سریع ترین فوتبالیست های دنیا...

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 75,421 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

سریع ترین فوتبالیست های دنیا...

سلام:به طور حتم داشتن سرعت یکی از عوامل موفقیت هر بازیکن در مستطیل سبز بوده واین فاکتور به طور حتم سبب خواهد شد تا به راحتی از تله ی آفساید فرار کنند.
1(کلودیو خاویر لوپز مهاجم مشهور سابق ملي پوش آرژانتيني، متولد 17 جولاي 1934 سبب شد تا با سرعت بالاي خود، گلها و پاس گلهاي خود سياه و سفيد پوشان بندر مستايا به فينال ليگ قهرمانان اروپا در فصل 2000_1999 راه يابند، حداکثر سرعت او در مواقع حملات هجومي و ضد حملاتش به مانند يک دونده حرفه اي دوي صدمتر به 34 الي 35 کيلومتر در ساعت رسيده و در هنگام گل دقيقه پاياني اش، بارسلونا در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا آن فصل رکورد تاريخي 35.4 کيلومتر در ساعت سرعت داشت.

اين موضوع سبب شد تا سرجيو کرانيوتي رئيس ولخرج آن زمان لاتزيو، پس از قهرماني 3 گانه بينکوچلستي ها در فصل 2001_2000، او را خريداري کند و در رقابتهاي سري A نيز از جمله صدرنشين رکوردداران سرعت در مستطيل سبز است.

اين مهاجم تازه بازنشسته در تيم کلاردو راپيدز در زمان عضويتش در تيم ملي آرژانتين با سرعت بالاي خود در 55 بازي، 10 گل به ثمر رسانده است.2-( کریس رونالدو نيز از عامل سرعت بالا برخوردار بوده که ليونل مسي با وجود تمامي عوامل و استعدادها، نمي تواند از سرعت بالاي مهاجم محبوب رئال مادريد و سابق منچستريونايتد برخوردار باشد.

کريس رونالدو در ليگ برتر انگليس، رکورد 34.6 کيلومتر در ساعت را هنگام حرکات طوفاني اش ثبت کرده و به همين دليل لقب سي آر 9 (CR9) را به او دادند که خود سرالکس فرگوسن نيز به اين موضوع اذعان دارد. 


3-(ماریو بالوتلی مهاجم ايتاليايي سيه چرده منچسترسيتي نيز از سرعت بالايي برخوردار بوده و سرعتش در هنگام حرکات طوفاني بين 32 تا 33 کيلومتر در ساعت است که رکورد 33.4 کيلومتر در ساعت او در زمان عضويت در اينتر در فينال کوپا ايتاليا برابر آ اس رم ثبت شده است.4-(مارول وین مهاجم 25 ساله کلورادو راپيدز با مليت آمريکايي، سرعت خيره کننده 34 کيلومتر در ساعت را در رقابتهاي ليگ برتر آمريکا موسوم به MLS دارد.5-(تری هانری مهاجم فرانسوي کنوني نیویورک ردبولزکه در بازار زمستانی با قراردادی قرضی و برای مدتی کوتاه به رختکن توپچی ها بازگشته بود، به همراه تئو ولکات و حتي جک ويلشر جوانان انگليسي توپچي هاي لندن از سرعت بالاي 33 کيلومتر در ساعت هنگام حرکات طوفاني برخوردارند.6-(گرت بیل هافبک کناري ملي پوش ولزي تاتنهام که از مشتريان زيادي برخوردار است، با ميانگين سرعت 32.9 کيلومتر در ساعت، در هنگام حرکات طوفاني اش، از سريعترين بازيکنان رقابتهاي پرسرعت ليگ برتر انگليس نيز است.


رکورد 4/33 کيلومتر در ساعت هنگام محو کردن مايکون توسط بيل در ديدار فصل گذشته سفيدپوشان وايت هارت لين برابر اينترميلان ثبت شده است.7-(ادگار آنتونی آلوارز  هافبک راست هندوراسي پالرمو و سابق باري با وجود 32 سال سن پس از کلوديو لوپس سريعترين بازيکن سري A با رکورد 34.2 کيلومتر در ساعت است.

هافبک ملي پوش هندوراس با اين وجود نتوانست در آ اس رم خودي نشان دهد. 


8-(گائل کلیشی مدافع ملي پوش فرانسوي منچسترسيتي سريعترين مدافع قرن بيست و يکم فوتبال مي باشد؛ چرا که مي تواند در عرض چشم به هم زدني با سرعت 32.8 کيلومتر در ساعت توپ را از روي خط بيرون بکشد. به طور معمول هيچگاه کليشی در مهار مهاجمان جا نمي ماند.9-(کریس اسمالینگ هافبک تدافعي و ملي پوش انگليسي منچستريونايتد و چيچاريتو مهاجم مکزيکي شياطين سرخ، ميانگين سرعت بالاي 32 کيلومتر در ساعت هنگام حرکات طوفاني خود ثبت مي کنند، حتي چيچاريتو يا خاوير ارناندس در ديدار سرنوشت ساز فصل گذشته برابر چلسي براي شياطين سرخ هنگام گلزني سرعت 33.9 کيلومتر در ساعت کرد.


