زیباترین گل برکمپ+Ice man pictures

نویسنده: amir reza

وبلاگ من
نویسنده: amir reza
سلام.من امیررضا هستم.دوم دبیرستان..از شهرستان گرگان..عاشق آرسنال و ونگر
کل بازدید: 61,743 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

زیباترین گل برکمپ+Ice man pictures

سلام..چند عکس از مرد یخی...منبع:www.bergkamp10.net


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 12/1/1391 | 17:15 گفت:

مرسی رفتم تو فاز خاطرات قدیمی چند وقت پیش داشتم گلاشو میدیدم یکی از یکی شاهکار تر گل سرسبدش هم گلش به نیوکاسل هر کی اونو ندیده ...

احسان در 12/1/1391 | 15:08 گفت:

قیافه هانری تو نهمین عکس رو نگاه کنید مث یاغیا شدته فک کنم گل مهمی زده !!!

دانیال در 12/1/1391 | 14:16 گفت:

خیلی خوب بود ممنون

جواد تی تی در 12/1/1391 | 13:53 گفت:

یادش به خیر

حمید فرازی در 12/1/1391 | 02:31 گفت:

مرسی واقعا برای من یکی که جالب بود :)

مصطفی بعید میدونم.برگککمپ واقعا یه اعجوبه بود که بعید میدونم حالاحالاها بازیکنی نظریش پیدا بشه و برای خود من هیچ کس جاشو نمیگیره.حداقل دلیل آرسنالی شدنم بود

فرهاد در 12/1/1391 | 01:09 گفت:

جونم دنیس عاشقتم پسر

سید امین هاشمی در 12/1/1391 | 00:40 گفت:

مصطفی جان جواب سوالت داداشم نه هستش. برگکمپ 1دونه بود،واسه نمونه بود.چه باهوش بود این مرد! مرسی امیر رضا جان

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 00:39 گفت:

فکر نکنم نیستلروی با برگکمپ قابل مقایسه باشه،والا ما که ندیدیم طبق شنیده ها میگم.

سعيد توپچي در 12/1/1391 | 00:37 گفت:

خيلي قشنگ بودن
در مورد پرسش مصطفي فکر نمي‌کنم! اين بازيکنا تکرار نشدنين مثل آلن شيرر با ون نيستلروي و خيليا ديگه

مصطفی کاظمی در 11/1/1391 | 23:36 گفت:

یه سوال،رابینم میتونه مثل این بشه؟

یه آرسنالی در 11/1/1391 | 23:21 گفت:

ممنون

مجتبی هانری در 11/1/1391 | 23:06 گفت:

تشکر زحمت کشیدی زیبا بود !!

بهنود بهروز وزیری در 11/1/1391 | 22:59 گفت:

عالی بودن

مهران کاظمی در 11/1/1391 | 22:48 گفت:

فوق العاده بود