انگلیس ومعرفی این تیم:

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 74,655 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انگلیس ومعرفی این تیم:

سلام:                               
                                                       تیم ملی فوتبال انگلستان

رنکینگ فیفا :


 لیست بازیکنان دعوت شده :

دروازه‌بان‌ها:
جو هارت (منچسترسیتی)، رابرت گرین (وستهام)، جک باتلند (بیرمنگام)
مدافعان:
گلن جانسن (لیورپول)، اشلی کول (چلسی)، گری کیهیل (چلسی)، جان تری (چلسی)، لیتن بینز (اورتون)،‌ فیل جونز (منچستریونایتد)، جولئون لسکات (منچسترسیتی)، فیل جاگیلکا (اورتون)
هافبک‌ها:
استیون جرارد (لیورپول)، فرانک لمپارد (چلسی)، اشلی یانگ (منچستریونایتد)، جیمز میلنر (منچسترسیتی)، اسکات پارکر (تاتنهام)، استیوارت داونینگ‌ (لیورپول)،مهاجمان:
تئو والکات (آرسنال)، وین رونی (منچستریونایتد)، جرمین دفو (تاتنهام)، اندی کرول (لیورپول)، دنی ولبک (منچستریونایتد)، الکس اوکسلید چمبرلین (آرسنال)
شیوه صعود انگلیس به یورو 2012 :
انگلستان برای صعود، کار سختی را پبش رو نداشت. این تیم با مونتنگرو، ولز، سوییس و بلغارستان همگروه بود. هر چند که انگلیس از 24 امتیاز ممکن، 18 امتیاز را کسب کرد؛ امّا نحوه ی بازی این تیم با هدایت کاپلو، نتوانست رضایت هواداران و کارشناسان این تیم را جلب کند. پس از انگلستان، مونتنگرو با 12 امتیاز در رده ی دوم قرار گرفت.جدول رده بندی گروه G مقدماتی:


نتایج انگلیس در گروه G مقدماتی

معرفی مربی و بازیکنان کلیدی انگلیس :


سرمربی : روی هاچسونروی هاچسون، انتخاب عجیب فدراسیون فوتبال انگلیس بود. هاچسون سابقه ی هدایت تیم های فولام و لیورپول را داشت و از وست برومویچ، عهده دار هدایت تیم ملی شد. هاچسون که ملقب به روباه پیر است، در فولام و وست برومویچ، عملکرد خوبی داشت؛ امّا در لیورپول اصلاً موفق نبود. او جانشین فابیو کاپلو شد که هواداران از او راضی نبودند.


صخره ی دفاعی : جان تریبا آمدن روی هاچسون، بازوبند کاپیتانی از او گرفته شد. هر چند تری محبوبیت خاصی نزد هواداران تیم ملی انگلیس و چلسی دارد؛ امّا حاشیه سازی های عجیب او، باعث شد که بر سر دادن بازوبند به او، بار ها بین کاپلو و اتحادیه ی فوتبال انگلیس جدال پیش بیاید. به هر حال تری رهبر خط دفاع تیم انگلیس خواهد بود و احتمالاً درکنار هم تیمی خود، گری کیهیل در قلب دفاع به میدان می رود.


دروازه بان : جو هارت
هارت یکی از خلأ های بزرگ تیم ملی انگلیس را پر کرده است. سه شیر ها مدّت ها از نداشتن یک دروازه بان خوب رنج می بردند؛ امّا ظهور جو هارت، این مشکل را برطرف کرده است. عملکرد ضعیف و اشتباهات رابرت گرین، دروازه بان دوم این تیم، نشان از تفاوت زیاد و نقش ارزشمند هارت دارد.


هافبک ویژه :جک ویلشراو یکی از پدیده های جوان این فصل لیگ برتر انگلیس بود. ویلشر که از کشف های بزرگ آرسن ونگر است، با بد شانسی زیادی روبرو شد و بیشتر فصل را با مصدومیت سپری کرد. به هر ترتیب او برای یورو، همراه تیم ملی انگلیس خواهد بود. البته احتمال بازی کردن او در بازی های مهم، کمتر شده است.مهاجم ویژه : جرمن دفوانگلستان در خط حمله نیز دچار مشکلاتی است. آن ها یک مهاجم نوک کامل و تمام کننده نیاز دارند. همواره وین رونی، این مشکل را برطرف می کرد؛ امّا محرومیت او، هاچسون را مجبور به انتخاب دیگری کرده است. جرمن دفو و اندرو کارول، اصلی ترین گزینه های انگلیس هستند؛ امّا دفو به دلیل سرعت، تجربه و آمادگی بالا، از شانس بیشتری نسبت به کارول برخوردار است. مهاجم لیورپول در چند ماه اخیر، روز های خوبی را سپری نکرده است.


