ونگر در فکر خرج کردن 35 میلیون پوند در زمستان؟؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 256,493 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر در فکر خرج کردن 35 میلیون پوند در زمستان؟؟

سلام دوستاندیلی میل فاش کرده که بودجه ای که ارسنال در اختیار ونگر قرار داده چیزی در حدود 35 میلیون پوند و ونگر هم قصد خرج کردن این پول رو داره از همین رو استعدادیابای باشگاه رو برای زیر نظر قرار دادن چند مهاجم تراز اول از جمله یورنته از اتلتیکو بیلبائو و ادرین لوپز مهاجم تیم اتلتیکو مادرید به اسپانیا فرستاده البته نامهای دیگری نیز به چشم می خوره ازقبیل لودونسکی.یووتیچ و مهاجم تیم پالرمو هرناندز این روزنامه همچنین مدعی شده که ارسنال در این زمستان قصد خونه تکونی داره و از همین رو بازیکنانی از قبیل شاماخ.اسکیلاچی.ارشاوین . ژورو.بنتنر.دنیلسون.پارک رو در لیست فروش این باشگاه قرار داده و ونگر نگاهی هم به دربازبان تیم سوانسی Michel Vorm داره


خوب امیدوارم که لذت برده باشین موفق و پیروز باشید دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 23/7/1391 | 01:19 گفت:

H3lmut:
من میگم بنزمارو میخره

______

بسی خنده دار بود

محمد مهدی در 22/7/1391 | 20:07 گفت:

شلوغ بودنه سبده خریده ارسنال طبیعیه، ولی این همه بازیکن تو لیسته فروش خیلی خوشحالم کرد، بندتر و ارشا رو نباید بفروشه تنها. یورنته هم ماله خودمونه

davood در 22/7/1391 | 15:05 گفت:

cavani az hamashon behtare

ناصر در 21/7/1391 | 14:02 گفت:

آبو خوب بود حالش-سلام رسوند.گفت تا دو هفته ی دیگه برمیگردم

علی در 21/7/1391 | 13:08 گفت:

از دوستان کسی از ابو دیابی خبر داره ه ه ه ه ه ه
یه خبری ازش بدین من که هیچی گیرم نیومد

Hossein Y در 21/7/1391 | 10:29 گفت:

عمرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Novin در 21/7/1391 | 00:22 گفت:

سروش c:

ali roozbehi در 20/7/1391 | 23:38 گفت:

هر سال همینه آخرشم هیچی

رامتين كاوياني در 20/7/1391 | 22:41 گفت:

عمرا اگه خرج کنه من که چشم اب نمیخوره

mohsen در 20/7/1391 | 22:29 گفت:

باش تا بازیکن بخره

sepehr najafian در 20/7/1391 | 22:06 گفت:

فکر نميکنم آدرين بياد.چون اتلتيکو ميخواد اونو جايگزين فالکائو کنه.اين يه حرکت هوشمندانس.
60 ميليون گيرشون مياد و نيازي به خريدن مهاجم جديد ندارن

شایان در 20/7/1391 | 21:31 گفت:

ورم گلر سوانزی پارسال بیش ترین عملکرد رو داشت،رفلکس خوبی داره..

علی قاسمی در 20/7/1391 | 20:40 گفت:

توی زمستون بعیده خرید داشته باشم چون هوا سرده و ونگر بیرون نمیاد از خونشون

توپچی جنوب در 20/7/1391 | 19:45 گفت:

عجب خبر های خوش حال کننده ای فقط حیف آرشاوین که میخوان بفروشنش...........

دستت درد نکنه وحید خان.

masoud mahmudpur در 20/7/1391 | 17:06 گفت:

دیگه اگه ارشاوین رو بفروشن خیلی مسخرس

محمد حسینی در 20/7/1391 | 16:46 گفت:

خرید؟ شوخی می کنی
اگه فروختن کسیُ شاید ولی بازم بعیدِ

H3lmut در 20/7/1391 | 15:53 گفت:

من میگم بنزمارو میخره

Morteza Bauer در 20/7/1391 | 15:50 گفت:

هیچ خریدی نداریم.فقط امیدوارم ولکات تمدید کنه

محمد مهدی در 20/7/1391 | 14:11 گفت:

من مطمئنم خرید داریم. بیشترین صحبت ها در مورده لورنته زاها ناواس. من خودم ارزو دارم گوتزه بیاد اگرچه اومدن یه بازیکن از فرانسه که ونگر کشفش کنه همیشه محتمل هست.من امیدوارم

محمد حسین عبادی در 20/7/1391 | 13:57 گفت:

احتمال خريدمون بسيار كمه چيزي در حد صفر مطمئن باشينسروش در 20/7/1391 | 13:15 گفت:

آرشا باید بره.چون تو برنامه ونگر دیگه جا نداره.هرچقدر هم خوب باشه بازی بهش نمیرسه(سنش هم بالاست).
فعلا پولدی و ژروینیو تو این پست هستند.
وینگ راست میخوایم + مجاحم نوک.چمبو قابل اعتماد نیست فعلا.ولکات هم تنوع تو بازیش کم میشه دید.ژیرود هم یه رقیب درجه 1 میخواد.
اسکیلاچی که رفتنیه.ولی ژورو عمرا بره (اصلا کی میخوادش؟)
شاماخ هم از همون اول خریدش اشتباه بود.
ولی ایشالا بازیکن با تجربه بگیریم.مثل پولدی

sepehr najafian در 20/7/1391 | 13:13 گفت:

سيموئه گفته قيمت فالکائو 60 ميليونه

abolfazl در 20/7/1391 | 13:07 گفت:

الان تیم خیلی خوبی داریم.وقتی جک و توماس بیان حتی براشون جاهم کم داریم و فقط در صورتی خرید میتونه عاقلانه باشه که جیرود گند بزنه و بهترین گزینه های ممکن فالکائو و لواندوفسکی و اگه بشه ال پیپیتا(هیگواین)

محمدرضا در 20/7/1391 | 12:59 گفت:

آرشاوین که خوبه نمیدونم چرا می خوان بفروشنش . در مورد آدریان لوپز هم بگم که اگه بشه خریدش خیلی خوب میشه

parsa .R در 20/7/1391 | 12:41 گفت:

اخه ارشاوین چرا

Gatsbi در 20/7/1391 | 12:40 گفت:

بسیار هم عالی