فکر بهتر؟!؟

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,523 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فکر بهتر؟!؟

من تو یک بلاگ قدیمی هم این موضوع رو گفته بودم ولی دوباره بهش فکر کنیدباور کنید میدونم که چقدر رابین با تعصبو بزرگه و خیلی امسال به آرسنال کمک کرده ولی نکته اول به قول خود ونگر دیگه الان آرسنال فقط متکی به رابین نیست


نکته دومم اینه که رابین سن بالایی داره و مسی ورونالدو نیست که بتونه همیشه تواوج باشه و از طرفی قدرت دیریب زنی بالایی و سرزنی بالایی نداره


نکته سوم اینه که شاید اگه کسه دیگه ای هم بعد این همه مدت تو آرسنال می بود بهتر از رابینی کار میکرد که فقط در طی دو فصل اخیر اونهم تیکه پاره کار میکرد


به نظر شما اگه با پول بالا بفروش بره و به این شرط که پولش صرف خرید چند بازیکن خوب و آینده دار بشه خیلی برای تیم بهتر نیست؟
البته باور کنید من فکر میکنم که دگه رابین خیلی طلایی نیست وگرنه از خدام بود بمونه بازهم نظر با خودتونه میدونمم که نظرات ما به جایی نمیرسه ولی حداقل میدونیم اکثریت آرا با چیه؟؟؟؟


 


تشکر

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 7/1/1391 | 15:07 گفت:

یه آرسنالی : agha shervin man be shoma khile ehteram gozashtam ama shoma ba in lahn tondeton khrabesh kardin.
to nazar khodeto dadi manam nazar khodamo dege dava vase che hast.
age be foohsh va be ehterami bashe man khodam tahesham ya hamin alan tamomesh kon ya kolamon mero to ham.

hamidtoopch)to ham tamomesh kon)

agar ham mecharkhi becharkh ta becharkhim
*********

چی میگی عزیزه من یکی دیگه فحش میده چوبش تو سر من میخوره.....

من چه گناهی کردم؟؟؟گناه من اینه که از پیروزی در برابر اورتون خوشحال نشدم!!
اینکه من خوشحال نمیشم باید فحش بخورم؟؟؟

حرکت چرخشی چیه داری میری؟؟؟؟نکن اینکارو هر چی میشه میره تو روحه من....

من چیزی رو شروع نکردم؟؟من کجا به شما توهین کردم!!!اگر فکر میکنی اینجوریه من معذرت میخام ازت....
دوست عزیز شرمنده.....
من مقصودم تو نبودی تو اون کامنت پایینی....
بازم میگم ببخشید...

سید امین هاشمی در 7/1/1391 | 13:55 گفت:

تو عید و دعوا! ببوسید روی همو.مرسی پسر

یه آرسنالی در 7/1/1391 | 13:31 گفت:

agha shervin man be shoma khile ehteram gozashtam ama shoma ba in lahn tondeton khrabesh kardin.
to nazar khodeto dadi manam nazar khodamo dege dava vase che hast.
age be foohsh va be ehterami bashe man khodam tahesham ya hamin alan tamomesh kon ya kolamon mero to ham.

hamidtoopch)to ham tamomesh kon)

agar ham mecharkhi becharkh ta becharkhim

shervin در 7/1/1391 | 06:12 گفت:

راستی لیست عقده ای هایی مثل اونو دارم اگه خواستی در اختیارت بزارم

shervin در 7/1/1391 | 06:09 گفت:

من اصلا آدم حسابش نمیکنم این خودشو چسبونده به من که بهش توجه بشه.
اون به من فحش میده به تیم فحش میده به همه فحش میده حتی به بچه های سایت تهمت بی تعصب بودن میزنه بعد من مسدود بشم؟
هر جور راحتی علی جان ولی اگه اینکارو کردی همه ی نخاله هارو جمع کن.
نه کسایی مثل من که واسه آرسنال عصبی میشن.
حداقل کسایی مثل اون عقده ای که تو این وضعیت که آرسنال داره خوب بازی میکنه میان وق میزنن رو مسدود کن.
اگه با مسدود کردن من عقده ای مثل اونم مسدود بشه. دمت گرم علی جان

ramin kazemi در 7/1/1391 | 06:03 گفت:

هیوای من!!!چه خبر بوده اینجا!! امیدوارم که رابین تمدید کنه.

