گلزن ترین دروازبانان تاریخ

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 74,616 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گلزن ترین دروازبانان تاریخ

سلام:
 


دروازه بان تيم سائوپائولو برزيل گلزن ترين دروازه بان تاريخ فوتبال جهان محسوب مي شود.

به گزارش یوفا به نقل از فدراسيون بين المللي آمار و تاريخ فوتبال جهان: روجريو سني در طول دوراني كه به فوتبال پرداخته است،‌ توانسته ضمن پرداختن به وظيفه اصلي خود كه محافظت از دروازه تيم خودي است، تعداد زيادي گل به ثمر رساند تا عنوان بهترين دروازه گلزن جهان شناخته شود.

بر اين اساس سني تا به حال 83 گل به ثمر رسانده كه از اين تعداد، 36 ضربه پنالتي را به گل مبدل كرد و 47 مرتبه نيز در حين بازي فوتبال ، ‌قادر به فروريختن سنگر تيم رقيب شد.

در اين رده بندي لوئيس چيلاورت،‌دروازه بان اسبق پاراگوئه و تيم پنارول مونته ويدو نيز با زدن 62 گل در رتبه دوم جاي دارد. چيلاوت موفق شد 45 گل از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند و 17 گل نيز در جريان بازي وارد دروازه حريف كند.

رنه هگويئتا، عضو پيشين تيم هاي ملي كلمبيا و پرييرا، با 41 گل زده در مكان سوم قرار دارد. وي 9 گل از روي نقطه پنالتي و 31 گل نيز در جريان بازي به ثمر رساند.
هيگوئيتا همون دروازباني است كه اون حركت معروف عقرب رو توي دروازه انجام داده و به اون لقب (( مرد ديوانه )) هم داده بودند

جدول دروازه بانان گلزن برتر جهان به اين شرح است:

1-روجريو سني- سائوپائولو،‌برزيل، 83 گل زده(36 پنالتي، 47 گل در هنگام بازي)


2-لوئيس چيلاورت، پنارول مونته ويدو، پاراگوئه ،‌62 گل زده، 45 پنالتي، 17 گل در هنگام بازي3-رنه هگوييتا، پرييرا، كلمبيا، 41 گل زده،37 پنالتي ، 4 گل در حين بازي


 اسامی دیگر دروازبان ها :


4-جاني مارتين وگاس، هوراس،‌پرو، 36 گل زده، 28 پنالتي،‌8 گل هنگام بازي
5ديميتار ايوانكف، بورسااسپور، بلغارستان، 33 گل زده، 33 پنالتي، بدون گل در هنگام بازي

6آلوارو ميشل آلوفارو،‌بالبوا، السالوادور، 31 گل زده ، 20 گل پنالتي،11 گل در هنگام بازي

7هانس يورگ بوت، بايرن مونيخ، آلمان، 28 گل زده، 28 پنالتي،‌بدون گل زده هنگام بازي
8 ماركو آنتونيو كورنس، اينگه،‌شيلي ، 24 گل زده،‌24 پنالتي، بدون گل زده هنگام بازي

9دراگان پانتليچ، رادنيكي، يوگسلاوي، 22 گل زده،‌21 گل پنالتي،‌ يك گل هنگام بازي

10زاركو لوچيچ، پودگوريوا، سرنا گورا، 21گل زده،‌21 پنالتي،بدون گل زده

11-نيازامي ساديگو،‌توران تووس، آذربايجان، 21 گل زده، 12 پنالتي،‌9 گل زده هنگام بازي

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 22/3/1391 | 09:26 گفت:

واااااااااااااااااای شهرام خان .نگووووووووووووووووو .تا حالا که رکورد دار گل بخودین .بعدش چی میشه دیگه

مریم تجدد در 22/3/1391 | 09:25 گفت:

همه قدیمین .خاک بر سر جدیدااااااااااا

علی ارشدی در 22/3/1391 | 01:33 گفت:

حالا اینا رو ولش دروازهبونیشون چی طور بودست؟

توپچی جنوب در 21/3/1391 | 17:22 گفت:

به حق چیز های ندیده این ژرو و شاماخ تا حالا83 گل نزدن که این دروازبان زده!!!!!!!!

من از دروازبان کلمبیا خیلی خوشم میاد آدم با حالی به نظر میرسه.......

سعيد توپچي در 21/3/1391 | 17:00 گفت:

مرسي از مطلب مفيدت
درباره هيگوئيتا اول نوشتي:9 گل از روي نقطه پنالتي و 31 گل در جريان بازي
ولي بعدش نوشتي:37 پنالتي و 4 گل در حين بازي!
هرکي هم که عقرب طلايي هيگوييتا رو نديده از لينک زير ببينه، من که عاشقش شدم
http://www.aparat.com/v/eee854868c783abce52c10444bb9326b207160

♥Arsenal♥ در 21/3/1391 | 16:19 گفت:

گلر سائوپائولو 101مین گلش من دارم ولی این نیست و قدیمی هم نیست....................


تازه زده تازه منظورم 2یا 3 فصل پیش..................

مهدی افسرده در 21/3/1391 | 15:47 گفت:

ضربه سر موقع کرنر هم چیلاورت زده

مجتبی هانری در 21/3/1391 | 13:27 گفت:

نیما:
فکر کنم بیشترشون پنالتی یا ضربه ی کاشته بودند ولی نه همشون.

مجتبی هانری در 21/3/1391 | 13:01 گفت:

دقیقا!!
ببخشید عکس اولی را اشتباهی زده بودم.

nima در 21/3/1391 | 12:48 گفت:

مرسی عالی بود!
گل های در حین بازی میشه همون ضربه کاشته ها دیگه؟!وگرنه فک نکنم که مثلا از دروازه حرکت کنه بیاد گل بزنه که؟!

(Hooman sam (Dark metal در 21/3/1391 | 11:44 گفت:

یاد کاشته های چیلاورت بخیر...

like like

(Hooman sam (Dark metal در 21/3/1391 | 11:44 گفت:

مرسی...
آمار جالبی بود.......
like like

مهران کاظمی در 21/3/1391 | 10:03 گفت:

گفتم خدایا، عکسی که برای روجریو سنی گذاشتی همون چیلاورته

رضا توپچی در 21/3/1391 | 09:20 گفت:

تشکر...
مجتبی عکس روجریو سنی رو اشتباه گذاشتی