جایگاه آرسنال؟

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 35,079 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جایگاه آرسنال؟


جایگاه آرسنال کجاست؟ا


گه کسی در این سایت این مطلبو  میخونه و ارسنالی نیست میخواستم ازش خواهش کنم درباره این مطلب خوب فکرکنه

موضوع اینجاست که باشگاه بارسلونا یا رئال مادرید برای چی به عنوان بهترین تیمهای جهان یاد میشوند جوابش فقط یک کلمه است داشتن پول


بارسا که فقط به امید ستاره فوتبال جهانه که وای اگه یک شب نتونه مقابل تیمهای بزرگ بازی کنه  یا روی فرم نباشه اونوقته که 10 امتیاز با رئال فاصله پیدا میکنه


یا خود رئال که این همه خرج میکنه در حالی که  آرسنال برای یک بازیکن رئال بی تابی میکنه


ایا واقعیت این نیست که ونگر از گواردیولا و مورینیو خیلی بهتر است اما ابزار برای استراتژی خود ندارد و وقتی میگه باید باشش مهاجم بازی کنم همه میخندن


چرا همیشه رئال وبارسا باید از ارسنال بازیکن بخرد چرا برعکس این اتفاق نمی افتد


به امید سربلندی تمام ارسنالی ها و ارسنالی دوستان

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 20/12/1390 | 20:58 گفت:

بله اون منابع درآمدی هست اما صرف باشگاه نمیشه :(

ضمنا شک نکن کرونکه و عثمانوف بدجوری به تیم ضربه زدن با این قرارداد لعنتی اینو ببین اگه ندیدی:
http://highbury.ir/showthread.php?tid=5378

میلاد کشوری در 20/12/1390 | 20:30 گفت:

علی جان، منبع درامد اصلی ما درامدای غیر فوتبالیه. آرسنال سهامدار شرکت های بزرگ مالی هست و سالانه از بابت این سود میبره. همچنین سرمایه های در گردشی هم دارن که صرف خرید و فروشای کوتاه مدت میشه مثل سرمایه گذاری روی کمپانی های جواهرسازی در زمان صعود طلا یا خرید و فروش در بازارهایی مثل فارکس. یه قسمت از سرمایشون رو هم توی بازارهایی مثل ساخت و ساز به جریان میندازن.
درامد فروش بلیط یا حق پخش درصد و حتی فروش بازیکن کمی از درامدهای آرسنال رو تشکیل میده. خود گازیدیس هم گفته که ما میخوایم به جایی برسیم که از منابع دیگه به طور کامل هزینه هامونو پوشش بدیم.
در مورد امارات هم باید بگم که مسئولان باشگاه اینقدر احمق نیستن که سرشون رو بشه راحت کلاه گذاشت. مطمئن باش هیچ جای دیگه حاضر نبوده در اون زمانی که آرسنال افولش رو شروع کرده بود به باشگاه 100 میلیون پوند نقدا کمک کنه. کاری که فلی امیریتس کرد.
مساله اینه که چرا توی این همه تیم تیم ما باید اینقدر به فکر افزایش سرمایه گذاری در بخش های غیر فوتبالی باشه و حاضر نباشه برای جبران بدهیاش مقداری از سرمایه هاش رو تبدیل به پول کنه.
منچستر هم تا حدودی رویه ی آرسنال رو پیش گرفته و به این خاطره که روز به روز داره افت می کنه. مدیریت رئال با توجه به سرمایه ی بالای باشگاه روی هر دو نوع درامد هدف گذاری کرده و باشگاهی مثل بارسلونا یا میلان سعی می کنن که درامدهای فوتبالیشون از قبیل تبلیغات، حق پخش، بلیط و ... رو افزایش بدن، جون توان مالی باشگاهی مثل آرسنال یا رئال رو برای ورود به سایر بخشا به اون صورت ندارن.
متاسفانه بر خلاف چیزی که شما میگن ونگر خیلی هم معجزه نکرده (حداقل از نظر من) و البته خودش هم علاقمند به سیستم فعلی پرورش بازیکنه. نیاز نیست که آدم نابغه باشه که اینو بفهمه. این عقیده توی حرفاش، استعداد یابیش، خرید و فروش بازیکنش، و ... کاملا واضحه.