علی ارشدی در 7/1/1391 | 03:33 گفت:

شروین و حمید توپچی یا همین الان این ماجرا را تموم می کنید و از هم عذرخواهی می کنید یا اکانت هر دوتا تون برای مدتی مسدود میشه دنبال مقصر هم نباشید چون جفتتون مقصرین خودتونم اینو خوب می دونید حجت رو براتون تموم کردم بعدش هر اتفاقی افتاد نگید نگفتی

shervin در 7/1/1391 | 03:13 گفت:

تو که نمیدونی من با کیم حرف نزن.(با تو هستم کاربر:یه آرسنالی)

علی جان ارشدی ببین این احمق(hamidtoopchi) داره هرچی لایق خانوادشه به من میگه من با خوک های کثیفی که نمیدونم اینجا چیکار دارن بحث نمیکنم ولی این خوک خیلی ضر میزنه رو اعصاب همس.

♥Arsenal♥ در 7/1/1391 | 02:18 گفت:

HOSSEIN : مگه یادتون نیست زیدان با این سنش تو جام جهانی 2006 چه میکرد؟!!
رابین تا 34 سالگی میتونه رو اوج باشه(از نظر بدنی).شایدم بیشتر

******
بات موفاقم سن نشوندهنده چیزی نیست مهم بازیه که به خوبی هرچه تمام تر انجام میده.......

خوده ژاوی مگه چند سالشه؟؟؟یا اسکولز؟؟گیگز؟؟کوله توره خودمون یادتون نیست؟؟تو این زمینه خیلی مثال میشه زد که سن چیزی رو نشون نمیده....

♥Arsenal♥ در 7/1/1391 | 02:16 گفت:

حمید توپچی رابین تا آخر فصل بعد قرارداد داره ولی اگه تمدید نکنه تیمهای دیگه میتونن تو ژانویه بدون دخالت باشگاه باهاش وارد مذاکره بشن و این یعنی رابین رو اگه بدون تمدید نگه داریم سال بعد به عنوان بازیکن آزاد میره.
من فکر میکنم شرایط باید خیلی تغییر کنه تا بمونه والا میره.
کلا با رفتنش مخالفم چون حتی تابستون با قیمت خوبی نمیتونیم بفروشیمش ( مثل نصری) و از طرفی حتی با خرج کردن بیشتر بازیکنی با کیفیت رابین نمی تونیم پیدا کنیم.
درسته رابین ۲۹ سالشه ولی این سن اوج پختگیه فوتباله و اصلا سن زیادی نیست ( یه نگاه به الکس دل پیرو بنداز ۳۷ سالشه و هنوز خوبه) یعنی فکر می کنم حد اقل ۴ سال دیگه تو اوج می مونه.
///////

به هر حال با این شواهد رفتنیه....

منم باهات موفقم نباید بره...
ما همیشه چوب کم بودن بازیکن کم تجربه رو خوردیم.........

HOSSEIN در 7/1/1391 | 00:44 گفت:

مگه یادتون نیست زیدان با این سنش تو جام جهانی 2006 چه میکرد؟!!
رابین تا 34 سالگی میتونه رو اوج باشه(از نظر بدنی).شایدم بیشتر

علی آقاشاهی در 7/1/1391 | 00:23 گفت:

حمید توپچی رابین تا آخر فصل بعد قرارداد داره ولی اگه تمدید نکنه تیمهای دیگه میتونن تو ژانویه بدون دخالت باشگاه باهاش وارد مذاکره بشن و این یعنی رابین رو اگه بدون تمدید نگه داریم سال بعد به عنوان بازیکن آزاد میره.
من فکر میکنم شرایط باید خیلی تغییر کنه تا بمونه والا میره.
کلا با رفتنش مخالفم چون حتی تابستون با قیمت خوبی نمیتونیم بفروشیمش ( مثل نصری) و از طرفی حتی با خرج کردن بیشتر بازیکنی با کیفیت رابین نمی تونیم پیدا کنیم.
درسته رابین ۲۹ سالشه ولی این سن اوج پختگیه فوتباله و اصلا سن زیادی نیست ( یه نگاه به الکس دل پیرو بنداز ۳۷ سالشه و هنوز خوبه) یعنی فکر می کنم حد اقل ۴ سال دیگه تو اوج می مونه.
Good luck

