بهم ریختگی شماره ها

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,814 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بهم ریختگی شماره ها

این بلاگ درباره بهم ریختگی شماره های آرسنال بدی هاشو به بزرگی خودتون ببخشید

 تئو والکات شماره 14 که اصلا برازنده یک وینگ با کیفیت نیست(به این کار ندارم که آنری هم این شماررو بر تن داشته این دلیل نمیشه چون یک اسطوره از یک شماره استفاده میکرده هر کی همون شماررو بپوشه)در اصل این پیراهن به یک هافبک دفاعی خوب داده بشه که فکر کنم تو آرسنال سانگ باشه(ژابی آلونسو ماسچرانو و ...)شماره 9 که دست پارکه خوب شماره 9 همیشه به بهترین مهاجم نوک داده میشود که الان در دست کسیه که همیشه تو ذخیره استو یک گل بیشتر نزده و بعضی موقع ها توی تیم رزرو بازی میکنه(سانچز ابراهیموویچ کریس رونالدو بنزما وین رونی و...)شماره 11 دست سانتوسه که یک دفاع گوشه!!(رابین فن پرسی نیمار و...)شماره 10که مدت ها دست گالاس یاغی بود(مسی رونی فن پرسی ازیل و...)شماره ای که در دست تاریخ ساز ترین بازیکنان بوده و هستو ما دایم به دفاع وسط بی تعصبمون(مارادونا مسی پله و...)شماره 2 که دست بزرگترین بازیکنای دفاع گوش و وسطه که پیرهن 2 ما دست دیابی که هافبکه حالا بچه ها خودتون میدونید برای هر کدوم میشد مثالهای بیشتری زد که من یادم نیومد من از همه بیشتر از اینکه شماره ده دست گالاس بوده ناراحتم


راستی الان ژسنی باید پیرهن شماره یکو میداشت نه آلمونیا مصدوم که ژسنی شماره 13 رو برداره البته باید امسال عوض میکردن(لمن کاسیاس سزار بوفون و....) (لاسانا دیاراهم سال پیش شماره 10 رو میپوشید با این که سال هنوز تو رئاله ولی شماررو ازش گرفتن اینو گفتم که برای بعضی ها سوال نشه)


میخواستم نظر شمارو هم درباره ی این بهم ریختگی بدونم تشکر

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 11/1/1391 | 22:56 گفت:

ببین بهتریت ترتیب شماره دهی به نفرات اصلی تیم اینه:

دروازه:1

دفاع راست:2

مدافعان وسط: 4 و 5

دفاع چپ:3

هافبک راست تهاجمی:7

پاسور تیم و توپ پخش کن تیم:8

هافبک دفاعی:6

هافبک چپ:11

مهاجمین نوک:9 و 10

بنابر این یک مربی ترکیب اصلیشو اول فصل باید بشناسه و طبق این حالت شماره هارو بده!! از یک طرف دیگه به نظر من شماره ها از 30 بالاتر بزنه ضایس!!!

رضا در 11/1/1391 | 22:06 گفت:

این یه حرف کاملا بی اساسه
هر باشگاهی بخواد هر شماره ای رو میتونه به بازیکناش بده
من از طرف این باشگاهها از شما معذرت میخوام!!!

سید امین هاشمی در 11/1/1391 | 19:59 گفت:

راستشو بخوای زیاد دقت نکرده بودما! مرسی پسر

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 18:53 گفت:

2. شماره 1 برازنده ژسنی هه...
اشتباها تایپ نشد...
LIKE LIKE

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 18:50 گفت:

1. دوست دارم 11 رو جکی بپوشه ، اگه 11 نشد 2 یا 9 رو بپوشه...
2. واقعا شماره برازنده ژسنی هه...
مرسی دادا...
LIKE LIKE

مصطفی کاظمی در 11/1/1391 | 18:13 گفت:

کلا حرف علی درست تره،ولی من خودم:
1)دوست دارم که ورما و لوران شماره هاشونو عوض کنن.
2)با 53 ژسنی هم حال میکردم.
3)21 واسه فابیانسکی گشاده.
4)9 شاید واسه الکس خوب باشه.
5)13 واسه سانتوس بهتره.
6)11 واسه لوکاس که قراره بیاد خوبه.
7)21 رو هم جک بپوشه
8)با این قضیه 4 پرمرته هم اساسی حال کردم،بعضیا انتظار داشتن شمارشون رو حداقل واسه یه فصل به کسی ندن.
9)23 نداریم؟؟؟؟؟؟؟
راستی دستت درد نکنه.

shervin در 11/1/1391 | 17:26 گفت:

شماره های مخصوص هر پست دیگه خز شده.
آرسنال همیشه یه تیم خاص بوده حتی تو شماره ها من شماره ی 10 گالاسو خیلی دوس داشتم برای تیمای دیگه تحقیر آمیز بود چون اونا بهترین بازیکنشون 10 بود ماله ما دفاع وسطمون:) شماره شژنی هم خیلی خوبه تازه من شماره 53 پارسالشو بیشتر دوس داشتم. شماره ولکات کاملا شایستشه خودشم گفته به خاطر آنری 14 میپوشه. شماره 2 دیابی هم خیلی باحاله. سانگ که عالیه کاملا بهش میاد.بازیکن شماره 9 نداریم چون کلا به سبک بازیه آرسنال نمیخوره پارک هم امسال الکی پوشیده. از این شماره های خاص آرسنال زیاد داره. کلا از این جور شماره ها خوشم میاد مثل ژیان تو جام جهانی که شماره ی 3 میپوشید در حالی که بهترین بازیکن و مهاجم گلزن اول غنا بود!!! یک تیم تو لیگ بلژیک هست که دروازه بانشون شماره 10 میپوشه و مهاجم نوکشون شماره 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! منم خودم اگه برم آرسنال شماره 44 میپوشم.

