اسپانیا ایتالیا (( آمار وارقام))

نویسنده: مجتبی هانری

وبلاگ من
نویسنده: مجتبی هانری
سلام توپچی ها:من از سال 1998طرفدارارسنال شدم واز فوتبال زیبای ارسنال لذت می برم!عشق+فوتبال=ارسنال
کل بازدید: 71,606 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اسپانیا ایتالیا (( آمار وارقام))


سلام:


فینال
زمان:
یکشنبه، 11 تیر 1391 ساعت 23:15

محل برگزاری:

استادیوم المپیک کی یف


آمار بازی های رو در رو

اسپانیا 30 بازی در مقابل ایتالیا انجام داده که ثمره آن 8برد، 12 مساوی و 10باخت بوده است، اما 7برد آنها در بازی های دوستانه بوده است.

در 11دیدار اخیر، اسپانیا یک برد، 5مساوی و 5باخت را کسب کرده که شامل پیروزی اسپانیا در دیدار یک چهارم نهایی یورو 2008 نیز می باشد. تنها پیروزی بی درد سر آنها برد 2-0 در اولین دیدار دوطرف در بازی های المپیک 1920 بوده است.

در جام جهانی و یورو اسپانیا هیچ بردی در مقابل ایتالیا کسب نکرده و 4تساوی و 3باخت بدست آورده است(بدون احتساب پنالتی) که 3تساوی و یک باخت آن در رقابت های جهانی بوده است.

سنگین ترین شکست اسپانیا در مقابل ایتالیا به سال 1928 برمیگردد جایی که در آمستردام ماتادورها 7-1 در مقابل ایتالیا شکست را پذیرفتند، دیداری که بعد از تساوی 1-1 در دوره یک چهارم نهایی در 4ژوئن 1928 تکرار شد.

در سال 1988 در آلمان شرقی ایتالیا تواسنت در دومین بازی خود در گروه اول رقابت ها در فرانکفورت اسپانیا را با گل جانلوکا ویالی شکست دهد

آخرین پیروزی آتزوری در مقابل اسپانیا در یک چهارم نهایی جام جهانی 94 در بوستون بدست آمد که ایتالیا توانست با گل دقیقه 88 باجو بازی را 2-1 به نفع خود به پایان برساند.


برخی آمارو ارقام


تساوی 1-1 در گدانسک باعث شد تا رکورد 14 پیروزی متوالی اسپانیا که بعد از شکست غیرمنتظره این تیم برابر سوئیس در جام جهانی 2010 بدست آمده بود متوقف شود اگرچه آنها 19 بازی است که طعم شکست را نچشیده اند.

در رقابت های یورو بعد از باخت 2-0 در مقابل سوئد در مسابقات انتخابی یورو 2008 اسپانیا 28 بازی بدون شکست را بنام خود ثبت کرده است، آخرین شکست آنها در این رقابتها به یورو 2004 و باخت 1-0 به پرتغال میزبان بازمیگردد.

ایتالیا بدون شکست از دیدارهای انتخابی یورو پای به مسابقات گذاشت( 8برد و 2تساوی) آخرین باخت آنها به بازی در مقابل اسلواکی در جام جهانی 2010 بازمیگردد که 3-2 نتیجه را واگذار کردند.از آن زمان این تیم 10برد و 5تساوی کسب کرده است، آنها 18 بازی است که در رقابت های یورو در طول 90دقیقه شکست نخورده اند و آخرین باخت آنها با بازی با هلند در یورو 2008 باز میگردد که 3-0 بازی را واگذار کردند.

کاسیاس، راموس، اینیستا، ژاوی، فابرگاس، ویا، تورس ، ژابی آلونسو و کازورلا بازیکنانی بودند که در بازی فینال در سال 2008 برای اسپانیا بازی کرده اند، در صورت قهرمانی اسپانیا هیچ بازیکنی در دو فینال پیروز، حضور نداشته است.

بوفون پیرلو و ده روسی بازیکنانی بودند که در فینال جام جهانی 2006 حضور داشته اند، فقط 27 بازیکن هستند که توانسته اند هم یورو و هم جام جهانی را فتح کنند، پیکه، بوسکتس، پدرو و ناواس در صورت قهرمانی اسپانیا در فینال یورو 2012 به این لیست اضافه میشوند.

دلبوسکه بعد از Helmut Schön که در سال های 1972 و 1974 توانست یورو و جام جهانی را فتح کند در صورت قرمانی دومین مربی خواهد بود که به این مهم دست یافته است.

تورس و ماتا بازیکنان چلسی با کسب یورو 2012 توانسته اند تا برنده دو فینال در یک سال شوند که از این حیث بازیکنانی مانند لوئیز سوائرز ( اینتر سال 1964 و اسپانیا) Hans van Breukelen, Ronald Koeman, Barry van Aerle و Gerald Vanenburg ( در سال 1988 آیندهوون و هلند) تنهای افرادی بودند که به این رکورد بی نظیر دست یافتند.