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 22:17 گفت:

محسن : کلا فرو ش رابین تو چنین وضعی بزرگترین اشتباهه

********

آره درست میگی ولی از شواهد و قرائن معلومه که رابین خودش میخواد بره....

رابین تا آخر این فصل بیشتر قرارداد نداره....

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 22:16 گفت:

محسن آزاده : چرا که نه حمید جان . . . دلیلش اینه که ما تو تیم علاوه بر کیفیت فنی ، به تجربه هم نیاز داریم و نباید راحت با تجربه های تیممون رو از دست بدیم!!! اشتباهی که تو سال های اخیر به نا ضربه زده همین فروش با تجربه هامون بوده . . . به اعتقاد من باید روبین رو تا پایان دوران بازیش تو تیم حفظ کنیم

*********

کاملا درست میگی عزیز ولی مشکل اینه که خوده رابین نمیخواد بمونه و گوهشم اینه که تمدید نکرده !!

در حالی که چندتا از بازیکنای دیگه تمدید کردن....

محسن در 6/1/1391 | 21:59 گفت:

کلا فرو ش رابین تو چنین وضعی بزرگترین اشتباهه

محسن در 6/1/1391 | 21:49 گفت:

کلا فرو ش رابین تو چنین وضعی بزرگترین اشتباهه

محسن آزاده در 6/1/1391 | 20:40 گفت:

چرا که نه حمید جان . . . دلیلش اینه که ما تو تیم علاوه بر کیفیت فنی ، به تجربه هم نیاز داریم و نباید راحت با تجربه های تیممون رو از دست بدیم!!! اشتباهی که تو سال های اخیر به نا ضربه زده همین فروش با تجربه هامون بوده . . . به اعتقاد من باید روبین رو تا پایان دوران بازیش تو تیم حفظ کنیم !

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 20:27 گفت:

محسن آزاده : حال چرا داد و بیداد می کنین ؟!؟! حالا بنده خدا خیلی مودبانه نظرش رو گفته که منم با نظرش مخالفم !!! اتفاقی نیفتاده که . . .

*********

دسوت عزیز میشه دلیل بیاری برای مخالفتت؟؟

لطفا برای مخالفت ها دلیل بیارید .

اگه دلیل نیاری شبهات پیش میاد.........

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 20:25 گفت:

یه آرسنالی : آقای shervin امیدوارم که با من نبوده باشی.چون هر چی دیدی از چشه خودت دیدی.

*****

جون من تو دیگه خودتو کنترل کن رفیق......

ببین یه آرسنالیه عزیز هرچی تو بخوای نصیحت کنی مثل ضربالمثل معروقه : سوره یاسین تو گوش خر خوندن .

هرچی تو توگوش خر سوره یاسین بخونی اون بازم عرعر میکنه........
-----------

محسن آزاده در 6/1/1391 | 20:17 گفت:

حال چرا داد و بیداد می کنین ؟!؟! حالا بنده خدا خیلی مودبانه نظرش رو گفته که منم با نظرش مخالفم !!! اتفاقی نیفتاده که . . .

مصطفی کاظمی در 6/1/1391 | 20:05 گفت:

حتی اگه ازین به بعد هم دیگه گل نزنه باید بمونه چون حضورش به تیم نظم میده،تا خیلی از بازیکنا بدونن که میشه تو تیم 8 سال موند و جام هم نگرفت،مثل توتی تو رم،تیم ما هم نیاز به شناسنامه داره،الآن رابین و توماس شناسنامه ی تیمن.

یه آرسنالی در 6/1/1391 | 19:43 گفت:

آقای shervin امیدوارم که با من نبوده باشی.چون هر چی دیدی از چشه خودت دیدی.

