تی تی کهکشانی ها را به زانو دراورد!!!

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 71,654 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تی تی کهکشانی ها را به زانو دراورد!!!

سلام:تقدیم به دوست داران تی تی(((سلطان)))

قبل ازاینکه ارسنال در21فوریه2006به استادیوم برنابئو برسد هیچ تیم انگلیسی موفق نشده بود تارئال مادرید را در ورزشگاه خانگیش شکست دهد.تیم جوان ونگر با انبوهی از مصدومان بر لیست بلند بالای بازیکنان رئال غلبه کرد.                               


گل هنرمندانه تری هانری دو دقیقه بین استراحت بین دونیمه کافی بود تا یک پیروزی مشهور دیگر برای ارسنال بدست اید. اما این تک ضربه ی ارسنالی ها به سمت دروازه ی رئال نبود! ارسنال میتونست گلهای بیشتری به ثمر برساند.


با8بازیکن مصدوم که بیشترشون دفاع بودند ماتیو فلامینی اجبارا به عنوان دفاع چپ بازی میکرد انتخاب کمی وجود داشت.مثل تمام هم تیمی هایش هافبک فرانسوی توپچی ها در ان پست عالی عمل کرد. 


فقط 80ثانیه پس از شروع بازی ارسنال میتونست با ضربه ی  خوزه انتونیو ریس  به برتری برسد ولی کاسیاس درمقابل این ضربه واکنش نشان داد.تری هانری وفردیک لیونبرگ هم در نیمه ی اول تا مرز فروپاشی تیم حریف پیش رفتند اما در پایان نیمه ی اول بازی با نتیجه ی0_0به پایان رسید این نتیجه ی خوبی برای تیم بود اما دو دقیقه پس از شروع نیمه  شرایط ونتیجه بسیار بهتر شد.          


سس فابرگاس از دایره ی میانی میدان به هانری پاس داد.مهاجم ارسنال قبل ازرسیدن به محوطه جریمه وکشمش با سرخیو راموس"رونالدو" را کنار زد وبه زیبایی از سد مخیا وگوتی گذشت.شوت زاویه دار او به کنج تور دروازه ی کاسیاس نشست.این یکی از توانایی های خیره کننده  هانری کاپیتان با کلاس ارسنال بود.


مادرید ها خیلی سعی کردند به این گل پاسخ دهند ولی چهار دفاع ارسنال به خوبی توسط  کولوتوره هدایت میشدند.اما از سوی دیگر ارسنالی ها  میتونستند از موقیعت ها شون بهتر استفاده کنند تا برد خود را مستحکم  تر کننند.


ونگر کلمه ی اعتقاد را دراین بازی معنا کرد:قدرت دفاعی  قدرت درگیری وقدرت حمله یک زیر بنای مستحکم برای تیم ونگر ساخته بود.تا تیم ونگر کیفیت بالایی را در مقابل ستاره های مادرید همچون زیدان" رائول" رونالدو" نشان دهد.


این کیفیت وتوانایی بار دیگر یعنی 15 روز بعد منجر به تساوی 0_0 در ورزشگاه  هایبوری شد تا  ارسنال  به مرحله ی بعد وبه جمع 8تیم برتر صعود کند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 28/2/1391 | 21:20 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2457&BlogId=43

اینم مال من :)

توپچی جنوب در 28/2/1391 | 20:12 گفت:

بعدش هم تو اون بازی رویایی ویا رئال رو بردیم و رفتیم فینال و اونجا هم داور احمق بجای اینکه گل رو قبول کنه ینس لمن یکی از ارکان اصلی تیم رو اخراج کرد ولی بازم خوب کار کردیم دم تیتی گرم یادم میاد همن سال بین دو نیمه تو فینال یکی از هواداران بارسلون لباس بارسلون تیتی رو ساخته بود با شماره 14 و اومد وسط زمین و پرت کرد سمتش ولی تی تی محلش هم نزاشت و اون سال با اینکه پیشنهاد خوب مالی از بارسلون داشت نرفت و قراردادش رو با ارسنال تمدید کرد به نظر من یکی از بزرگترین اشتباهات ونگر فروش تی تی هانری بود..........

دمت گرم پسر که خاطرات خوشمون رو یاداوری کردی.

مجتبی هانری در 28/2/1391 | 19:47 گفت:

پس حاجی رضا دی بیشمت!!!!!
منم این بازی سربازی بودم جالب این که نتیجه را از قاچاق چی ها شنیدم.<<کردستان،مریوان>>

مجتبی هانری در 28/2/1391 | 18:52 گفت:

وظیفه بود دوستان.....

رضا توپچی در 28/2/1391 | 14:53 گفت:

اون گل و اون پیروزی باور نکردنی بود ستارگان رئال در مقابل جوانان ونگر زانو زدند من شب بازی شیراز بودم و رفته بودم شاه چراغ برای زیارت خدا میدونه چقدر دردسر کشیدم برای دیدن بازی ولی خداییش تماشای بازی ارزش اون همه دردسرو داشت...
مجتبی گیان،دس خوش...

سعيد توپچي در 28/2/1391 | 14:39 گفت:

من عااااااااااشق هانريم از هر پستي هم که براش باشه مي‌حمايتم!
آقا مجتبي دم شوماهم گرم

فرزین سلامي در 28/2/1391 | 14:19 گفت:

من كه واقعا از اون بازي لذت بردم.حركتاي ريس از چپ بي نظير بود

حسین ملازینل در 28/2/1391 | 13:25 گفت:

هومن جان اینقدر فاز منفی نده داداش...الان 4 تا پست خوندم که 2 تاش مال خودت بوده...فعلا هیچی مشخص نیست...

محمد حسینی در 28/2/1391 | 13:14 گفت:

Eshqe ma faqat yeki
Sarvare aalam titi

(Hooman sam (Dark metal در 28/2/1391 | 12:36 گفت:

مرسی...
اما متاسفانه رابین هم داره همون بلایی رو سر خودش میاره که هانری سر خودش آورد...
unlike unlike

سید سجاد حسینی در 28/2/1391 | 11:58 گفت:

من از همون بازی عاشق و دیوونه ی آرسنال شدم!

حاکم 26 در 28/2/1391 | 11:31 گفت:

برمیگردیم. خب شادیم دیگه ...

مصطفی کاظمی در 28/2/1391 | 11:19 گفت:

به امید خدا به اون دوران برمیگردیم.

Vishka در 28/2/1391 | 10:56 گفت:

خیلی خوب یادمه.
ممنون بابت پست

hamed در 28/2/1391 | 10:53 گفت:

من یکی که دیوونه ی این بازیکنم......

عشق است تیری آنری...

Ashkan در 28/2/1391 | 10:40 گفت:

MerC , khoob bod
be zoodi be oon rooza barmigardim