تکنیک به سبک استاد یوهان ژورو

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,811 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

تکنیک به سبک استاد یوهان ژورو


چند تا کلیپ گذاشتم نیاز به دانلود نداره دیدنیه امیدوارم خوشتون بیاد من خودم با اولی خیلی حال کردمبچه ها من خودم این کلیپو که دیدم تا ده دقیقه میخندیدم هرجور شده این فیلترشو بشکنید که وگرنه هیچی از  ژورو ندیدید فکر کنم اگه s اضافه بشه درست شه


http://www.youtube.com/watch?v=HVAuAnb1zf4&feature=fvst


اینم از ژورو جالبه  تو این کلیپ ژورو جو گیر شده این فیلتر نیست


http://www.aparat.com/v/82ec2a25c5290a7fd3b1a64da7f362f063132


اینم برای آنتی بارسایی ها بزرگترین تمارض سال از آلوز اینم فیلتر نیست


http://www.aparat.com/v/dfc52f0a9da3ba51632f28e81ae59735132367


تشکر

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 15/1/1391 | 19:42 گفت:

دومی رو دیدم ..کاش به جا این کارا یه کم میرفت تمرین بازیشو درست میکرد....

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 17:23 گفت:

شروین واقعا دیگه درست نیست که اینجوری صحبت کنی ما همه انسانیم ها
هومن سام گل هم از بارسا نفرت داره ولی هیچوقت به کسی توهین نمیکنه
آره حسین ممنون

حسین در 15/1/1391 | 17:15 گفت:

چرت و پرت نگو بابا حال و حوصله خوندن مزخرفاتت رو ندارم. آره من سه ساله دارم فوتبال میبینم تو به فسیلی خودت ببخش.حالا دیگه هر کی از راه میرسه ادعای فوتبالی بودن و درک فوتبال داره.تو اگر فوتبال میفیهمیدی توی کامنت هات یه کلمه هم در مورد (فوتبال) حرف میزدی نه اینکه فقط توهین کنی و با کلماتی مثل خوک و این چیزا خودت رو کوچک تر کنی.

اصلا ارزش جواب دادن هم نداری.

جاگلر جان ممنون.بحث خوبی بود و به نتیجه خوبی هم رسیدیم.

shervin در 15/1/1391 | 16:55 گفت:

کسایی مثل تو که کلا 3ساله فوتبال میبینن و هنوز سالها مونده بدونن فوتبال چیه بحثی ندارم آخه در حد این حرفا نیستی.
تو برو طرفدار انارفروشا باش.
ولی نیا اینجا در مورد اون خوک ها صحبت کن

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 16:14 گفت:

راستی منم با نظر بچه ها که میگن بارسا و رئال خوب بازی نمیکنند و همشون دقل بازن مخالفم
و حاظرم با همشون بحث کنم مثلا در مورد سسک حاظرم باهاشون بحث کنم

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 16:09 گفت:

مگه مسی و اوزیل آدم نیستند مگه تو همون بازی بازی نمیکنن پس این بستگی به آدمش داره نه از نظر من ذات فوتبالیه این دو کثیفه و بچه هم هستند
حرف په په رو که برات مثال زدم
آلوز بدش با اینکه همه دیدن میگه خوب شد ساق بند بسته بودم
خوب احمقا نمیگن بدش همه میبینند
با اینکه فوتبال ایران یعنی هیچ ولی خسرو حیدری خیلی فوتبالو درست بازی میکنه

حسین در 15/1/1391 | 15:48 گفت:

جاگلر دوست عزیز خوشحالم که به جای منطقی و منصفانه حرف رسیدی.منم حرفات رو قبول دارم و حرفی که منطقی هست رو دلیلی نداره بهش جواب داد.من مشکلم همین بود که حرکت آلوس اگر تمارض بوده و کار کثیفی هم بوده نمیشه گفت تیم بارسا تیمی هست که اینجوری برنده میشه و همه بازیکن هاش اینجوری هستن.چیزی که خودتم با نام بردن از مسی و ژاوی و سسک و... بهش اشاره کردی.