علی ارشدی در 6/1/1391 | 19:35 گفت:

shervin @ من با کسی مشکل شخصی که ندارم عزیز! تو این پست هیچ موردی برای تذکر وجود نداشت نه کپی شده نه به کسی توهین کرده هیچی صرفا یک تحلیله و نویسنده دیدگاهشو بیان کرده که از نظر من و شما غلطه کاش به جای این کامنتت دلایلتو می گفتی که چرا این حرفا غلطه :) راستی من نفهمیدم از حمید عذر خواهی کردی یا نه؟

hamidtoopchi @ بی خیال اجازه بده اون بحث تموم بشه

ehs در 6/1/1391 | 19:30 گفت:

حالا بر فرضم فروختيم ،عمرا خرج بازيكن نمي كنن فقط يه ستاره ديگه رو از دست داديم!ولي بازيكن فقط قرار نيست فوتبال بازيكنه!!!مثلا هانري كه برگشت غير از فوتبالي كه ارائه داد به شدت به روحيه تيم كمك كرد وجود امثال رابين يا توتي يا دلپيرو يه شخصيتي به تيم ميده كه وقتي يه جون پاشو تو تيم مي ذاره دوست داره مثل اونها تو تيم بمونه نه اينكه به فكر رفتن به تيمهايي مثل رئال و بارسا باشند!!

مجتبی عابدی در 6/1/1391 | 19:22 گفت:

فصل 2004 2005 گل دقیقه 90 رابین شروع درخشش بود تا او حواشی و اون دوران که نبود از اوج فاصله گرفت . 2005 2006 گلهای فضاییش به بلکبرن و ویگان و استون ویلا و ... تا اون بازداشتش و دادگاهش که تبرئه شد و ونگر واسه تنبیهش چند ماهی بازیش نداد . 2006 2007 با 14 یا 16 گل بهترین گلزن تیم تو اون فصل شد .2007 2008 هم عالی شروع کرد تا مصدوم شد . 2008 2009 بازم بهترین گلزن تیم شد 2009 2010 فوق العاده شروع کرد تا بازم مصدوم شد . تا اینکه شیو ه ی درمان جنینی بهش جواب داده گوش شیطون کر تا حالا مصدوم نشده جز اول فصل قبل . رابین یا مصدومه یا تو اوجه .

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 19:09 گفت:

مجتبی عابدی ( Wake of death ) : بد ترین روز عمرم روز عقد قرارداد تی تی با شانسا بود . اما تحمل دیدن این یکی و دیگه ندارم . با این همه مصدومیت از برگکمپ تو رکورد گلزنی سبقت گرفت اونوقت همیشه تو اوج نیست ؟؟!!؟؟!!؟؟!!

*******
نه دیگه همیشه تو اوج نیست.....

محدود بازیکن هایی هستند که همیشه تو اوجن البته فرک نکنم ون پرسی تا یه مصدومیت بیاره از اوج خارج بشه ، فقط مثدومت اونو ضعیف میکنه.

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 19:07 گفت:

حمید فرازی : خب شروین جان به نظرت چه توهینی کرده؟ یه تحللی از دید خودش بود و هیچ کلمه توهین آمیزی درش نبود شما هم مثل بقیه دلایلتون رو برای رد نظری که باهاش مخالفی میتونید بگی

**********

این آقایی x داره رو مخ همه میره.......

ایشون فکر میکنن ما باید با اجازه او پست بدیم.....

اصلا من شاید بخوام بکوبک سر مربی رو چون ایشون خوشش نمیاد جرات نباید کنیم یه نظر بدیم؟؟؟

مجتبی عابدی در 6/1/1391 | 18:30 گفت:

شاید واقعیت باشه به خصوص پست حمید توپچی . اما به نظر من داره باشگاه رو مجاب میکنه ستاره بخره و سقف دستمزدهارو افزایش بده . شاید این سیاست رابینه . ارسنال حاضر نشد 10000 پوند رو حقوق هفتگی سمیر بداره اما از حالا اعلام کرده حاضر واسه رابین سنت شکنی کنه و هفته ای 100000 پوند بهش بده . این در حالیه که رابین هیــــــــــــچ حرفی راجع به پول نزده .

