نصری. دروغ یا راست

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 61,707 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نصری. دروغ یا راست

من میتوانستم،ساده ترین تصمیم را بگیرم و در
آرسنال بمانم.حقوقم را بگیرم و در تیم راه بروم،کاری که در حال حاضر عده
ای زیادی در آرسنال انجام میدهند


دوستان نظرتون درباره سمیر نصری و حرفهاش چیه. لطفا از روی احساسات نظر ندین.
شاید کسی متن حرفاش رو نخونده دوباره میزارم. البته قسمتهای مربوط به آرسنالش رو

هواداران آرسنال سعی کردند خروج من از این تیم و آمدن به تیم منچستر سیتی را به خاطر پول عنوان کنند.

امیدوارم آنها در حال حاضر ببینند که من توانستم جام قهرمانی را بدست
بیاورم.من معتقدم آنها در حال حاضر برای فصلهای زیادی نمی توانند برنده
جامی شوند.
"اگر همه چیز به خاطر پول بود من میتوانستم،ساده ترین تصمیم را بگیرم و در
آرسنال بمانم.حقوقم را بگیرم و در تیم راه بروم،کاری که در حال حاضر عده
ای زیادی در آرسنال انجام میدهند."

"در حال حاضر امیدوارم هواداران آرسنال مرا فراموش کنند و زندگی خودشان را بکنند.

آنها باید از اینکه رتبه سوم را کسب کردند جشن بگیرند و من بر روی برنده شدن جامها تمرکز کنم

راستشو بخواید من یه جورایی حقو به سمیر میدم. میخوام بدونم نظر بقیه چیه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 28/2/1391 | 13:34 گفت:

من دیگه از این حرفها خستم و فقط اینو بگم که ما به جام ها نزدیک نیستیم...
الان تو سایتی خوندم یوونتوسی که قهرمان سری آ شده دنبال کاوانی و بالوتلی و اوزیله...
خیلی ساده است...
یا
ما نمیخوایم پول خرج کنیم و نمیخوایم قهرمان شیم و فقط فکر کسب درآمدیم...
یا
امثال کاوانی و بالوتلی و اوزیل به یوونتوس میرن ولی به آرسنال نمیان...
اونا با سیاستاشون قهرمان میشن و ما با سیاستامون فقط باید از راهیابی به چمپیونز لیگ خوشحال باشیم...
سالی که ما قهرمان شدیم چندین بازیکن درجه یک داشتیم که فیکس تیمهای ملیشون بودن یا بعضا کاپیتان تیم ملیشون...
الان به تیم نیگاه کنین میبینین که...
ژورو فیکس سوئیسه...
رمسی کاپیتان ولزه...
شسنی فیکسه...
کوسیلنی فیکسه...
جروینیو فیکسه...
چاماخ فیکسه...
حالا همین بازیکنان رو با هم پستاشون تو سالی که قهرمان شدیم مقایسه کنین تا متوجه شین چرا از قهرمانی دوریم...
به نظر من شاید نصری این حرفها رو از روی کل کل با هوادارای آرسنال زده باشه ولی این حرفهاش متاسفانه حقایق تلخ آرسناله که من هیچ وقت جوابی براشون پیدا نکردم!!!

hamed در 28/2/1391 | 11:26 گفت:

ولی دلیل بر این نیست که از این بازیکن متنفر نیستم...

hamed در 28/2/1391 | 11:25 گفت:

منم یه جورایی باهات موافقم...

