چگونگی آشنایی شما با این سایت

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 66,021 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چگونگی آشنایی شما با این سایت

چگونگی آشنایی شما با این سایت 

شاید مسخره باشه ولی این سوال خیلی وقته تو ذهنمه 
من خودم از مجله هفتنامه همشهری ((تماشاگر))با این سایت آشنا شدم
اون موقع dial-upداشتم زدمو دیدم به.......
تا چند وقت بعد وایمکس ایرانسل ووو...
بعد دیدم نمیشه با 128 بازیارو دید زدم تو کار هک وایرلس الانم باسرعت فضایی رایگان
بازیارو میبینم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir در 23/9/1391 | 09:49 گفت:

پارسا معروف شدی

محمد مهدی در 22/9/1391 | 21:34 گفت:

من تو گوگل به فارسی نوشتم آرسنال بعد سایت بالا اومد
حدود دوسه ماهی هرروز میومدم سایت ولی بلد نبودم عضو بشم
خلاصه از بس ور رفتم باهاش تا فهمیدم
****************
منم درست همینجوری. مثه پارسا.
البته نمیدونم چرا عضو شدن شما اینقد طول کشیده حتما مثه من مخ نبودین
البته دهنم سرویس شدا تا عضو شدم

مهدی باقری در 22/9/1391 | 11:03 گفت:

همین جوری توگوگل زدم ارسنال بعد با این سایت اشنا شدم یک سال همینجوری میومدم وعضو نبودم الان یک مدت کوتاهیه عضوشدم

hosein-gunner در 21/9/1391 | 22:44 گفت:

تو گوگل زدم آرسنال چند سال پیش

hamid saadi در 21/9/1391 | 22:42 گفت:

والا منم از گوگل پیداش کردم. ولی 3 سالی همین طور میومدم یعنی عضو نبودم. یادش بخیر با دیال آپ میومدم.اونموقع ها نسخه موبایلی داشت.منم با اون میومدم.البته ماهی یک بار هوس میکردم برم تو صفحه اصلی ولی دوستان هی سنگین ترش کردن تا بالاخره مجبورمون کردن adsl بگیریم.الان هم نمیدونم فکر کنم یکی دو سالی باشه عضو سایت شدم.

mohsen در 21/9/1391 | 21:19 گفت:

4سال پیش تو سایت دانشگاه بودیم ... با یکی از دوستام که یوونتوسیه . هی زر میزد ما سایت داریم فلان و اینا!
منم قوپی! اومدم ما هم داریم . به صورت کاملا خیاری !. سایتو زدم باز شد چه قد کیف داد . کاورم عکس ادواردو بود.

nima در 21/9/1391 | 20:45 گفت:

من تو گوگل آرسنال رو سرچ کردم و به سایت رسیدم ولی شاید باورتون نشه ولی نزدیک به یک سال در تلاش بودم که تو سایت عضو شم ولی نمیتونستم!!!تا آخر اونم شانسی،تو یه پستی رو یکی از اسم های بچه ها که کامنت گذاشته بود کلیک کردم و دیدم نوشته ثبت نام!!!خیلی خوشحال شدم...

ناصر در 21/9/1391 | 20:39 گفت:

امیرحسین منصوری ایضا

Farhad Rahbari در 21/9/1391 | 18:34 گفت:

دقیقا مثل امير حسين منصوري!
دمش گرم-زحمت تایپ کردنو کشید
Viva Arsenal 4EVER

حمید پیرنیا در 21/9/1391 | 18:28 گفت:

من دقیقا مثل ali-r آشنا شدم با اینجا . فک کنم اویل راه افتادن سایت بود.

سجاد کریمی در 21/9/1391 | 18:00 گفت:

چه جالب من و میلاد آرشام یه جور با این سایت آشنا شدیم

سجاد کریمی در 21/9/1391 | 17:57 گفت:

من داییم یونتوسیه
دو سال پیش یه بار وقتی juventus.ir رو داشت بازدید می کرد دیدم اون زیر نوشته سایت سایر تیم ها خوشبختانه آدرس
این سایت رو هم داشت و از اون موقع است که اگه یه روز به این سایت سر نزنم دیوونه می شم

میلاد آرشام در 21/9/1391 | 17:54 گفت:

من از تو سایت یوونتوس ای ار باهاش آشنا شدم... لینکشو اونجا گذاشته

مهدی افسرده در 21/9/1391 | 17:34 گفت:

.......................................................هرچی فکر می کنم یادم نمیاد

واقعا خیلی وقته،1 سال فقط میومدم اخبارو دنبال میکردم الانم1،2 ساله که عضوم

حمید pires در 21/9/1391 | 16:53 گفت:

امیر جون یادم نمیاد چطوری اما خیلی خوشحال شدم همچین سایتی تو ایران هست چون ایمان پیدا کردم آرسنال با دل خیلیا جادو کرده.

masoud mahmudpur در 21/9/1391 | 16:42 گفت:

منم دقیقا عین پارسا

فرزین سلامي در 21/9/1391 | 16:23 گفت:

فكر ميكنم تو گوگل در مورد اخبار آرسنال سرچ كردم تا آرسنال آي آر رو پيدا كردم

امین در 21/9/1391 | 16:04 گفت:

تو سایت ورزش 3 نوشته بود آرسنال دوباره مذاکرات را با آرتتا از گرفت
منبعو هم اینجور نوشته بود:

آرسنال آی آر

منم به انگلیسی زدمو سایت باز شد و کلی خوشحال شدم

امير حسين منصوري در 21/9/1391 | 16:03 گفت:

من اولا که طرفدار آرسنال بودم هیشکی از دور و وریام اصلن نمی دونستن آرسنال چیه یه روز دیگه تنهایی خیلی بهم فشار آورد گفتم بذار ببیینم تو اینترنت می شه گروهی چیزی پیدا کرد که طرفدار آرسنال باشن. اول هایبوری رو پیدا کردم بعدش که سایت راه افتاد جمع کردیم اومدیم اینجا.
الانم خیلی وقته که دیگه هایبوری نرفتم

هادی در 21/9/1391 | 15:18 گفت:

منم اتفاقی تو گوگل سرچ کردم متوجه شدم. اما بیشترمی رم arsenal.com هم اخبارش دقیق تره هم انگلیسم تقویت می شه. حالا هم کمکم تصمیم دارام با این سایت خدافظی کنم به نظر من از دوستان هرکه انگلیسی خوبی داره یا علاقمند هست از arsenal.com استفاده کنه خیلی بهتره. و جذاب تر

فرهاد در 21/9/1391 | 15:03 گفت:

من از همون ابتدا که سایت تاسیس شد اینجا میام.از طریق گوگل اینجا رو پیدا کردم واقعا اوایل جو سایت عالی بود یادش بخیر خیلی دلم برا اون اوایل تنگ شده.
راستی امیر جون چطور ما هم می تونیم از طریق هک وایرلس بازیارو ببینیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parsa .R در 21/9/1391 | 15:01 گفت:

منم تو گوگل به فارسی نوشتم کانون هواداران آرسنال بعد چند تا سایت بالا اومد خیلیاشون چرتو پرت بودن ولی این سایت خیلی با شخصیت و درس درمون بود من حدودا کل پارسالو تو این سایت میومدم و پستا و خبرارو میخوندم ولی هیچ موقع نه میتونستم نظر بدم نه عضو بشم با خودم گفتم چقد مزخرف ولی یه بار با موزیلا اومدم دیدم که میشه ثبت نام کرد دیگه از اون موقع روزی 4 یا 5بار سر میزنم

jafar در 21/9/1391 | 14:54 گفت:


من از طریق دوستم آشنا شدم یه روز بهم گفت خوش به حال شما طرفدارای آرسنال واقعا سایت باشگاهتون بهترینه و...

محمود در 21/9/1391 | 14:46 گفت:

من هم مثل پارسا و سپهر با این سایت آشنا شدم.
فکر نمی‌کنی که هک وایرلس کار بدی باشه؟

ehsan zoola در 21/9/1391 | 14:08 گفت:

شمارشو پیدا کردم و با سا ام اس بهش درخاست دوستی دادم اونم قبول کرد و اینجور شد ک با هم آشنا شدیم

ولی جدی جدی من اول هایبوری میرفتم بعد اومدم اینجا


farshad در 21/9/1391 | 13:55 گفت:

من با اینترنت دانشگاه آشنا شدم و گلهای بازی ها رو از arsenal player می دیدم و بچه ها هم من و مسخره میکردن میگفتن آخه آرسنالم تیمه نه تیمه. آره دیگه این جوریاست

ali-r در 21/9/1391 | 13:35 گفت:

من اوایل Arsenal.com میرفتم
بعد به ذهنم اومد که ir. بزنم ببینم چی میشه
که این سایت باز شد

همیشه همه اخبارو ازینجا دنبال میکنم
ولی زیاد نظر نمیدم
از همه دوستایی که تو این سایت زحمت میکشن ممنونم

sepehr najafian در 21/9/1391 | 13:17 گفت:

منم مثل پارسا

parsa در 21/9/1391 | 13:11 گفت:

من تو گوگل به فارسی نوشتم آرسنال بعد سایت بالا اومد
حدود دوسه ماهی هرروز میومدم سایت ولی بلد نبودم عضو بشم
خلاصه از بس ور رفتم باهاش تا فهمیدم