متاسفم برات...

نویسنده: حمیدرضا نیازی

وبلاگ من
نویسنده: حمیدرضا نیازی
دانشجو، عضو تحریریه «همشهری تماشاگر». آرسنالی تیفوسی. آرسنالی بودنم از فینال یوفا که تو پنالتی به گالاتاسرای باختیم یادم میاد. اون موقع سوم دبیرستان بودم.
کل بازدید: 4,396 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

متاسفم برات...

چاپ شده در بخش زیرچاپ خارجی هفته نامه ورزشی «همشهری تماشاگر»، شماره 101 شنبه شانزدهم اردی بهشت 91

زیرچاپ خارجی سعی دارد به حوادث روز فوتبال جهان نگاهی طنزآلود داشته باشد. این هم درباره حسرت جام قهرمانی در اروپا و لیگ بر دل سسک فابرگاس

شاعر در وصف اوضاع و احوال اين روزهای فابرگاس سروده: (صدای سوزناک نی و سنتور) «کوله­ بار آرزوهات روی دوشت/ بارسلونا رفتی با پای پياده/ رفتی و به هرچی خواستی نرسيدی/ متاسفم برات ای «سِس» ساده!» (از اينجا بيس به آهنگ اضافه می­ شود:) «دل به ژاوی دادی از سادگی دادی/ آرسنالو پای دلدادگی دادی/ لاليگا ديدی چراغی پرفروغه/ تا بهش رسيدی فهميدی دروغ ه­ ه­ ه­ ه» (صدای تحرير و کمانچه و دف: آآآی­ ی­ ی،­ ای سس ساده­ ه­ ه) «عاشق و خسته و غمگين و پريشون/ سس بي­ كس سِسَک بی­ سر و سامون/ سس زخمی، سس تنها و تكيده، سس گريون من آآآه ای سس گريووون» (صداهای عجيب و غريب کيبورد همراه با کمانچه و سنتور و نی و تحرير: ای­ ی­ ی سس ساده­ ه­ ه) «كوله­ بار آرزوهاتو كی دزديد/ سس ديوونه به گريه­ هات كی خنديد/ عاشق و خسته و غمگين و پريشون/ سس بی­ كس سِسَک بی­ سر و سامووووون/ تورو با ويلانووا تنها گذاشتش/ پپی كه لياقت عشقو نداشتش/ تك و تنهايی و با پای پياده/ متاسفم برات ای سس ساده­ ه­ ه­» اين آهنگ را تقديم می­ کنيم به رابين فن­ پرسی و باشگاه­ های يوونتوس، بارسلونا و رئال مادريد.تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 17/2/1391 | 12:58 گفت:

NIcE

مهناز پرتوی در 17/2/1391 | 11:31 گفت:

احتمالا به ایندلیل به فنپرسی تقدیم میکنه که بگه حالا که کاپیتان شدی و انقدرم در صدری بدون که تنها دلیلش آرسنال و تو مدیونشی...امیدوارم فصل دیگه این ارسنال باشه که مدیون فنپرسیه...

ali jamshidi در 17/2/1391 | 09:51 گفت:

قشنگ بود

Bijan در 17/2/1391 | 06:31 گفت:

BRAVO

مهدی افسرده در 17/2/1391 | 02:28 گفت:

یه کی هم در وصف نصری بگو

توپچی جنوب در 17/2/1391 | 00:34 گفت:

به به به این هم یه شاعر دیگه بابا ایول دارین شما چه سروده ای و دیگر هیچ...........

حمید فرازی در 17/2/1391 | 00:23 گفت:

جالب بود مرسی

سید سجاد حسینی در 17/2/1391 | 00:05 گفت:

بوووووووس

Farhad Rahbari در 16/2/1391 | 23:31 گفت:

مرسی بابت مرهمت

(Hooman sam (Dark metal در 16/2/1391 | 23:20 گفت:

حالیدم...
مرسی شدید...
unlike \\m// unlike

محمد در 16/2/1391 | 23:09 گفت:

احسنت
جالب بود

فرهاد در 16/2/1391 | 23:03 گفت:

فابرگاس واقعا ضعیف شده امیدوارم یه روزی دوباره برگرده.بهترین بازی ساز تو انگلیس بود اما.........

milad foadiyan در 16/2/1391 | 22:23 گفت:

