استاد ژورو

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
دانشجو مكانيك -اهل اصفهان -طرفدار ارسنالم - عاشق ونگرم
کل بازدید: 3,373 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

استاد ژورو

نفس راحت كشيدن


سلام به همه ارسنالي هاي گل  يه سوال تو ذهنم بود ميخواستم نظر شما عزيزان هم بدونم دقت كردين تو اين بردهاي اخير ژورو در تركيب تيم نبوده تيم چه خوب نتيجه گرفته من تا ياد دارم هر وقت ژورو تو زمين بوده به خا طر اشتباهات اين يا باختيم يا مساوي كرديم نمونش بازي رفت با ميلان  5 دقيقه اومد زمين يه پنالتي تقديم ميلاني ها كرد اميدوارم رييس تو اين بازي هاي باقي مونده تو تركيب نذارتش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهين در 25/12/1390 | 07:09 گفت:

رضا شاماخ اگه ژورو فاميلتونه من نميدونستم در ضمن من تو هين نكردم نظرم دادم

محسن آزاده در 24/12/1390 | 23:11 گفت:

رضاشاماخ@ :)) آقا این بچه که توهین نکرده!گفته بد بازی میکنه! به نظرت این توهینه؟ درسته که تو به ژورو علاقه داری ولی منصفانه که نگاه کنی می بینی که توانش همینه و بهتر نمی شه والا
===================
راست میگه این علی ارشدی بنده خدا!!!

Roohollah Nazari در 24/12/1390 | 22:09 گفت:

آخه استاد ژورو !!!!! گناه داره.

پويان در 24/12/1390 | 15:43 گفت:

حميد جان اين دومين فصل كه كوسينلى تو تيمه.پارسال و امسال.منظور من اين 2فصل بود.اوايل همين فصل بازياى افتضاحى مثله بازى با منچستر و داشت كه منو دل زده كرد و پارسال هم اشتباهات زيادى داشت كه البته بايد بهش حق داد

(Hooman sam (Dark metal در 24/12/1390 | 15:21 گفت:

یه جورایی حرفت رو قبول دارم...
اون جا برای پیشرفت داره اما نه توی تیم اصلی....

عليرضا عمراني در 24/12/1390 | 15:15 گفت:

بازي با بارسا سال پيش تو تركيب بود كه ما برديم.
تيم اون موقع بد بازي ميكرد و ربطي به يه بازيكن نداشت

احسان در 24/12/1390 | 13:46 گفت:

شاهین جان کاملا با نظرت موافقم این بازیکن جز ضرر این فصل هیچی برامون نداشته فقط یه بازیخارج از خونه که یادم نیس با کی بود خیلی خوب بازی کرد دیگه اصلا کار مثبتی برا تیم نکرده اینقدرم اعتماد به نفس داره که انگار بهترین دفاع اخره

تابستون باید بفروشنش به درد یار جانشینم نمیخوره این استاد!!!!!!

علی ارشدی در 24/12/1390 | 13:38 گفت:

رضاشاماخ@ :)) آقا این بچه که توهین نکرده!گفته بد بازی میکنه! به نظرت این توهینه؟ درسته که تو به ژورو علاقه داری ولی منصفانه که نگاه کنی می بینی که توانش همینه و بهتر نمی شه والا

حمید فرازی در 24/12/1390 | 12:56 گفت:

پویان جان کوشینلی فصل گذشته به آرسنال اومد که منظورتو از اینکه اشاره کردی دو سال گذشته بهشتوجه داشتی متوجه نشدم.البته همین فصل پیش هم اونقدرا ضعیف نشون نداد و در بازی هایی مثل بارسا بهترین بازیکن زمین شد و نباید فراموش کنیم زوجش در خط دفاعی یا ژورو بود و یا اسکیلاچی.

ژورو چندین سال هست که در تیم اصلی داره بازی میکنه و اصلا پیشرفت چشمگیری نداشته و خیلی بعیده همچین بازیکنی بتونه پیشرفت کنه با این حال امیدوارم یه فرجی هم واسه این بشه.

پويان در 24/12/1390 | 11:57 گفت:

دوستان نظرى كه الان به ژورو داشتم تو دو سال گذشته به كوسينلى داشتم ولى اون الان يكى از بهتريناى ارسناله.يه زمانى ميگفتم رييس چرا كوسينلى رو بازى ميده! ولى الان دوست دارم هميشه تو تركيب باشه ولى ژورو الان فاجعست.رييس هم اين فصل بخاطر مصدوما بش بازى داد
اميدوارم اگه قرار بمونه به خودش بياد و باهوش تر بازى كنه

رضاشاماخ چوک بندر در 24/12/1390 | 10:53 گفت:

آفرین حامدجان...علی ارشدی این پستوپاک کن

hamed در 24/12/1390 | 10:51 گفت:

انشاالله اونم بازیش خوب میشه...

رضاشاماخ چوک بندر در 24/12/1390 | 10:35 گفت:

اینجاجای توهین به ژورونیست اگه میخوای بهش توهین کنی بروتوسایت بارسلون داداش

رضاشاماخ چوک بندر در 24/12/1390 | 10:32 گفت:

لطف کن شمانظرنده دوباره نمیخوادجوسایتوبه هم بزنی.

ramin kazemi در 24/12/1390 | 04:51 گفت:

نظر من اینه که ژورو اعتماد به نفس کمی داره وگرنه بازی های خوبی هم ازش دیدیم تا حالا!!باید تو بازیهای که حساسیت کمی دارند بهش بازی داده بشه تا پیشرفت کنه!!

علی ارشدی در 24/12/1390 | 03:21 گفت:

:)
حامد توپچی بیا ببین این چی میگه؟