بیانیه ی رابین فن پرسی

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 62,088 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بیانیه ی رابین فن پرسی

دوستان حتما همتون بیانیه ی رابین رو خوندین که عنوان کرد که با روند موجود امیدی به آینده باشگاه ندارهبه نظر این حقیر هدف اصلیه رابین رسوندن یک پیام واضح به مدیریت تیم و در صدر اونها آرسن ونگره.
کاری که قبل از رابین سس فابرگاس هم قصد انجامش رو داشت و همچین حرفهایی درباره روند تیم و خروجش به خاطر این روند گفت ولی نتونست آرسن رو از خوابی که درش فرو رفته بیرون بیاره.
که در نهایت اون شوک رو تیم منچستر به تیم وارد کرد و ما رو گل بارون کرد. البته شاید عجیب باشه من اون روز از اون باخت خوشحال شدم.
اما جالب و نکته مثبتش اینجاست که اینبار رابین تونست این شوک رو به آرسن وارد کنه و او رو مجبور به خرید کرد.
بیایین واقع بین باشیم. به لیست ورودی ها رو خروجی های سالهای گذشته نگاه کنید و میفهمید که امسال فرق داشته و همه رو مدیون رابین فن پرسی هستیم.

نتیجه این اتفاقات اینه که تئو ولکات هم از تیم خارج نمیشه. و اعضا و بازیکنان و هواداران به آینده باشگاه امیدوار میشن.

ما با خرید چیروید و نگه داشتن رابین و مروان شاماک و اضافه کردن سانتی کازورلا و پودولسکی خیالمون از خط حمله راحته.
در خط هافک هم مشکلی نداشتیم. مخصوصا با حضور سانگ آرتتا. روزیچکی و البته بازگشت ویلشیر و همچنین اوج گرفتن دوباره آرون رمسی که امسال بی شک میدرخشه.
فقط علامت سوال توی خط دفاعه.
جایی که ورمائلن بعد از بازگشتش مثل روزهای اول کار نکرد و همین طور نوسان کوسیلنی که گاهی در حد یک فوق ستارست و گاهی اشتباهات بچه گانه ایی انجام میده. و باکاری سانیا که مصدومیت آزارش میده.
میشه به خط دفاع امیدوار بود چون هم کوسیلنی پیشرفت زیادی کرده و هم ورمائلن با کمک بچه ها و آرسن و همین طور روحیه و امیدواری که به تیم برگشته به دوران اوجش برمیگرده.
ژسنی هم که من همیشه گفتم به زودی بهترین دروازبان دنیا میشه.
هیچ سالی تیم رو اینغدر نزدیک به جام ندیدم.

پس بیایید امیدوار باشیم

لطفا نظر بدید تا با طرض فکرهای بیشتری آشنا بشیم.
ممنون از همگی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

? در 18/5/1391 | 02:11 گفت:

تا الان +18 like

احسان در 17/5/1391 | 22:30 گفت:

من میگم شاهین رو نگرفتیم هم مشکلی نداره الان نیاز به یه مدافع داریم

♥Arsenal♥ در 17/5/1391 | 21:47 گفت:

این یه چیز مشخصیه که هر بازیکن علاوه بر عنوان های فردی به عنوان های تیمی هم فکر میکنه.......!!

پس رابین دوست داره عنوان های تیمی رو حداکثر با آرسنال به دست بیاره ولی خیلی غلط کرده آخه کار دیگه ای میتونست انجم بده....!!

soroosh در 17/5/1391 | 20:06 گفت:

تیم تو فازِ دفاعی داغونه و با این وضع تیم نمی تونه قهرمان بشه
اگه واقعا می خوایم قهرمان شیم باید یه سری خرید دفاعی هم داشته باشیم

moeinem در 17/5/1391 | 19:22 گفت:

سلام داش حمید1اون بیانیه رو روبین ب خاطره این نداد ک آرسنال خرید کنه!چون اون موقع ک روبین بیانیه داد ما پولدی و ژیرو رو خریده بودیم!در آستانه ی خریده ام ویا بودیم!شایعه ی ون در ویلم بود!اصلا بیانیه ی روبین ب خرید کردن نبود!اون دلش با تیم نبود!اگه من جایه ونگر بودم روبین رو 100%میفروختم!ک30 ک ادعا میکنه میخواد بره تیمه حریف حقشه ک ب فروش بر31در ضمن کاملا با داداشم مهران خان موافقم اون موقع روبین از یووه و سیتی و شانچستر و شانسا و... پیشنهاد داش ولی الان از کجا پیشنهاد داره؟!فقط از هاوارد یونایتد ک اونام زیاد ب این انتقال پا فشاری نکردن و روبین بی مشتری موند!مطمئن باش اگه ریال یا شانسلونا بهش پیشنهاد 20 م بدن میره!

