شب فراموش نشدنی

نویسنده: مریم تجدد

وبلاگ من
نویسنده: مریم تجدد
fight like a girl
کل بازدید: 16,397 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شب فراموش نشدنی

دیروز مثل همیشه استرس داشتم و...هرکی ازم میپرسید واقعاا امید داری؟منم میگفتم اره .برام میخندیدن.مثل همیشه بچه ها تو مدرسه میگفتن بیا بریم فلان جا میگفتم نه ارسنال بازی داره من جایی نمیرم.
ساعت 11 شب بود و من ثانیه به ثانیه به ساعت نگاه میکردم و تو دلم خدا رو صدا میکردم .یعنی میشه..... تو بازی های قبل ارسنال فوق العاده بود و این بیشتر به من قوت قلب میداد .
بازی شروع شد ونگر ترکیب بدی نذاشت همینطور که داشتم بازی رو میدیدم مامان گفت مریم برو از اشپزخونه فلان چیزو بیار رفتم اوردم همینطوری اومدم بشینم .تویییییییییییی دروازه یه جیغ بلانددددددددددد هورااااااااااااااااااااااااا .و بدش خنده بابام و بد وبیراه مامانم که خواهرت خوابیده .بیچاره خواهرم با هر جیغ من بلند میشد مینشست دوباره میخوابید .خلاصه مثل همیشه انگار که مربی بروبچ ارسنال باشم راهنماییشون میکردم .چقدر هم به داور فحش دادم .گل دوم که زده شد با تمام وجودم ارزو کردم کاشکی اونجا بودم و تو شادی با هوادارا سهیم میشدم.
سر پنالتی که تلوزیون تماشاگرا رو نشون داد همه مثل من دستاشون رو مشت کرده بودن من خدا رو صدا زدم با خودم گفتم ببین الان فان پرسی چه فشاری روشه .خلاصه گل رو زد و یع نفس راحت .ارسنال نیمه اول فراموش نشدنی بازی کرد همیشه یادم میمونه.
به نظرم برد مهم نیس مهم اینه که تیم عالی بازی کنه که حتی حریفم دهن باز بمونه .مثل بازی ارسنال لیورپول که 4بر2 ارسنال باخت ولی یه بازی خاطره انگیز بود .یا بارسلون رو 2بر1 زدیم و گواردیولا دهن باز موند.رئال نتونست با اون همه ستاره بارسا رو بزنه ولی مااااااااااااااااا.....
خلاصه دیشب اگه یکم تجربمون بالاتر بود نیمه دومم میتونستیم گل بزنیم .ولی معلوم بود ونگر ریسک نکرد چون بروبچش رو میشناسه .همه میلانیا بهم اس دادن و اعتراف کردن که ارسنال فوق العاده بود .
حالا من دیگه اون قوانینی که درباره ونگر گفته بودم رو پس میگیرم .
و با افتخار سرم رو بالا میگرم و به همه میگم من یه ارسنالیم .
راستی یه سوال چرا تلوزیون همه بازیای لیگ انگلیس رو نشون میده ولی اخبار خبراشون نمیگه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 20/12/1390 | 08:52 گفت:

سلام .دم همتون گرم وممنون از کامنت هاتون .تا ابد ارسنالی باشید.................

علی ارشدی در 17/12/1390 | 16:44 گفت:

مرشدی؟ شوخی نکن الف کجا میم کجا؟ نه رو کی بورد نزدیکن نه تو ترتیب حروف الفبا :)

احسان در 17/12/1390 | 14:59 گفت:

علی مرشدی:))))))))))

دقیقا مث من خوشحالی کردی :D

من اوج عصبانیتمم وقتی بود که رابین اون ضربه چیپ لعنتی رو زد با خودم گفتم رابین تو دیگه چرااااااا و با سر رفتم تو بالشت !!!


فرشاد صفاری در 17/12/1390 | 14:27 گفت:

زندگی با طرفدار تیمی مثل آرسنال بودن معنا داره!
من آخر بازی داشت گریم می گرفت چون جوان های آرسنال مثل ستاره ها می درخشیدند.