10-(آرین روبن هافبک هلندي بايرن مونيخ در رقابتهاي بوندس ليگا رکورد 33 کيلومتر در ساعت را هنگام استارت هاي طوفاني اش ثبت کرده، هرچند زماني که در چلسي بود، نيز رکورد 33.8 کيلومتر را در رقابتهاي ليگ برتر انگليس ثبت کرد.


11-(جاناتان بیا بیانی هافبک فرانسوي در سمپدوريا و سابق اينترميلان از ميانگين سرعت بالاي 31.9 کيلومتر در هنگام حرکات طوفاني اش ثبت کرده است. 


12-(اشلی کول ستاره چلسي و روبین فان پرسی ستاره هلندي آرسنال، رکورد مشترک ميانگين سرعت بالا در هنگام حرکات طوفاني با سرعت 31.1 کيلومتر در ساعت را ثبت کردند.

ا13-(آنتونیو والنسیا مهاجم اکوادوري منچستريونايتد نيز رکورد ميانگين سرعت در هنگام حرکات طوفاني را با سرعت 30.9 کيلومتر در ساعت را به ثبت رسانده است14-(آرون لنون ستاره ملي پوش انگليسي تاتنهام نيز از ميانگين سرعت 31.5 کيلومتر در ساعت، هنگام حرکات طوفاني برخوردار است.15-(ایگناسیو آباته، هافبک تدافعي سمت راست و شماره 20 ميلان از سرعت بالاي 32 کيلومتر در ساعت هنگام حرکات طوفاني برخوردار است.16-(مائوروساراته مهاجم آرژانتيني الاصل لاتزيو و که به صورت قرضی در اينتر توپ می زند، از رکورد سرعت 30.2 کيلومتر در ساعت هنگام حرکات طوفاني اش برخوردار است. 17-(چادوری هافبک تهاجمي ملي پوش کره جنوبي و تيم سلتيک گلاسکو از رکورد سرعت 31.3 کيلومتر در ساعت بهره می برد.18-( هرچند تکنيک لیون مسی ستاره آرژانتيني بارسلونا بي حرف و حديث در اوج بوده، اما سرعت وي در هنگام حرکات طولاني به مانند کريس رونالدو نيست و بين 28 تا 31 کيلومتر در ساعت، متغير است.19-( پاول ندود  هافبک چک تبار سابق يوونتوس و لاتزيو از رکورد سرعت 30 کيلومتر در ساعت هنگام حرکات طوفاني اش برخوردار بوده و فرار او در هنگام گل زيبايش به رئال مادريد در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا، سال 2003_2002 با سرعت 32.9 کيلومتر در ساعت و جاگذاشتن مدافعان رئال مادريد، فراموش نشدني است.20-(اوبافمی مارتینز مهاجم سابق اينترميلان و شماره 26 کنوني رابين کازان روسيه نيز از سرعت بالاي 32.8 کيلومتر در ساعت هنگام برخي حرکات طوفاني اش برخوردار است.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سينا در 12/3/1391 | 14:17 گفت:

ممنون ولي كارلوس كو .....
و فك كنم لنون هم سرعتش بالاتر از اين حرفا باشه نه...

nima در 12/3/1391 | 13:07 گفت:

مرسی،خوب بود!
برام یکم رتبه ی مسی جالبه!به نظر شما جای مسی باید اونجا باشه؟؟؟ من که فک نکنم

آرمان امیراحمدی در 12/3/1391 | 11:46 گفت:

تئو ؟! والکات عجیب سریع میدوئه !!! اسمش نیودا !

آرمان الهیاری در 12/3/1391 | 10:42 گفت:

سرعت اشلی یانگ از رابین بیشتره

مجتبی هانری در 12/3/1391 | 10:20 گفت:

سروش:
دقیقا نمی دونم!! فقط چیزی که یادمه با لیورپول بود خارچ از خانه!
ولی با چه سرعتی توپو ازبازیکن گرفت. ‏‎ ‎

مهران کاظمی در 12/3/1391 | 10:03 گفت:

یه کمی عجیب و غریبه، فن پرسی رو دیگه خدایی خودمون میدونیم تو سرعت مالی نیست، مرسی

آرمان الهیاری در 12/3/1391 | 09:51 گفت:

تئو باید رتبه 1 تا 3 رو داشته باشه

HAMED toopchi در 12/3/1391 | 09:49 گفت:

آره، كليشي ميدويد. ولي يه وقت نگاه ميكرد ميديد بدون توپ داره ميره جلو! توپ رو جا ميذاشت!!!!!!!

soroosh در 12/3/1391 | 09:16 گفت:

فک کنم یه چیزی تو این مایه ها تو تاک اسپورت بود...آره مجتبی؟

مجتبی هانری در 12/3/1391 | 07:07 گفت:

راستی هیچ موقع اون استارتی که تی تی فکر کنم مقابل لیورپول داشت یادم نمیره!تواون صحنه چه سرعتی داشت.

