:12 گفت:

امروز سایت اسپورت اسپانیا از معاوضه ونپرسی و داوید ویا خبر داد. حتی این سایت نوشته امکان نهایی شدن این جابجایی تا 48ساعت آینده وجود دارد!
------------------------------------
اینم یه منبع دیگه!!!شوخی شوخی داره جدی میشه هااا...

nima در 18/4/1391 | 09:10 گفت:

خیلی هم خوبه!!!ولی عمرا...

حامد مبينى در 18/4/1391 | 09:05 گفت:

::((((((

چرا این شانسلونایی ها دست از سر ما ور نمیدارن؟؟؟؟ ها؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 18/4/1391 | 09:00 گفت:

راستی مرسی وحید

(Hooman sam (Dark metal در 18/4/1391 | 08:49 گفت:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خودتون تا تهش رو بفهمید !!!


unlike unlike

mohsen در 18/4/1391 | 08:11 گفت:

اگه ویا بیاد آرسنال خز میشه

♥Arsenal♥ در 18/4/1391 | 06:56 گفت:

اونا باید پول بدن.......!!

محمد رستگار در 18/4/1391 | 02:20 گفت:

رابین با رفتنش بیشتر به خودش لطمه می زنه تا آرسنال

میلاد آرشام در 18/4/1391 | 02:17 گفت:

نه بدیمش یووه پول + متری بگیذیم

farhood در 18/4/1391 | 01:36 گفت:

خيلي داويد ويا خوبه تازه قدرت حمل توپشم از رابين بهتره

رضا توپچی در 18/4/1391 | 01:15 گفت:

همنطور که خود وحید گفت بشدت شایعه ست
ولی اگه بشه چی میشهمن خودم با رئیس صحبت میکنم که بهشون تخفیف بده تا معامله جوش بخوره...
بهش میگم اصلا" این وسط پول نگیره فقط کیتا رو هم با ویا بیاره آرسنال...

reza در 18/4/1391 | 01:02 گفت:

اصلا
حالم از قیافش به هم میخوره

محمد على(اباى) در 18/4/1391 | 00:50 گفت:

من از ویا خوشم میاد

محمد در 18/4/1391 | 00:40 گفت:

از اون شایعه هایی که برای تنوع درستش کردن

پويان در 18/4/1391 | 00:23 گفت:

ديگه نميتونم ون پرسي و تو ارسنال ببينم چون رفت تو ليست سياه
ويا فوق العادست
اميدوارم كه بشه

Morteza Bauer در 18/4/1391 | 00:12 گفت:

فکرنکنم اتفاق بیفته

سينا در 18/4/1391 | 00:10 گفت:

از رابين هم طرفداري نميكنم كلا تو اين چند ساله كه تو ارسنال هستش اندازه جكي و روسيس و ورما دوسش ندارم

سينا در 18/4/1391 | 00:07 گفت:

بابا ويا كيلو چنده خدايي قبل از بيانيه رابين دوباره از اين حرفا ميزديد
ويا تا حالا با سر گل زده يا 2تا حركت تكنيكيه پشت سر هم ازش ديديد
بعدشم ويا ارسنال بيا نيست سيسشم به ارسناليا نميخره

شایان در 17/4/1391 | 23:44 گفت:

چرا که نه.. افلای+کیتا+ویا+مسی+ 13 میلیون دلار=رابین!!!

sepehr najafian در 17/4/1391 | 23:42 گفت:

مکسول رفته پاري سن ژرمن

soroosh در 17/4/1391 | 23:42 گفت:

رضا دوس داری افلای هم بزارن روش :دی

شایان در 17/4/1391 | 23:38 گفت:

درواقع داوید ویا+مکسول+13 میلیون دلار=رابین ونپرسی................نکته مهم مصدومیت طولانی داوید ویا هست!!!! مثل هندوانه دربسته میباشد!!

شایان در 17/4/1391 | 23:34 گفت:

من 13 میلیون میگیرم... مکسول که الان آلبا اومده هم پستشه مکسول رو هم میگیرم رابینو میدم!!!! بخدا خوبه... برای ردو طرف مکسول یکم سنش بالاست اما واقعا میتونه دفاع چپ خوبی باشههههههههه

محمدرضا در 17/4/1391 | 23:34 گفت:

اگه بیاد خیلی خوب میشه ولی بارسا راضیه که این کارو بکنه ؟؟!! رابین به جای ویا ؟! من خیلی دوست دارم آرسنال سیدو دومبیا رو بخره

soroosh در 17/4/1391 | 23:32 گفت:

چه خبره بابا
راس میگه سپهر
13 میگیریمو عوض می کنیم :دی

علی ارشدی در 17/4/1391 | 23:31 گفت:

کم مونده اون شانسلونایی .... بیاد آرسنال

sepehr najafian در 17/4/1391 | 23:28 گفت:

13 ميگيريم عوض ميکنيم

vahid در 17/4/1391 | 23:23 گفت:

کات افساید عزیز اما زیاد دلمون رو خوش نکنیم

سعيد غلامي در 17/4/1391 | 23:22 گفت:

اورين منبع؟

soroosh در 17/4/1391 | 23:20 گفت:

منم موافقم کاملا
ویا بازیکن خیلی خوش استیلی هست و میتونه تو آرسنال خدایی کنه
منبع؟