مصاحبه آرسن ونگر بعد از باخت به ريدينگ

نویسنده: HAMED toopchi

وبلاگ من
نویسنده: HAMED toopchi
من حامد 24 ساله، دقيقا يادم نيست از كي طرفدار آرسنالم. 2002-2001 بود احتمالا، يادمه كه رو پيرهنش DREAMCAST بود! تا حالا سه چهار باري خطر سكته رو رد دادم، ولي مطمئنم آخرش از دست آرسنال جون ايست قلبي ميكنم.!! با اين حال بازم "آرسنااااااااااااااااااااااااال"
کل بازدید: 58,063 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مصاحبه آرسن ونگر بعد از باخت به ريدينگ

سر مربي توپچيها بعد از شكست مقابل تيم ته جدولي ريدينگ در كنفرانس مطبوعاتي به سوالها پاسخ داددر مورد بازي امشب؟


خب اين سخته، ما قطعا موقعيتهايي داشتيم ولي در استفاده از آنان تمركز نداشتيم. ما در خطوط مختلف كيفيت خوبي داشتيم فقط باختيم، انسجام ما خيره كننده بود


در مورد اين باخت و نا اميدي هواداران؟


ما هواداران را درك مييكنيم، اما انان دست آوردهاي اخير را فراموش كرده اند، ما همواره در مرحله گروهي ليگ قهرمانا بوده ايم. ستارگاني چون جورو، آرون رمسي، جروينيو، شاماك، اسكيلاچي و جنكينسون در تيم ما حضور يافته اند. در اندونزي تماشاگران براي ما دست زدند. قطعا انان درك صحيحي از فوتبال داشته اند. ما به اين مسئله آگاهيم كه ما تيم منسجمي داريم و بازيهاي پيش رو!


در مورد فاصله 20 امتيازي با صدر جدول؟


قطعا اين كمي نا اميد كننده است، اما ما هنوز نيم فصل را پيش رو داريم و تيمي منسجم. كيفيت لازم براي اتمام كار را داريم. فصل هنوز تمام نشده و ما در 3 جام  حاضريم. بايد شكست امشب را پشت سر بگذاريم!در مورد عملكرد ريدينگ؟؟؟


ما به اندازه كافي بي رحم نبوديم، آنها ما را تنبيه كردند.در مورد نياز تيم به خريد در ژانويه؟


مانند هميشه ما در بازار حضور داريم، بودجه لازم براي خريد را در اختيار داريم. حضور فعال و پر كاري را داريم. به دنبال كيفيت هستيم. اما ما بازيكناني داريم كه به تيم اضافه شده اند و به تيم كمك خواهند كرد!در مورد انتقادهاي وارده به تيم و شما؟


وقتي در بالاترين سطح از فوتبال حضور داريد همواره در زير فشار انتقادات هستيد، اما ما به كارمان ادامه ميدهيم. ما كيفيت خوب و پتانسيل خيره كننده اي داريم. قطعا اين نشان دهنده آمادگي و تقكر مثبت تيم است!در مورد اينكه آيا در پنجره زمستاني كسي از تيم جدا خواهد شد؟


در اينجا بازيكنن خوشحال هستند. ما در اينجا ژورو را داريم، او هر وقت اينجاست خوشحال است. خيلي خوشحال است، خيلي خيلي خوشحال است. واين نشان دهنده  راحتي بازيكن در مجموعه است.!!!!!!حرف ديگري داريد؟؟؟


ما كيفيت، و انسجام داريم!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد دوردی در 26/2/1393 | 15:22 گفت:

حاجی واقعا نمیدونستم قبل از منم کسایی بودن مصاحبه جعل میکردن
شما تو استاد ژورو تخصص داری ما تو دیابی
یه سر به نوشته هام بزن
اگه خواستی یه تیم تشکیل بدیم

ناصر در 28/9/1391 | 16:29 گفت:

دمت گرم خنده یه سالمون رو تامین کردی حامد!!!!!!

مهران کاظمی در 28/9/1391 | 13:30 گفت:

دمت گرم، هنوز اون پست معرکت درباره جورو رو یادم نرفته

حاکم 26 در 28/9/1391 | 12:45 گفت:

خدا یکی ، زنم یکی و حامد ها هم یکی ...
مطمئن باش همگی میریزیم از فیس بوک رنکمون بالاتر بره !

Saeed Milani در 28/9/1391 | 12:42 گفت:

خیلی خندیدم اصن قلبم درد گرفت!

