معمای من دراری!!!

نویسنده: Gunner

وبلاگ من
نویسنده: Gunner
من كلا عادت ندارم از خودم تعريف كنم
کل بازدید: 633 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

معمای من دراری!!!

سلام بچه ها می خواستم بدونم IQ کدومتون قویتره و زودتر جواب میده 


یکی از بازیکنان بسیار خوب و عالی که ونگر هم ازش تعریف کرده اگه اسم این بازیکن رو برعکس کنیم یک اسم ایرانی به وجود میاد ببینم چی کار میکنید.  ......................................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Gunner در 23/12/1390 | 16:19 گفت:

اره نيمار درسته

Gunner در 23/12/1390 | 16:19 گفت:

علي ار كه خيلي منو خندوند ندا درازه

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:12 گفت:

راستی محسن آواتارتو عشقه

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:12 گفت:

منم با حسین محبی موافقم نیمار درسته

حامد توپچی و علی آر ممنون از خلاقیتتون :)

مریم تجدد در 23/12/1390 | 15:07 گفت:

من فهمیدم .اگه بگی جایزه دلره.اخه یکم راهنمایی کنین

Hossein mo در 23/12/1390 | 13:26 گفت:

کار نداره که
نیمار که میشه رامین
حال کردی؟؟دی:

Gunner در 23/12/1390 | 13:16 گفت:

تا تو هستوري نرفته من جواب ميخوام يالا

Gunner در 23/12/1390 | 13:13 گفت:

خيلي اسونه

محتشم تمیزی در 23/12/1390 | 13:05 گفت:

داداش خودمونیم گیر آوردی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!! :دی

♥Arsenal♥ در 23/12/1390 | 12:46 گفت:

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق

Gunner در 23/12/1390 | 11:56 گفت:

نه اينم نيس

HAMED toopchi در 23/12/1390 | 11:50 گفت:

ربكا! بازيكن تيم بانوان كه ميشه اكبر!

Gunner در 23/12/1390 | 11:48 گفت:

نه ارسنالي نيس

حسین در 23/12/1390 | 11:45 گفت:

دوست عزیز این بازیکن که میکی در حال حاضر بازیکن آرسناله یا ارسنال خواهانش هست؟؟چون در هر دو حالت میتونه تعریف ونگر رو در پی داشته باشه.

Gunner در 23/12/1390 | 11:43 گفت:

ساعت 1 ميام ببينم كي فهميده

Gunner در 23/12/1390 | 11:35 گفت:

من میدونم یه نفر زودتر میفهمه اینو اسمشم نمیگم بزار ببینم اون جور که انتظارش رو داشتم جواب میده

Gunner در 23/12/1390 | 11:31 گفت:

یه راهنمایی من ازش بدم میاد هرچند زیاد بدردتون نمیخوره این راهنمایی ولی میدونستین بد نبود

Gunner در 23/12/1390 | 11:29 گفت:

نه علی این نیس

Gunner در 23/12/1390 | 11:28 گفت:

خداکنه جواب نتونین بدین اون وقت که یه خنده حسابی بکنم

علی . آر در 23/12/1390 | 11:23 گفت:

ادن هزارد؟ میشه ندا درازه؟

ali jamshidi در 23/12/1390 | 11:21 گفت:

IQ چی هست؟! (چشمک)
ونگر معمولاً از جورو تعریف می کنه.