میلاد کشوری در 20/12/1390 | 20:07 گفت:

نه علی جان سومیم

hamed در 20/12/1390 | 19:36 گفت:

ونگر واقعا مربیست ولی حیف که سرمایه ی لازم برای خرید و تجهیز تیمش اونطوری که می خواهد نداره...

ولی با همین سرمایه ی اندک هم نشون داد میتونه چقدر خوب تیمو جمع کنه...

دستش درد نکنه...

(Hooman sam (Dark metal در 20/12/1390 | 17:33 گفت:

رئیسا پول دارن در حد NBA اما دارن از ونگر سوء استفاده میکنن و هرروز پولدارتر میشن.........

احسان در 20/12/1390 | 17:21 گفت:

به شهر ما (( یزد )) میگن شهر قنات و قنوت و قناعت

نکنه ارسنال و ونگر از این سرزمین اومدن که این همه وجه تشابه دارن؟؟!!

باورش برا خیلیا سخته که با این تیم جوون و با این همه مصدوم طی دو هفته 10 گل به سه غول برزگ اروپا ( میلان - تاتی و لیورپول ) زدیم

علی ارشدی در 20/12/1390 | 17:12 گفت:

والا از قرار هفته ای 500$ باهاش بستن!!!

توپچی جنوب در 20/12/1390 | 17:11 گفت:

بله رشتش حسابداریه رس حساب های باشگاه رو کشیده و از جیک و پیک مالی باشگاه خبر داره این علی ارشدی!!!!!!!!!!

علی توپ جمع کن ارسنال هفته ای چند حقوق میگیره؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 20/12/1390 | 16:52 گفت:

بحث پول نیست چون باشگاه به اندازه کافی پول داره بحث اصلی سیاست کلی باشگاهه. ما دومین باشگاه مالی جهانیم مگه میشه پول نداشته باشیم.
---------------------------------------------------------
بله که میشه!!!! دوم بودن رو الان دیگه نداریم فکر کنم الان چهارم یا پنجم باشیم

امیرتس فلایتس سرمون کلاه گذاشته! کلی بدهی داریم هنوز! تراز مالی مثبتمون مدیون فروش ستاره هامونه متاسفانه اون پولا فکر می کنید کجا رفته؟ بدهی ها رو صاف می کنن حقوق بازیکنای فعلی و عوامل باشگاه هست حقوق سهامدارا هست مگه خرجای باشگاه کمه؟ مهمترین منبع درآمد ما بلیت فروشیه و فروش یه سری محصولات جانبی مثل پیراهن و اینا دیگه و البته حق پخش اینا با خرجای معمولی باشگاه سر به سر میشه پول فروش ها هم صرف بدهی ها میشه احتمالا

علی ارشدی در 20/12/1390 | 16:48 گفت:

عزیز من بارسا مثل خود ما آکادمی بزرگی داره که اسکلت اصلی مربی گری و بازیکن سازی تیمش هست. تفاوت اونا با ما اینه که ستاره هاشونو حفظ می کنن و ما می فروشیم. پس تفاوت خود پول نیست نحوی مدیریت باشگاهه.
نگاه کن به همین تیم الان این نفرات رو (اصلاً نصف این نفرات رو) اضافه کن ببین چی میشه.
گالاس-توره-کلیچی-فلامینی-هلب-ریس-آدبایور-نصری-فابرگاس و...
----------------------------------------------------------------------------------

نه علی جان گول تبلیغات اینا رو نخور! آکادمیشون کجا بوده! آکادمی اونا با ما قابل مقایسه نیست چیزی که اونا دارن تبلیغاته تبلیغات وگرنه تنها نسل طلایی آکادمیشون همینایی هستن که الان دارن بازی میکنن و کسایی که الان تو آکادمی بارسا هستن اصلا نمی تونن جایگزین بازیکنای فعلی بارسا بشن

بارسا یه بار 3 تا ذخیره شو بازی داد به اوساسونا باختن و مقابل آرسنال: اگه مسی رو نداشتن هر دو فصل حذف می شدن احتمالا!

