10عکس برتر آرسنال دراین فصل توسط عکاس

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 74,528 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

10عکس برتر آرسنال دراین فصل توسط عکاس

استوارت مک فارلین عکاس ارشد باشگاه آرسنال 10عکس برتر گرفته شده دراین سال رامعرفی میکند.


شادی نیمکت آرسنال دربرابر تاتنهامرئیس در تمرینات:


آرسن ونگر در جلسه تمرینات پائیز به تصمیمات بعدی خود فکر می کند. استوارت در مورد این عکس می گوید " در حالی که بازیکنان در پس زمینه در حال گرم کردن هستند، این عکس فکر کردن او در مورد اتفاقات پیش رو را نشان می دهد. تنها به نظر میرسد او در دنیای تفکرات خود در مورد بازی بعدی حضور دارد. من فرم این عکس را دوست دارم، او در حال قدم زدن است و سر خود را پائین گرفته و هیچ چیز از قبل تعیین شده ای اطراف او وجود ندارد.شادی هواداران آرسنال پس از پیروزی در دربی شمال لندن:جوش و خروش هواداران آرسنالی بعد از شکست تاتنهام در یک بازی زیبا با نتیجه 5 بر 2 در ماه فوریه . استوارت میگوید : فقط یه مرد توی این عکس یه خورده دلخوره  . من فکر میکنم او هوادار اسپورز بوده و بعد از گل سوم آرسنال این جور شده . این فقط ترکیبی از احساسات ما و انهاست .


ورود جک ویلشر به سالن:هافبک جوان توپچی ها میان انبوه جمعیت در تور پیش فصل ، فصل قبل آرسنال در کوالالامپور عبور میکند . استوارت میگوید : باور نکردنی بود . من نمیدانم چه تعداد از مردم اونجا بودم . تئو میگفت : مثل این است که لیدی گاگا امده است . او دیوانه است .
عکاسان امدند و انها فقط در میان هواداران روانی راه میرفتند ، من مجبورم بودم فشار زیادی رو تحمل کنم تا به جلوی عکاسان بیایم ، خیلی مشکل بود .


هانری فنا پذیر است:پس از پرده برداری از مجسمه تیری هانری خارج از ورزشگاه امارات، افسانه توپچی ها در جدال برای کنترل اشک های خود بود. استوارت در مورد این عکس می گوید" از انجا که در مراحل ساخت این تندیس قرار داشتم، پیش از پرده برداری از آن تماس های زیادی با هانری برقرار کردم. او چند روز قبل از آن با من تماس گرفت و گفت که نمی داند آیا می تواند جلوی اشک های خود را بگیرد را نه، او فکر می کرد که در مورد آن احساساتی می شود. بنابارین من می دانستم که ممکن است چنین اتفاقی بیوفتد. وقتی اشک ها را در چشم ها او دیدم، احساس کردم که کمی مقصرم اما این لحظه بزرگی برای او بود، این تصویری دوست داشتنی است.پت رایس توسط بازیکنان آرسنال ستایش میشود


 
ون پرسی صدمین گل خود رابه ثمر می رساند


 پرواز بلند چمبرلین


 ژست گرفته ها


 ورمایلن گل پیروزی بخش مقابل نیوکاسل را جشن می گیرد


 تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مجتبی هانری در 10/3/1391 | 20:48 گفت:

چاکریم !!!
باشه مصطفی اگه عکس دومی باکفیت بهتر از این پیدا کردم حتما میزارم.

مصطفی کاظمی در 10/3/1391 | 16:33 گفت:

مرسی آق مجتبی عالی بودن،هنری از همشون بهتر بود،راستی عکس دوم با کیفیت بالاشو نداری؟

reza در 10/3/1391 | 11:33 گفت:

مرسی خیلی لایک بودن

Keivan در 10/3/1391 | 10:14 گفت:

دمت گرم من عاشق هانری هستم...

محمد جویبار در 10/3/1391 | 00:38 گفت:

مرسی زیبا بود

محمد در 10/3/1391 | 00:08 گفت:

عالی بود مرسی

سید سجاد حسینی در 10/3/1391 | 00:00 گفت:

آرسنال فراتر از یه تیم فوتبال معمولیه

علی قاسمی در 9/3/1391 | 23:47 گفت:

بچه ها چهار تا بازیکن میگم شما به ترتیب کدوم رو قبول دارید ؟؟


آرتتا جروینیو سانتوس رمسی

علی ارشدی در 9/3/1391 | 22:54 گفت:

مرسی خیلی زحمت کشیدی

masoud mahmudpur در 9/3/1391 | 22:32 گفت:

عالی بود

nima در 9/3/1391 | 22:17 گفت:

دستت درد نکنه،عالی بود!
آخ این آنری رو آخه من چقد دوست دارم،ینی بدجور عاشقشم...

HOSSEIN در 9/3/1391 | 22:13 گفت:

عشق به جک رو حال کردین؟واقعا من جک رو از رابینم بیشتر دوسش دارم.حدس میزنم بشه اسطوره وفاداری به آرسنال.اینو تو پیشونی میشه دید

مهران کاظمی در 9/3/1391 | 22:02 گفت:

مرسی زیاد، واقعاً قشنگ بود، فکر می کنم دو تا عکس اولی ناقص باشه، چون از لحاظ کادر بندی به شدت مشکل داره، انگار کار یه آدم آماتوره، ولی وقتی می گی عکاس اصلی آرسنال عکس ها رو گرفته پس به نظرم عکس ها ناقص هستن

مجتبی هانری در 9/3/1391 | 21:37 گفت:

خواهش عزیزان...
اشک تی تی اشک مرا درآورد کاش نمی دیدم.

محمد على(اباى) در 9/3/1391 | 21:32 گفت:

مرسی باحال بووود

sepehr najafian در 9/3/1391 | 21:31 گفت:

وري نايس

توپچی جنوب در 9/3/1391 | 21:29 گفت:

منون یلی زیبا بود مجتبی جان از دیدن تک تک عکس ها لذت بردم ونگر تو اون مقطع فکر چطور سوم شدن رو داشته میکرده که الان سوم هستیم....

آه تی تی گلی که به لیدز زد رو هیچ وقت فراموش نمیکنم اسطوره .........

ژست ژورو از همه قشنگتره

parsa در 9/3/1391 | 21:16 گفت:

ممنون...

رضا توپچی در 9/3/1391 | 20:50 گفت:

دس خوش داش مجتبی...
عااااااااااااااااااااااااااااااشق مرام هانری ام...

Vishka در 9/3/1391 | 20:34 گفت:

ممنون عکس هانری و چمبرلین خیلی عالی بود.عجب پرشی کرده چمبرلین

HAMED toopchi در 9/3/1391 | 20:34 گفت:

ممنون برادر