 


ستاره تیم : اشلی یانگاو یکی از بهترین بازیکنان فصل شیاطین سرخ بود. فرگوسن که وی را از استون ویلا به منچستر برد، یکی از بهترین خرید های خود را انجام داد. یانگ خیلی زود در منچستر یونایتد جای خود را پیدا کرد و برای تیم ملی انگلیس که از مدت ها پیش در آن بازی می کند نیز بازی های خوبی را ارائه کرده است. بعید است که بازیکنی بتواند جای او را در ترکیب اصلی انگلیس بگیرد.


__________________

اگر اتفاقات عجیب فوتبال نیوفته به نظرم  اسپانیا یا آلمان قهرمان میشه هر چند تو تیم های ملی عاشق برزیل هستم ولی دوست دارم انگلیس یا هلند صاحب این عنوان بشه.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین ملازینل در 16/3/1391 | 23:04 گفت:

ولي به نظرم اين تيم مياد جزئ چهار تا

سالار لاری در 16/3/1391 | 23:03 گفت:

صخره دفاعی: جان تری که تر زده
هروقت دیدیمش با باسن!!! خورده زمین
ممنون

milad foadiyan در 16/3/1391 | 19:58 گفت:

In ja mund

milad foadiyan در 16/3/1391 | 19:57 گفت:

Agha age dar morede ye teame doros hesabiam Hamin matlabo bezari mamnunet misham
Masalan ba ITALY kareto shoru kon

علی ارشدی در 16/3/1391 | 19:47 گفت:

فقط لاله های نارنجی!

رضا توپچی در 16/3/1391 | 18:52 گفت:

دس خوش...
البت مجتبی گیان ویلشر و ناو تیم ملی نیه

ناصر در 16/3/1391 | 18:10 گفت:

منظورت یونانه ؟ (همون شکلک خنده که روی زمین ولو شده!!!!!)

ناصر در 16/3/1391 | 18:10 گفت:

منظورت یونانه ؟؟؟؟((=

ناصر در 16/3/1391 | 18:09 گفت:

منظورت یونانه!!!!!!))=

علی ارشدی در 16/3/1391 | 17:45 گفت:

ناصر میرغلامی@ من و آلمان؟

فقط لاله ها

ناصر در 16/3/1391 | 17:22 گفت:

حتما قهرمان میشه
مگه خوابشو ببینی علی ارشدی
این سری اون آلمان ضایعت له میشه

مصطفی کاظمی در 16/3/1391 | 16:46 گفت:

امسال حتما لهستان قهرمانه،شک به دلت راه نده...

nima در 16/3/1391 | 16:11 گفت:

مرسی،بقیه ی تیما هم بذاری خوب میشه!
سروش یه دفع دیدی ایتالیا شد اول!بعد یه ماه گندکاری شون درمیاد که دوباره رشوه دادن!!!

soroosh در 16/3/1391 | 14:30 گفت:

به نظرم امسال هلند قهرمان میشه
انگلیس میشه پدیده جام
ایتالیا هم از گروهش بالا نیاد (این یکی رو از خدا می خوام چون گند میزنن به جام با اون بازی دفاعی شون)
خدایا ایتالیا رو بزن زمین

علی ارشدی در 16/3/1391 | 14:14 گفت:

انگلیس له میشه

محمدرضا در 16/3/1391 | 14:10 گفت:

آرژانتین چرا 9 هست ؟؟!!! خیلی رنکینگ چرتیه !!

parsa در 16/3/1391 | 13:34 گفت:

عشق است برزیل کبیر
دیگر هیچ

sepehr najafian در 16/3/1391 | 13:08 گفت:

مرسي.از تيماي ديگه هم داري بذار