Lotfali khan zand در 17/12/1390 | 14:08 گفت:

فان فان فان پرسی
ون ون ونگر
عاشقتیم پروفسور

hamed در 17/12/1390 | 13:45 گفت:

فقط آرسنال...

moeinem در 17/12/1390 | 13:27 گفت:

خوش اومدی آبجی.واقعا خوشحالم که با وجود صعود نکردن ارسنال بازم از بازی تیممون راضی هستیم.یعنی ما تنها طرفدارایی هستیم که این طرز فکر رو در خودمون بوجود میاریم.واقعا خوشحالم که همه ی توپچی ها نتیجه رو به بازی زیبا ترجیح نمیدن.

HAMED toopchi در 17/12/1390 | 13:23 گفت:

به تيمم افتخار ميكنم، هر چند كه نكبت تو تيم زياده، ولي عاشقتم آرسنااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال!
اگه تو بازي رفت كوفتي يه گل زده بوديم، يا يكي كمتر خورده بوديم الان دور بعد بوديم
دفاعمون ديشب چرا اينقد خوب بود؟؟؟؟؟ وطبق معمول هم كه هر بازي يه مصدوم!

پويان در 17/12/1390 | 13:13 گفت:

خوشحالم كه منتقدهاى ونگر به اين رسيدن ونگر براى ارسنال مناسب ترينه.باور كنيد اين مردعاشق ارسناله و منم عاشقه ونگرم.دم جووناى تيم گرم.افرين روسيچكى.فداى سرت رابين افسانه اى.

رضا کاظمی در 17/12/1390 | 13:07 گفت:

خوش اومدی آبجی مریم خانوم
وای که عجب شبی بود
کاش همه بچه های کانون به جا بازی رو میدیدیم خیلی حال میداد

محمد اصغری در 17/12/1390 | 12:55 گفت:

دیشب برای همه ارسنالی ها شب غرور افرینی بود
متاسفانه ما باز هم از نیمکت ضعیفمون ضربه خوردیم

mostafa در 17/12/1390 | 12:41 گفت:

خوش اومدی .واقعا احساس غرور کردم دیشب

محسن شعبانی در 17/12/1390 | 12:05 گفت:

من با داداشم قهر بودم، از اتاقش که اومد بیرون بازی آرسنال رو ببینه همون موقع روسیچکی عزیز گل دوم رو زد، من به قدری خوش حال شدم که از خوشحالی یه مشت زدم تو دل داداشم... اونم هیچی نگفت

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:28 گفت:

علی جان من که بیچاره تر از همتونم. من خانومم فوتبال دوست نداره شکر خدا از رابین خوشش میاد اجازه میدن فوتبال ببینیم. گل دوم رو که توماس زد داد زدم ایشون خواب بودن امودن صدای تلویزیون رو به 3 بعدشم به 2 کاهش دادن. (منم که علامت مبهوت و ترس) ;)

ali jamshidi در 17/12/1390 | 11:24 گفت:

خوش اومدی. واقعاً یه شب به یاد موندنی بود. همه یه حس مشترک داریم. من که نمی دونم چه اتفاقی برام افتاد یه احساس خستگی شدید می کنم انگار 120 دقیقه بازی کردم خودم. واقعاً ساق پاهام خسته است. همزاد پنداریم زده بالا.
سوال آخرت چیز جدیدی نیست. مثلاً تحریم کردیم. ای خدا این سیاست مداره ما داریم

علی ارشدی در 17/12/1390 | 11:07 گفت:

خوشحالم که بلاگ نویسی رو شروع کردی مریم خانم

منِ بیچاره دیشب نه می تونستم داد بزنم (همه خواب بودن) نه می تونستم بالا پایین بپرم همسایه زیری سر بازی با لیورپول اومده بود شکایت که چرا اینقدر می پری خرس گنده!!!!!!!!! همسایه رو به رو هم که وقتی رابین گل دومو تو بازی با لیورپول زد اومده بود گفت چرا عربده! میکشی!!!!!!!

خلاصه که در کمال بدبختی با مشکلات فراوانی شادی کردم
من جمله گاز گرفتن بالش انجام حرکات کمی تا قسمتی موزون و....

مصطفی کاظمی در 17/12/1390 | 10:39 گفت:

خوش اومدی،چیمون درسته که اخبارمون درست باشه؟به قول فردوسی پور همه چیمون به هم میاد