عدم شانس و مصدومیت های پی درپی

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 65,982 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عدم شانس و مصدومیت های پی درپی

به نظر من بزرگترین ضربه ای که به آرسنال در هر فصل وارد میشه مصدومیت های پی درپی بازیکنان یه نمونه مصدومیت های ون پرسی که چند فصل پشت سرهم مصدوم میشد و اونو از دوران اوجش فاصله دادتا این فصل پیش تونس بدرخشه به نظر من اگه مصدوم نمیشد حداقل 1توپ طلا رو داشت یا مصدومیت شزنی در این فصل که 3 امتیاز مسلم (شاید) بازی با سیتی رو از دست دادیم(خروج اشتباه مانونه)حالا هم جروینیو ودیابی که دلیلش بدن سازی نادرسته

دلیل دیگه عدم شانس در چمپینز شیپ یه سال به بارسا میخوریم یه سال به میلان
و...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 1/9/1391 | 01:32 گفت:

سید محمد رضا تو که میگی منچستر زیاد مصدوم داشت تا کجا پیشرفت خداییش تا کجا در دور اول مقدماتی اروپا حذف در مقابل بیلبائو در لیگ اروپا حذف بعدشم که مصدوماش برگشتن رتبه دوم لیگ رو گرفت
------------------------------
از اونجا که شانسی حذف شد اما وقتی آمار لیگشو ببینی منوجه میشی که بدون خیلی از بازیکناش دوم شده!

jafar در 30/8/1391 | 22:48 گفت:

واقعا مصدومای تیم خیلی تو روند تیم تاثیر میذارن

jafar در 30/8/1391 | 22:47 گفت:

سید محمد رضا تو که میگی منچستر زیاد مصدوم داشت تا کجا پیشرفت خداییش تا کجا در دور اول مقدماتی اروپا حذف در مقابل بیلبائو در لیگ اروپا حذف بعدشم که مصدوماش برگشتن رتبه دوم لیگ رو گرفت

parsa در 30/8/1391 | 14:36 گفت:

اگه تیمی میخواد قهرمان چمپینز لیگ باید از همه تیما عبور کنه
حالا میخواد بارسا باشه یا کلوژرومانی
فن پرسی=توپ طلا
شوخیت گرفته.البته جک قشنگی بود باوجود مسی .رونالدو یا اگه به عقب تربریم رونالدینیوو...
حرف باحالی بود

سید محمد رضا در 30/8/1391 | 13:41 گفت:

چمپینز لیگ برادر من!
ضمنا مصدومیت های پارسال رو که بررسی میکردم متوجه شدم که منچستر بیشتر مصدوم داشته اما همه دیدید که تا کجا پیش رفت!
بهدشم میشه بگی شما از کج میدونی که دلیل مصدومیت این 2 تا بازیکن بدن سازیه نادرسته؟

تیمور احمدی در 30/8/1391 | 12:42 گفت:

والا تا اونجا که من به یاد دارم چمپیونز شیپ همون لیگ دسته 1 انگلیسه

اما خدا وکیلی به جز شانس بقیه اتفاقات دست خودمونه یعنی وقتی ما تو گروهمون دوم میشیم توقع داری تو مرحله ی

حذفی بریم با تیمی مثله مونپولیه بازی کنیم؟ 100% به تیم های قوی میخوریم تازه اگه قانون بازی نکردن بین 2 تیم از یه

کشور نبود حتی به چلسی و من یونایتد هم میخوردیم این از این در مورد مصدومیت ها هم باید بگم همه ی باشگاه ها

باهاش دست و پنجه نرم می کنن ولی چون جایگزین مناسبی برای مصدومان وجود داره جای خالیشون حس نمیشه نه

مثله ارسنال که تازه بازیکن فیکسش مثله رمزی حتی کیفیت لازم رو هم نداره

داشتن شانس هم برای موفقیت در مسابقات مهمه مثله چلسی که سال پیش واقعا شانس اوردن ولی درصد کمی رو تشکیل میده

اصل کار داشتن بازیکن های با کیفیت و مربی زبده هست که ما مربیش رو داریم ولی بازیکن های سطح بالای کمی داریم

HOSSEIN در 30/8/1391 | 12:10 گفت:

امسال ما تو گروهمون دومیم.100 در صد هم به بارسا میخوریم با توجه به شانس خوبمون!!!

amir در 30/8/1391 | 12:05 گفت:

همون الشراوی پاتو بوآتنگ کافیه برامون

amir در 30/8/1391 | 12:05 گفت:

همون الشراوی پاتو بوآتنگ کافیه برامون

sepehr najafian در 30/8/1391 | 11:32 گفت:

امسال به ميلان بخوريم خيلي حال ميده