مجتبی عابدی در 6/1/1391 | 18:24 گفت:

بد ترین روز عمرم روز عقد قرارداد تی تی با شانسا بود . اما تحمل دیدن این یکی و دیگه ندارم . با این همه مصدومیت از برگکمپ تو رکورد گلزنی سبقت گرفت اونوقت همیشه تو اوج نیست ؟؟!!؟؟!!؟؟!!

فرهاد در 6/1/1391 | 18:20 گفت:

هیچی نگم بهتره وقت می تونم بگم متاسفم

حمید فرازی در 6/1/1391 | 18:05 گفت:

خب شروین جان به نظرت چه توهینی کرده؟ یه تحللی از دید خودش بود و هیچ کلمه توهین آمیزی درش نبود شما هم مثل بقیه دلایلتون رو برای رد نظری که باهاش مخالفی میتونید بگید

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 17:39 گفت:

اتفاقا منم همچین پستی داده بودم تو همین مایه ها به اسم good bye number 10

البته این شیوه نبود ولی در کل مخاطب کاربرا و مظلوم رابین بود:دی

من توش گفته بودم رابین رفتنیه و من دیگه واسه فصل بعد روش حساب نمیکنم دلیل داشتم الان ببینید ورما و چندتای دیگه تمدید کردن ولی رابین تمدید نکرده و با پیشنهاد های نجومی برخوردکرده مثل من سیتی و بارسا و رئال...........
با تعصب تر از اینها هم از آرسنال رفتند فابرگاس که از 16 سالگی فیکسمون بود رفت اینکه دیگه جاش ررو سره....


ونگر واسه همین گفته ما بهش متکی نیستیم که بقیه بازیکنا فکر نکنن اگه رابین رفت دیگه کار تمومه و بدونن آرسنال بدونه رابین هم آرسناله :دی


در کل با شرایط موجود رابین رفتنیه و حرفایی مثل این من افتخار میکنم آرسنالیم و جونم آرسناله و خونم قرمزه و........
اینا نشون نمیده که رابین موندنیه و فقط قرارداد بلند مدت با تیم میتونه اینو ثابت کنه .
رابین حتی اجازه نداد پسرش قرارداد ببنده با آرسنال تا شاید راحت تر بره.....

در کل همیز داره سمت جدایی رابین میره و بازم میگم او برای اثبات حرفایش باید قرارداد بلند مدت ببنده :دی

♥Arsenal♥ در 6/1/1391 | 17:33 گفت:

shervin : بازم یه نفر جوگیر شد!

****************************

به تو چه؟؟ مجبوری کامنت بدی؟؟

shervin در 6/1/1391 | 17:33 گفت:

علی ارشدی جان که به من گیر میدی جلوی این پست های چرتو بگیر

shervin در 6/1/1391 | 17:31 گفت:

بازم یه نفر جوگیر شد!

یه آرسنالی در 6/1/1391 | 17:21 گفت:

واقعا برات متاسفم با این فکرت تو دوست داری آرسنال همین جوری بمونه آرسنال به یه بزرگ نیاز داره برکمپ تو 36 سالگی هم همه رو مبهوت می کرد.
اون داره از جون مایه میزاره چرا آرسنال میره پیشنهاد میده دلپیروووو ناراحت نمی شید حالا رابین ما پیره.
دروگبا و لمپارت اگه نباشن چلسی چطور میشه.
توتی اگه نباشه چلسی چه طور میشه.
اینتر خاویر هرناندز که هیچی نمیکنه رو رو سرش میزاره.
نه داداش ون پرسی از همون اول هم فوق العاده بود ولی زیـــــــــــــــــــــر سایه بقیه.
رئالم از بی غیزتیش بود که رائول رو فروخت.
چرا بعد سال ها پل اسکولز دوباره برگشت به منچستر.