حرف دومم هم اینه هم آلوس و هم پپه تصویر خوبی از خودشون به نمایش نذاشتن ولی من اعتقاد ندارم که انسان های بدی هستن بلکه در شرایط بازی ممکنه حاضر باشن دست به کارهای نادرست هم برای برنده شدن تیمشون بزنن که بازیکن هایی مثل ژاوی و اوزیل و... اینجوری نباشن.

در کل حرفات منطقی بود ممنون.

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 15:26 گفت:

حسین خان منظور منم همون بود طرفدار بارسا هم هستی ولی این دلیل نمیشه از همه بازیکناش خوشت بیاد و بزور طرفداری کنی
مثلا بارسا مسی ژاوی اینیستا سسک جونم و تیاگو اینا فوتبالو مردونه بازیی میکنن اهل دایو کردنم نیستن و فوتبالیست های حرفه ای هستند
ولی آلوز همش سعی میکنه داور گول بزنه و فکر میکنه خیلی زرنگه
مثلا رئال په په احمق که میاد جلویاون همه تلوزیون و مردم دست مسی رو زیر میکنه و بعدش میگه حواسم نبود
ولی اوزیل بازیکنی باسطح بالا که هم خوب بازی میکنه و هم فوتبالو مردونه اجرا میکنه
درحالی که بازم دلیل نمیشه په په و آلوز فوتبالیس بدی باشن بلکه بویی از فوتبال حرفه ای نبردن
منتظر نظرتم

سعيد توپچي در 15/1/1391 | 15:20 گفت:

اصلا بنظرم ما اينجائيم که ذره‌اي هم که شده به هم انرژي مثبت بديم. چون هرکي انقد تو زندگيش مصيبت داره که يه جائي بايد جبرانش کنه و مياد اينجا تا با فراق بال تفريح کنه، ولي نه بقيمت شکستن دل ديگران! و اميدوارم بار فرهنگي سايت انقد بره بالا که جايي برا اين حرفا نباشه

حسین در 15/1/1391 | 14:59 گفت:

سعید جان ممنون به من لطف داری.من فقط از اون شخص عصبی شدم و خدا شاهده خود اعضای اینجا هم میدونن من با وجود اختلاف نظرهایی شدیدی که با اکثر کاربرای اینجا دارم با هیچکس مشکلی ندارم و همه رو به شدت دوست دارم.

اتفاقی که بین من و خیلی از کاربرای اینجا میفته هیچوقت از حدود یه بحث فوتبالی در چارچوب ادب و احترام خارج نشده ونمیشه.بازم از لطفت ممنون.

موفق باشی.

سعيد توپچي در 15/1/1391 | 14:47 گفت:

حسين آقا معلومه که آدم خيلي مؤدب و متعهدي هستي.
من اگه اون پائين از کامنت شروين تعريف کردم از توهينهاش دفاع نکردم، فقط از بار طنز اون تيکه‌اش خوشم اومد، و نمي‌خوام شما رو از خودم رنجونده باشم و همينجا از شما عذر مي‌خوام و هر نوع توهين به کاربران محترم سايتو محکوم مي‌کنم

حسین در 15/1/1391 | 14:36 گفت:

جاگلر من حاضرم سه ساعت باهات سر این موضوعی که میگی بحث کنم من نگفتم حوصلشو ندارم گفتم با این جوی که هست هرچی ادامه پیدا کنه بدتره.

حسین در 15/1/1391 | 14:34 گفت:

جاگلر جان من بارسا رو دوست ندارم.بارسا رو (((((((هم)))))))) دوست دارم.این دوتا خیلی با هم خیلی فرق داره ها!!