Vishka در 28/2/1391 | 10:58 گفت:

کلا اسم این آدمو جلوی من نیارین

HOSSEIN در 28/2/1391 | 10:01 گفت:

والا!!!!!!!!!!!!!

parsa در 28/2/1391 | 09:27 گفت:

ببخشید فابرگاس تو لاماسیا بودش و شک نکن اگه آرسنال هم نمیومد معروف میشد مثل مسی و اینیستا و زاوی و...
که همشون از بچگی تو لاماسیا بودند و حالا شدن ستاره وسسک هم با مسی و اینستا هم بازی بود وسنشون هم یکی بود
فابرگاس فقط فصل آخر تو تیم بد بود اونم بخاطر مصدومیت های پی در پی اما نصری فقط سال قبل خوب بود و به اوج رسید
مثل ون پرسی الان که امسال خوب بازی کرد و الان هم طی آخرین اخبار تیم رو ترک میکنه
اما سسک بعد از رفتن هانری به تنهایی تیم رو میچرخوند

arman omidian در 28/2/1391 | 00:03 گفت:

کاملا حرف parsa رو رد میکنم.بهتره یک کم اطلاعاتتون رو بالا ببرید و بعد سخن بگید.اگه آرسنال فابرگاس رو نمیگرفت<فابره میخواست تو تیم محلات بارسا معروف بشه یا تیم فضاییاشون؟!عزیز من باشگاه بارسا فابرگاس نخواسته بود.ردش کرده بود.بیرون.خلاص.
مفهوم؟
یعنی اگه پروفسور ونگر نمیگرفتش معلوم نبود بره تو چه تیم درجه دو و سومی..
بعدشم همین کارها و مصاحبه ها بیشترین ضربه رو به ما زد.نصری عوضیه دست.منم قبول دارم.ولی چرا درست نمیبینید و تعصب کورتون کرده؟نصری لاقل تا اخرین لحظه ای که بود تلاش خودشو برای تیم کرد.جلوی لیورپول اول فصل تو امارات خدا وکیلی بهترین بازیکنمون کی بود؟نصری بودش یا نه؟برای بازی با اودینزه بی هیچ حرف و بهونه ای برای تیم تمرین کرد و حتی حلضر شده بود بازی کن.ولی ونگر نذاشت و گفت اگه بازیکن توی من سیتی اروپا رو از دست میده و از قیمتش میاد پایین.یعنی اگه ونگر نمیفروختش هنوزم داشت بازیشو میکرد.
نه مثل این مرتیکه سوسک فابره که تیم داره تو نیوکمپ حذف میشه تا بناگوش نیشش بازه.نه مثل این فابره که این یک دو فصل آخر اصلا دلش و با آرسنال نبود و هوای آبادیشون(بارسلون)خورده بود به کلش.
در کل اینو بگم که با اینکه از نصری بدمون میاد و تلخه حرفاش خواه ناخواه 70%حرفاش متاسفانه درسته.حالا بعضیا هرچی میخوان بگن.
والسلام

parsa در 27/2/1391 | 22:14 گفت:

حالم ازش بهم میخوره بازیکن قدر نشناس
وباarmanomidianکاملا مخفالم اگه سسک به آرسنال نمیومد تو بارسلون مطرح میشد مثل اینیستا
فابرگاس همیشه مدیون آرسنال بوده وبعد از ترک تیم بارها مصاحبه کرد واز زحماتی که آرسنال و ونگر براش کشیده بودند قدردانی کرد اما نصری هر چند وقت یک پار چرت و پرت میاد میگه وذر میزنه و منفوریتش در بین طرفدارای آرسنال افزایش میده
همانطور که در بازی برگشت تماشا گرا هروقت توپ میرسد به نصری ههههههههههههوش میکردند ولی اطمینان داشته باش اگر روزی سسک در مقابل آرسنال بازی کنه مورد تشویق تماشاگر ها قرار خواهد گرفت
سسک 8سال تو آرسنال بود و 3یا4 سال کاپیتان تیم بود اما نصری............................................................

masoud mahmudpur در 27/2/1391 | 22:02 گفت:

فصل بعد بهش نشون میدیم

علی ارشدی در 27/2/1391 | 22:00 گفت:

علی آقاشاهی@ شاید ولی حرف من همونیه که خودم گفتم یعنی در حدی که بخوام فحش بدم هم نمی بینم نصری رو اون نقل قولا هم 100×100 ش رو که قبول ندارم بعضی قسمتاش رو پسندیدم :)

محمد حسینی در 27/2/1391 | 21:59 گفت:

یه زمانی بازیکنی بزرگتر از باشگاهشه و برای پیشرفت خودش که می تونه پیشرفت تیم ملیش رو ارمغان بیاره از تیمش جدا میشه یا بازیکنی می خواد تجربه ای متفاوت رو بعد از چند سال داشته باشه یا در ترکیب دیگه جایی نداره
اما بازیکنایی که از آرسنال رفتن کدومشون بزرگتر از باشگاه ما بزرگتر بودن؟
کسی از رفتن بازیکنای دسته دوم مث ویرا یا دسته سوم ابوئه ناراحت شد؟

محمد حسینی در 27/2/1391 | 21:53 گفت:

دوستان دیگه خیلی بی لطفا اول اینکه سمیر با چه قیمتی اومد با چه قیمتی رفت؟
دوما بازیکن با جام بزرگ میشه یا باوفاداری؟ الان دل پیرو و گیگز بزرگترن یا نصری آدبایور؟ کی اونا رو دوست داره؟

علی آقاشاهی در 27/2/1391 | 21:34 گفت:

خیلی ببخشید شاید الان خیلی ها کلی بد و بی راه بهم بگن ولی من فکر می کنم تمام این توهین هایی که به نصری میشه بخاطر اینه که پیشبینیش درست بود و زودتر از آرسنال با سیتی به جام رسید
در کل من بهش حق میدم که رفت حتی اگر فقط واسه پول رفته باشه (که من اصلا اینطور فکر نمی کنم)
@علی ارشدی : اون نظر هایی که از هایبوری گذاشتی واقعا خیلی بی منطق بود یه جورایی مثل غیبت کردن موقع سبزی پاک کردن بود
ونگر نصری رو انداخت بیروووووون ؟؟؟؟ خیلی خنده دار بود
Good luck 

علی ارشدی در 27/2/1391 | 21:28 گفت:

ببخشید بچه ها یکی از نقل قولام عوضی بود!!!!!!!!

اونی که به اسم اشکان ماتادوره در اصل مال کس دیگه ایه!!!!! جواد جوکر

فرزین سلامي در 27/2/1391 | 20:08 گفت:

اگه واقعا آرسنال رو دوست داشت تو تيم ميموند ولي براي پول رفت به سيتي.پيشنهاد خوبشون همراه با چندسال برنده نشدن جام باعث شد بره.حرف مفت زده

توپچی جنوب در 27/2/1391 | 20:07 گفت:

چرت و پرت میگه عوضی فقط واسه پول رفت.
اگه منچستر بازی با اورتون تو دقایق آخر بازی 2 گل نمیخورد و بازی رو میبرد الان این بچه اینقدر زر زر نمیکرد.......

علی ارشدی در 27/2/1391 | 19:52 گفت:

و بالاخره نظر خودم :)

عددی نیست که بخواد درباره ی آرسنال حرف بزنه
فقط همین اندازه بگم اگه یه عده ابله مثل تو تیمو ول نمی کردن(فلامینی هلب آده نمونه های بارزش هستن) الان آرسنال بود که جام ها رو می برد بدون پول های نفتی

علی ارشدی در 27/2/1391 | 19:52 گفت:

و بالاخره نظر خودم :)

عددی نیست که بخواد درباره ی آرسنال حرف بزنه
فقط همین اندازه بگم اگه یه عده ابله مثل تو تیمو ول نمی کردن(فلامینی هلب آده نمونه های بارزش هستن) الان آرسنال بود که جام ها رو می برد بدون پول های نفتی

علی ارشدی در 27/2/1391 | 19:51 گفت:

آرش فقیهی@

فک کردی تو هم حسابی؟ای بابا
آقا جون من ببین ما با 10.11 تومن گرفتیمت جایی که رئال هم دنبالت بود اما ما گرفتیمت دوسال از عمرتو بدون جام گذاشتیم آخرم 24 تا فروختیمت زدیم بر بدن حالشو بردیم
حالا تو هرچی میخوای خودتو جر بده

حالا هم که عقدت ارضا شد دیگه

فقط یادت باشه همیشه آدم بدهای فیلما اولش به یه موفقیتکی میرسن حکایت همچنان باقیست... حالا بچرخ تا بچرخیم

علی ارشدی در 27/2/1391 | 19:51 گفت:

مسعود@

چندین برابر بودجه ارسنالو اینا فقط مهاجم خریدن..چند سال هم درجا زدن.اخرشم باتفاضل.اونم دقیقه اخر.

