بهم ریختگی شماره ها

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 35,046 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهم ریختگی شماره ها

این بلاگ درباره بهم ریختگی شماره های آرسنال بدی هاشو به بزرگی خودتون ببخشید

 تئو والکات شماره 14 که اصلا برازنده یک وینگ با کیفیت نیست(به این کار ندارم که آنری هم این شماررو بر تن داشته این دلیل نمیشه چون یک اسطوره از یک شماره استفاده میکرده هر کی همون شماررو بپوشه)در اصل این پیراهن به یک هافبک دفاعی خوب داده بشه که فکر کنم تو آرسنال سانگ باشه(ژابی آلونسو ماسچرانو و ...)شماره 9 که دست پارکه خوب شماره 9 همیشه به بهترین مهاجم نوک داده میشود که الان در دست کسیه که همیشه تو ذخیره استو یک گل بیشتر نزده و بعضی موقع ها توی تیم رزرو بازی میکنه(سانچز ابراهیموویچ کریس رونالدو بنزما وین رونی و...)شماره 11 دست سانتوسه که یک دفاع گوشه!!(رابین فن پرسی نیمار و...)شماره 10که مدت ها دست گالاس یاغی بود(مسی رونی فن پرسی ازیل و...)شماره ای که در دست تاریخ ساز ترین بازیکنان بوده و هستو ما دایم به دفاع وسط بی تعصبمون(مارادونا مسی پله و...)شماره 2 که دست بزرگترین بازیکنای دفاع گوش و وسطه که پیرهن 2 ما دست دیابی که هافبکه حالا بچه ها خودتون میدونید برای هر کدوم میشد مثالهای بیشتری زد که من یادم نیومد من از همه بیشتر از اینکه شماره ده دست گالاس بوده ناراحتم


راستی الان ژسنی باید پیرهن شماره یکو میداشت نه آلمونیا مصدوم که ژسنی شماره 13 رو برداره البته باید امسال عوض میکردن(لمن کاسیاس سزار بوفون و....) (لاسانا دیاراهم سال پیش شماره 10 رو میپوشید با این که سال هنوز تو رئاله ولی شماررو ازش گرفتن اینو گفتم که برای بعضی ها سوال نشه)


میخواستم نظر شمارو هم درباره ی این بهم ریختگی بدونم تشکر

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 11/1/1391 | 22:56 گفت:

ببین بهتریت ترتیب شماره دهی به نفرات اصلی تیم اینه:

دروازه:1

دفاع راست:2

مدافعان وسط: 4 و 5

دفاع چپ:3

هافبک راست تهاجمی:7

پاسور تیم و توپ پخش کن تیم:8

هافبک دفاعی:6

هافبک چپ:11

مهاجمین نوک:9 و 10

بنابر این یک مربی ترکیب اصلیشو اول فصل باید بشناسه و طبق این حالت شماره هارو بده!! از یک طرف دیگه به نظر من شماره ها از 30 بالاتر بزنه ضایس!!!

رضا در 11/1/1391 | 22:06 گفت:

این یه حرف کاملا بی اساسه
هر باشگاهی بخواد هر شماره ای رو میتونه به بازیکناش بده
من از طرف این باشگاهها از شما معذرت میخوام!!!

سید امین هاشمی در 11/1/1391 | 19:59 گفت:

راستشو بخوای زیاد دقت نکرده بودما! مرسی پسر

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 18:53 گفت:

2. شماره 1 برازنده ژسنی هه...
اشتباها تایپ نشد...
LIKE LIKE

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 18:50 گفت:

1. دوست دارم 11 رو جکی بپوشه ، اگه 11 نشد 2 یا 9 رو بپوشه...
2. واقعا شماره برازنده ژسنی هه...
مرسی دادا...
LIKE LIKE

مصطفی کاظمی در 11/1/1391 | 18:13 گفت:

کلا حرف علی درست تره،ولی من خودم:
1)دوست دارم که ورما و لوران شماره هاشونو عوض کنن.
2)با 53 ژسنی هم حال میکردم.
3)21 واسه فابیانسکی گشاده.
4)9 شاید واسه الکس خوب باشه.
5)13 واسه سانتوس بهتره.
6)11 واسه لوکاس که قراره بیاد خوبه.
7)21 رو هم جک بپوشه
8)با این قضیه 4 پرمرته هم اساسی حال کردم،بعضیا انتظار داشتن شمارشون رو حداقل واسه یه فصل به کسی ندن.
9)23 نداریم؟؟؟؟؟؟؟
راستی دستت درد نکنه.

shervin در 11/1/1391 | 17:26 گفت:

شماره های مخصوص هر پست دیگه خز شده.
آرسنال همیشه یه تیم خاص بوده حتی تو شماره ها من شماره ی 10 گالاسو خیلی دوس داشتم برای تیمای دیگه تحقیر آمیز بود چون اونا بهترین بازیکنشون 10 بود ماله ما دفاع وسطمون:) شماره شژنی هم خیلی خوبه تازه من شماره 53 پارسالشو بیشتر دوس داشتم. شماره ولکات کاملا شایستشه خودشم گفته به خاطر آنری 14 میپوشه. شماره 2 دیابی هم خیلی باحاله. سانگ که عالیه کاملا بهش میاد.بازیکن شماره 9 نداریم چون کلا به سبک بازیه آرسنال نمیخوره پارک هم امسال الکی پوشیده. از این شماره های خاص آرسنال زیاد داره. کلا از این جور شماره ها خوشم میاد مثل ژیان تو جام جهانی که شماره ی 3 میپوشید در حالی که بهترین بازیکن و مهاجم گلزن اول غنا بود!!! یک تیم تو لیگ بلژیک هست که دروازه بانشون شماره 10 میپوشه و مهاجم نوکشون شماره 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! منم خودم اگه برم آرسنال شماره 44 میپوشم.

