فن پرسی مصدوم شد هار هار هار :)))))

نویسنده: MohamadAmin

وبلاگ من
نویسنده: MohamadAmin
0من محمدامین شمسی هستم متولد سال 69 دانشجوی کارشناسی رشته کامپیوتر(نرم).آشنایی من با آرسنال بر میگرده به سال 99 توی اون سال یه فوتبالی به بازار اومده بود برای کنسول پلی استیشن که همتون باهاش آشنایی دارین.من هم تو اون بازی تیم ملی هلند رو میگرفتم و همیشه عاشق مهاجم اون سال های هلند بودم که موی زردی داشت اسمش رو هم نمیدونستم به خاطر همین بهش میگفتم مو زردِ.بعد ها در سال 2003 فهمیدم اون بازیکن محبوب من اسمش دنیس برکمپ هست و در تیم آرسنال توپ میزنه و این سر آغازی بود برای وابستگی من به تیم آرســنـــــــال دوستانی که مایلن با بنده ارتباط برقرار کنن www.facebook.com/mohamadamin.shamsi in ARSENal we trust
کل بازدید: 34,654 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فن پرسی مصدوم شد هار هار هار :)))))

با مصدومیت فن پرسی تلخی شکست تیم ملی را فراموش کنید :)))سایت گل گزارش داد:
رابین فن پرسی مهاجم تیم منچستر در دیدار تیم ملی هلند و مجارستان دچار مصدومیت شد و به بیرون از زمین انتقال یافت

جووووووووووووووون اینم لینک:

http://www.goal.com/en-gb/news/2896/premier-league/2012/09/11/3369748/manchester-uniteds-van-persie-forced-off-for-netherlands#
اینم عکسش:

به قول دوستمون: هله دان دان دان دان دان هله یه دانه یه دانه؛رابین کله خر تو بیمارستانه یه دانهدر آخر هم میخوام بگم لذتی که در این مصدومیت نهفته است در برد 6 بر صفر تیم ملی مقابل لبنان وجود ندارد =))تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یحیی در 23/6/1391 | 12:34 گفت:

خیلی خیلی خوشحالم. امیدوارم لااقل نیم فصل اول رو از دست بده. برای نیم فصل دومم که دیگه سوخته. بی شرف پست

یحیی در 23/6/1391 | 12:34 گفت:

خیلی خیلی خوشحالم. امیدوارم لااقل نیم فصل اول رو از دست بده. برای نیم فصل دومم که دیگه سوخته. بی شرف پست

یحیی در 23/6/1391 | 12:33 گفت:

خیلی خیلی خوشحالم. امیدوارم لااقل نیم فصل اول رو از دست بده. برای نیم فصل دومم که دیگه سوخته. بی شرف پست

Bijan در 23/6/1391 | 10:16 گفت:

فوتبالش تموم شد
چون اون روباه پیر آدمی نیست که پای بازیکنش بایسته
ژانویه مهاجم میخره
تازه فکر میکنین بعد از مصدومیت روباه پیر حاضره دوباره بذارتش تو ترکیب ؟ (مرده شور ترکیبشونو ببرن)
این یارو هم 2تا بازی بشینه رو نیمکت از نظر روحی داغون میشه
فکر میکنین همه مثل ونگرن که پای امثال دیابی و اون ملعون تا بهبودی کامل بایستن ؟!!

hoseinrezaei در 23/6/1391 | 10:12 گفت:

همه با هم به منچستری ها و رابین بخندیم ((= ((= ((= ((= ((= D:

hafez در 22/6/1391 | 22:20 گفت:

واقعا خوشحالم

علی قاسمی در 22/6/1391 | 18:37 گفت:

به منچستر باشه بازی بعد بازیش میده ... هر وقت رونی 1 ماه مصدوم بود 2 هفته ای آمادش میکردند اما خون آرسنال تو رگ ون پرسی هست و خوب بشو نیست

masoud mahmudpur در 22/6/1391 | 14:31 گفت:

جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان. یکمی محتکمتر میزدی دیگه اقای شماره چهار

Vishka در 22/6/1391 | 14:09 گفت:

اگه آرسنال بود حتما تا نیم فصل مصدوم بود اما الان که منچستره حداکثر دو هفته

hosein-gunner در 22/6/1391 | 14:03 گفت:

باید در یک اقدام عالی این بازیکن مجارستانی رو بخریم یا حداقل ازش تقدیر بشه
فن خال گفته که مصدومیتش جدی نیست اما امیدوارم جدی باشه

مهرداد در 22/6/1391 | 13:53 گفت:

خیلی ناراحت شدم

امیدوارم مصدومیتش جدی باشه

یادتونه گفتم مصدوم میشه

الانم اگه خوبم شه بازم مصدوم میشه چون بازیکنی که سنش بالاست اگه بیفته تو مصدومیت

دیگه خوب بشو نیست اونم اگه ملعون جون باشه

? در 22/6/1391 | 13:17 گفت:

درود.
امیدوارم مشکاش زودتر حل بشه و مصدومیتش جدی نباشه.
پایدار باشید

farshad khadem در 22/6/1391 | 13:06 گفت:

ارزو میکنم براش اتفاق خاصی پیش نیاد به دو دلیل 1 برای ارسنال زحمت زیادی کشید مخصوصا فصل پیش که محبوب دل هممون بود 2 تا سلامت واماده باشه برای هفته دهم تا منچسترو با حضور فان پرسی ببریم تا متوجه بشه ارسنال بدون اون هم زنده است . زنده باد ارسنال

توپچی جنوب در 22/6/1391 | 13:00 گفت:

از ته دل خوشحالم تا باشه از این خبرا باشه ایشالله سری بعد بهتر مصدوم بشه.............