نصری وقتی به سیتی گل زدو 3-0 بردیم... کلی خوشحالی کرد...چطوری میاد این حرفا رو میزنه ؟ همیشه هم تو امارات تیم ضعیفتر بودن.
برای پول رفتی... اون بازی هم که اومدی امارات برای رد گم کنی بود که از خجالتت در اومدن.

از هلب که بزرگتر نیستی...با بارسا جام باشگاه ها رو گرفت..ولی خوشحال نبود. پول خوب معروفیت و باشگاه خوبی داشت...

این قهرمانی هم مال روند کاری سیتی و بد بودن بقیه تیم ها و داوری هاس... تو که اصلا نقشی نداشتی...

تو ارسنال به مراتب بازیکن بهتری بودی و بیشتر بازی میکردی...از چی میخوای فرار کنی ؟ این جام فقط برای تو همین استفاده رو داشت..برای کل کل و همین....وگرنه هیچ لذتی نداشته برات.

خیلی خیلی زود گذشتت رو فراموش کردی..و فکر نکن در اینده بهتر از این بشی..هیچ جایی نمیتونی ستاره بشی..سیتی رو با اگوئرو که 1 فصل اومده میشناسن..نه تویی که 3 سال ارسنال بودی...و حالا قهرمان لیگ برتر شدی...

چقدر بازی با رنجرز سوتی داد...بی حال بود و توپ لو میداد.

از بالوتلی هم باید تشکر کنه ( شکلک سوت بلبلی )

علی ارشدی در 27/2/1391 | 19:50 گفت:

اشکان ماتادور@

خیلی ببخشید که این پست رو میدم ولی باید بگم تو حلقم مونده:

وقتی ادمهای حقیر چاک دهانشون رو باز کنن به خاطر نداشتن عقل درست حسابی هر چی به دم دهنوشون میرسه میگن.

این ادم ها معمولا عقلشون به جای پس کلشون جلوی سرشونه.

در مورد اون جمله که گفته بود من میتونستم پول بگیرم و فقط راه برم مثل خیلای دیگه باید بگم:

بله تو و چندتای دیگه بی غیرت بودین ونگر ردتون کرد.فقط نخواست ابروتون بره که چقدر حقیرین به خاطر همین ساکت موند و وجود کثیفتون رو برملا نکرد.

ادمهای بی غیرتی مثل تو اگه فردا رئال بارسا یا هر تیم دیگه ای 1پوند بیشتر از سیتی بهتون پیشنهاد بدن تیمو رو به حاشیه میکشید و با کمال پرویی میرید.

در ضمن سیتی مونده تا برسه به ارسنال فعلا شما با این قهرمانیاتون پولکیتون حال کنید ما هم حال میکنیم که رئیس رو داریم.

الان کسایی مثل ارتتا مرتساکر چمبرلین سانتوس امدن تو تیم ما که شعورشون بیشتر از تو و امثال تو و میفهمن وقتی کسی تو از هیچ به همه چیز میرسونه ازش قدر دان باشن نه مثل گربه کور باشن که براش هر کاری کرده باشی بازم گازت میگیره.