همه جهان؟؟؟یعنی همه جهان توی اون نظر سنجی شرکت کردن؟؟یه نظر سنجی مگر نهایتا چقدر شرکت کننده داره؟

منم نگفتم آلوس کارش درست و جوانمردانه هست والا بلا اینو نگفتم.من خواستم کار آلوس و کارهای مشابه اون رو از جنبه روانی و عصبی توضیح بدم(در حد بضاعت اندک خودم) ولی ظاهرا نمیشه این کارو کرد.بگذریم ولش کن...به نظر من رفاقت ها مهم تر هست.نمیخوام اینجا تو یا کس دیگه ای که واقعا مودب و منطقی هستی از من کدورتی بگیرین.

منم موفاقم اینجا کسی با کسی مشکل نداره ولی متاسفانه عده خیلی معدودی با حرفاشون مشکل رو ایجاد میکنن.

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 14:33 گفت:

بعدم چرا میگی حوصله بحث ندارم اتفاقا خوبه بحث بشه چه عیبی داره من حاظرم در رابطه اینکه آلوز ادم جوانمردی نیست بحث کنم

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 14:21 گفت:

بله آقا حسین مشکل از منه که از بارسایی ها بدم میگم و فردی مثل شما که بارسارو دوست داره ناراحت میشه خودت بهتر از همه ما میدونی که کسی با کسی مشکل نداره البته طرز صحبت شروین درست نبوده ولی شما داری از همه فوتبالیس های بارسا طرفداری میکنی یعنی همه جهان دارن غیر منطقی فکر میکنن که آلوز بزرگترین تمارض سالو کرده خولب باور کن آلوز فوتبالو غیر جوانمردانه بازی میکنه

(Hooman sam (Dark metal در 15/1/1391 | 14:18 گفت:

باشه حسین...
خوش باشین...
like like

حسین در 15/1/1391 | 14:00 گفت:

اون دفعه هم این شخص توی پستی که گذاشته بود یه چرت و پرتی رو به چند تا از اعضای سایت نسبت داده بود که حتی اسم یه نفرو آورده بود که خودش باعث مشکل شد.من توی اون بحث دخالتی نکردم ولی ظاهرا اگر در مقابل بعضی ها یه گام به عقب برداری اونا با کمال وقاحت سه گام میان جلو.

ضمنا لازم نیست به مدیریت توصیه کنی کی بن بشه یا بن نشه.خود مدیریت انقدر متوجه و مسلط به وضعیت سایت هست که تشخیص بده کی برای بن شدن شایسته تر هست.خود مدیریت تشخیص میده کی اگر بن بشه جو سایت بهتر و آرومتر میشه.

خود اعضای سایت میتونن تشخصی بدن کی همیشه سعی کرده منطقی و فوتبالی حرف بزنه(با وجود اینکه اکثرا نظرش با بقیه در تضاد بوده) و کی خودش فحش و توهین و کنایه و رفتار چاله میدانی رو از حد گذرونده.

حسین در 15/1/1391 | 13:52 گفت:

کاری به حارفای بقیه ندارم بحثی هست که میکنیم و هرکدوم برای حرفمون دلایلی داریم.

در مورد شخصی که اسم کاربریش shervin هست و اصلا دوست ندارم بصورت مستقیم باهاش حرف بزنم چون شخصیت نازلش رو دیگه همه اینجا میشناسن که هر وقت اون دهن کثیفش رو باز میکنه و حرف میزنه همه اینجا حالت تهوع میگیرین...فقط میخواستم بهش بگم تو اگر عقل و شعور داشتی میدیدی که نگارنده این پست با اون کلیپی که از آلوس اینجا گذاشت زمینه رو برای حرف زدن در مورد بارسا فراهم کرد و بنابراین من شروع کننده هیچ بحثی در مرد بارسا نبودم که اومدی هرچیزی شایسته خودت با اون شخصیت نکبتت هست رو به من نسبت دادی.خیلی خودمو کنترل کردم بیشتر از این خوردت نکنم.این دفعه توی کامنت هات اسمی از من نیار وگرنه پشیمون میشی.

اگر یه مقدار عصبی شدم از همه معذرت میخوام.ولی با بعضیا باید در شان خودشون حرف زد وگرنه پر روتر میشن.مخصوصا از خانم هایی که احیانا کامنت ها رو میبینن بسیار معذرت میخوام.