تا حالا هم رابین به ما لطف کرده که نرفته

اگه تو مدیرعامل آرسنال بودی عمرنـــــــــــــــــــــــــاش طرفدار آرسنال میشدم.
خیلی از بارسایی ها میگن منکه اصلا دوست ندارم رابین بیاد بارسا چون بازیش چشم نواز نیست منم میگم گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده.

سعيد توپچي در 6/1/1391 | 16:58 گفت:

نه آقاجان مخالفم!
اين چه وضعيه آخه؟ رابينمون تازه پخته و جاافتاده شده، حال که والکات و ورمالن چندتا گل حساس زدن رابين يادتون رفت
بابا دست مريزاد وفادريتون اينه؟!!!

حسین در 6/1/1391 | 16:26 گفت:

سن زیاد ملاک خوبی نیست.خیلی از ستاره های فوتبال بعد از 30 سالگی به اوجشون میرسن.

بعدشم رابین 28 سالیه و رونالدو هم جوون 20 ساله نیست.کریس رونالدو همین الان 27 سالشه.

اگرچه کلا فروش رابین اشتباهه و مخالفش هستم ولی اگر فروش اون بتونه ستاره ای در سطح خودش و مقدار قابل توجهی پول به باشگاه بیاره میشه روش فکر کرد.

مهدی افسرده در 6/1/1391 | 16:25 گفت:

بعد رفتنه سسک-نصری و کلیشی همه به اونا میگن خائن

الان ما با این حرفا داریم به رابین خیانت میکنیم(اگه نبود ما الان سوم نبودیم)

JUGGLER 98 در 6/1/1391 | 16:18 گفت:

نه اقا سجاد اتفاقا خیلی برام نوشتت جالب بود نشون داد که چقدر رابینو دوست دارید
از همه ممنون و سپهر جان رابین 29 سالشه

sepehr najafian در 6/1/1391 | 16:14 گفت:

رابين 28 سالشه.حميد درست ميگه

سید سجاد حسینی در 6/1/1391 | 16:10 گفت:

ببخشید آقای ارشدی . از آقای جاگلر هم عذر خواهی میکنم. نفهمیدم چی نوشتم.

علی ارشدی در 6/1/1391 | 16:02 گفت:

آقای حسینی لطفا مودب باش!!!!

علی ارشدی در 6/1/1391 | 16:01 گفت:

جاگلر جان داری اشتباه می کنی!
"مسی اگه گل نمیزنه پاس گل یا بازی خوبی میکنه"

جالبه که بدونی بیشترین پاس گل ها رو برای آرسنال این فصل رابین داده!!!!!
این که از این حرفت
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
1. به قول حمید آرسنال هیچ وقت متکی به اشخاص نبوده نه بازیکنا نه مربیا نه رئیسها تی تی رفت سسک رفت چاپمن رفت تونی آدامز رفت و .... اما آرسنال هنوز هست و خواهد بود :)

2. پست رابین کاملا متفاوته با مسی و رونالدو کلا دوست ندارم بازیکنا رو با هم مقایسه کنم حتی وقتی هم پست باشن به هر حال رابین برتری هایی داره که رونالدو و مسی ندارن بدون شک مثلا شوت های رابین رو مسی نداره

3. رابین بعد از یه مدت مصدومیت طولانی داره بهترین عملکرد ممکن رو نشون میده اگه مصدوم نمیشد شاید الان جای تی تی رو هم گرفته بود!

سید سجاد حسینی در 6/1/1391 | 15:57 گفت:

تمام حرفات چرنده! من با حرفای حمید فرازی موافقم

arash در 6/1/1391 | 15:54 گفت:

اشتباه فكر ميكني مرسي از نظرت...

دانیال در 6/1/1391 | 15:48 گفت:

1.خوشم میاد بچه ها یکی دو بازی گل نزده دوباره دارین میکنینش مثل ونگر اواسط فصل؟

2.حالا 2 نفر دارن تو تیم با تجربه میشن میگین بفروشیمش!!! همه بازیکنا 25-18 هستن 2 یا 3 تا 29-28 داریم اونا رو هم بفروشیم.

