بهترین های توپچی ها در چند فصل گذشته!

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 71,625 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بهترین های توپچی ها در چند فصل گذشته!

سلام:


نمیدونم تکراری باشه یا نه ولی اگه است تا حذف کنم.

بازیکنانی که موفق شدند عنوان بهترین بازیکن فصل را در پیراهن آرسنال بدست آورند..


رابین وان پرسی با نمایش خیره کننده خود درفصل جاری توانست تحسین همگان را برانگیزد ودر یک فصل هم جایزه بهترین بازیکن لیگ جزیره رااز آن خود کرد وهم موفق به کسب جایزه ی برترین فوتبالیست سال از نگاه کانون نویسندگان ورزشی شد.


در38فصل گذشته که بهترین های لیگ ازنگاه انجمن فوتبال انگلستان مشخص میشود تنها 14بازیکن بودند که موفق شدند هر دوی این عناوین رادریک فصل بدست اورند ورابین وان پرسی بعد از دنیس برگکمپ وتیری هانری((2بار)) به سومین بازیکن آرسنال تبدیل شد که هر دو عنوان همزمان از آن خود کرد.


آرسنال از فصل2003/4که تیری هانری جایزه ی برترین بازیکن سال را ازآن خودکرد دیگر نماینده ایی در میان برندگان این عنوان نداشت هر چند دراین مدت 2بار توسط سس فابرگاس وجک ویلشر عنوان بهترین بازیکن جوان فصل را از آن خودکرد.


همچنین وان پرسی بعد از دنیس برگکمپ به دومین بازیکن هلندی آرسنال تبدیل شد که این عنوان را بدست می اورد تنها نیستلروی دیگر ستاره ی هلندی لیگ جزیره   بود که موفق شد این عنوان را بدست آورد2001/02


تاکنون4بازیکن آرسنال بودند که موفق به عنوان برترین بازیکن فصل شده اند ودر مجموع 5بار این عنوان از آن توپچی ها شد نکته جالب این که هیچ بازیکن انگلیسی موفق نشده در آرسنال این عنوان را ازاز آن خود کند.                            

توپچی ها  در کسب عنوان بهترین بازیکن سال از نگاه روزنامه نگاران آمار بهتری دارند ودر8بار توسط 6بازیکن مختلف این جایزه را از آن خود کردند آخرین باراین عنوان درفصل2005/06به یک بازیکن آرسنال تعلق گرفت 

الکس اوکسلید چمبرلین درمیان نامزدان دریافت جایزه ی بهترین بازیکن جوان فصل حضور داشت هر چند این افتخار به مدافع راست اسپرز رسید.با این وجودآرسنال5 بار توسط 5 بازیکن مختلف این افتخار را بدست آورده اند که اخرین آن به فصل گذشته وجک ویلشر باز میگردد.


 
 


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا توپچی در 6/3/1391 | 00:36 گفت:

زر سپاس مجتبی گیان...

soroosh در 5/3/1391 | 23:31 گفت:

نزارید اینا رو بابا
آدم داغون میشه که
به خدا بازیکن های الن رو با اون موقع مقایسه کن
خااااااک تو سر این روسای باشگاه
فقط به فکر خودشونن آشغالا (((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

محمد در 5/3/1391 | 22:06 گفت:

هی یادش بخیر
راستی برگکمپ چقدر تو عکس شبیه تیم رابینز شده
ممنون پست جالبی بود

توپچی جنوب در 5/3/1391 | 21:50 گفت:

ای خداااااااااااااااااااااااااا بازم دنیس بزرگ کجایی مرد چرا هیچ خبری ازت نیست پس کی برمیگردی مرد یخی دوست داشتنی من....

وای تی تی جون پادشاه رکورد های آرسنال هم که هست خدای مت یادشون بخیر...

رابین به خودت ببال که عکست در کنار چنین بزرگانی قرار گرفته تمدید کن تا بزرگتر از اون چیزی که هستی بشی مرد...

علی ارشدی در 5/3/1391 | 21:31 گفت:

دلم برای دنیس تنگ شده!!!! چکار کنم؟؟؟؟؟؟

ناصر در 5/3/1391 | 21:20 گفت:

tnx
great

parsa در 5/3/1391 | 19:53 گفت:

مرسی عالی بود...

nima در 5/3/1391 | 18:51 گفت:

مرسی عالی بود...آنری اصلا بهش کت و شلوار نمیاد

محمد على(اباى) در 5/3/1391 | 18:34 گفت:

♥سسک♥
ممنون اماره خوبی بود

فرهاد در 5/3/1391 | 18:24 گفت:

رابین تو تویتر گفته بود که این کت و شلوار رو خیلی دوست داره.راستی این کت و شلوار سفارشی بوده و یه خیاط معروف اینو براش دوخته

مجتبی هانری در 5/3/1391 | 18:18 گفت:

خواهش..
هومن جان چرا؟

reza در 5/3/1391 | 18:17 گفت:

like

ehs در 5/3/1391 | 18:14 گفت:

نه داداش!!!خيلي هم عالي بود!!(كت شلوار به رابين بيشتر از بقيه مي آد!!)

(Hooman sam (Dark metal در 5/3/1391 | 18:11 گفت:

مرسی....
آمار خوبی داریم اما کاش همه چیز به این نوع آمار ختم نمیشد....
like like

سالار لاری در 5/3/1391 | 18:10 گفت:

مرسی خیییییییییییییلییییییییییی عالی
بچه ها یه سری به اینجا بزنید جالبه
http://www.marca.com/2011/12/02/multimedia/graficos/1322845366.html