فرگوسن با پالتو ونگر

نویسنده: JUGGLER 98

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER 98
من یک پسر ایرانی هستم عاشق ارسنال و بعد استقلال همیشه منتظر برد ارسنال هستم زمانی که من به ارسنال دلبستم انری و دنیس برکمپ کولاک میکردن و ... اما خیلی ناراحتم بعد از ساختن ورزشگاه وقرض ها ارسنال تمام بازیکنهای خوب خودشو فروخت
کل بازدید: 36,765 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فرگوسن با پالتو ونگر


بچه ها این مطلبو خوندم باورم نمیشدسرالكس فرگوسن، مربي منچستريونايتد در صحبت هايي اعلام كرد، تنها چند ماه قبل از پيوستن اش به منچستريونايتد، در آستانه برعهده گرفتن هدايت آرسنال بوده است. سرالكس فرگوسن در سال 1986 پيشنهادي براي هدايت آرسنال دريافت كرد و در نظر داشت تا والتر اسميت را هم به عنوان دستيار با خودش به هايبري ببرد. اين مربي اسكاتلندي كه در آن زمان در رقابت هاي جام جهاني مكزيك مشغول بود، بعد از پايان اين تورنمنت از سوي مسوولان آرسنال اجازه نيافت تا اين پست را دردست بگيرد و بدين ترتيب روند مذاكرات با شكست مواجه شد. سرالكس فرگوسن در صحبت هايي دراين رابطه گفت: «من پيشنهاد هدايت آرسنال را در دست داشتم و مي خواستم والتر را هم با خودم ببرم. فكر مي كردم بعد از همكاري مان در تيم ملي اسكاتلند مي توانم در آرسنال هم با او كار كنم. آن موقع نمي دانستم كه والتر مي خواهد به رنجرز برود.» سرالكس ادامه داد: «من به والتر گفتم پيشنهادي از آرسنال دريافت كرده ام و از او پرسيدم كه چطور فكر مي كند. نظر او هم مثبت بود و به من گفت كه آرسنال تيم بزرگي است. بعد از آن به او گفتم كه با من مي آيي كه او گفت، مي خواهد به رنجرز برود.» فرگوسن ادامه داد: «نكته جالب در مورد پيشنهاد آرسنال اين بود كه آنها در همان لحظه جواب شان را مي خواستند ولي من در آن زمان نمي توانستم به آنها جواب بدهم چون در حال سفر به مكزيك با تيم ملي اسكاتلند بودم. اين طوري شد كه روند انتقال من به آرسنال منتفي شد. والتر به رنجرز رفت و بعد از آن بود كه من هم به منچستريونايتد رفتم.»


بچه ها کار خدا بودها ولی به نظر شما اگه میومد آرسنال بهتر نبود شاید الان چندتا جام...ولی من خودم ونگرو ترجیح میدم راستی کیا این خبرو تا به حال شنیده بودن؟نظرتون راجع بهش چیه؟بچه از روی تعصبتون چیزی نگیدها ته دلتون چی میگه؟


تشکر

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 15/1/1391 | 22:29 گفت:

مرس juggler جان براي پستت
ببخشيد شايد نظراتم خيلي ربطي به پستت نداشت!

ehs در 15/1/1391 | 22:27 گفت:

واقعا مشخصه يك مربي خوب چيه!
بزار تو اين پست يه مقايسه كنيم بين فرگي و ونگر!
1_بايد جام بياره!(جامهاي اروپايي فرگوسن به تنهايي متمايزش مي كنه!)
2_بايد بازيكنهاي بزرگ معرفي كنه!(بكهام ناني روني رونالدو و حتي پروش اسطورهايي مثل گيگز اسكولز!)هرچند ونگر بيشتر بازيكن معرفي كرده و استعدادهاي گم نامي كه به بازيكنهاي خوب بدل شدند ولي فرگي به نظرم بيشتر سوپر استار معرفي كرده!!
3_درامد زايي داشته باشه!انصافا در ضمينه فروش بازيكنها همواره منچستر بهتر از ارسنال عمل كرده!فروش تك بازيكنهايي مثل رونالدو بكهام و... به فروش گاهي چندين بازيكن ما در 2_3 فصل مي ارزيدند!!!
4_اسطوره سازي!!بي وفايي بازيكنهي ارسنال بنا به هر دليلي (از اب و هواي بد لندن تا بازي نكردن و نگرفتن جام و پول بيشتر!!!)همواره معروف بوده!
اما به هر حال با اين جمله كه طرفدارهاي ارسنال نه جام بلكه عاشق سبك بازي تيمشون هستند رو قبول دارم و به شخصه ونگر رو بهترين مربي دنيا مي دونم با اين حال انتخاب سختيه!!