Morteza Bauer در 28/9/1391 | 10:29 گفت:

دمت گرم داداش کارت خیلی درسته

محمد مهدی در 28/9/1391 | 01:14 گفت:

ajab posti pesar. bade ye hafte poste daraje yek didim. tnx

سجاد کریمی در 28/9/1391 | 00:31 گفت:

ای ول حامد خیلی باحال بود کلی خندیدم

آرمان الهیاری در 28/9/1391 | 00:24 گفت:

گیبس و سانتی و پولدی عالی بودن
آرتتا و ورما مطمئن؛چمبو اعتماد به نفسش کم شده؛ولکات فرار هاش خوبه
سانیا و مرته و چزنی معمولی بودن
جکی هم جنگنده و با تعصب و دقیق؛

آرمان الهیاری در 28/9/1391 | 00:11 گفت:

نامردا زدن ت خ م جکی رو پوکوندند؛

آرش فتاح زاده در 28/9/1391 | 00:10 گفت:

ويلشر مصدوم شد؟

T.Vermaelen در 28/9/1391 | 00:05 گفت:

باز هم کازورلا
ان شاله هتریک کنه تو این بازی

sepehr najafian در 28/9/1391 | 00:05 گفت:

بازم کازورلا عالی بودیم

sepehr najafian در 28/9/1391 | 00:04 گفت:

گل دوم.عالی بوده پودولسکی

T.Vermaelen در 27/9/1391 | 23:52 گفت:

این تک به تک باید چه میشید؟
اونوقت میگین نفروشین این خنگو

T.Vermaelen در 27/9/1391 | 23:44 گفت:

گللللللللللل

mohammad-sadegh در 27/9/1391 | 23:44 گفت:

گلللللللللللللللللللل
پودولسکی :دی

آرمان امیراحمدی در 27/9/1391 | 23:35 گفت:

اسکار باید بهت بدن

mansour در 27/9/1391 | 23:30 گفت:

میمون درختی قلبم ریخت

mohsen abbasi در 27/9/1391 | 23:23 گفت:

فوق العاده بود
ولی یه لحظه قلبم اومد تو دهنم گفتم بازم باختیم این چه تیتریه والا من دیگه ظرفیت ندارم

آرمان الهیاری در 27/9/1391 | 23:18 گفت:

بعد از مدت ها قهقهه زدم

سید حسین در 27/9/1391 | 23:16 گفت:

به امید پیروزی ترکیب که خوبه به خصوص گوشه جمبرلین جپه ولکات راسته ژروینیو نیمکت نشین خیلی بهتره

سید حسین در 27/9/1391 | 23:12 گفت:

اینم ترکیب امشب:
Szczesny; Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs; Arteta, Wilshere, Cazorla; Oxlade-Chamberlain, Walcott, Podolski.
Subs: Mannone, Koscielny, Coquelin, Ramsey, Rosicky, Giroud, Gervinho…

امین در 27/9/1391 | 22:56 گفت:

هههههههههههههههههه

ehsan zoola در 27/9/1391 | 22:54 گفت:دمت گرم عینهووو واقعیت بود


هادی در 27/9/1391 | 22:48 گفت:

اتفاقات بعد ژانویه: ولکات می رود، با جک تمدید می شود، یه سیه چرده ناشناش به اسم XY به تیم اضافه می شه
ونگر: درست است ولکات رفت، اما یک اتفاق جالب رخ داد ما با جک 5 ساله تمدید کردیم و XY را اضافه کردیم به تیم تا در 5سال آینده پله جدید شود.
ما تیم پر از انگیزه داریم و باید به بازیکنای تیم اعتبار بدهیم.
..................................................................................................................................
وای خدای من دارام از تفکرات ونگر دیونه می شم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هادی در 27/9/1391 | 22:34 گفت:

دمت گرم حامد جان خیلی با حال گفتی
فقط این جمله را کم داشت
در مورد عملکرد ردینگ:
ماباید به اندازه کافی به آنها اعتبار بدیم
با با ونگر بی خیال این فصل جلو هر تیمی بازی کردیم بهش اعتبار دادیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هادی در 27/9/1391 | 22:34 گفت:

دمت گرم حامد جان خیلی با حال گفتی
فقط این جمله را کم داشت
در مورد عملکرد ردینگ:
ماباید به اندازه کافی به آنهاعتبار بدیم
با با ونگر بی خیال این فصل جلو هر تیمی بازی کردیم بهش اعتبار دادیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

omid در 27/9/1391 | 22:16 گفت:

دمت گرم
به امید پیروزی

ali در 27/9/1391 | 22:13 گفت:

واقعا تسلیت که میبازیم ویا مساوی میکنیم در بهترین صورت ممکن مساوی

HAMED toopchi در 27/9/1391 | 22:02 گفت:

ممنون، ممنون، ممنون از نظر لطف همگیتون دوستان. ایشالا که ببریم بازی رو از بحران خارج شیم. یه درخواست هم از همتون دارم که تو سایت فعال باشین، بریزین رو دیوار شلوغ کنین، پست بذارین. بچه های شادابی باشین. ناسلامتی 2000 نفر هستیما

سید محمد رضا در 27/9/1391 | 21:54 گفت:

کارت درسته پسر

reza در 27/9/1391 | 21:50 گفت:

EYVALLA

امين رستگار در 27/9/1391 | 21:50 گفت:

دمت گرم حامد جان؛ روحمون رو شاد کردی

Keivan در 27/9/1391 | 21:48 گفت:

پسر این چی بود ترکوندی...