مجتبی هانری در 12/3/1391 | 07:03 گفت:

درمورد کارلوس هم قبول دارم باید تواین لیست بود
سرعتش فوق العاده بود.

مجتبی هانری در 12/3/1391 | 06:32 گفت:

علی آقا:
منظورم کلی بود نظرات پایین رابخون بعضی ها گفتندپس ولکات چی؟منبعش غلطه؟

رضا توپچی در 12/3/1391 | 02:26 گفت:

مجتبی ببخش:فکر کردم فقط سر خط ها منظورت هستن و بازیکنانی که در توضیحات آمدن ملاک نیستن
ولی همونطور که گفتم جای خیلیا خالیه...
اما در هر شرایط : دس خوش آ برا

ehs در 12/3/1391 | 01:43 گفت:

مرسي مجتبي جان عالي بود دستت درد نكنه!
هر چند قطعا منبعت اينها رو از هوا نياورده ولي يكم آمارت عجيبه!!مثلا تئو قطعا سرعتش از جكي بيشتره!

مصطفی کاظمی در 12/3/1391 | 01:19 گفت:

از توام مرسی داوش.

مصطفی کاظمی در 12/3/1391 | 01:18 گفت:

ژورو چی پس؟؟؟
نکنه اینم نتونستن حساب کنن،آخه لا مصب وقتی استارت میزنه کارگردانا مجبورن صحنه آهسته کنن تصویرو...

mohsen abbasi در 12/3/1391 | 00:54 گفت:

چه باحال

علی ارشدی در 12/3/1391 | 00:53 گفت:

"شما خوب نمیخونید بعد میگید والکات کجا؟شماره 5 خوب بخون درکنار هانری"

مجتبی@ آخه من اسما رو خوندم فقط واسه بعضیا توضیحاتو خوندم انتظار داشتم ولکاتو جدا نتوشته باشه

(Hooman sam (Dark metal در 12/3/1391 | 00:29 گفت:

مرسی...
من که خیلی حال کردم باهاش....
آمار جالبی بود...
---------------------
علی واکات کنار تی تی نوشته شده...
اما کارلوس رو نمیدونم چرا نیس ، شاید از بس سریع بوده سرعتش رو نتونستن ثبت کنن !!!

like like

مجتبی هانری در 12/3/1391 | 00:24 گفت:

اصلاح میکنم 2012

reza در 12/3/1391 | 00:24 گفت:

منبعت فکر کنم غلطه

reza در 12/3/1391 | 00:23 گفت:

واکات سریعترینه . اینو همه میدونن پس کوش

مجتبی هانری در 12/3/1391 | 00:21 گفت:

شما خوب نمیخونید بعد میگید والکات کجا؟شماره 5 خوب بخون درکنار هانری

رضا توپچی در 12/3/1391 | 00:09 گفت:

تشکر مجتبی گیان...
ولی همونطور که خودت گفتی آمارت قدیمیه البته تو همین لیست اسم کارلوس و رونالدو(خرگوش چاق) و اون مارس و لیونبرگ و کوردوبا ومهدوی کیا ....جا افتادن،احتمالا" آمار مربوط به تورنومت خاصی یا چیزی شبیه به این باشه
در حال حاضر رونادو و والکات وبیل و غلام رضاییسریع ترین ها هستن...

Keivan در 12/3/1391 | 00:08 گفت:


مجتبی:
البته این آمار تا پایان سال2000میباشد.
-----------------------------------------------------------
: O: O: O: O: O: O: O: O: O
شاید باورتون نشه ولــــــــــی مگه میشه این آمار تا سال 2000 باشه بعد اسامی مانند بیل و بالوتلی و مسی و ... توشون باشه در حالی که تو سال 2000 هر کدومشون سنهاشون بین 10 تا13 ساله...

محمد على(اباى) در 12/3/1391 | 00:06 گفت:

فك نكنم به ترتيب باشه هاااااالايك

sepehr najafian در 12/3/1391 | 00:03 گفت:

در بازيه فرانسه با صربستان ام ويلا در دقيقه ي 7 تعويض شد.احتمالا مصدوم شده

M o o r I در 11/3/1391 | 23:56 گفت:

بالوتلی سومه ؟
شوخی میکنی ؟

مجتبی هانری در 11/3/1391 | 23:52 گفت:

البته این آمار تا پایان سال2000میباشد.
آره ولکات سرعتش عالیه

علی ارشدی در 11/3/1391 | 23:50 گفت:

ولکات و از اونم مهم تر روبرتو کارلوس چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احسان در 11/3/1391 | 23:48 گفت:

والکات یبار صد متر رو تو 10.70 ثانیه دویده بود

farshad در 11/3/1391 | 23:37 گفت:

پس این تئو ولکات بی فکر چی شد؟