اخرين نقشه ونگر در حفظ رابين+چند عكس

نویسنده: ehs

وبلاگ من
نویسنده: ehs
ارسنال همه زندگي من نيست ولي بخش مهمي از اون رو تشكيل ميده!
کل بازدید: 25,938 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخرين نقشه ونگر در حفظ رابين+چند عكس

اميدوارم عكسها براتون تازگي داشته باشه ولي اگر هم نداشت ميشه باهاش كلي خاطره مرور كرد!


عمرا اگه دقت كرده بودي!
كلا هدف از پست همين عكس بود ولي حالا يه چند تا عكس قديمي هم براتون ميگذارم!
و در اخر هم بايد بگم نصري هم ..... ولش كن ارزششو نداره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 22/3/1391 | 18:47 گفت:

رضا جون من با اینگه پرسپولیسیم خیلی از این دروازبان خوشم میاد واقعا کامل ترین دروازبان تاریخ ایران بوده تا اینجا با توجه به این دو سال

ناصر در 21/3/1391 | 22:14 گفت:

بچه های رابین هستن-دارن با عمو ونگر بازی میکنند

M o o r I در 21/3/1391 | 20:37 گفت:

پس کو نقشه های رئیس ؟؟؟؟

M o o r I در 21/3/1391 | 20:36 گفت:

زیبا بودن مرسی دادا

رابین چقد با کت و شلوار و کفش اسپورت بد ریخت شده

M o o r I در 21/3/1391 | 20:36 گفت:

زیبا بودن مرسی دادا

رابین چقد با کت و شلوار و کفش اسپورت بد ریخت شده

مجتبی هانری در 21/3/1391 | 20:17 گفت:

ممنون!
زیبا بودند به خصوص پیرس دوست داشتنی

رضا توپچی در 21/3/1391 | 19:53 گفت:

تشکر...
بچه ها عکس دروازبان دوم فصل آینده آرسنال منتشر شده:
http://up.download.ir/di-Y14D.jpg
قیافتا" شبیه واکاشی زوماس

ehs در 21/3/1391 | 19:00 گفت:

اقا شرمنده پست تكراري بود!
عاقبت سر نزدن منظم همينه ديگه!!!

توپچی جنوب در 21/3/1391 | 17:14 گفت:

نه عزیزم اینجوری که تو فکر میکنی نیست کاملا اتفاقی بوده .........

ولی در کل عکس های با حالی گزاشتی ونپرسی با کت شلوار و کفش اسپرت چه ستمه..........

آه تی تی کاش باز جون میشدی میومدی تو تیم خیلی دلم واسه حرکات انفجاریش تنگ شده........

سينا در 21/3/1391 | 16:43 گفت:

جالب بود ممنون

♥Arsenal♥ در 21/3/1391 | 15:39 گفت:

جالبا نگیز اولی رو فهمیده بودم......

Mohammad dorzaman در 21/3/1391 | 15:16 گفت:

اميدوارم فرانسه قهرمان شه

محمد حسینی در 21/3/1391 | 14:46 گفت:

Aali damet garm

حمیدرضا در 21/3/1391 | 14:35 گفت:

خیلی دمت جیزززززززززززز باحال بود

parsa در 21/3/1391 | 14:05 گفت:

مرسی

علی ارشدی در 21/3/1391 | 14:01 گفت:

عکس اولی ونگر خیلی جالب بود کی هستن اون بچه ها؟

محمد على(اباى) در 21/3/1391 | 13:42 گفت:

ﺍﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭﻭ ﻫﻤﻪ ﻓﻬﻤﻴﺪﻩ ﺑﻮﺩﻥ ﺍﻳﻨﻮ
ﻧﺼﺮﯼ ﺑﺮﻩ ﺑﻤﻴﺮﻩ...ﻓﻘﻂ ﺑﺨﺎﻃﺮ ﻧﺼﺮﯼ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻓﺮﺍﻧﺴﻪ ﺍﺯ ﮔﺮﻭﻫﺶ ﺑﺎﻼ ﻧﻴﺎﺩ

Ashkan در 21/3/1391 | 13:25 گفت:

abish fargh dare

پويان در 21/3/1391 | 13:15 گفت:

in arsene we trust

پويان در 21/3/1391 | 13:14 گفت:

in arsene we trust

پويان در 21/3/1391 | 13:14 گفت:

in arsene we trust

سروش در 21/3/1391 | 13:13 گفت:

من خودم زود تر از هر کس دیگه ای فهمیدم.

سروش در 21/3/1391 | 13:13 گفت:

من خودم زود تر از هر کس دیگه ای فهمیدم.