خوب یا بد؟فک کنم خوب!!

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 66,041 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خوب یا بد؟فک کنم خوب!!

مساوی امروز درسته مارو ار کورس قهرمانی دور کنه((همون سهمیه که بهش عادت داریم منظورمه))ولی یه جوراییام میتونه به نفعمون باشه تا ونگر که چند وقت اخیر فک میکرد تیمش خوبه به فکر خرید چند تا بازیکن باشه به نظر من برامون خوبه تا ونگر بجنبه 
ببینیم چند تا بازیکن میتونه بخره !من که چشم آب نمیخوره
نظرتونو بگید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 14/10/1391 | 00:23 گفت:

T.Vermaelen:
:
ونگر:
"گوئيلهرمه دوپرادو" بخوبی پرورش داده نشده اما مثه تئو پسر خوبی ست و با این بازیش نظرم را نه مثبت کرد نه منفی !!!!
***********************
یعنیییییییییییییی هیچ کی اونجا نیست بهت بگه برو بخواب مخت هنگ کرده.هر نظر در میون مارو نمو... اه اه اه ول کن دیگه همون و واسه تو میخریمش(دنگی دونگی میذاریم)بذاریش تو اتاقت.

T.Vermaelen در 13/10/1391 | 20:55 گفت:

ونگر:
"گوئيلهرمه دوپرادو" بخوبی پرورش داده نشده اما مثه تئو پسر خوبی ست و با این بازیش نظرم را نه مثبت کرد نه منفی !!!!

nima در 13/10/1391 | 13:04 گفت:

چه گیری دادین به این بدبخت(گوئيلهرمه دوپرادو)
نه بابا ونگر خرید بکن نیست ینی اون چیزی که باب دل من و شماها باشه نمیکنه دیگه تو زمستون هم باشه که دیگه 1درصد هم امیدی نیست!!!
مثلا شاید همین گوئيلهرمه دوپرادو رو بخریم

hossein در 13/10/1391 | 11:42 گفت:

صحبت ونگر درمورد بازیکن جدید بعد از بازی دیشب:شاید بییاید همین جمعه شاید

amir در 13/10/1391 | 11:41 گفت:

بابا عجب خرشناسه این شانچستر
سه تا از چهارتاگلشون رو اشتباهای دفاع های ویگان بود
جلوی ما ویگان میشه منتخب جهان
الحبسی دروازبانشون میشه لو یاشین
تورو خدانگاه کنید چ گلهایی زدن
http://video.varzesh3.com/video/%D8%B3%D8%A7%D9%88%D8%AA%D9%87%D9%85%D9%BE%D8%AA%D9%88%D9%86-1-1-%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84/

alireza در 13/10/1391 | 10:48 گفت:

من فقط منتظر بودم ببینم ونگر بعد بازی چه مصاحبه ای میکنه از لحاظ فنی اصلا کاری بهش ندارم که خوبه یا بد ولی چرا این مصاحبه هاش انقدر تکراریه من موندم من فقط مصاحبش رو به این دلیل خوندم که ببینم میگه باید به ساوتهمپتون اعتبار داد که دقیقا اومده همین حرفو زده
(همچنین شاید ساوتمپتون شایسته اعتبار بیشتری باشد. آنها بر سر هر توپ مبارزه کردند و کاملاً رو پا و آماده بودند اما فقط کیفیت کافی را برای بهره بردن و به ثمر نشاندن این مزیت نداشتند.) الان نمیدونم بخندم یا گریه کنم خب یه خورده گویشو تغییر بده لامصب من بعد مصاحبه های ونگر دقیقااین حالتم ناراحتم به خاطر نتیجه اینجوری خندم میگیره به خاطر مصاحبه های وزین ونگر اینجوری واقعا باید بریم خدارو شکر کنیم که یه مربی داریم تو اوج ناراحتی موجبات خنده مارو فراهم میکنه

توپچی جنوب در 13/10/1391 | 09:20 گفت:

حالا 3 امتیاز رو که نگرفتیم از یه تیم ته جدولی ولی اومیدوارم 3 تا بازیکن درست بخه که بدرد بازی با بایرن مونیخ بخوره .......

farzam در 13/10/1391 | 02:20 گفت:

خبر خوش:این ونگر بالاخره دلش اومد بگه: در ژانویه به دنبال تقویت تیم در هر نقطه هستیم
هر چند دیگه به خریداش هم امید نیست یکی مثل همین بازیکنای فعلی به قول خودش باکیفیت
بعد ژانویه ممکنه تیم از لحاظ کمی تقویت بشه ولی امید به تقویت کیفی رو باید بیخیال شیم...

