بیا تووووووووو

نویسنده: مریم تجدد

وبلاگ من
نویسنده: مریم تجدد
fight like a girl
کل بازدید: 16,388 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بیا تووووووووو

سلام. بعد مدت ها یه پست گذاشتم .شاید باتوجه به اینکه الان یورو هست چیز مسخره ای باشه اما دوست دارم برارم.
در این پست به معرفی بازیکنان و همسرانشون یا... پرداختم
این بالاییه .سمت چپیه نامزد لئو مسی هستش

اینم که اگه سمت چپ تصویر رو خوب توجه کنین فابرگاس و خواهرش با یه زنه هستن که دوست دختر جدیدشه و دوتا بچه هم داره .وووووو....


این از همه باهال تره روبینیو

اینم دختر مارادونا که زنه اگرو هستشاین تئو خودمونسامی خدیرااستیون جرارد و همسرش فکر کنم وفادارترین انگلیسی باشه

استیون جرارد و همسرش فکر کنم این وفادارترین انگلیسی باشهخوب این از این امید وارم خوشتون اومده باشه بازم هست اگه خواستین بازم میزارم .
در پناه حق
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 9/4/1391 | 15:27 گفت:

مرسی از همه.
مصطفی خان بنده بیکار نبودم که خیر سرم کنکور داشتم .شما ببخش

رضا توپچی در 9/4/1391 | 10:04 گفت:

تشکر...
ادامه بده،زندگی خصوصی بازیکنان جز جذاب ترین موضوع هاست،خودم بشدت تو کارشم...
شاید جالب باشه براتون:بنابه نظر سنجی ها همسر خدیرا به عنوان <ه ا ت>ترین زن حاضر در مسابقات یورو انتخاب شده...

parsa در 9/4/1391 | 01:52 گفت:

مرسی...

مصطفی کاظمی در 8/4/1391 | 22:45 گفت:


.
انزلی چی یه پست گذاشت؟!؟؟
واقعا؟!؟
آفتاب از کدوم طرف غروب کرده.

soroosh در 8/4/1391 | 22:43 گفت:

فقط سامی خدیرا :دی

♥Arsenal♥ در 8/4/1391 | 22:34 گفت:

http://best-free-best.blogfa.com/

مهدی افسرده در 8/4/1391 | 22:08 گفت:

بچه ها کسی vpn آرزون سراغ نداره آخه از یه مدت دیگه باید با vpn بیایم تو سایت

HAMED toopchi در 8/4/1391 | 22:06 گفت:

این از همه باهال تره روبینیو
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
چرا دختراي سايت اينقد بي سوادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 8/4/1391 | 22:03 گفت:

هه. به جز خديرا خاك به سر بقيشون با اين زن انتخاب كردنشون پست خاله زنكي ميزاري

امین در 8/4/1391 | 21:57 گفت:

نگا دندوناش

Morteza Bauer در 8/4/1391 | 21:55 گفت:

مرسی.

aso در 8/4/1391 | 21:52 گفت:

استیوی رو خیلی خوب اومدی...;)
واقعا که برازنده وفادارترین، انگلیسی، و به نظر من غیرتی ترین بازیکن دنیا
خیلی دوسش دارم

Farhad Rahbari در 8/4/1391 | 21:52 گفت:

الله اکبر
یه مونث بلاگ گذاشت
وضع خدیرا و زنش خیلی خرابه

Farhad Rahbari در 8/4/1391 | 21:52 گفت:

الله اکبر
یه مونث بلاگ گذاشت
وضع خدیرا و زنش خیلی خرابه

salar mohamadzadeh در 8/4/1391 | 21:25 گفت:

:V