هومن و سعید خودتون داری میبینید این بحث ها چه عواقبی داره پس بهتره ادامه پیدا نکنه.جواب دارم برا حرفاتون ولی با وجود بعضی ها بهتره اصلا این بحث ها نباشه.

بازم میگم هرکسی به تیتیش قباش برخورده که اینجا حرف از بارسا شد بره یقه نگارنده این پست رو بگیره که اون کلیپ رو گذاشت در حالیکه هیچ ربطی به آرسنال نداشت.

سعيد توپچي در 15/1/1391 | 12:55 گفت:

کليپ آوز که نيازي به گفتن نيست! ميشه گفت حضور همچين بازيکني فقط باعث ننگ يه باشگاهه معتبره!با همين کثافتکارياشون برنده ال-کلاسيکوها مي‌شن ده.

سعيد توپچي در 15/1/1391 | 12:48 گفت:

کل کامنتاي اينجا يه طرف، اين تيکه انارفروشاي شروينم يه طرف، مردم از خنده!
ببينم شروين، تيکه خودته يا از جائي کش رفتي ناقلا؟

(Hooman sam (Dark metal در 15/1/1391 | 12:06 گفت:

مرسی...
آره دقیقا پپه تو اون صحنه ذات خودش رو نشون داد...اما ما نمیتونیم بگیم پپه که میخواس مسی((بهترین بازیکن حریف)) رو مصدوم کنه یا اعصابش رو خورد کنه تا تیمش ببره چون بازی حساس بوده بی تقصیره...
اگه حرف حسین بخواد تو فوتبال عملی شه همه حاظرن واسه برد با 7تیر بیان تو زمین...بازی حساس دیگه عیبی نداره!!
like like

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 11:57 گفت:

منظورم از اون صحنه همون دایوینگ آلوز بود

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 11:56 گفت:

هومن ماشاالله حرفت حقه منم براش مثال زدم خود مسی و ژاوی که اون تیمن هیچوقت چنین کاریو نمیکنن با اینکه به بازی الکلاسیکو حساسندو دوست دارن تیمشون ببره
ولی آلوز و چندتای دیگشون دوست دارن با هر شرایطی و نامردی ببرن
اینقدر این حرفها رو زدن راجع بع په په که داور تو حهر بازی تکل په په رو وحشیانه میدونست
البته من خودمم از په په خوشم نمیاد و آدم وحشیه است مثل لگد کردن دست مسی ولی اون صحنه با اینکه حرکتش کف پا بود آلوز 99 درصد مقصر

(Hooman sam (Dark metal در 15/1/1391 | 11:41 گفت:

ببخشید اشتباها ارسال شد...
ادامش : اگه بخوای هرجوری شده تیمت ببره پس میتونی داور رو بخری و بعد بگی من در اون صحنه خیلی احساساتی شده بودم و برای برد تیمم هرجوری شده تلاش کردم و من یه انسانم و با این کار که در شرایط سخت رخ داده نمیشه به من گفت کثیف...
آدم حتی یک هفته قبل از یه بازی مهم استرس داره که نتیجه اون بازی چی میشه...
اگه آلوز در یک لحظه تصمیم گرفته بود و دست خودش نبود پس چرا تا چندید ثانیه بعد در حال جفنک انداختن بود و انگار زخم شمشیر خورده؟؟؟
این نشون میده ذات طرف کثیفه و نمیخواد تیمش پاک ببره ، اون با این کارش مهمترین بازیکن رئال تو اون بازی یعنی پپه رو که دقیقا یادمه مسی رو کلافه کرده بود رو از جربان بازی حذف کرد...
بازم شما میخوای بگی این کار دلیلش احساساته؟؟
اگه اینو بگی من میگم احساساته این بنده خدا بیش از حدکثیفه...
چا بازیکنی مثل کاکا یا زیدان تو عمرشون یه بار هم این کار رو انجام ندادن؟؟
مگه اونا بازی مهم انجام ندادن؟؟