در ضمن کلاس رو نمیشه خرید فوتبال زیبا رو هم نمیشه همیشه داشت و با پول نگهشداشت

ولی غیرت رو میشه حتی اگه از مقصودت دور شده باشی تو چشم هر کس دید اگر قرار تو بیای کنار اسطوره های مثل هانری برکمپ ویرا لیونبرگ و... من رسما ارسنال رو میبوسیدم میزاشتم کنار

علی ارشدی در 27/2/1391 | 19:50 گفت:

چند تا از پستای بچه های هایبوری که نظرشون شبیه من بوده رو براتون میذارم

رضا توپچی در 27/2/1391 | 19:48 گفت:

زیبا گفتی حسین خان،حرف دلمو گفتی...
بزرگی به جام بالای سر بردن نیست،جمع جام هایی که پدرو بالای سر برده تو این 3-4سال از کل جام های توتی یا شیرر بیشتره(الماس هر جا باشه الماسه چه بر تاج شاه چه در دست گدا...)
فرگوسن با توز بد کرد ولی ونگر وآرسنال به این مردک(بوقققققققققققق) بدی نکردن....

hosein-gunner در 27/2/1391 | 18:24 گفت:

آیا این حرفا از آرسنال چیزی کم می کنه ؟؟/
نه بلکه انگیزه میده که بازیکنی که می خوایم بگیریم رو با دقت بیشتر انتخاب کنیم که یه توپچی باشه
نصری رو بذارید خوش باشه پول قدرت میاره اما دائمی نیست
نصری اگه می خواست عقده های مسخرشو خالی کنه باید زمانی اینکارو می کرد که ستاره سیتی بود نه بازیکنی که فیکس بودنش هم در خطره و فصل بعد هم با اومدن هازارد و خریدهای دیگه سیتی محو میشه و. این بشر به قدری مغروره که با محو شدن هم نمیگه پشیمونم
سسک فابرگاس رفت بارسا اولش جام گرفت اما الان چی بارسا پاچیده گورادیولا رفته جام حذفیش هم مئلوم نیست که ببره
هلپ هم رفت جام گرفت ولی مگه ستاره بود فقط ذخیره بود
فلامینی هم با میلان جام گرفته اما همش ذخیرست
آیا جام اینقدر ارزش داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه همسیک این فصل هم از ناپولی نره من یکی یه کلیپ ازش برات می فرستم تا یاد بگیری وفاداری رو بوفون با یووه به دسته دوم رفت توتی هنوز تو رومه و............
اول حرصم درمیومد از حرفاش اما الان عادی هست چون وقتی یه حیون حرف میزنه ما که زبونشو بلد نیستیم نمی دونیم چی درباره ما میگه

hosein-gunner در 27/2/1391 | 18:24 گفت:

آیا این حرفا از آرسنال چیزی کم می کنه ؟؟/
نه بلکه انگیزه میده که بازیکنی که می خوایم بگیریم رو با دقت بیشتر انتخاب کنیم که یه توپچی باشه
نصری رو بذارید خوش باشه پول قدرت میاره اما دائمی نیست
نصری اگه می خواست عقده های مسخرشو خالی کنه باید زمانی اینکارو می کرد که ستاره سیتی بود نه بازیکنی که فیکس بودنش هم در خطره و فصل بعد هم با اومدن هازارد و خریدهای دیگه سیتی محو میشه و. این بشر به قدری مغروره که با محو شدن هم نمیگه پشیمونم
سسک فابرگاس رفت بارسا اولش جام گرفت اما الان چی بارسا پاچیده گورادیولا رفته جام حذفیش هم مئلوم نیست که ببره
هلپ هم رفت جام گرفت ولی مگه ستاره بود فقط ذخیره بود
فلامینی هم با میلان جام گرفته اما همش ذخیرست
آیا جام اینقدر ارزش داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه همسیک این فصل هم از ناپولی نره من یکی یه کلیپ ازش برات می فرستم تا یاد بگیری وفاداری رو بوفون با یووه به دسته دوم رفت توتی هنوز تو رومه و............
اول حرصم درمیومد از حرفاش اما الان عادی هست چون وقتی یه حیون حرف میزنه ما که زبونشو بلد نیستیم نمی دونیم چی درباره ما میگه

hamid saadi در 27/2/1391 | 18:23 گفت:

کاملا با armanomidian: موافقم. و سس لیاقت این تیم رو نداشت.و تنها دلیل موندنش آرسن ونگر بود نه آرسنال. باید به همه بازیکنها فهموند که آرسنال بزرگتر از ونگره. امثال ونگر. آنری میانو میرن.ولی آرسنال همچنان پابرجاست. البته از بین این کسایی که میانو میرن بعضی هاشون نام نیکی به جا میزارن و تا آخر عمر باهاشون با احترام برخورد میشه.

arman omidian در 27/2/1391 | 18:13 گفت:

خیلی تلخ بود حرفاش ولی بخواید نخواید 70%حرفاش درست بود.خوبه خودمون همیشه میگیم نصفه این بازیکنای فعلی رو باید ریخت بیرون چون در حد ارسنال نیستن.
سمیرا هم حرفش اینه که آرسنال با این بازیکنا نمیتونه جامی بگیره.خوب بود حقوقشو 2برابر میکردن ولی به قول خودش کنار همین اسکلا فقط تو زمین راه میرفت و فوقش باری سومی و چهارمی تلاش میکرد؟معلومه که همش برای پول نرفته.میخواست پیشرفت کنه.
ولی اونجاش که گفته آرسنال سالها نمیتونه جام بکیره چرته و معلومه از رو جوونیش و به خاطر کل کلش با هوادارا گفته.
این قسمتش هم که گفته آرسنالیها همون بهتر که برن سومیشونو جشن بگیرند و اونا رو چه به قهرمانی به قران یه زنگ خطریه برای همه آرسنالیها.چه ما تو اینجا و چه رئیسها.چون واقعا داره عادتمون همین میشه.
در ضمن من بیشتر از سکــس فابره بدم میاد تا نصری.چون نصری وقتی اومد اینجا زیدان جدید نام داشت و خیلی هم بی نام نشون نبود.ولی اون ســکس عوضی از باشگاه خودش انداخته بودنش بیرون.واقعا حقی رو که ونگر و ارسنال به گردنش دارن هیچجور ینمیتونه جبران کنه.درحالی که برای نصری ما حق کمتری به گردنش داریم نسبت به سوسک فابرگاس

reza در 27/2/1391 | 17:41 گفت:

منم حق به نصری میدم . ولی در مورد اینکه ما دیگه قهرمانی نمی اریم باحاش مخالفم . امسال که تکلیف این بازیکن قرضی ها و چرت و پرتا مشخص شد دیگه ارسنال تغیر میکنه . تازه به نظرم ژورو بازیکن خوبیه . حداقل خارج زمین بچه ها رو میخندونه !!!!!

hamid saadi در 27/2/1391 | 17:40 گفت:

آقا محمد حسینی باید بگم که اینطور که میگی نیست و نصری سال آخرش تو مارسی رو زبونها افتاده بود و اگه اشتباه نکنم. به جز آرسنال از منچستر و یوونتوس هم پیشنهاد داشت و گفت به خاطر علاقش به ونگر و آرسنال اومد اینجا.
با آقا علی هم موافقم و واقعا بی غیرت نیست و از جونو دل مایه میزاشت سمیر. ولی اون میخواد بازیکن بزرگی باشه. با بردن جامها. یه بازیکن خوب که جام نبره خیلی زود فراموش میشه.
سمیر هم بازیکن بزرگیه.به شخصه از بازیهایی که برای ما کرد ممنونشم مخصوصا دو گلی که به منچستر زد و باعث شد 2 به 1 بازی رو ببریم

hamid saadi در 27/2/1391 | 17:34 گفت:

جواب آقا میلاد به نظرم هر دو.اما بیشتر به حداقل راضی هستن

علی آقاشاهی در 27/2/1391 | 17:20 گفت:

خوب اینکه فقط به خاطر پول نرفت رو راست می گه منم قبول دارم ولی اینکه بعضی بازیکن ها راه می رن تو زمین رو نه. من نسبت به نصری هیچ حس بدی ندارم چون قبل رفتنش اصلا طرفدارها باهاش برخورد خوبی نداشتن و من نمی دونم چرا می گید نصری تو آرسنال معروف شد؟؟؟ نصری قبل از اینکه بیاد آرسنال به زیدان جدید معروف شده بود و به همراه بنزما بهترین بازیکن های فرانسه بودن.
یک مسئله ای که هست اینه که ما هر کس رو از تیممون میره خائن و نمک نشناس می دونیم و فکر میکنیم لیگهای اروپایی در حد لیگ آزادگان ۲۰ سال پیش هست و اصلا نگاه نمی کنیم که اونا دارن با فوتبال زندگیشون رو می گذرونن ولی خیلی از موضوع هم نمی خوام دور بشم
اینکه میگه ما امسال بخاطر سومی باید جشن بگیریم راست میگه (همون طور که جشن هم گرفتیم) ولی با روندی که از امسال شروع شد من فکر می کنم آرسنال نهایتا ۱ فصل دیگه بدون جام بمونه و بعد از اجرای فیر پلی مالی یوفا آرسنال از ۴ مدعی اصلی تمام جام ها میشه
Good luck

محمد حسینی در 27/2/1391 | 17:01 گفت:

عامل جام نبردن ما افرادی مث خودشن
بازیکنای گم نامی که زیر پر و بال روئیس جون می گیرنو و قوی میشن و تا بوی پول و شهرت میشنون همه چی یادشون میره
کدوم یکی از بازیکنای ما وقتی اومدن از رئال و بارسا و سیتی و ... پیشنهاد داشتن؟چرا وقتی بزرگ میشن یادشون میره کی بزرگشون کرده؟
اگر جز این بی غیرتا رو داشتیم رکورد شکست ناپذیریمون رو جا به جا می کردیم

HAMED toopchi در 27/2/1391 | 16:33 گفت:

اگه گفته كه خاك به سر بي شعور گوسفند نكبت ژروش!!!!! اگه هم كه نگفته خاك بر سر بي شعور گوسفند نكبت ژرو، اوني كه گفته اين چيزا رو!!!
بايد صبر كرد ببينيم تكذيب ميشه يا نه داداش، هر چند اين نصري خيلي خاك بر سر بي شعور گوسفند نكبت ژرو هست!

milad foadiyan در 27/2/1391 | 16:31 گفت:

Rassesho bekhay man manzureto nafahmidam.Alan manzuret ine ke bazikonamun bi gheiratan ya inke be haddeaghala razi mishan??????

hamid saadi در 27/2/1391 | 16:19 گفت:

اون قسمت که میگه توی آرسنال عده ایی فقط راه میروند و حقوق میگیرن برام جالب بود چون شبیه یه مصاحبه دیگه بود که گفته بود این بازیکن ها نمیتونن جام بیارن. و یه تشبیه انجام داده بودو گفته بود تونی آدامز صورتش رو جایی قرار میداد که این بازیکن ها حاضر نیستن حتی پاشون رو قرار بدن.
نظر منم همینه. به غیر از یکی دو بازیکن بقیه بیشتر به فکر خودشونن.اگه سونگ و رابین و چندتای دیگه رو جدا کنیم. بقیه با جونو دل برای آرسنال بازی نمیکنن.
مثلا دو سال پیش یادمه بازی چلسی و لیورپول بود و چلسی توی کورس قهرمانی بود روی یه صحنه کرنل یادمه جان تری صورتشو جلوی پای کویت گذاشت تا توپ تو گلشون نره. چون میخواست از کورس عقب نیوفتن.
اما آرسنال انگار خودشون هنوز باور ندارن که میتونن تا آخر توی کورس باشن و به نظر من توی همچین صحنه هایی شاید خیلی هاشون بگن خوب تیم که نمیتونه خودشو بالا نگه داره پس چرا من خودمو ناقص کنم.

Hossein Y در 27/2/1391 | 16:18 گفت:

بنده خدا راست میگه دیگه!!!!
همه بازیکنا افتخارشون به جام هاییه که گرفتن....
اونایی که توی آرسنال بمونن هیچ افتخاری جز راهیابی ب هجام باشگاه های اروپا ندارن!!!!