حمیدرضا در 13/10/1391 | 00:43 گفت:

نه پیروز جون از نظر ونگر بازیکنایی مثل فالکائو قیمتشون بالاست. بازیکنایی مثل میلیتو هم اوراقی هستن ولی همین بازیکنای اوراقی میان توتیمشون مثل شیر بازی میکنن و گل میزنن. ونگر دنبال بازیکن به قول خودش با کیفیت زیر 22ساله قیمتشم زیر 5 تا باشه. یا اگه نهایت نهایت سنش 23 24 باشه باید زیر 12 13 تا باشه قیمتش. از نظر ونگر بازیکن نو نهالان باید بیاد برای ما بازی کنه همینطوری تیم داغون شده دیگه. انگار از حقوق ونگر کم میکنن اگه بازیکن گرون بخره. بخدا کلافه شدم ینی خواسته های ونگر از هدف های آرسنال و خواسته های هوادارا مهمتره؟ همین الان دنباله بازیکن 17 سالست خوب ینی چی؟ مثلا اینارو برای 5 6 سال دیگه پرورش میده؟ خوب اون موقع به درد عمش میخوره. تازه معلومم نیس بمونن یا نه.

حمیدرضا در 13/10/1391 | 00:34 گفت:

بخدا کاری به مساوی این بازی ندارم بالاخره اتفاق بعضی موقه ها هم تیم ها میبازن مثل بارسلونا که به هرکولس باخت. ولی دارم میبینم و خود شما هم دارین میبینین که چطور داریم میکشیم عقب. حالا یکی میاد میگه ما هنوز تو کورسیم و 4 5 لیگ هستیم. خوب آدم دیوانه فقط باید تو کورس باشیم؟ فقط همین؟ نباید پیشرفت کنیم؟ قبول نداری کشیدیم عقب؟ یا داریم ذره ذره آب میشیم؟ خوب تورو خدا فک کن فک کن فک کن. حق ما بهتر شدن نیس؟ آرسنال تو فیسبوک ذوموین تیم پر طرفداره؟ به درک. تو دنیا دوم سومه؟ بازم به درک. الان چی هستیم؟ الان چی داریم؟ اگه اینجوری ادامه بدیم همین هوادارا هم کم کم میرن. تا کی میخوای از افتخارات آرسنال بگی؟ تو زمین بازی چی هستیم؟ بخدا دیدن بازی آرسنال آرزوی هر هواداریه ولی نه با بازیکنای بی کیفیت الان. خداییش با چنتا تیم ضعیف الکی الکی مساوی کردیم یا باختیم؟

پیروز در 13/10/1391 | 00:33 گفت:

بابا گیریم بازیکن هم بخره! کیو می خره فکر کردی؟ آدریان لوپز. یا مثلا دمبا با. یا مثلا ام ویلا یا یه خره دیگه. ما بازیکن های این سطحی زیاد داریم واسه چیمونه. ما بهترین بازیکن های تیم های دیگه رو باید بخریم. باید فالکائو رو بخریم. یا حتی میلیتو با اینکه سنش بالاست ولی چیزایی رو داره که ما لازم داریم. باید یکی مثله هوملس رو بخره. یکی مثل گوتزه. یکی مثل داوید ویلا. آخه زاها و سگ و سوتک به درد ما نمیخوره که.

حمیدرضا در 13/10/1391 | 00:24 گفت:

بابا بس کنین. خوب پارسال هم گفتین اگه تیم یذره بد نتیجه بگیره چنتا بازیکن خوب میخریم. کو؟ کجاس؟ الانم مث پارسال. سیاست ونگر و مدیرای آرسنال عوض شدنی نیست. شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه. برای ونگر این بیت عالیه. آره با این بازیکنای عتیقه ای که ونگر میخواد بیاره ما میتونیم به نوک قله های جام فلافل فروشای انگلیس برسیم بخدا از فرگوسن خوشم نمیاد ولی دمش گرم ایشالا هرچی میخواد بش بدن چون نمیاد به خاطر خودش هر کاری خواست انجام بده و بی دلیل جوون گرایی نمیکنه یا اگرم جوون گرایی میکنه میدونه چطور این کارو انجام بده. خدایی به فرگوسن حسودیم میشه. درست خیلی چیزا بعضی موقها به نفعشن ولی خدایی این همه جام گرفته هر سال هم تیمش اولین شانس قهرمانی بوده ولی ما چی؟ یه مشت آدم..... میان ازکسی که میبینن داره تیمو نابود میکنه بیخودی دفاع میکنن فقط برای اینکه تو آرسنال بوده. خوب آخه آدم نا حسابی ونگر مهمتره یا آرسنال؟ خوب اگه آرسنال نبود ونگر جوجه هاشو کجا بزرگ میکرد؟ تازه ایکاش بمونن تو تیم سر 2 3 سال که خوب رشد کردن میگن .... لغ تیم و میرن. بیخودی از کسی که تیمو نموده دفاع نکن

ehsan zoola در 13/10/1391 | 00:12 گفت:

هادی من تازه دارم میرم فیس بوق

T.Vermaelen در 13/10/1391 | 00:03 گفت:

ونگر بعد از خریدن "گوئيلهرمه دوپرادو"

:::
من دلیل انتقادات روزنامه ها و مردم رو نمیفهمم، ما خرید های جدید مثه "گوئيلهرمه دوپرادو" و بازیکنانی مانند ژورو روی نیمکت داریم

هادی در 12/10/1391 | 23:58 گفت:

احسان فکر کنم تنهاییم بریم بخوابیم یا بیا sms بازی کنیم

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:58 گفت:

اگه "گوئيلهرمه دوپرادو" رو بخریم میشه جام حذفی رو گرفت

هادی در 12/10/1391 | 23:57 گفت:

سوانسی جام حذفی، ببازیم جام بی جام

ehsan zoola در 12/10/1391 | 23:52 گفت:

من نگران بازی های بعدیمون هستم

سوانسی-چلسی-من سیتی-لیور

خریدم ک فعلا چیزی معلوم نیس ک ونگر کاری کن هباید تا مصاحبش بعد بازی صبر کنیم

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:51 گفت:

ونگر:
"گوئيلهرمه دوپرادو" بخوبی پرورش داده نشده اما مثه تئو پسر خوبی ست و با این بازیش نظرم را نه مثبت کرد نه منفی !!!!

هادی در 12/10/1391 | 23:51 گفت:

بازی بعدی با چه تیم هست چه روزی؟

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:51 گفت:

ونگر:
"گوئيلهرمه دوپرادو" بخوبی پرورش داده نشده اما مثه تئو پسر خوبی ست و با این بازیش نظرم را نه مثبت کرد نه منفی !!!!

amir در 12/10/1391 | 23:48 گفت:

t.vermalenخوابت میاد دادا به قول خودت یه دوش بگیر بخواب

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:46 گفت:

ونگر: من از اینکه در این بازی بازیکنه با کیفیتی چون" گوئيلهرمه دوپرادو " رو برا خرید کشف کردم به ساوتهمپتون اعتبار 5000 تومنی ایرانسل میدم


هادی در 12/10/1391 | 23:45 گفت:

T.Vermaelen:
گوئيلهرمه دوپرادو:
من با این کارم باعث شدم ونگر به تیم ما اعتبار کمتری بده
آخرشی

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:45 گفت:

ونگر: من از اینکه در این بازی بازیکنه با کیفیتی چون" گوئيلهرمه دوپرادو " رو برا خرید کشف کردم به ساوتهمپتون اعتبار 5000 تومنی ایرانسل میدم


هادی در 12/10/1391 | 23:43 گفت:

آره این ونگر تا باخت نده بازیکن نمی خره
سال قبل یادتونه بعد بازی منچستر یه شبه 5 تا بازیکن به تیم اضافه کرد

⑧® H@M!D در 12/10/1391 | 23:40 گفت:

دستمون در خیکمون... ضرر این2 امتیاز رو آخر خواهیم دید.
.
.
ولی تیم وحشی بودن..خداروشکر مصدوم ندادیم

⑧® H@M!D در 12/10/1391 | 23:40 گفت:

دستمون در خیکمون... ضرر این2 امتیاز رو آخر خواهیم دید.
.
.
ولی تیم وحشی بودن..خداروشکر مصدوم ندادیم

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:40 گفت:

برادر..........> >> گوئيلهرمه دوپرادو:

امشب با گلی که برا آرسنال زدم از گوئيلهرمه دوپرادو تبدیل شدم به "گوئيلهرمه سه پرادو"

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:35 گفت:

برادر..........> >> گوئيلهرمه دوپرادو:
امشب بهتره برم یه دوش بگیرم بخوابم چون خیلی خسته شدم و نتونستم برا آرسنال گل بیشتری بزنم

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:34 گفت:

برادر..........> >> گوئيلهرمه دوپرادو:
از اینکه امشب نتونستم گل دیگه ای برا آرسنال بزنم معذرت می خوام و خواب هم نمی رم اما بازی بعد جبران میکنم داداش

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:32 گفت:

..........> >> گوئيلهرمه دوپرادو:
من هرکاری کردم آرسنال سریعتر توپ رو به گردش دربیار و پاس سریعتر بدن نتونستم

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:31 گفت:

..........> >> گوئيلهرمه دوپرادو:
" امشب قصد داشتم برا آرسنال هتریک کنم اما نشد که بشه

T.Vermaelen در 12/10/1391 | 23:30 گفت:

گوئيلهرمه دوپرادو:
من با این کارم باعث شدم ونگر به تیم ما اعتبار کمتری بده