(Hooman sam (Dark metal در 15/1/1391 | 11:35 گفت:

من 23 سالمه...
اگه شما بخوای این حرفت که ((فوتبالست ها انسان اند و روبات نیستن)) رو دلیل دایو بدونی و بگی در این حالت اشکالی به بازیکن وارد نیس کاملا اشتباه میکنی آخه اگه شما در یک تیم سطح اول بازی کنی میدونی که قبل از هر بازی باید رو چه چیزهایی تمرکز کنی و بهشون فکر کنی...مثلا اینکه اگه گوشه راست محوطه جریمه با دروازبون تک به تک شدم چیکار کنم یا توپ رو کجا بزنم،،، مثلا دایو هم یکی از همین موارده که اگه تو بازی یه بازیکن بهم نزدیک شد توپ رو بزنم یا داور رو فریب بدم تا احتمال گل شدن همون توپ رو ببرم بالا...اینا رو اگه یه فوتبالست در سطح اول باشی میدونی...
اینا رو گفتم که بدونی بازیکنا قبل از بازی واسه همه مواردی که امکان داره تو بازی براشون پیش بیاد فکر میکنن...پس درهر جایی بازیکن به این تابلویی آلوز خودش رو بندازه زمین دقیقا دلیل بر ذات کثیفشه که حاظر شده به برد تیمش با نامردی کمک کنه...
راستی اگه ما هم این کار رو انجام بدیم دقیقا میشه گفت کارمون زشت و کثیف بوده و هیچ تفاوتی نداره کی انجام بده این کار رو...
---------------------------------------
بعنوان یک انسان که احساس داره تمایلات شخصی داره دوست داره اون لحظه هرجوری شده به پیروزی تیمش کمک کنه و این موضوع گاهی از حدود احتیارش هم خارج میشه!!!!!!
جوابش: اگه بخواد انسان هرجوری شده (دقت کن گفتی هرجوری) تیمش رو به سمت پیروزی ببره

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 04:13 گفت:

حسن=حسین

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 04:13 گفت:

از همه ممنون شرمنده جای نت نبودم
شروین جان خیلی آنتی بارسایی ها ولی درست نیست توهین کنی
حسن اقا من خودم گفتم در هر حالازآلوز بدم میاد همیشه دایوینگ میکنه و دلیلی هم براش نمیشه پیدا کرد
مسی و ژاوی و فابرگاسم تو همون تیمن ولی این کارو نمیکنن آلوز یکی مثل مارسلو و اصلا از آلوز خوشم نمیاد و هیچ دلیلی هم برای ذایوینگش نیست

shervin در 15/1/1391 | 03:20 گفت:

از مدیریت سایت خواهش میکنم این یارو طرفدار انارفروشا رو بن کنن خیلی رو اعصابه من نمیدونم اینجا سایت آرسنال؟
خب احمق برو یه سایت اناری گیر بیار تا دلت میخواد اونجا ضر بزن چرا میای اینجا؟
از نویسنده پست متشکرم ولی دیگه چیزی در مورد انارفروشا نزار تا این خوک ها پاشون اینجا باز نشه.
و در آخر در مورد کلیپ آخر:
یه خر اگه عینک بزنه دکتر نمیشه همون خر باقی میمونه.
خر عینکی = دنی آلوز

حسین در 15/1/1391 | 02:15 گفت:

هومن قبل از هر جوابی یه سوال ازت دارم امیدوارم راست و حسینی جواب بدی...چند سالت هست؟

بعد از اون سوال بازم برام جالبه بدونم چقدر روی حرفام وقت گذاشتی تا به تصور خودت بتونی اون تناقض رو ازشون در بیاری؟؟البته برای این سوال جواب نمیخوام.