علی ارشدی در 11/1/1391 | 16:13 گفت:

شماره مهم نیست اصلا هر بازیمنی باید همون شماره ای رو بپوشه که دوست داره این ماجرا مال قدیم بود که هر پستی شماره مخصوص داشت گذشت اون زمون
قبلا این طوری بوده که مثلا مهاجم حتما نه باشه اگه مهاجم تعویض میشد شماره نه می موند تو زمین بازیکن جدید هم نه می پوشید !!!!!!!!!!!!

alireza 9 در 11/1/1391 | 15:46 گفت:

درباره ی شماره 9 به شدت موافقم

سعيد توپچي در 11/1/1391 | 15:24 گفت:

اصلا اسم آلمونيا که مياد ياد غلامپور ميفتم که يه روز داسايف بود و اکثر روزاهم مارو درحسرت يه چوب خشک جلو دروازه مي‌ذاشت

سعيد توپچي در 11/1/1391 | 15:19 گفت:

ژاگلرجان به موضوع خوبي اشاره کردي
بنظرم 10 که مناسب متعصب‌ترين بازيکن تيممون هست. والکات هم اگه 9 بپوشه خيلي به قيافش مياد، 5 هم برا ورمالن،2 هم برا ساينا، بعدشم مي‌رسيم به 1. آخه مگه دست آلمونياست که يک رو نميده! 1 فقط برازنده ژسني و بس.
در ضمن نمي‌دونم تو اکثر باشگاههاي بزرگ به افتخار يه اسطوره، شمارشو بازنشسته مي‌کنن ولي همچي چيزي در آرسنال ديده نمي‌شه.اميدوارم سال ديگه بيشتر به اين قضيه شماره‌ها توجه بشه

JUGGLER 98 در 11/1/1391 | 15:05 گفت:

بچه ها شما منظورمو بد فهمیدید من میگم چون والکات بازیکن خوبیه نباید چهارده رو بپوشه
آقا ابولفضل من فکریده بودم منظورمو بد فهمیدید آخه چهارده مال هافبک فاعیه

مجتبی عابدی در 11/1/1391 | 14:56 گفت:

اسم گالاس میاد یاد ابن ملجم میوفتم !!!

JUGGLER 98 در 11/1/1391 | 14:48 گفت:

حسین آقا الان شماره 10 دست رابین نه گالاس
دلیل نداره 14 به والکات داده بشه شماره خوبی برای یک وینگ نیست

abolfazl در 11/1/1391 | 14:47 گفت:

والکات چیش بده؟سرعت که در حد تووووووپ.22سالشه دادا تازه.داره کلی پیشرفت میکنه.یادت نره چقدر پاس برا کاپیتان میندازه.یکم بفکر بعد بنویس والکات فلان

Hossein Y در 11/1/1391 | 14:39 گفت:

این که شماره 9 ما دست پارک هست واقعا جای تاسف داره

مجتبی عابدی در 11/1/1391 | 14:34 گفت:

ممنون از پست . سانیا 3 میپوشه . الونیا هم حاضر نشد 1 رو بده به شزنی و شزنی شماره 13 فصل پیش له من (قرضی اومده بود ) رو پوشید . کسیو که لایق پوشیدن شماره 9 باشرو نداریم . 11 به نظر من برازنده ی سانتوسه . بهش میاد . 14 به تئو و 17 به الکس خیلی میاد . اما چمبو شاید بهتر باشه 12 رو واسه فصل بعد برداره ! 18 هم کلا نحسه و تن اسکیلاچی داره هدر میره . گمونم پولدی بیاد 18 رو برداره . بازم از پست ممنون .

حسین در 11/1/1391 | 14:32 گفت:

قبول دارم این که شماره ها متناسب با توانایی ها و قابلیت های بازیکن ها باشه برای شخصیت یک تیم خیلی مهم هست که در حال حاضر توی آرسنال این موضوع در مورد رابین و تا حدی فرما صدق میکنه.

شماره 10 که اصلا روش بحثس نیست.افسانه ای ترین شماره که توی هر دوره ای از فوتبال بزرگترین ستاره های زمان این شماره رو داشتن و اکثرا هم بازیکن های شماره 1 هر مقطع زمانی شمارشون 10 بوده.رابین هم در آرسنال به حق شماره 10 میپوشه که جای خوشحالی داره شماره 10 آرسنال متعلق به بازیکنی هست که کاملا شایستگیش رو داره.یه فوق ستاره.

در مورد 14 هم نباید این شماره به بازیکنی مثل والکات دادهبشه.ولی چون در حاضر وینگر بهتر از والکات توی تیم نیست نمیشه گفت شایستگی این شماره رو نداره.به هر حال سرعت بالای تئو فاکتور مهمیه و میشه اون رو یه وینگر خوب و شایسته شماره 14 دونست.

برای شماره 9 الان بازیکن مناسبی در تیم وجود نداره.در صورت خرید پودولسکی شماره 9 میتونه براش مناسب باشه.

1 هم بدون شک بیاد به ژسنی داده بشه.