? در 17/5/1391 | 18:49 گفت:

درود.
حمید جان با حرفات موافقم. زنده باد رابین.
ولی تا زمانی ک دفاعمونو سروسامون نبخشیدیم نباید خیالمون راحت بشه. دروازبان هم که زیاد ازش مطمئن نیستم. حداقل الان.
ون درسار چ کرد واسه منچستر. همه میدونید چ پست حساسیه. و پاشنه ی آشیل ما همواره دفاع بوده...

reza در 17/5/1391 | 18:20 گفت:

منم از اون باخت خوشحال شدم چون این روزا بعد از اون باخت قابل پیش بینی بود

hamid saadi در 17/5/1391 | 17:46 گفت:

دلیلش چیه آقا مهران. لطفا توزیح بده.
من حرفمو گفتم و دلیلم هم عملکرد ونگر تو سالهای گذشتست
وقتی سس و سمیر و گائل کلیشی رفتن کی رو آورد. وقتی تیم گل بارون شد و جو برگشت و برعلیهش شد رفت و خرید کرد.اونم با عجله در عرض چند روز چندین خرید.
اما الان رو ببین برای خرید یک بازیکن 1 ماه طولش میده. که تنها هدفش سرگرم کردن هوادارانه.

hamidarsenal در 17/5/1391 | 17:36 گفت:

اگه وندرویل و شاهین بیان به امید خدا میریم برای جام

مهران کاظمی در 17/5/1391 | 17:33 گفت:

حالا شما اینا رو می گی درست، ولی به این فکر کردی که الان فقط منچستر فن پرسی رو می خواد و فرگوسن هم تیمش رو تو بازی دوستانه همراهی نکرده برای یه خرید بزرگ و تنها اسم بزرگ اطراف منچستر هم فن پرسی هست و اگه فن پرسی بخواد از آرسنال بره مقصدش منچستره؟؟؟ که البته احتمالش هم کم نیست.

یعنی اگه این کارو بکنه تبدیل میشه به منفور ترین بازیکن تاریخ آرسنال و اون قضیه این که من عاشق آرسنال هستم هم تبدیل میشه به یه دروغه گنده.

بهتره تا وقتی که تمدید نکرده اینقدر خوش خیال نباشیم چون اگه بره منچستر مطمئنم بدجور می خوره تو ذوق بچه ها.

در ضمن من اصلاً اعتقاد ندارم که ونگر فقط و فقط به خاطر تهدید فن پرسی این خریدا رو انجام داده، کلاس ونگر بالاتر از این حرفاست.

hamid saadi در 17/5/1391 | 17:27 گفت:

آقا علی حرفی که میزنی درسته و بازیکن نباید برای مربی تعین تکلیف کنه. ولی شرایطی که آرسنال توشه خیلی وخیمه.
ونگر همیشه مایله با همین بازیکنها کارش رو ادامه بده و بازیکن اضافه نکنه.
ولی یک نکته رو فراموش کرده. برای اینکه بازیکنها بمونن دو حالت وجود داره. یا جام بیاری. یا امیدوار نگهشون داری. که تیم ما هیچ کدوم از این دو حالت رو نداره. و ونگر نمیخواد قبول کنه. انرژی مثبت یا با جام میاد یا باید از بیرون به تیم اضافه کرد

فرهاد در 17/5/1391 | 17:23 گفت:

هیچوقت منتظر درخشش رمزی نباش چون اون هیچ درکی از فوتبال نداره و حتی نمیتونه یه پاس ساده بده.
در مورد بیانیه رابین هم من کاملا حق رو به کاپیتان میدم چون ونگر داشت کم کم نابودمون میکرد با بازی دادن به امثال رمزی.

vahid در 17/5/1391 | 17:03 گفت:

اره درسته من هم هیچ موقع این احساس رو نداشتم که می تونیم جام ببریم اما امسال فرق می کنه الان احساسم میگه جامها رو درو میکنیم با اوردن شاهین و وندرویل دیگه شاهد ارسنال 2004 هستیم

alireza 9 در 17/5/1391 | 17:01 گفت:

منم با خریدا موافقم
ولی کار رابین اصلا خوب نبود
اون نمیتونه برای مربی تیم تکلیف تعیین کنه