مهناز پرتوی در 15/1/1391 | 19:46 گفت:

من نشنیده بودم ولی به نظرم اگه فرگوسن میومد نمیتونست موفقیتهای ونگر و کسب کنه .اصلا آرسنال دیگه سیستمش این نبود...

آرمان امیراحمدی در 15/1/1391 | 15:30 گفت:

نمیشه گفت فرگوسن مربی بدیه ! یا مثلا کسی بدش میاد مربی تیمش باشه !!

سعيد توپچي در 15/1/1391 | 13:06 گفت:

هيچوقت اون فينال 99 رو يادم نمي‌ره که فرگوسن چجوري توي فقط 2 دقيقه جام رو از دست بايرن درآورد. اونجا بود که فرگي رو باور کردم، البته ما تيممونو فقط با ونگره که دوست داريم، ولي بدون شک کار فرگي هم ستودنيست

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 04:43 گفت:

حمید جان رو دیوارتم گذاشتم
http://s2.picofile.com/file/7123101826/ferguson_wenger.jpg

JUGGLER 98 در 15/1/1391 | 04:34 گفت:

ممنون از همگی منم خودم با نظر همتون موافقم ولی فرگوسنهم مربی بزرگی و تیمش خوب بازی میکنه ولی تنها مسئله ای که هست با این سیاست باشگاه....
حمید توپچی پای نت نبودم شرمنده

hamed در 15/1/1391 | 00:34 گفت:

در جواب دوستمون كه ميكه سر الكس سبك بازي نداره بهش بيشنهاد ميكنم 2تا بازي منجسترو ببينه بعد از اين حرفا احساسي بزنه من با اينكه از من يو بدم مياد ولي تمام كارهاي سر رو قبول دارم جه از خريداش و جامهايي كه ميكيره بازيكن سازيش (ولي در كل سبك أرسن تو دنيا يدونه باشه )

(Hooman sam (Dark metal در 14/1/1391 | 23:31 گفت:

اگه فرگوسن میومد آرسنال امکان نداشت با این مسئول های خسیس ما بیشتر از 2 فصل بمونه...
اگه میبینید اون از ونگر بهتر نشون داده ((فقط از نظر جام نه از نظر سبک بازی)) بخاطر اینه که اونجا اگه لب تر کنه 100 میلیون اودلار پول میخواد مثل آب خوردن بهش میدن و اوضاع فقیرانه ی ونگر مارو نداره!!!!
like like

شایان در 14/1/1391 | 22:48 گفت:

فرگوسن اگر اون زمان میومد آرسنال الان این آرسنال رو نداشتیم!!

فقط ونگر!

کسی که بلده از یک چکش 2 یورو ای یک ستاره 35 میلیون یورو ای بسازه!!

arash در 14/1/1391 | 22:10 گفت:

به نظر من بهترين كس براي مربي آرسنال تو اين شرايط ونگر هست

حمید فرازی در 14/1/1391 | 21:17 گفت:

قطعا فرگوسن با این شرایط و سیایست آرسنال خیلی سخت میتونست کنار بیاد و آرسنال همیشه مربیایی میخواد که بتونن شناور بازی کنن .کلا خوب شد که فرگی نیومد :)

مهران کاظمی در 14/1/1391 | 21:01 گفت:

من این قضیه رو خیلی وقت پیش خونده بودم تو بیوگرافی فرگوسن، هرکس سبک مربی گری خودش رو داره، شما مطمئن باش اگه ونگر هم مثل فرگوسن بازیکن میخرید یا حداقل نگه میداشت بازیکنای خودشو تا الان همین قدر که فرگوسن جام آورده جام میاورد، نکته جالبش اینه که فرگوسن با جام آوردن هواداراشو شاد می کنه ولی ونگر با فوتبال تیمش هواداری تیمش رو شاد میکنه، هیچوقت فوتبال منچستر نصف زیبایی فوتبال آرسنال رو نداشته، حتی 3 4 سال پیش که بعد از تیم 1999 بهترین تیم فرگوسن تو تاریخ منچستر بود هم به اندازه آرسنال قشنگ بازی نمی کردن.