من حرفم این بود آلوس بازیکنی هست که در اون بازی تا حدی تمارض کرد و تمارض به ذاته کار کثیفی هست(در همه حال و استثنایی هم وجود نداره) اما تاکید کردم همین کار کثیف رو ممکنه ما هم جای اون باشیم در وضعیت مشابه اون به طور کاملا ناخود آگاه و حتی بدون اینکه اون لحظه متوجه بشیم انجام بدیم.پس در هر حال کثیف بودن اون کار سر جاش هست و من هم منکر این موضوع نشدم ولی گفتم انجام این کار به صرف اینکه کار نادرستی هست نشون دهنده کثیف بودن یک بازیکن(بعنوان یک انسان که احساس داره تمایلات شخصی داره دوست داره اون لحظه هرجوری شده به پیروزی تیمش کمک کنه و این موضوع گاهی از حدود احتیارش هم خارج میشه) نیست...

بازم جواب دارم برات ولی اگر جواب اون سوال اولم رو دادی و امیدوارم چیزی نباشه که من فکر میکنم!!!برات بیشتر موضوع رو تشریح میکنم.

(Hooman sam (Dark metal در 15/1/1391 | 00:03 گفت:

بازم اسم منفور این .... اومد من قاطی کردم نوشتم خواهشن!!!
شرمنده، بلد بودما اما اشتباه اعصابی بود...
like like

(Hooman sam (Dark metal در 15/1/1391 | 00:01 گفت:

هه هه...
اول میگن دایو خیلی کار کثیفیه بعد که کم میارن حرف خودشون رو میکنن زیر خاک و میگن بستگی به شرایط داره...اگه بازی مهم باشه امکانش هست آدم وسوسه شه همچین کار زشتی انجام بده!!!!بعد میگن در اینصورت نباید بگیم ذات طرف کثیفه!!!
خداییش از یه جوک حرفاش واسم خنده دارتره!!!
بازی در هر سطحی که باشه واسه اون آلوز خوش اخلاق شما فرقی نداره ، ایشون خوراکشون پاچه گرفتنه...هنوز دعوا شروع نشده یه سر قضییه آقا آمادست جنجال بپا کنه!!!
خواهشن فکر کن بعد حرف بزن...
تازه اسم خودشونم میذارن منطقی!!!!! ها ها ها ها
بابت کلیپ ها خیلی تشکر میکنم...
like like

سید محمد رضا در 14/1/1391 | 21:16 گفت:

فکر کنم تونستم ببینم!!!
همون کلیپ که میگه؟
no luck!!!
just skill

سید محمد رضا در 14/1/1391 | 21:08 گفت:

This video is currently unavailable.
سلام
من هر چی میخوام فیلم اولی رو ببینم تو youtupeاون errorبالایی رو میده
چیکار کنم؟

حسین در 14/1/1391 | 19:41 گفت:

حمیئ جان حرفات قبول من خودم هم گفتم آلوس قطعا بزرگنمایی کرد و این کار درستی نیست ولی چند نکته تو حرفام بود که توجه نکردی بهشون...

1-فوتبالیست حرفه ای بعنوان یه انسان نمیتونه مثل ربات رفتار کنه و در همه حال کار درست رو انجام بده.زیر اون فشار وحشتناک هر بازیکن دیگه ای جای آلوس بود نا خود آگاه(تاکیدمیکنم تا حد زیادی بدون اینکه دست خودش باشه) در حرکاتش بزرگنمایی میکرد و این موضوع نشون دهنده ذات کثیف اون بازیکن نبوده و نیست.

2-تو دستکاری یه عده از هواردای بارسا رو با دستکاری روزنامه آس(روزنامه رسمی هوادار رئال) مقایسه میکنی؟البته که اشتباه میکنی.بهتره منطقی باشیم.

منم همون طور که توی کامنت اولم گفتم زیاد دوست ندارم این بحث ها ادامه دار بشه بنابراین همینجا تمومش میکنم.

مصطفی کاظمی در 14/1/1391 | 18:55 گفت:

حسین جان ما همه بی تعصب توخوبی!