تیمی که اینقدر به آکادمی خودش مینازه چرا اینقدر خرج می کنه برای بازیکن خریدن؟ باید نیازاشو از همون آکادمیش تامین کنه دیگه اما اینطور نیست الان بارسا کلی بدهی داره اما باز هی خرج می کنه این فصل بالاخره دیگه رضایت دادن اسپانسر بذارن رو پیرهنشون بعد گفتن پولش صرف خیریه میشه!!!! ارواح عمه شون

بازیکنای آکادمی ما نظیر ندارن
ولینگتون سیلوا ریو سانچز وات جوئل کمپل و... ویلشر هم که گل سر سبد ایناست

دانیال در 20/12/1390 | 16:32 گفت:

باید پول خرج کنن ما الان راحت می تونیم اندازه السیتی خرید داشته باشم ، پولشم داریم ولی این سیاستی که خوبه ولی نه مطلقش مانع جذب بازیکنای مطرح میشه!

ali jamshidi در 20/12/1390 | 16:26 گفت:

بحث پول نیست چون باشگاه به اندازه کافی پول داره بحث اصلی سیاست کلی باشگاهه. ما دومین باشگاه مالی جهانیم مگه میشه پول نداشته باشیم.

JUGGLER 98 در 20/12/1390 | 15:58 گفت:

علی جمشیدی عزیز منم همونو میگم ارسنال داره با فلاکت بازیکن سرمیکنه همش فروش فروش فروش اخر خرید ارسنال میشه ارتتا اونهم در اذای کی فابرگاس !!!!!!!

Gunner در 20/12/1390 | 15:46 گفت:

ولي منكه از رو نميرم مطمئنا تا جوروشون رو هم بلد ميشم

Gunner در 20/12/1390 | 15:45 گفت:

ارزو ميكنم يه روزي ارسنال از بس بازيكن ميخره اسماشو حفظ نتونم

ali jamshidi در 20/12/1390 | 15:33 گفت:

موضوع اینجاست که باشگاه بارسلونا یا رئال مادرید برای چی به عنوان بهترین تیمهای جهان یاد میشوند جوابش فقط یک کلمه است داشتن پول
**************************************************************************************
عزیز من بارسا مثل خود ما آکادمی بزرگی داره که اسکلت اصلی مربی گری و بازیکن سازی تیمش هست. تفاوت اونا با ما اینه که ستاره هاشونو حفظ می کنن و ما می فروشیم. پس تفاوت خود پول نیست نحوی مدیریت باشگاهه.
نگاه کن به همین تیم الان این نفرات رو (اصلاً نصف این نفرات رو) اضافه کن ببین چی میشه.
گالاس-توره-کلیچی-فلامینی-هلب-ریس-آدبایور-نصری-فابرگاس و...

پويان در 20/12/1390 | 15:14 گفت:

شك نكن كنم ونگر در جهان بهترينه.رييس لنگه نداره.

sepehr najafian در 20/12/1390 | 15:08 گفت:

من با خريد بازيکناني از رئال يا بارسا مخالفم.مگر اينکه بازيکنشون با تيمشون حال نکنه.

مهناز پرتوی در 20/12/1390 | 15:04 گفت:

اصلا سبک بازی ما نیست که یدفعه مثلا کریس بخریم..

جواد تی تی در 20/12/1390 | 14:55 گفت:

موافقم بزرگترین مشکل آرسنال پوله

vahid در 20/12/1390 | 14:35 گفت:

بله درسته اگه به ونگر پول بدن هواداران توی جامها باید غلط بزنند