دانیال در 14/1/1391 | 20:37 گفت:

قابل مقایسه نیستن به خاطر شرایط

ولی نظر شخصی من ونگر و فقط ونگر

علی ارشدی در 14/1/1391 | 20:16 گفت:

علی شهروز@ به هر حال من نظر خودمو گفتم ونگر هم مسلما نقطه ضعف داره اما خب من کلا سبک مربی گری ونگر رو ترجیح میدم رفیق :)

♥Arsenal♥ در 14/1/1391 | 19:29 گفت:

بابا یکی لینکه عکسو بده خب لطفا بزاره رو دیوارم از همین الان ازش ممنونم :دی

amir reza در 14/1/1391 | 18:59 گفت:

مرسی جاگلر جان..فقط ونگر

مصطفی کاظمی در 14/1/1391 | 18:50 گفت:

اگه فرگوسن اون موقع مربی آرسنال بود مطمئن بود بعد از 2-3 سال برکنار میشد،همون موقعی که فرگوسن نیومد فکر کنم آرسنال دن هو رو آورد که بعد از 2 فصل برکنار شد و بعد از اون گراهام رو آوردن،در حالی که فرگوسن سال بعدش رفت منچستر و بعد از 5 سالا یه اف ای آورد و بعد از 8 سال لیگو گرفت،اینم بدون اگه ونگر مربیه آرسنال نبود و طرفدار یه تیمه دیگه بود شاید خیلی از ما الآن طرفدار آرسنال نبودیم،مرسی امیراحمدی جان.

♥Arsenal♥ در 14/1/1391 | 18:14 گفت:

عامو جون هرکی دوست دارین زحمت بکشین لینک عکسی که میزارین هم ضمیمش کنید...

شاهین فدوی در 14/1/1391 | 18:06 گفت:

فقط ونگر

hamed در 14/1/1391 | 17:44 گفت:

حیف که به ونگر بودجه ی لازم رو نمی دهند...

hamed در 14/1/1391 | 17:42 گفت:

آرسن ونگر هم مربی خوبیه...

Keivan در 14/1/1391 | 17:40 گفت:

wenger is best4 GunnerS...

علی شهروز در 14/1/1391 | 17:37 گفت:

علیییی! تو رو خدا اینجوری نگو، واقعا زیر سوال بردن آدمی مثل فرگوسن خیلی کار اشتباهیه. همونجور که زیر سوال بردن ونگر (اون موقعهایی که میبازیم به زمین و زمان توی بلاگامون فحش میدیم) کار غلطیه. بستگی داره چه جوری نگاه کنی، قبول دارم ونگر مربی دوست داشتنی تریه، ولی بعضی از افکار و اخلاقش به تیم ضربه میزنه. از اعتماد (بیش از حد )به جوونا به ازای هر یک ویلشر، دنیلسونا و بنتنرا و ژورو ها و دیابی ها هستن. یه دلیل حمایت ما ها از ونگر آرسنالی بودن و تعصبمونه، قطعا اگه از اول فرگوسن مربی بود نظر ما هم عوض می شد.

توپچی جنوب در 14/1/1391 | 17:36 گفت:

خبر جالبی بود من تا حالا نشنیده بودم فرگوسن مربی بزر گیه ولی من اصلا سبک بازی و نتیجه گیری منچیستر رو دوست ندارم سبک ونگر خیلی خیلی بهتره و من از خدا ممنونم که ونگر شد مربی تیم محبوبم آرسنال..........

محمد در 14/1/1391 | 17:30 گفت:

در اینکه ونگر از لحاظ فنی بهتره شکی ندارم ولی خب فوتبال همش مسائل فنی نیست
با این وجود هیچی پروفسور ونگر خودمون نمیشه!

علی ارشدی در 14/1/1391 | 17:24 گفت:

به هیچ وجه
سبک و مرام مربی گری فرگوسن نفرت انگیزه

ونگر خیلی متشخص تر از فرگوسنه

سید امین هاشمی در 14/1/1391 | 17:22 گفت:

اه اه اه،اون روباه پیر! اصلا

علی شهروز در 14/1/1391 | 17:06 گفت:

!?

abolfazl در 14/1/1391 | 17:00 گفت:

فقط ونگر.تو چی میگی بچه؟حواست باشه ها.

علی شهروز در 14/1/1391 | 16:46 گفت:

درسته ونگر خیلی مربی خوبیه ولی احتمالا بد نمیشد اگه میومد، نمیتونیم رد کنیم که منچستر از ما توی این 15-16 ساله قویتر بوده.

vahid در 14/1/1391 | 16:43 گفت:

سلام دمت گرم البته من این خبر رو خیلی وقت پیش خونده بودم باز هم ممنون