مصطفی کاظمی در 14/1/1391 | 18:55 گفت:

جاگلر جان برو irupload.ir خیلی راحت میشه آپلود کرد،اول فایلتو تبدیل به زیپ کن بعد بروس رو بزن،بعد آپلود رو بزن تا لینکشو بهت بده بعدم لینکشو بده به ما تا ما هم چیز کیف شیم.

حمید فرازی در 14/1/1391 | 16:54 گفت:

حسین حتما اون مصاحبه بعداز بازیش که گفت خوب شد ساق بند بسته بودم وگرنه داغون میشدم و اون گریه هاش هم دایو نبود؟ په په منفورترین بازیکن برای منه ولی این صحنه چیزی جز دایو نبود و اتفاقا بعد از بازی تعداد زیادی از شبکه ها معتبر اینو نشون دادن که برخوردی نبوده و تو یوتیوب یک سری هوادار بارسا اومده بودند اون ثانیه مذکور رو دستکاری کرده بودند و جهت پای پپه رو تغییر دادند بگن بهش خورده. البته اصلا نه حوصله این بحث رو دارم نه وقتشو ولی اینو گفتم که شما هم یه تحقیقی کنید و بعد به دیگران تذکر بدید.

بابت ویدیوها هم ممنونم

مجتبی هانری در 14/1/1391 | 16:38 گفت:

ممنون...

JUGGLER 98 در 14/1/1391 | 16:14 گفت:

خواهش حسین جان

حسین در 14/1/1391 | 15:32 گفت:

امیررضا جان ممنون.ایشا... خوب میشه به امید خدا همه براش دعا میکنیم.

جاگلر جان ممنون که منطقی هستی.در مورد حذف کامنت حق با تو هست یه لحظه نمیدونم چرا کامنت هام پاک شدن(که اون اعتراض رو کردم) ولی تا دوباره وارد پروفایلم شدم دیدم هستن.احتمالا از سایت بود مشکل.

در مورد تمارض هم با تاکید فراوان بر اینکه کار ناپسندی به حساب میاد و هیچ فوتبالیستی نباید انجامش بده ولی اگر من و تو هم خودمون رو جای امثال آلوس بذاریم در اون وضعیت اگر خودمون تیو زمین باشیم بهر حال برای برنده شدن تیم هم که شده سعی میکنیم توی حرکاتمون اغراق کنیم.این کار درستی نیست ولی انجام دادنش نشون دهنده ذات کثیف یه بازیکن هم نیست.چون یه جورایی ناخود آگاه هست(تا حدی)....عینا در مورد بازی خشن پپه هم همین اعتقاد رو دارم یعنی با وجود خطاهای بدی که میره بازم نمیشه گفت ذاتا بازیکن کثیفی هست.این مسائل تو فوتبال تا حدی طبیعی هست.

بازم ممنون که منطقی هستی.

JUGGLER 98 در 14/1/1391 | 15:22 گفت:

من کلا بازیکن های ایرانی رو قبول ندارم ولی مثلا از خسرو حیدری خوشم میاد هیچوقت هیچوقت داوینگ نمیکنه
از خلعتبری بدم میاد همیشه دایوینگ میکنه
از مسی و رونالدو کلا خوشم میاد
ولی چون مسی اهل دایوینگ نیست نشون داده که سطح بالاتری از بازیرو داره

JUGGLER 98 در 14/1/1391 | 15:19 گفت:

حسین باور کن من دست به کامنتی نزدم ها
من خودم اعتقاد دارم پهپه با این که دفاع خوبیه ولی از نظر اخلاقی صفر صفره
اصلا خود اون حرکت خیلی خطرناک بود
ولی از دنی آلزم به خاطر تمارضش خوشم نمیاد دیگه برخوزد اونجوری نبود

amir reza در 14/1/1391 | 15:08 گفت:

حسین جام منم از امین جون پرسیدم گفت مشکلش از کبدشه

حسین در 14/1/1391 | 15:04 گفت:

بچه ها الان تو یکی از پست های پایین خوندم رضا شاماخ رو بردن عمل واقعا حالم گرفته شد.ایشا... عمل جراحیش خوب انجام بشه و زودتر خوب بشه.

