بهترین ترکیب برای آرسنال

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 62,013 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین ترکیب برای آرسنال

دوستان به نظر من بهتره ترکیب رو تغییر بدیم.چون با این ترکیب تیم از لحاظ تهاجمی ضعیف عمل میکنه. و در بعضی بازیها انگار تیم در خلق موقعیت گل ناتوانهمن به اعداد اعتقادی ندارم ولی برای درک بهتر میگم.
باید به ترکیب 4.2.2.2 که شکل امروزیتر 4.4.2 هست برگردیم. با این فرق که این ترکیب دو گوش کلاسیک نداره.که زمانی لیونبرگ و پیرس برامون انجام میدادن.
تکلیف دفاع و دروازبان که مشخصه. ژسنی . ورمائلن و کوسیلنی. گیبز و سانیا.
اما دو هافک وسط.که کل فشار تیم روشونه و نقطه عطف تیم هستن. ما سه بازیکن خوب برای این دو پست داریم که میتونیم به تناوب ازشون استفاده کنیم و فشار رو رویه این سه بازیکن تقسیم کنیم.جاییه که همیشه مصدوم دادیم و ضربه خوردیم. که شاید به خاطر فشار زیادیه که به این بازیکنها میاریم.
ما سانگ ویلشیر و آرتتا رو داریم. و البته آرون رمسی هم هست و با تقسیم روی این سه میشه ترکیب خوبی درست کرد
( منچستر دو سه سال پیش رو به یاد بیارید. که فلچر کریک و اندرسون رو توی این ترکیب داشت. با اینکه هافکهای خیلی خلاقی نبودن اما جواب میدن توی این نوع ترکیب. چون به خلاقیت بالا نیازی نیست توی این مدل چیدمان)
دو نفری که پشت مهاجمها هستن و ما میتونیم از کازورلا و لوکاس پودولسکی استفاده کنیم. که همون طور که گفتم گوش کلاسیک نیستن و بیشتر به دو بازیکن آزاد شبیه هستن. و هم هافک هستن هم مهاجم.
اما دو نفر جلو. اولی که جیرویده. از کسایی که تیم رو مجبور میکنه که ترکیب رو تغییر بدیم. همین جیرویده که باید در نظر داشته باشیم نباید بار گلزنی تیم روی دوشش باشه اون رابین نیست. حتی تو شرایط رابین نیست.این پست یک مهاجمه.نباید مثل رابین زیاد برگرده عقب یا بره گوشه ها بازی کنه یک مهاجم کلاسیک.

و اما نفر آخر که میتونه نقشی رو برای ما ایفا کنه که مسی برای بارسا میکرد.
منظورمو درست بفهمید. نه دریبل و غیره. بازیکنی که تغییر ایجاد میکنه.شکل بازی رو عو میکنه.کسی که همیشه توی سایست.
بهترین بازیکن برای این پست تئو ولکاته. توی این پست هم باید مهاجم نوک بود. هم مهاجم سایه. هم وینگ هم گوش. یه بازیکن آزاد به تمام معنا
که تئو با سرعت و تکنیکش میتونه این کارو بکنه.
ما نباید تئو رو توی گوش اسیر بکنیم.
لطفا نظرتون رو درباره فکر و ترکیبی که چیدم بگین
ممنون
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

morteza در 13/5/1391 | 21:21 گفت:

ترکیب سروش عالیه

nima در 13/5/1391 | 20:05 گفت:

مسخره!!!!!2 ساعت دارم ترکیب آرسنالو طراحی میکنم اونوقت چجوری افتادا؟؟!!!!!
دوباره مینویسم ولی معمولی:
چسنی
سانتوس-ورمایلن-کوشیلنی-سانیا

آرتتا و کازورلا وسط ولی کازورلا جلو تر از آرتتا

پودولسکی و وولکات گوشه

جیرود و جلوش ون پرسی

nima در 13/5/1391 | 20:01 گفت:

چسنی
ورمایلن کوشیلنی
سانتوس سانیا

آرتتا
کازورلا

پودولسکی وولکات
جیرود
ون پرسی

mohsen در 13/5/1391 | 16:50 گفت:

فقط 3-2-3-2

mohsen در 13/5/1391 | 16:49 گفت:

ژسنی
سانتوس - کوشی- ورما -
سانگ - آرتتا
کازورلا - روسیچکی - وولکات
پولدی - ون پرسی

...* Ayda *... در 13/5/1391 | 16:41 گفت:

ولی من همونطوری که درپست های قبلیم یعنی پست انتخاب روش دوم گفته بودم معتقدم که آرسنال بهتره که کمی سیستمش را تغییر بده و از سیستم 2-5-3 در ترکیب استفاده کنه...!!!

مهدی افسرده در 13/5/1391 | 15:55 گفت:

اگه رابین موند رابینو بازی نده بنیشونه رو نیمکت

Farhad Rahbari در 13/5/1391 | 15:20 گفت:

خیلی راحت میگی 2-2-2-4 !!!!!!!!
تو این سیستم یعنی مدافعان کناری حق ندارن از جاشون جنب بخورن! در حالی که در فوتبال مدرن امروزی(که آرسنالم روش تکیه داره)نفوذ مدافعین کناری یه چیز واجبه
نکته بعدی واسه انجام موثر این سیستم حضور داشتن رابینه بلاشک! جیرود نمیتونه تو اولین فصل حضورش تو این سیستم کارایی داشته باشه

در مورد انتخاب سیستم تیم هر چی پروفسور بگه حقه و قبولش دارم

ممنون از پست فنیت

ArSeNaL در 13/5/1391 | 14:35 گفت:

نظرت خوب بود ممنون ولی به نظر من
ژسنی
گیبس . ورمالن . کوسینلی . سانیا
ارتتا . سونگ . ویلشر
سانتی . جیرود . والکات
ذخیره= چمبو . پولدی . مانونه (اگه دروازه نخرید) . دیابی . مرته . رمسی . سانتوس

soroosh در 13/5/1391 | 14:27 گفت:

ژسنی
گیبز-ورما-کوشیلینی-سانیا
شاهین-ویلشر
پولدی-کازورلا-والکات
ژیرو

mohammad ali در 13/5/1391 | 13:41 گفت:

ژسنی
گیبز ورما کوسیلنی سانیا
سونگ
آرتتا(ویلشر) دیابی
کازورلا
پودولسکی-جیرود
چمبرلین هم ذخیره ی اول

عرفان در 13/5/1391 | 13:34 گفت:

لوریس(شزني)
سانتوس ورما کوشيل(ساخو) سانيا

سانگ(ام ویلا) ویلشر

پودولسکي کازورلا وولکات


ژيرود يا رابين

sepehr najafian در 13/5/1391 | 13:22 گفت:

شزني
سانتوس ورما کوشيل سانيا

سانگ آرتتا

پودولسکي کازورلا وولکات


ژيرود يا رابين

خوبه ديگه