کلیپ آرسنالی

نویسنده: hamid saadi

وبلاگ من
نویسنده: hamid saadi
الینم زندگیم.نفسم.دوستت دارم
کل بازدید: 59,787 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کلیپ آرسنالی

کلیپ آرسنالی


توی شرایط فعلی و توی این روزهای داغ شایعات.شایعاتی که شاید حتی 1 درصدشون هم به واقعیت نزدیک نباشن.شایعاتی که شاید شباهت بیشتری به تیری در تاریکی داشته باشن تا چیزی که بشه اسمشو شایعه گذاشت تصمیم گرفتم لینک کلیپی رو قرار بدم.
 کلیپی خیلی خیلی زیبا از آرسنال توی سایت ورزش 3.گفتم شما هم دانلود کنید و ازش لذت ببرید
واقعا ارزش دانلود کردن رو داره.

http://video.varzesh3.com/your-clips/other/%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%AA%D9%88%D9%BE%DA%86%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%DB%8C-%D8%B7%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF/اما خواهشی از دوستانی که بلاگ میگذارن دارم.
دوستان شایعاتی که حتی به عقل نمیان رو میزارید و بیننده رو دلسرد میکنید.
و باعث میشه دیگه کسی رغبط سر زدن به قسمت بلاگها رو نداشته باشه.
لطفا هرچیزی رو کپی نکنید.
در پایین چندتا از اون غیر قابل باورترین ها رو مینویسم.آرسنال پیشنهادی 30 ملیون یورویی به رئال داده برای خرید کاسیاس ( واقعا چطور به ذهن خطور کرد.کلا سرتا پا ایراده. یک خروج کاسیاسه که تقریبا صفره.دو قیمت انتقالشه.و سوم تیمی که 3تا دروازبان جون و خوب داره میره دروازبان بخره.همه این دلایل باعث نشد که بفهمی این خبر از شایعه هم دورتره)

خبر بعدی پیشنهاد آرسنال به ویکتور والدزه. نمیخوام دربارش حرفی بزنم.ولی عملکرد والدز خودش بهترین دلیل برای مزخرف بودن این شایعست.

و جالبترینش پیشنهاد 65 ملیون یورویی آرسنال به فالکائو.
( دوست عزیز.65 ملیون یورو.آرسنال.65؟  اگه اهل همچین مبالغی بودیم ستاره هامون رو نگه میداشتیم.)

بازهم خواهش میکنم از دوستانی که شایعات رو قرار میدن خواهش میکنم کمی بیشتر فکر کنن و عجولانه فقط به فکر قرار دادن شایعه نباشن.کمی متنها رو بخونید و تحلیل کنید بعد قرار بدید.

از همتون ممنونم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 25/2/1392 | 18:58 گفت:

مرسی داداش

واقعا کلیپ قشنگیه با اینکه قبلا هم یه بار دیده بودمش

با نظر محمد مهدی کاملا موافقم . اینکه تیری آنری رم تو ردیفی مث فابرگاسو ان پرسی و سانگو بقیه قرار داده

من با بازی تیری آنری عاشق آرسنال شدم ولی آنری با رفتنش ب بارسا کاری کمتر خیانت نکرد

alireza 9 در 25/2/1392 | 16:42 گفت:

خیلی جالب و متفاوت بود ممنونم

محمد علی در 25/2/1392 | 12:46 گفت:

tnx.......

محمد مهدی در 25/2/1392 | 11:25 گفت:

خدا بگم چیکارت کنه حمید. خیلی ناراحتک کرد این کلیپ خیلی. مصدومیت رمزی و فریاد سو کمپل.
خوشحالم که هانری هم مثل نصری و فابرگاس جزو خائنا قرار داد.وااااااااااای. دیگه نگاش نمیکنم

آریان در 25/2/1392 | 11:16 گفت:

مرسی این ویدئو رو قبلا دیده بدم واقعا معرکست...

محمد مهدی در 25/2/1392 | 11:06 گفت:

احسنت. دوس داشتم اینو بگم ولی ترسیدم دوستان ناراحت بشن

مهدی قائمی در 25/2/1392 | 00:54 گفت:

رغبت

Morteza Bauer در 24/2/1392 | 21:46 گفت:

مرسی داداش.الان دانلودش میکنم.بعضی شایعات که واقعا غیرقابله باوره.