لعنت به این نوسان نتایج!!!

نویسنده: amir reza

وبلاگ من
نویسنده: amir reza
سلام.من امیررضا هستم.دوم دبیرستان..از شهرستان گرگان..عاشق آرسنال و ونگر
کل بازدید: 61,664 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لعنت به این نوسان نتایج!!!

سلام..
باز هم نوسان..آرسنال 7بازی پشت سرهم میبره یک دفعه لحظه های حیاتی فصل تو نوسان میره..آخه چرا نتایج آرسنال اینقد 5بازی 5بازی باید تغییر کنه؟؟!!
من تو یک پستمم اینو گفته بودم:http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=3442&BlogId=316
فکر کنم هیچ تیمی مثله تیم ما تو جهان اینقدر نوسان داشته باشه..
فقط نگاه به نتایج آرسنال در فصل های قبل(که تو اون پستم اشاره کردم)و نتایج این فصل میشه گفت :نوسان عاملی مهم در بی جامی در طول 7سال!!!
یکس از دلیله نوسان بی تجربگی تیمه!!!اخه چه قدر آخره فصل بهونه بگیریم تیممون جوونه و تجربه نداره.
یک  نگاه به این نتایج به نتیجه قبلی میرسیم:
آرسنال3-0آستون ویلا
کوئیز2-1آرسنال
آرسنال1-0سیتی
آرسنال3-0ولوز
آرسنال1-2ویگان
آرسنال0-0چلسی
ارسنال1-1استوک
آرسنال3-3نوریچ

من فکر کنم آرسنال اگه تو یک فصل.. نیم فصل همه بازی هاشو ببره بازم استرس داشته باشیم 3وم نشیم!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 17/2/1391 | 13:53 گفت:

با بازيكنايي در حد چالتون اتلتيك سخت بشه نوريچ رو برد!
گفتم چالتون، يادش بخير. چه حالي ميداد ليگ جزيره اون موقع ها! هي روزگار

سید محمد رضا در 17/2/1391 | 13:47 گفت:

دست رو دلم نذار که خونه

♥Arsenal♥ در 17/2/1391 | 00:45 گفت:

هــــــــــــی آرسنال پیرم کرد اگه سال دیگه قهرمان نشه ازش نمیگزرم........

توپچی جنوب در 17/2/1391 | 00:32 گفت:

اره امیر رضا جان حرفات کاملا درسته و نمیدونم دلیل این نوسانات چیه که ونگر نمیتونه درستش کنه!!!!!!!!!!!

soroosh در 16/2/1391 | 23:46 گفت:

بعدشم هر چی از این بارسا کمتر بازیکن بخریم بهتره
پس فردا کیتا میشه زیدان میگن دی ان ای بارسایی داره

soroosh در 16/2/1391 | 23:42 گفت:

نمی دونم ... آخه بازیکنی که همش رو نیمکت بوده شاید (میگم که شاید) به دردمون نخوره

Farhad Rahbari در 16/2/1391 | 23:28 گفت:

باید سیدو کیتارو بخریم-هم باتجربست هم باشخصیت از نظر قهرمانی
نبود تجربه اسفناکه

ehs در 16/2/1391 | 22:10 گفت:

قطعا همين طوره ولي امسال بر خلاف سالهاي پيش داشتيم داشتيم خوب پيش مي رفتيم حتي بعضي از بچه ها پست داده بودن كه چه عجب ارسنال اخر سال خوب شده!!ولي واقعا به نظرم مشكل اصلي ما ارتتا بود!!وقتي بود نفهميد يم كي بود ولي وقتي رفت فهميديم خط هافبكمون هم باهاش رفت!!!!!واقعا نبود ارتتا باعث شد 3 امتياز سه بازي اخير رو از دست بديم

سعيد توپچي در 16/2/1391 | 22:03 گفت:

خيلي خوبه!!! سانياهم که رفت پيش آرتتا، بازي بعدو بايد متوسل به چهارده معصوم و عصاي موسي و ... شيم!!!

