یک پدیده...

نویسنده: حمید717

وبلاگ من
نویسنده: حمید717
دانشجوی ترم 4 رشته ی مهندسی تقریبا از 10 سال پیش تا هم اکنون طرفدار آرسنال هستم. عاشق فابرگاس بودم تا حدی که وقتی سوم دبیرستان تو مدرسه مون با 9 گل در 4بازی آقای گل شدم بهم می گفتند سسک مراد فابرگاس!!!!
کل بازدید: 2,945 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک پدیده...

پدیده اسپانیایی اتلتیک بیلبائو...

ایکر مونیان یا: Iker Munianسلام.اولین پستم اینه:


بازی با منچسترش رو دیدم.یک تنه یک حالی به دفاع شانچستر داده بود...
نظرتون راجع بهش چیست؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمود دانسکین در 23/12/1390 | 01:32 گفت:

کلا با هر بازیکن غیر انگلیسی مخالفم مخصوصا اسپانیا و آلمان.

سید امین هاشمی در 23/12/1390 | 00:28 گفت:

نظر من اینه که الآن تجربه بهتر از قدرت جوونیه.مثلا سانتوس،گیبس رو ببینید!

M o o r I در 22/12/1390 | 22:37 گفت:

خوش اومدین ب جمع گرم ما :)))))


بازیکن خوبیه ولی......

مریم تجدد در 22/12/1390 | 22:30 گفت:

به درد ونگر میخوره وحشتناک

♥Arsenal♥ در 22/12/1390 | 22:17 گفت:

دقت نکردم....

علی ارشدی در 22/12/1390 | 20:30 گفت:

نه اسپانیایی ممنوع

ضمنا خوش اومدین حمید و سعید!

جواد تی تی در 22/12/1390 | 19:52 گفت:

فوق العاده هست از اونا که فقط به درد ونگر و آرسنال میخوره همین چند روز پیش شنیدم مورینیو هم مشتریش شده

محسن در 22/12/1390 | 19:51 گفت:

تائید نمیشه تو لیگ جزیره نمی تونه خوب باشه

Gunner در 22/12/1390 | 19:34 گفت:

من كه سرم بره 5 دقيقه هم لاليكا رو نميبينم از همشون متنفرم

محتشم تمیزی در 22/12/1390 | 19:34 گفت:

اسپانیاییا بدرد نمیخورن

mostafa در 22/12/1390 | 19:14 گفت:

مونیاین همراه سوسائتا منچسترو نابود کردن دی:

حمید717 در 22/12/1390 | 19:06 گفت:

بلی!!!خودم از این یوزرنیم همه جا استفاده می کنم.هم شماره 7 رو دوست دارم هم 17 رو...

حمید فرازی در 22/12/1390 | 19:04 گفت:

اسمت عوض شد که :)

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 18:38 گفت:

من که تو فیفا همیشه میخرمش....
به نظر باید آینده دار باشه..

حمید فرازی در 22/12/1390 | 18:36 گفت:

اول اینکه محمدرضا و سعید عزیز به خانواده توپچی ها خوش اومدید.

سعید جان این سایت چند قسمت داره که اصلی ترینش همین بلاگ ها و دیوارها هستش.اگه خواستی به کسی پیامی چیزی بدی میتونی از اون استفاده کنی.بلاگ ها هم همین قسمته که دوستان درش مطلب مینویسن.اگه تحلیلی یا خبر ترجمه شده و امثال این داشته باشی میتونی در اینجا بذاری ولی گذاشتن اخبار ترجمه شده از سایتای فارسی زبان و همچنین مطالب غیر فوتبالی(99 درصد مواقع) خلاف قانون اینجا هست و میتونی برای صحبتای عیز فوتبالی و موارد مشابه از فروم این سایت استفاده کنی.اگه سوالی داشتی رو دیوار بپرسی جواب میگری.امیدوارم هردوتون فعالیت خوبی در کانون داشته باشید.

مونیان هم از معدود بازیکنای اسپانیه که به شدت بهش علاقه مند شدم و احتمالا فصل آینده خیلی خواهان داشته باشه.

reza در 22/12/1390 | 18:34 گفت:

داش سعید مطالبو بخون بعدش نظرتو بگو . همین کمک نمی خواهد که !!!!
راستی اگر هم خواستی میتونی تو قسمت (دربلاگ خود بنویسید) پست بذاری

سعید. در 22/12/1390 | 18:08 گفت:

سلام.
منم تازه واردم یکی یهکمکی بهم کنه یه چیزی از اینجا سر در بیارم.
مونیاین بازیکن ریز نقش و و با خلاقیت هست و واقعا بازیکن خوبی هست که برعکس خیلی های دیگه روش مانور زیادی داده نشده.
کلا خوبه.18 ساله هم هست!!!!168 هم قدشه.(اگه اشتباه نکنم.)

sepehr najafian در 22/12/1390 | 18:04 گفت:

ديشبم که به اوساسونا باختن.ايشونم مثل وولکات بگير نگير داره