تاریخچه حضور در فینال


اسپانیا 4بار در فینال حاضر بوده است

1994: برد 2-1 در مقابل شوروی سابق
1984: باخت 2-0 به فرانسه
2008: برد 1-0 در مقابل آلمان

ایتالیا 3بار در فینال حضور داشته

1964: تساوی 1- 1 در مقابل یوگوسلاوی سابق و در بازی تکراری 2-0 پیروز
2000: تساوی 1-1 در مقابل فرانسه و شکست در گل طلایی

همچنین اسپانیا تنها در سال 2010 توانست برای اولین بار به فینال جام جهانی راه یابد و موفق به قهرمانی شد، ایتالیا 4بار در سالهای 1934، 1938، 1982 و 2006 قهرمان جام جهانی شده است و در سالهای 1970 و 1994 نیز مغلوب و به مقام دوم رسیده است.
________________


پیش بینی من: ایتالیا در پایان 90 دقیقه 2بر1 اسپانیا را شکست میده


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

milad foadiyan در 11/4/1391 | 22:12 گفت:

دم شما بسیار بسیار زیاد گرم
بی برو برگرد ایتالیا قهرمانه(چیزی که قبل از جام گفتم وسط جام گفتم و بعد از جام صحتشو خواهید
اصلا به نظر من واسه یه ایتالیایی افت داره خودشو با یه اسپانیایی مقایسه کنه>
ویوا اتزوری

...* Ayda *... در 11/4/1391 | 21:17 گفت:

آی خوشم میاد اسپانی قهرمان بشه!!!
بعد همه ی کسایی که نظر دادن ایتالیا
قهرمان میشه؛ حرفی برای گفتن
نخواهند داشت!!!

...* Ayda *... در 11/4/1391 | 21:15 گفت:

بابا اسپانیا را همه مظلوم گیر آوردن؟؟؟!!!
اسپانیا بی برو و برگرد قهرمان میشه!!!!
فقط اســــــپـــــــــانـــــــیـــــــا

amir در 11/4/1391 | 20:08 گفت:

زنده باد ایتالیا
زنده باد جان لوئیجی بوفون
و خدای پاس اندرا پیرلو

حسین ملازینل در 11/4/1391 | 17:19 گفت:

اميدوارم كه ايتاليا برنده باشه.ولي يه حسي بهم ميگه اسپانيا پيروز ميدان خواهد بود...
با اين حال پيش بيني من...2-1 به نفع ايتاليا.

میلاد آرشام در 11/4/1391 | 16:32 گفت:

http://arsenal.ir/users/Profile.aspx?UserID=3665

http://arsenal.ir/users/Profile.aspx?UserID=3786

آقای ارشدی دیوارای این دوتا رو بخون

میلاد آرشام در 11/4/1391 | 16:00 گفت:

ایتالیا 9 - 0 اسپانیا
گل نهم رو سوپر سوپر ماریو (بقول خیابونی) میزنه
تنها به خاطر اینکه از عدد 9 خوشم میاد

علی ارشدی در 11/4/1391 | 14:06 گفت:

خدا نکنه اسپانیا قهرمان بشه

morteza در 11/4/1391 | 14:04 گفت:

ایتالیا قهرمانه به امید خدا

مصطفی کاظمی در 11/4/1391 | 13:55 گفت:

با این که اصلا دوس ندارم ولی میره وقت اضافه بعد اسپانیاگل میزنه میبره.

میلاد آرشام در 11/4/1391 | 13:26 گفت:

فقط گلادیاتورا...گاوبازی حرامه

سجاد کریمی در 11/4/1391 | 12:27 گفت:

ایتالیا

Farhad Rahbari در 11/4/1391 | 11:54 گفت:

بازی میکشه به پنالتی
بعدشم الله اعلم

مجتبی هانری در 11/4/1391 | 11:45 گفت:

بازی های دوتیم را که تا الان دیده ام ایتالیا خیلی بهتر بوده

وامیدوارم حق به حق دار برسه

HOSSEIN در 11/4/1391 | 11:35 گفت:

ایشالا ایتالیایی ها موفق بشن واقعا باید به چزاره تبریک گفت که همچین تیمی رو ترتیب داده

محتشم تمیزی در 11/4/1391 | 11:30 گفت:

ایتالیا

مریم تجدد در 11/4/1391 | 11:27 گفت:

اسپانیا قهرمانه

مهران کاظمی در 11/4/1391 | 11:13 گفت:

ایتالیا قهرمانه

sepehr najafian در 11/4/1391 | 11:07 گفت:

پيشبينيت خوب بود

parsa در 11/4/1391 | 11:05 گفت:

مرسی مجتبی جان
پیش بینی ات حرف نداشت