بیانیه ی رابین فن پرسی

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 59,792 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بیانیه ی رابین فن پرسی

دوستان حتما همتون بیانیه ی رابین رو خوندین که عنوان کرد که با روند موجود امیدی به آینده باشگاه ندارهبه نظر این حقیر هدف اصلیه رابین رسوندن یک پیام واضح به مدیریت تیم و در صدر اونها آرسن ونگره.
کاری که قبل از رابین سس فابرگاس هم قصد انجامش رو داشت و همچین حرفهایی درباره روند تیم و خروجش به خاطر این روند گفت ولی نتونست آرسن رو از خوابی که درش فرو رفته بیرون بیاره.
که در نهایت اون شوک رو تیم منچستر به تیم وارد کرد و ما رو گل بارون کرد. البته شاید عجیب باشه من اون روز از اون باخت خوشحال شدم.
اما جالب و نکته مثبتش اینجاست که اینبار رابین تونست این شوک رو به آرسن وارد کنه و او رو مجبور به خرید کرد.
بیایین واقع بین باشیم. به لیست ورودی ها رو خروجی های سالهای گذشته نگاه کنید و میفهمید که امسال فرق داشته و همه رو مدیون رابین فن پرسی هستیم.

نتیجه این اتفاقات اینه که تئو ولکات هم از تیم خارج نمیشه. و اعضا و بازیکنان و هواداران به آینده باشگاه امیدوار میشن.

ما با خرید چیروید و نگه داشتن رابین و مروان شاماک و اضافه کردن سانتی کازورلا و پودولسکی خیالمون از خط حمله راحته.
در خط هافک هم مشکلی نداشتیم. مخصوصا با حضور سانگ آرتتا. روزیچکی و البته بازگشت ویلشیر و همچنین اوج گرفتن دوباره آرون رمسی که امسال بی شک میدرخشه.
فقط علامت سوال توی خط دفاعه.
جایی که ورمائلن بعد از بازگشتش مثل روزهای اول کار نکرد و همین طور نوسان کوسیلنی که گاهی در حد یک فوق ستارست و گاهی اشتباهات بچه گانه ایی انجام میده. و باکاری سانیا که مصدومیت آزارش میده.
میشه به خط دفاع امیدوار بود چون هم کوسیلنی پیشرفت زیادی کرده و هم ورمائلن با کمک بچه ها و آرسن و همین طور روحیه و امیدواری که به تیم برگشته به دوران اوجش برمیگرده.
ژسنی هم که من همیشه گفتم به زودی بهترین دروازبان دنیا میشه.
هیچ سالی تیم رو اینغدر نزدیک به جام ندیدم.

پس بیایید امیدوار باشیم

لطفا نظر بدید تا با طرض فکرهای بیشتری آشنا بشیم.
ممنون از همگی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

? در 18/5/1391 | 02:11 گفت:

تا الان +18 like

احسان در 17/5/1391 | 22:30 گفت:

من میگم شاهین رو نگرفتیم هم مشکلی نداره الان نیاز به یه مدافع داریم

♥Arsenal♥ در 17/5/1391 | 21:47 گفت:

این یه چیز مشخصیه که هر بازیکن علاوه بر عنوان های فردی به عنوان های تیمی هم فکر میکنه.......!!

پس رابین دوست داره عنوان های تیمی رو حداکثر با آرسنال به دست بیاره ولی خیلی غلط کرده آخه کار دیگه ای میتونست انجم بده....!!

soroosh در 17/5/1391 | 20:06 گفت:

تیم تو فازِ دفاعی داغونه و با این وضع تیم نمی تونه قهرمان بشه
اگه واقعا می خوایم قهرمان شیم باید یه سری خرید دفاعی هم داشته باشیم

moeinem در 17/5/1391 | 19:22 گفت:

سلام داش حمید1اون بیانیه رو روبین ب خاطره این نداد ک آرسنال خرید کنه!چون اون موقع ک روبین بیانیه داد ما پولدی و ژیرو رو خریده بودیم!در آستانه ی خریده ام ویا بودیم!شایعه ی ون در ویلم بود!اصلا بیانیه ی روبین ب خرید کردن نبود!اون دلش با تیم نبود!اگه من جایه ونگر بودم روبین رو 100%میفروختم!ک30 ک ادعا میکنه میخواد بره تیمه حریف حقشه ک ب فروش بر31در ضمن کاملا با داداشم مهران خان موافقم اون موقع روبین از یووه و سیتی و شانچستر و شانسا و... پیشنهاد داش ولی الان از کجا پیشنهاد داره؟!فقط از هاوارد یونایتد ک اونام زیاد ب این انتقال پا فشاری نکردن و روبین بی مشتری موند!مطمئن باش اگه ریال یا شانسلونا بهش پیشنهاد 20 م بدن میره!

