نظرسنجی ورزش 3 درباره پخش کدام بازی

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 59,737 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظرسنجی ورزش 3 درباره پخش کدام بازی

دوستان یک سایت نظرسنجیی قرار داده که کدوم بازی پخش بشه بهترهاول از همه لطفا به بقیه دوستان هم اطلاع بدید تا برن و شرکت کنن چون بازی ما عقبه تو نظرسنجی.باید بکشیمش بالا.آرسنالی ها اتحادتون رو نشون بدید

http://video.varzesh3.com/video-clips/margins/%D9%82%D8%B1%D8%B9%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7-2013/
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 3/10/1391 | 15:49 گفت:

فقط دوست دارم پخش نکنه صدا و سیما...البته ترکیه شاید نشون بده...

amir در 2/10/1391 | 19:59 گفت:

حملههههههههههههه

hafez در 2/10/1391 | 18:19 گفت:

درسته که پخش میشه ولی برین اقتدار آرسنال رو نشون بدین

hafez در 2/10/1391 | 18:18 گفت:

آقایون برین بترکونین.دمتون گرم

nima در 2/10/1391 | 13:38 گفت:

اووف پسر خیلی عقبیم هک و اینجورچیزا هم جواب نمیده 2000 تا عقبیم!
تازشم اینقدرا هم مهم نیست اگه از نظر پخش میگی که ما بازیمون با اون 2تا بازی تو یه روز نیست خوشبختانه به احتمال 90درصد پخش زنده میشه از شبکه 3!!!

ali در 2/10/1391 | 13:10 گفت:

من میگم بد میبازیم اگه ژیرود نوک باشه وگرنه مساوی میشه چون 13 بازی ویگان خارج ازخونه بوده و 4 بازیش در خونه برده از جمله تاتتنهام و وستهام

محمد مهدی در 2/10/1391 | 13:07 گفت:

mesi babate postet va khabar dadanet
mohamad reza age ina nazarete ke movafegham. age ina barname pakhshe ke eyval.
bazi ma 100% pakhsh mishe baba

سید محمد رضا در 2/10/1391 | 11:24 گفت:

برگزار البته

سید محمد رضا در 2/10/1391 | 11:23 گفت:

بازی ما همزمان با پرتو و مالاگا برگذار میشه

برنامه پخش شبکه 3 و ورزش هم به کل زیر میباشد!

شبکه 3
سه شنبه 12 فوریه -یووه و سلتیک
چهار شنبه 13 فوریه - منچستر و رئال
سه شنبه 19 فوریه - آرسنال و بایرن
چهار شنبه 20 فوریه - میلان و بارسا


شبکه ورزش

سه شنبه 12 فوریه - والنسا وpsg
چهار شنبه 13 فوریه - شاختار و دورتمند
سه شنبه 19 فوریه - پورتو و مالاگا
چهار شنبه 20 فوریه - گالاتاسرای - شالکه

بازی های دور برگشت نیز به همین شکل پخش خواهند شد ، پس نگران نباشید!

parsa در 2/10/1391 | 11:09 گفت:

بازی ما تو یک روز نیست که
زیاد حساس نشید

farhad bj در 2/10/1391 | 10:51 گفت:

hello hamid

masoud mahmudpur در 2/10/1391 | 10:38 گفت:

مرسی

مازیار در 2/10/1391 | 10:20 گفت:

مگه هر سه تا بازی تو یه روزه؟

Vishka در 2/10/1391 | 09:37 گفت:

بابت اطلاع رسانیت ممنون ولی خیلی عقبیم

ولی خب بازی آرسنال پخش میشه شبکه 3 پخش نشه شبکه ورزش حتما پخش میکنه

ali در 2/10/1391 | 09:04 گفت:

ایناباهم نیستن این دری وری زده بازی ها جدا است