کسی میدونه مشکلش چی هست؟

سید امین هاشمی در 14/1/1391 | 14:58 گفت:

دمت گرم مرسی.خوراکه حامد توپچیه

amir reza در 14/1/1391 | 14:50 گفت:

خیلی باحال بود..مرسی

حسین در 14/1/1391 | 14:47 گفت:

چرا کامنت های من حذف شدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حسین در 14/1/1391 | 14:45 گفت:

به ژورو هم انقدر توهین نکنید و تقیرش نکنید دیگه داره حالم از این بی احترامی هایی که به بازیکن آرسنال میشه بهم میخوره.بعد اینجا ادعای تعصب هم میکنین.

اون تشکر ابتدای کامنت اولم هم اشتباه بود.

حسین در 14/1/1391 | 14:44 گفت:

مرسی بابت دو کلیپ اول.

نمیخوام دوباره بحث بارسا رو راه بندازم چون هم اعصابشو ندارم و هم اینکه ممکنه دوباره باعث کدورت بشه و اینبار کدورت رو نشه رفع کرد ولی...

این چیزی که از آلوس دادی فیلم دستکاری شده آس بود که گندش هم در اومد و کلی سر و صدا کرد.من نمیگم برخورد وحشتناکی اتفاق افتاد ولی یه برخورد کوچک(شایدم سایش) اتفاق افتاد که توی این فیلم جعلی مشخصه تغییر داده شده.

یکم تحقیق کن بعد کلیپ یا مطلب بذار.

ضمنا اینکه بعنوان بزرگترین تمارض سال شناخته شد نشون دهنده بزرگ بودن تمارض نیست دلیلش این بود که بیشتر از هر بازی دیگه و هر صحنه دیگه ای (دیده شد) چون توی یکی از بزرگترین بازی های سال رخ داد.

بازی کثیف و وحشیانه پپه هم فکر نکنم نیازی به یاد آوری کردن داشته باشه یه هفت هشت تا کیلپ راحت میشه ازش درست کرد.

HAMED toopchi در 14/1/1391 | 14:23 گفت:

صد رحمت به شتر!!!!!!
نكبت خيلي جذابه، جينگولك بازي هم در مياره، اه اه

JUGGLER 98 در 14/1/1391 | 14:17 گفت:

شرمنده محمد جان من تا به حال خرید نکردم نمیدونم

محمد رستگار در 14/1/1391 | 14:15 گفت:

سلام. ببخشید کامنتم بی ربط با مطلبته. ی سوال: وقتی خرید رو از فروشگاه نهایی می کنیم چن روز طول می کشه تا بیاد بدستمون؟

JUGGLER 98 در 14/1/1391 | 14:08 گفت:

من مشکل ندارم با آپ کردنش فقط راهشو تو دیوار برام بگو آخه حیفه بگو انجام میدم

مصطفی کاظمی در 14/1/1391 | 13:59 گفت:

مرسی امیراحمدی جان.
اولی رو وردار یه جا آپلود کن دیگه،در مورد دومی هم بگم که به نظر من بزرگترین کمکی که رابین الآن میتونه بکنه اینه که شرط بزاره که تا وقتی این هست من تمدید نمیکنم،راستی کسی از آمار فروش لباسای آرسنال خبر داره؟فکر کنم ژورو کلا 5 تا دونه فروخته اونم خودش خریده که عیدی بده به فک و فامیلش،واقعا جای حامد خالی،کلیپ سومم فکر کنم اینجا جاش نیست،بارسایی ها رو دیگه همه میشناسن،در مورد فیلترم بگم که آپارات و فیلتر؟از 2000000 تا کلیپ 1999999 تاش درمورد آقا و فک و فامیلشه،اون یه دونم در مورد ...

مهدی افسرده در 14/1/1391 | 13:49 گفت:

مرسی