با این که با اسمش کهیر میزنم ولی باحال بود
دم شما گرم

محمد على(اباى) در 16/2/1391 | 22:06 گفت:

bahal bood.tnx
ba inke kheyli doosesh daram vali eshteba kard k raft

سعيد توپچي در 16/2/1391 | 21:56 گفت:

شعر قشنگيه. بعد از نتيجه افتضاح امروز تفريح خوبي بود. دمت گرم

علی ارشدی در 16/2/1391 | 21:50 گفت:

عالی بود کلی خندیدم =))

مرسی پسر واقعا میگم

soroosh در 16/2/1391 | 21:50 گفت:

حوصله نصیحت شنیدن ندارم
فقط کافی بود یه کم کمتر حماقت داشتیم اول فصل و انقدر دیر بازیکن نمی خریدیم هر چند خرید پارک واقعا حماقت بود
کاش امروز ولا یا بنتنر بودن
کاش اصلا سانگ و رمسی وجود نداشت :((

HOSSEIN در 16/2/1391 | 21:47 گفت:

استثنایی بود دادا.یعنی حال کردم در حد المپیک.از اینا داری بازم بزار خیلی جالب بود.توجه کردین.اغلب بازیکنایی که راضی نبودیم برن اما رفتن تیم مقصدشونو به ....دادن

حسین در 16/2/1391 | 21:46 گفت:

یه تیم شاید با رفتن ستاره هاش به رده های پایین جدول برسه و نزول کنه.هفته به هفته شکست بخورهو هرگز نتونه در حد مدعی قهرمانی و حتی صعود به اروپا ظاهر بشه ولی به نظر تیم بزرگ همیشه بزرگه و صفت بزرگی یه تیم فوتبال چیزی نیست که بشه با نتایج یک یا چند فصل اون رو سنجید.

آرمان الهیاری در 16/2/1391 | 21:45 گفت:

آورین؛ژالب بود

soroosh در 16/2/1391 | 21:44 گفت:

جاودانگی بازیکن تو چنین وقت هایی مشخص میشه
وقتی که تیم عالیه و هانری میره و تیم هنوز قوی میمونه
وقتی که تیم عالیه و هلب و فلامینی می زارن می رن تا تیم متوسط میشه
و وقتی که سسک و نصری میرن و تیم از هم می پاشه ....
باور کنید دیگه تیم پتانسیل از دست دادن رابین رو نداره
اگه رابین بره میشیم یکی مثل آ اس روم یا شایدم بدتر :((

محمد اصغری در 16/2/1391 | 21:42 گفت:

جالب بود
همی لذت بردیم
همی سپاس گذاریم

حسین در 16/2/1391 | 21:40 گفت:

سسک رفت که رفت.جو رو عوض کنیم...

امروز بنایون هم گل زد.دیروز این جا یکی از دوستان پست گذاشته بود و آرزو کرده بود بنایون توی بازی امروز بعنوان بازی آخرش درخشش داشته باشه و گل بزنه.از قضا دقیقه 2 گل زد!!

خب دوست عزیز قربون اون شکلت برم این همه چیز تو دنیا بود یه چیز بهتر آرزو میکردی(شوخی!)

soroosh در 16/2/1391 | 21:40 گفت:

من یه بار گفتم یه بار دیگه هم می گم
اصلا مهم نیس لیگ قهرمانان بریم یا نه دیگه
اگه قرار ون پرسی بمونه باید وایسه و تیم رو بکشه بالا
ون پرسی باید انتخاب کنه که یه مثل هانری قراره بشه یا یکی مثل جرارد یا بوفون یا دل پیرو

حسین در 16/2/1391 | 21:37 گفت:

بس کنید دیگه بابا شب خسته و کوفته میشینم پای سیستم اول از همه میام این سایت به خاطر جو صمیمی و دوستانه اینجا یکم خستگیم در بره فرت و فرت پست در مورد سسک و نصری و...!!!بعضی دوستان شورشو در آوردن دیگه.

اونقدری که اینجا در مورد سسک حرف زده میشه توی خود سایت بارسا صحبت نمیشه!!!

بس کنید دیگه سسک رفت که رفت این آرسناله که میمونه آرسنال آرسنال آرسنال

این کلمه رو بچسبید فقط و لطفا اعصاب کاربرا رو با همچین پست هایی خراب نکنید.

آرمان امیراحمدی در 16/2/1391 | 21:33 گفت:

:))))