حامد نوری در 27/9/1391 | 21:34 گفت:

واقعا عالی بود ، کلی خندیدم و خیلی خیلی خوشحال شدم

محمد اصغری در 27/9/1391 | 21:16 گفت:

دمت گرم.
عالی بود
خیلی حال کردم.

علی در 27/9/1391 | 21:07 گفت:

همش حرف حرف حرف.....
آخرسرم همه میرن حتی ژورو و یه کج وکوله دیگه اضافه میشه.
تا اونم آدم کنیم بابا بزرگ شدیم

nima در 27/9/1391 | 20:28 گفت:

عالی بود پسر کلی خندیدم!!!
کارت درسته...

توپچی جنوب در 27/9/1391 | 19:56 گفت:

دیونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه تم روانی
شرمنده حامد جان با اینکه پست جک و با حالی گذاشتی ولی امشب کاربردی نداره چون ما امشب محکوم به بردنیم.

خرید در ژانویه رو خوب اومدی

آرمان الهیاری در 27/9/1391 | 19:51 گفت:

حامد عالی بود
عالی؛
اگه باختیم تو سریع برو لندن به جای ونگر این حرفا رو بزن(خبرنگارها فقط رو سیبیلت زوم میکنن)
ولی این بازی رو اگه بردیم؛ونگر دوباره جوگیر میشه و بازیکن نمیخره

محمدرضا در 27/9/1391 | 19:43 گفت:

عالی بود !!

Mustafa در 27/9/1391 | 19:43 گفت:

بازیو که می بازیم،اما امیدوارم ونگر این حرفارو نزنه.

T.Vermaelen در 27/9/1391 | 19:37 گفت:

قشنگ بود !!!!!!!!!!!!!!

maryam در 27/9/1391 | 19:36 گفت:


))

jafar در 27/9/1391 | 19:26 گفت:

عالییییییییییی بود

masoud mahmudpur در 27/9/1391 | 19:23 گفت:

خییییییییییییییییییییییلی توپ بود.امیدوارم نبازیم اما اگه خدایی نکرده ببازیم ونگر دقیقا همینارو میگه

vahid در 27/9/1391 | 19:20 گفت:

دهنت سرویس پسر باحال بود

vahid در 27/9/1391 | 19:20 گفت:

دهنت سرویس پسر باحال بود

vahid در 27/9/1391 | 19:20 گفت:

دهنت سرویس پسر باحال بود

حمید pires در 27/9/1391 | 19:20 گفت:

مرسی حامد جان نیتت عوض کردن حال وهوای بچه هاست و چی ازاین بهتر.
تموم ما مصاحبه های ونگر رو از بر شدیم چیزی جز شخصیت دوست داشتنی ونگر دیده نمیشه.
در مورد ونگر همین بس که آدم فروش نیست . هیچ وقت پشت بازیکنش رو خالی نمیکنه (کاری که مورینیو استاده توش)
البته اونایی که فروخته آدم نبودن.

farzam در 27/9/1391 | 19:17 گفت:

خیلی باحال بود محتمل ترین مصاحبه هم در مورد خرید تیم تو ژانویه بود!

sepehr najafian در 27/9/1391 | 19:14 گفت:

جالب بود.ببينيم واقعا چي ميشه

Ali در 27/9/1391 | 19:14 گفت:

کل مطالب به کنار.ستارگاني چون جورو، آرون رمسي، جروينيو، شاماك، اسكيلاچي و جنكينسون در تيم ما حضور يافته اند هم یه کنار
و امیدوارم نیت مسخره کردن نداشته باشی

parsa در 27/9/1391 | 19:13 گفت:

تو نابغه ای حامد سیبیل خفن
با همه جاهاش حل کردم دمت گرم

میثم در 27/9/1391 | 19:04 گفت:

من که خوشم نیومد هر چند یه جا هایش که مربوط به ژورو بود خندیدم و البته حاظر نیستم به رئس توهین بشه

HAMED toopchi در 27/9/1391 | 19:03 گفت:

ممنون برو بچ، ولي اگه ديديد همينا رو نيومد نگفت! من اين ونگر رو بزرگ كردم.
علي ديگه زحمت ترجمه نميخواد بكشي. همينو وردار بذاز

شاهين در 27/9/1391 | 19:02 گفت:

خیلی قشنگ بود ...

amir در 27/9/1391 | 18:58 گفت:

عالی بود
اما خداکنه نبازیم

amir در 27/9/1391 | 18:58 گفت:

عالی بود
اما خداکنه نبازیم

عرفان در 27/9/1391 | 18:55 گفت:

خداییش کارت درسته!اولین باره لایک میزنم

علی ارشدی در 27/9/1391 | 18:53 گفت:DS hamed

مهدی افسرده در 27/9/1391 | 18:50 گفت:

دمت گرم

خیلی باحال بود