نوری شاهین!

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,801 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نوری شاهین!

سلام  خدمت داداشای گلماین شایعه رو خیلی دوست دارم  گفته میشه که ونگر علاقه مند تا نوری شاهین هافبک تیم رئال مادرید رو به خدمت بگیره رئالی ها قصد داشتن تا وی رو به عنوان بخشی از قرارداد انتقال مودریچ به علاوه 25 میلیون پوند به تاتنهامی ها بدن که خود بازیکن قبول نکرده و گفته که دوست داره در برنابئو بمونه اما با اومدن مودریچ اون دیگه جایی تو ترکیب مورینیو نداره و این بهترین وقت که ما با 10 یا 12 میلیون پوند به خدمتش بگیریم تو دورتموند که فوق العاده بود

نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 30/4/1391 | 14:36 گفت:

خیلی خوبه

ehs در 30/4/1391 | 01:17 گفت:

نوری شاهین که عالیه واقعا با استعداده ولی تو رئال داره تلف می شه ولی وحید جان جمله"این شایعه رو خیلی دوست دارم"خیلی خوب اومدی!!!ما هم امیدواریم بیاد ولی وحید این بار منبعش رو نگفتی کجاست!!؟

محمد على(اباى) در 29/4/1391 | 18:28 گفت:

منم خوشم میاد بیاد خوبه

توپچی جنوب در 29/4/1391 | 13:48 گفت:

سلام وحید خان فکر نکنم که زیاد به درد آرسنال بخوره آخه بد جور مصدوم شده و آرسنال هم خودت میدونی اگه بازیکنی توش مصدوم شد میره که دیگه نمیاد تا فصل بعدش!!!!!!!!!!!!

Vishka در 29/4/1391 | 13:00 گفت:

چیکار کنیم که اسمت وحید شایعس؟

یعنی دوس ندارم این خبرت شایعه باشه

moeinem در 29/4/1391 | 12:52 گفت:

فرهاد عالییی گفتی

مهدی افسرده در 29/4/1391 | 12:33 گفت:

نه تنها هم پست ژابی آلونسوء،بازیشم کپه اونه

Farhad Rahbari در 29/4/1391 | 11:51 گفت:

به ریسکش نمی ارزه
این یارو همینطوریش مصدومه دیگه بیاد آرسنال چی میشه!!!!!!

مصطفی کاظمی در 29/4/1391 | 11:49 گفت:

so good.

El Pistolero در 29/4/1391 | 11:41 گفت:

من یکی که عاشق پاساش و بازیشم.به نظرم دو نفر خیلی دارن حیف میشن.یکی شاهین که هم پست ژابی آلونسوئه و اون یکی هم آلکانتارا که هم پست ژاویه .توی هر تیمی بودن حداقل 40 تا 45 بازی میکردن.

اميرحسين اباذري در 29/4/1391 | 11:19 گفت:

خیلی خوبه

sepehr khalili در 29/4/1391 | 10:31 گفت:

آره ،واقعا عالی و بدرد بخوره

مجتبی هانری در 29/4/1391 | 10:10 گفت:

خیلی خوبه ولی این هم مثل ام ویلا میشه که زیاد دنبالش بودیم ولی هیچی

soroosh در 29/4/1391 | 09:56 گفت:

امیدوار نیستم !

nima در 29/4/1391 | 09:54 گفت:

آهان معذرت میخوام،ونگر رو ندیده بودم!ببخشید...

nima در 29/4/1391 | 09:53 گفت:

خب تو این شایعه که اسمی از آرسنال نیومده که براش اقدام کرده باشه!؟پس ینی هیچی!
به نظر من هم خوبه اگه بخریمش...

رضا توپچی در 29/4/1391 | 09:25 گفت:

بشدت استقبال میکنم...

محمد جویبار در 29/4/1391 | 09:16 گفت:

خيلي بازیکت خوبیه.
برای میانه میدان عالیه فقط یه تیم لازم داشت تا بتونه بازی کنه واستعدادش رو نشون بده،با توجه به اینکه هنوز جک مصدومه ومعلوم نیست دوباره همچین مشکلی پیش نیاد خیلی به دردمون میخوره