مهران کاظمی در 22/6/1391 | 12:43 گفت:ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــول، ولی این منچستر خوش شانس ترین تیم دنیاست، پای فن پرسی هم شکسته باشه هفته دیگه بازی می کنه، می گی نه نگاه کن

سروش در 22/6/1391 | 12:36 گفت:

الهی پاش بشکنه ! خالی میبنده عوضی... گول این مارموز رو نخورید سالم تر از من و شماه !
همه این ترفندها مال اون فرگوسن عوضیه !

شایان در 22/6/1391 | 11:33 گفت:

خوب میشه!‏

حمید pires در 22/6/1391 | 11:28 گفت:

تو تیم ما که مصدومیتاش جدی بود. ولی تیم فعلیش تیم شیطان هاست و بعید نیست یک ترفند باشه.

hosein در 22/6/1391 | 11:22 گفت:

شرط میبندم وقتی داشتن میبردنش بیرون این فکر تو کله اش بوده: "ای خدا! الان طرفدارای آرسنال چه حالی بکنن!! ضایع شدیم رفت!!!" ایشالله مصدومیتش خفن باشه. البته اگه به شانچستره ....!

میلاد در 22/6/1391 | 10:51 گفت:

دوستان!!! من میگم به جای اون شخص سیاه بالای صفحه عکس این شماره 4 مجارستان که اسمش R. Juhasz هست رو بذاریم با یه حلقه گل دور گردنش!!!!!!!!!!!!!!!!!

ArSeNaL در 22/6/1391 | 10:18 گفت:

من تو فیس دیدم بدجوری درد میکشه
ولی فرگی خرفت اگه اینو از دست بده با هرناندز و ولبک چه کار میتونه بکنه

کمیل رحیمی در 22/6/1391 | 10:08 گفت:

منچستر خوش شانستر از این حرفاست، حالا میبینی حتی به بازی این هفته هم میرسه

HAMED toopchi در 22/6/1391 | 09:32 گفت:

حالا اگه تو آرسنال بود 6 ماه ميفتاد. اي تف

سید امین هاشمی در 22/6/1391 | 08:20 گفت:

مرسی محمد امین جان،خوشحالمون کردی

محمد حسینی در 22/6/1391 | 04:29 گفت:

حالا تو آرسنال بود دو فصل میرفت رو ویلچر
بذارید خوب شه فیریمپنگُ درست می کنه کار!

محمد در 22/6/1391 | 03:54 گفت:

بابا هیچ مرگیش نیست !!! فقط یه روونه
یه رون که دیگه این همه خوشحالی نداره
به بازی با ویگان می رسه ! متاسفانه
.

مصطفي اكرامي در 22/6/1391 | 02:23 گفت:

ایشالله سری بعد ک تیم ملی دعوت شد همسترینگش پاره شه تا اخر فصل مصدوم بشه

aYaD در 22/6/1391 | 02:20 گفت:

ای جااااانم
بمیریییی ان پرسی

hesam در 22/6/1391 | 02:03 گفت:

اقا بد دیگران رو نخواهید!!!!یه وقت خدا میزنه تو سرمون ونگر مصدوم میشه!!!

Morteza Bauer در 22/6/1391 | 01:49 گفت:

شانس که نیست فردا میگن مصدومیتش چدی نیست.
دیابی هم رو نیکمت بود امیدوارم خوب باشه

محمدرضا در 22/6/1391 | 01:35 گفت:

بچه ها فکر نکنم مصدومیتش خیلی جدی و طولانی باشه !! زبانم خوب نیست ولی تا اونجایی که من فهمیدم فک نکنم شدید باشه . مصدومیتش از ناحیه ی ران هست !!

T.Vermaelen در 22/6/1391 | 01:33 گفت:

آره دیگه بازیکنی که سابقه مصدومیت داره دیگه فاتحش خوندست

اما خ برمیگرده زیاد حاد نیست

سید محمد رضا در 22/6/1391 | 01:31 گفت:

خداییش این خبر خیلی توپه
رونی هم که مصدومه ، احتمالا فردا ژورو به صورت قرضی میره منچستر تا جای این 2 تا رو پر کنه!!!!!!!

sina در 22/6/1391 | 01:30 گفت:

سه هفته نهایتش مصدومه

parsa در 22/6/1391 | 01:27 گفت:

جونم
مصدومیتش چقدره
ایشالله رباط پاره کرده باشه

علی ارشدی در 22/6/1391 | 01:18 گفت:

باو اگه شانس خرکی فرگوسنه فردا خوب میشه

MohamadAmin در 22/6/1391 | 01:13 گفت:

آرمان الهیاری:

آرمان الهیاری در 22/6/1391 | 01:12 گفت:

هله دان دان دان دان دان هله یه دانه یه دانه؛رابین کله خر تو بیمارستانه یه دانه