علی ارشدی در 11/1/1391 | 16:13 گفت:

شماره مهم نیست اصلا هر بازیمنی باید همون شماره ای رو بپوشه که دوست داره این ماجرا مال قدیم بود که هر پستی شماره مخصوص داشت گذشت اون زمون
قبلا این طوری بوده که مثلا مهاجم حتما نه باشه اگه مهاجم تعویض میشد شماره نه می موند تو زمین بازیکن جدید هم نه می پوشید !!!!!!!!!!!!

alireza 9 در 11/1/1391 | 15:46 گفت:

درباره ی شماره 9 به شدت موافقم

سعيد توپچي در 11/1/1391 | 15:24 گفت:

اصلا اسم آلمونيا که مياد ياد غلامپور ميفتم که يه روز داسايف بود و اکثر روزاهم مارو درحسرت يه چوب خشک جلو دروازه مي‌ذاشت

سعيد توپچي در 11/1/1391 | 15:19 گفت:

ژاگلرجان به موضوع خوبي اشاره کردي
بنظرم 10 که مناسب متعصب‌ترين بازيکن تيممون هست. والکات هم اگه 9 بپوشه خيلي به قيافش مياد، 5 هم برا ورمالن،2 هم برا ساينا، بعدشم مي‌رسيم به 1. آخه مگه دست آلمونياست که يک رو نميده! 1 فقط برازنده ژسني و بس.
در ضمن نمي‌دونم تو اکثر باشگاههاي بزرگ به افتخار يه اسطوره، شمارشو بازنشسته مي‌کنن ولي همچي چيزي در آرسنال ديده نمي‌شه.اميدوارم سال ديگه بيشتر به اين قضيه شماره‌ها توجه بشه

JUGGLER 98 در 11/1/1391 | 15:05 گفت:

بچه ها شما منظورمو بد فهمیدید من میگم چون والکات بازیکن خوبیه نباید چهارده رو بپوشه
آقا ابولفضل من فکریده بودم منظورمو بد فهمیدید آخه چهارده مال هافبک فاعیه

مجتبی عابدی در 11/1/1391 | 14:56 گفت:

اسم گالاس میاد یاد ابن ملجم میوفتم !!!

JUGGLER 98 در 11/1/1391 | 14:48 گفت:

حسین آقا الان شماره 10 دست رابین نه گالاس
دلیل نداره 14 به والکات داده بشه شماره خوبی برای یک وینگ نیست

abolfazl در 11/1/1391 | 14:47 گفت:

والکات چیش بده؟سرعت که در حد تووووووپ.22سالشه دادا تازه.داره کلی پیشرفت میکنه.یادت نره چقدر پاس برا کاپیتان میندازه.یکم بفکر بعد بنویس والکات فلان

Hossein Y در 11/1/1391 | 14:39 گفت:

این که شماره 9 ما دست پارک هست واقعا جای تاسف داره

مجتبی عابدی در 11/1/1391 | 14:34 گفت:

ممنون از پست . سانیا 3 میپوشه . الونیا هم حاضر نشد 1 رو بده به شزنی و شزنی شماره 13 فصل پیش له من (قرضی اومده بود ) رو پوشید . کسیو که لایق پوشیدن شماره 9 باشرو نداریم . 11 به نظر من برازنده ی سانتوسه . بهش میاد . 14 به تئو و 17 به الکس خیلی میاد . اما چمبو شاید بهتر باشه 12 رو واسه فصل بعد برداره ! 18 هم کلا نحسه و تن اسکیلاچی داره هدر میره . گمونم پولدی بیاد 18 رو برداره . بازم از پست ممنون .

حسین در 11/1/1391 | 14:32 گفت:

قبول دارم این که شماره ها متناسب با توانایی ها و قابلیت های بازیکن ها باشه برای شخصیت یک تیم خیلی مهم هست که در حال حاضر توی آرسنال این موضوع در مورد رابین و تا حدی فرما صدق میکنه.

شماره 10 که اصلا روش بحثس نیست.افسانه ای ترین شماره که توی هر دوره ای از فوتبال بزرگترین ستاره های زمان این شماره رو داشتن و اکثرا هم بازیکن های شماره 1 هر مقطع زمانی شمارشون 10 بوده.رابین هم در آرسنال به حق شماره 10 میپوشه که جای خوشحالی داره شماره 10 آرسنال متعلق به بازیکنی هست که کاملا شایستگیش رو داره.یه فوق ستاره.

در مورد 14 هم نباید این شماره به بازیکنی مثل والکات دادهبشه.ولی چون در حاضر وینگر بهتر از والکات توی تیم نیست نمیشه گفت شایستگی این شماره رو نداره.به هر حال سرعت بالای تئو فاکتور مهمیه و میشه اون رو یه وینگر خوب و شایسته شماره 14 دونست.

برای شماره 9 الان بازیکن مناسبی در تیم وجود نداره.در صورت خرید پودولسکی شماره 9 میتونه براش مناسب باشه.

1 هم بدون شک بیاد به ژسنی داده بشه.