3.رابین اشتباه نکنم 8-7 تا گل دیگه بزنه رکورد بیشترین گل تو یه فصل رو واسه باشگاه جابه جا میکنه ، یه همچین ستاره ای که تا این حد آمادست رو باید بهش چسبد نه اینکه فروختش!

4.اگه ما میخوایم گل زدن تیم و رابین بهتر بشه به مهاجم کمکی (در حد همون پودلسکی) نیاز داریم تازه اون موقع می تونید در مورد خط حمله و رابین نظر داد.

من بازیه دیروز رو دیدم علت رابین کم فروغ بود اینه که وسط 3 تا مدافع میانی حریف تنهاست ، ولی بازم تاثیر خودش رو داشت.
JUGGLER 98 در 6/1/1391 | 15:42 گفت:

از همه ممنونم اقا حمیدفراری رابین وسطای 29 سالگیه
بعدم مسی اگه گل نمیزنه پاس گل یا بازی خوبی میکنه
البته گفتم مرسی که نظراتتونو گفتید

حمید فرازی در 6/1/1391 | 15:36 گفت:

اول نظراتخودمودر مورد نکاتی که مطرح شده میگم:

1) آرسنال هیچ وقت متکی به یه بازیکن نبوده و ددیم که با رفتن یه نفر چیزی رو از دست ندادیم.

2) 28 سال سن بالاست؟ کاپیتان تیم 28 سالش هست.وقتی جوون باشن میگن مهدکودک وقتی هم دوتا بازیکن باتجربه مثل رابین و روسچکی داریم میگن تیم داره پیر میشه.درسنه رابین مثل رونالدو و مسی نیست چون پستش با اینا فرق داره ولی کی گفته مسی و رونالدو همیشه تو اوجن که شما میگی رابین مثل اینا نیست که همیشه تو اوج باشه.به عنوان یه مهاجم نوک تکنیکش فوق العاده هست وقدرت سرزنیش هم برعکس خوبه ولی آرسنال خیلی کم به سانتر رو میاره که دللی اصلیش اینه ولی در کل رو هوا خوب نشون داده.

3) رابین این سالا مدام مصدوم بود وگرنه از همون اول به عنوان یه بازیکن با استعداد خریداری شده ولی کی گفته هربازیکن دیگه ای بود بعد از این همه سال بهتر از رابین کار میکرد؟ یعنی آمار گلزنی رابین بعد از بازگشتش شما رو قانع نمیکنه؟

بستگی به قیمت بالاش داره.اگه بالاتر از 100 میلیون پوند بود موافقم که این امکان نداره پس دلیلی نداره یکی از بهترین مهاجمای اروپا رو بفروشیم که بعد ببینیم میشه یکی دوتا بازیکن خوب خرید یا نه

(Hooman sam (Dark metal در 6/1/1391 | 15:26 گفت:

با کمال احترم اصلا قبول ندارم...
دلیل این حرفم: این که هر تیمی به رهبر و یه کسی نیاز داره که بتونه تیم و بازی رو کنترل کنه...
اگه همه بخوان مثل تو فکر کنن دیگه اسطوره ای ساخته نمیشه...
الان اگه دقت کنی فرگوسن بعد از یک سال دوباره اسکولز (که خداحافظی کرده بود) رو به تیمش برگردوند و داره ازش بهتری استفاده رو میبره...توی این چند تا بازی قبل چندبار بهترین بازیکن زمین شده و یه بارم بهترین بازیکن ماه شد...اگه دقت کنی میبینی خیلی سنش بالاتر از کاپیتان ماس...پس بالا بودن سن اونقدر ها هم مهم نیست و این آمادگی بدنی و آمادگی ذهنی بالاست که واسه ما مهمترینه...
موفق باشی
like like

sepehr najafian در 6/1/1391 | 15:19 گفت:

اگه بره بايد گرون بره.و فقط کاواني ميتونه جايگزينش بشه

محسن در 6/1/1391 | 15:17 گفت:

عزیز من سخت در اشتباهی رابین در حال حاضر تو اوجه و بهترین نوک دنیاست
فروش رابین تا زمانی که تو اوجه بزرگترین اشتباهه