محمد على(اباى) در 16/2/1391 | 22:02 گفت:

asan rabtI be javoona nadare ma khate defa o hafbak defayie motmaen nadarin,hamishe ham az hamin ranjidim manU chejoori avval mishe chin ghable inke be fekre in bashe k gol bezane kari mikone gol nakhore

soroosh در 16/2/1391 | 21:46 گفت:

جون گرای کجا بود؟
بازیکن دیگه نداریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وقتی ونگر میگه ما با خرید لوکاس به کسی دیگه ای نیاز نداریم می فهمیم که زر مفت زده

محمد اصغری در 16/2/1391 | 21:44 گفت:

داره سرم دود می کنه.
نمی دونم چه رازیه که اخر فصل بازیکن های ما جنون گاوی می گیرن...........
این ژسنی که دوباره خنگ شده.............
این چه وضع دفاع بودامروز...................

محمد اصغری در 16/2/1391 | 21:43 گفت:

داره سرمدود می کنه.
نمی دونم چه رازیه که اخر فصل بازیکن های ما جنون گاوی می گیرن...........

soroosh در 16/2/1391 | 21:26 گفت:

ونگر اعصابم رو خورد کرد با این جملش شاهین :((
دیابی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی نیس به این احمق بگه دیابی اون وقت که مصو=دوم نبود چه پخی بود؟
من به شخصه از دیابی متنفرم چون یه گفته بود اگه قرار باشه بعد از آرسنال جایی بازی کنم اون جا بارسا هست ( زرشک )

علی ارشدی در 16/2/1391 | 21:24 گفت:

طبق معمول بازی رو هم ندیدم و اظهار نظر فنی هم فرت

اما،

موریسون می دونستم خطرناکه کاش جلوشو می گرفتن
این تیم چیزی نداره به اسم ثبات اینجا http://highbury.ir/showthread.php?tid=5914 گفته بودم که هر بار اوج گرفتیم بعدش با مخ اومدیم پایین شخصا اگه ریاضی درس میدادم برای توضیح نمودار سینوس از آرسنال به وفور استفاده می کردم

اینکه چرا ثبات نداریم دلایل زیادی داره که بعضیاشو گفتین و منم الان حس تایپ کردن ندارم شاید وقت دیگه ای مفصل راجع به این موضوع بحث کردیم

و بالاخره طبق معمول این چند سال گذشته بازم چشممون به بازی های بقیه است و امید به از دست دادن امتیازا

amir reza در 16/2/1391 | 21:14 گفت:

آقا میلاد واقعا باهات موافقم..
البته روسیچکیم خیلی خوب شده

abolfazl در 16/2/1391 | 21:06 گفت:

arsenal for ever...

milad foadiyan در 16/2/1391 | 20:38 گفت:

راسی نکته ی جالب ارتتائیه که اول اومدنش خیلیامون مخالف اومدنش بودیم
حالا میبینیم که هیجوره بدون ارتتا نمیتونیم ببریم که این نشون میده امسال چه قدر برامون مهم بوده حتی بالاتر از رابین
من خودم رای بهترین بازیکن فصلو به رابین دادم ولی تو این روزا اگه یه بار دیگه بخوام این رایو بدم این بار به ارتتا رای میدم.

parsa در 16/2/1391 | 20:37 گفت:

لعنت به این شانس همونطور که گفتی تیم خیلی نوسان داره میام تاتی رو 5تایی میکنیم ولی با نوریچ ...ای خدا تا کی !!!!!!!!!!!!!
خدایا به امید تو
حاضرم خدایی نکرده اگه به چامپیونز لیگ نریم لیگ اروپا هم نریم چون خیلی آبرو ریزی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستی کسی گل های بازی رو میتونه برام بذاره؟

شاهين در 16/2/1391 | 20:25 گفت:

جالبه ونگر می گه با برگشت ویلشر و دیابی ، از تیم های دیگه چیزی کم تر نداریم ... نمی دونم چقدر روی دیابی حساب کرده که این حرف رو می زنه !!!!

به نظر من این نوسان بیشتر به کمبود بازیکن و فشار روی بازیکن های تیم اصلی خصوصاً در انتهای فصل بر می گردد ، چیزی که در مورد منچستر یونایتد هم مشاهده می شود ...

milad foadiyan در 16/2/1391 | 20:22 گفت:

دیگه چه میشه کرد باید ساخت
یه روز خوب میاد(البته امیدوارم)

mohammad ali در 16/2/1391 | 20:15 گفت:

اه