? در 17/5/1391 | 18:49 گفت:

درود.
حمید جان با حرفات موافقم. زنده باد رابین.
ولی تا زمانی ک دفاعمونو سروسامون نبخشیدیم نباید خیالمون راحت بشه. دروازبان هم که زیاد ازش مطمئن نیستم. حداقل الان.
ون درسار چ کرد واسه منچستر. همه میدونید چ پست حساسیه. و پاشنه ی آشیل ما همواره دفاع بوده...

reza در 17/5/1391 | 18:20 گفت:

منم از اون باخت خوشحال شدم چون این روزا بعد از اون باخت قابل پیش بینی بود

hamid saadi در 17/5/1391 | 17:46 گفت:

دلیلش چیه آقا مهران. لطفا توزیح بده.
من حرفمو گفتم و دلیلم هم عملکرد ونگر تو سالهای گذشتست
وقتی سس و سمیر و گائل کلیشی رفتن کی رو آورد. وقتی تیم گل بارون شد و جو برگشت و برعلیهش شد رفت و خرید کرد.اونم با عجله در عرض چند روز چندین خرید.
اما الان رو ببین برای خرید یک بازیکن 1 ماه طولش میده. که تنها هدفش سرگرم کردن هوادارانه.

hamidarsenal در 17/5/1391 | 17:36 گفت:

اگه وندرویل و شاهین بیان به امید خدا میریم برای جام

مهران کاظمی در 17/5/1391 | 17:33 گفت:

حالا شما اینا رو می گی درست، ولی به این فکر کردی که الان فقط منچستر فن پرسی رو می خواد و فرگوسن هم تیمش رو تو بازی دوستانه همراهی نکرده برای یه خرید بزرگ و تنها اسم بزرگ اطراف منچستر هم فن پرسی هست و اگه فن پرسی بخواد از آرسنال بره مقصدش منچستره؟؟؟ که البته احتمالش هم کم نیست.

یعنی اگه این کارو بکنه تبدیل میشه به منفور ترین بازیکن تاریخ آرسنال و اون قضیه این که من عاشق آرسنال هستم هم تبدیل میشه به یه دروغه گنده.

بهتره تا وقتی که تمدید نکرده اینقدر خوش خیال نباشیم چون اگه بره منچستر مطمئنم بدجور می خوره تو ذوق بچه ها.

در ضمن من اصلاً اعتقاد ندارم که ونگر فقط و فقط به خاطر تهدید فن پرسی این خریدا رو انجام داده، کلاس ونگر بالاتر از این حرفاست.

hamid saadi در 17/5/1391 | 17:27 گفت:

آقا علی حرفی که میزنی درسته و بازیکن نباید برای مربی تعین تکلیف کنه. ولی شرایطی که آرسنال توشه خیلی وخیمه.
ونگر همیشه مایله با همین بازیکنها کارش رو ادامه بده و بازیکن اضافه نکنه.
ولی یک نکته رو فراموش کرده. برای اینکه بازیکنها بمونن دو حالت وجود داره. یا جام بیاری. یا امیدوار نگهشون داری. که تیم ما هیچ کدوم از این دو حالت رو نداره. و ونگر نمیخواد قبول کنه. انرژی مثبت یا با جام میاد یا باید از بیرون به تیم اضافه کرد

فرهاد در 17/5/1391 | 17:23 گفت:

هیچوقت منتظر درخشش رمزی نباش چون اون هیچ درکی از فوتبال نداره و حتی نمیتونه یه پاس ساده بده.
در مورد بیانیه رابین هم من کاملا حق رو به کاپیتان میدم چون ونگر داشت کم کم نابودمون میکرد با بازی دادن به امثال رمزی.

vahid در 17/5/1391 | 17:03 گفت:

اره درسته من هم هیچ موقع این احساس رو نداشتم که می تونیم جام ببریم اما امسال فرق می کنه الان احساسم میگه جامها رو درو میکنیم با اوردن شاهین و وندرویل دیگه شاهد ارسنال 2004 هستیم

alireza 9 در 17/5/1391 | 17:01 گفت:

منم با خریدا موافقم
ولی کار رابین اصلا خوب نبود
اون نمیتونه برای مربی تیم تکلیف تعیین کنه