شالکه&آرسنال

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 59,520 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شالکه&آرسنال

اطلاعاتی ناچیز که سعی کردم خلاصه کنم تا حوصه دوستای گلم سر نره.

 •
آرسنال در هيچ يک از 45 بازي اخير خود در ليگ قهرمانان اروپا برابر
تيم هاي غير انگليسي در خانه نباخته و آخرين باخت آنها مربوط به سال 2003
برابر اينتر ميشود.

 •هر سه گل آرون رمزي در ليگ قهرمانان اروپا در دقيقه 90 و يا بعد از آن به ثمر رسيده است.

 •لوکاس پودولسکي در سه بازي گذشته در ليگ قهرمانان اروپا 4 گل به ثمر رسانده است.

 •سانتي کازورلا بيش از هر بازيکن ديگري در اروپا از آگوست 2011 از پشت محوطه جريمه گلزني کرده است (9گل)

 •شالکه
از هشت بازي اخير خود در ليگ قهرمانان اروپا برابر تيم هاي انگليسي تنها
يک برد کسب کرده است و آخرين پيروزي آنها مربوط به سال 2003 مي باشد,بازي
که با نتيجه 3-2 پايان يافت.  

•هر سه شوت در چارچوب شالکه در اين فصل ليگ قهرمانان اروپا به گل منجر شده است. 

•در چهار ديدار از پنج بازي اخير شالکه ,با تيم هاي انگليسي ,حريف آلماني موفق به گلزني نشده است. 

•شالکه در 25 بازي اخير اروپايي خود 14 پيروزي و 4 شکست کسب کرده است
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 4/8/1391 | 12:01 گفت:

ممنون از توزیحات دوستان.
اولا اینکه از سایت ورزش 3 کپی کردم.
دوم اینکه نمیدونستم کپی از سایت فارسی زبان ممنوعه.چون قبلا هم یک بار این کارو کردم وکسی بهم اطلاع نداد.

و سوم اینکه از نظر من اشکال نداره کپی برداری.
مثلا چندتا از بچه ها سایت ورزش 3 رو دنبال میکنن که بخوان این خبر رو خونده باشن ولی حالا که توی سایت خودمون گذاشتمش بیشتر بچه ها خوندن مطلبو.
ولی اگه یکی از مسئولین بگه که ممنوعه دیگه تکرار نمیکنم

محمد مهدی در 3/8/1391 | 23:02 گفت:

منبع= سایته طرفداری

parsa .R در 3/8/1391 | 20:40 گفت:

ccccccccccccccccoooooooooooooooooooooppppppppppppppppppppppppppppppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

علی قاسمی در 3/8/1391 | 19:29 گفت:

مرسی سپهر جون

علی ارشدی در 3/8/1391 | 19:01 گفت:

از اونجایی که جنبه ی خبری نداره میشه چشم پوشی کرد

amir در 3/8/1391 | 18:55 گفت:

عب نداره بزن لایکو

amir در 3/8/1391 | 18:54 گفت:

کپی هم جزئی از زندگی دیگه((=

T.Vermaelen در 3/8/1391 | 18:20 گفت:

http://www.thefirstrow.eu/watch/148511/1/watch-arsenal-vs-fc-schalke-04.html

میلاد آرشام در 3/8/1391 | 17:50 گفت:

داداش دستت درد نکنه اما کپی از سایت های فارسی زبان ممنوعه
ورزش 3 همین مطلب رو گذاشته اینم لینکش :

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=990887&title=%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%A7%D9%84%DA%A9%D9%87:_%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA_%D9%86%D8%A7%D9%BE%D8%B0%D9%8A%D8%B1%D9%8A_%D8%AA%D9%88%D9%BE%DA%86%D9%8A_%D9%87%D8%A7

پس نگو سعی کردم خلاصه کنم تا حوصله دوستان سر نره

Novin در 3/8/1391 | 17:42 گفت:

good.like.جالب بود

sepehr najafian در 3/8/1391 | 16:00 گفت:

مرسي.
در مورد روح بازيه پورتو بايد بگيم روح نبوده.والبته فوتوشاپم نبوده بلکه اين بوده
http://www.101greatgoals.com/blog/so-it-turns-out-there-was-no-ghost-celebrating-james-rodriguezs-goal-for-porto-v-psg/

مسلم بیگ‌زاده در 3/8/1391 | 15:48 گفت:

جالب بود دستتون درد نکنه.
يه خواهش کوچولو دارم، از دوستان مي‌خوام، منبع مطالبشون رو ذکر کنن. تا خدايي نکرده يه وقت حق کپي رايت و اينجور چيزا پايمال نشه.
اين مطلب رو من صبح تو خونده بودم، اما بازم خوندم و برام جالب بود.

فرزین سلامي در 3/8/1391 | 15:03 گفت:

ممنون. اولين مورد واقعا غرور آفرين بود