ابو ديابي 19 جزء قرآن کريم را حفظ کرد!!!

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 65,740 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ابو ديابي 19 جزء قرآن کريم را حفظ کرد!!!

هافبک وسط مسلمان تیم فوتبال آرسنال از فرصتی که در دوره مصدومیت خود به دست آورد برای حفظ چندین جزء از قرآن کریم بهره برد.
به گزارش الکره ، ابو دیابی 27 ساله و فرانسوی که به علت مصدومیت در ماه دسامبر نتوانسته بود برای مدتی تیم خود را همراهی کند در این مدت 19 جزء قران کریم را حفظ کرد.
وی این کار را با راهنمایی محمدبن آدم یکی از شخصیت های اسلامی انگلیس به پایان برد.نشریه رپلیکا آنلاین اندونزی نوشت هافبک تیم ملی فرانسه به خاطر مطالعات و تحقیقات مستمر خود در مورد موضوعات دینی شهرت دارد.او اغلب اوقات فراغت خود را در یکی از مدرسه اسلامی در لندن سپری می کند.
حداقل من که از بازیش خوشم میاد بازیکن بدون حاشیه:D
بازیش بد نیس!:P جدی گفتم فقط بازیکن پا به توپی نیس مسه سانگ میمونه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Milan در 24/12/1391 | 12:56 گفت:

سانگ و با این شلنگ مقایسه می کنی ؟!

محمد يزداني در 23/12/1391 | 09:00 گفت:

حداقل دوران مصدومیتش به یه دردی خورد.خوبه با این دانشی که بدست آورده یه کلاس اخلاق یا کلاس عقیدتی برای یوفا بزاره که دست از باندبازی و فساد بردارن.

حمید pires در 23/12/1391 | 01:40 گفت:

دیابی اگه قابلیت مصدوم شدن نداشت همه یحیی توره رو با اون مقایسه میکردن امیدوارم دیگه مصدوم نشه والا بهتره به فرانسه برگرده یک بازیکن در خدمت تیم بگیریم.

♥Arsenal♥ در 22/12/1391 | 23:39 گفت:

ehsan:
دمش گرم بابا ... همیشه بازیکن مسلمون تو آرسنال زیاد بوده ...نصری-توره-دیابی و ...

ولی اسمش جالبه ...ابوبکر

_______________________


با عرض پوزش آدم باش لطفا.

ابوبکر کجاش خنده داره؟؟

majid r در 22/12/1391 | 22:58 گفت:

لیست 18نفره برابر بایرن!
Fabianski, Mannone, Jenkinson, Mertesacker, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Arteta, Coquelin, Ramsey, Diaby, Oxlade-Chamberlain, Rosicky, Cazorla, Walcott, Giroud, Gervinho, Arshavin

علی در 22/12/1391 | 22:43 گفت:

دم هرچی آدم مصممه مسلمون هس گرررررررررررررررررررررررررررررررررررم

majid r در 22/12/1391 | 22:27 گفت:

من نمیدونم این ک انقد مسلمونه چرا خدا هواشو نداره و هی مصدومش میکنه!!!!
همون بهتر از فوتبال خدا حافظی کنه بشه حاج اقا دیابی!

ehsan zoola در 22/12/1391 | 22:25 گفت:

دمش گرم بابا ... همیشه بازیکن مسلمون تو آرسنال زیاد بوده ...نصری-توره-دیابی و ...

ولی اسمش جالبه ...ابوبکر

مهرداد در 22/12/1391 | 22:09 گفت:

همون قرآن بزنه تو کمرش

مرتیکه دروغ مصلحتی میگه مصدومه که بره بشینه قرآن حفظ کنه !!!!!!!


سالار لاری در 22/12/1391 | 22:06 گفت:

دیابی دریبلینگ بالای داره ولی حیف که زیاد مصدوم میشه

farhad bj در 22/12/1391 | 21:16 گفت:

روبن مقابل آرسنال بازي خواهد کرد

farzam در 22/12/1391 | 20:18 گفت:

چندتا خبر تقریبا بد:یووه میخواد پولدی رو با 15 م یورو بگیره و عنچستر هم میخواد مودریچ رو بگیره و کم کم داره مقدماتش جور میشه متاسفانه عن سیتی هم به مشتریان یووتیچ اضافه شده و قیمتش هم حدود 25 م یورو براورده شده

masoud mahmudpur در 22/12/1391 | 19:57 گفت:

امیر اتفاقا دیابی خیلی تکنیکیه.منتها انقدر مصدوم میشه اصلا نمیشه بازیش رو دید

masoud mahmudpur در 22/12/1391 | 19:56 گفت:

دیابی اگه میخواست تو کل دوران مصدومیتش از این کارا بکنه قران که هیچی الان نهج البلاغه و.... حفظ کرده بود.

آریان در 22/12/1391 | 19:52 گفت:

خبر رسمی : مورینیو فصل دیگر از رئال مادرید جدا خواهد شد....

مهدی باقری در 22/12/1391 | 19:43 گفت:

دمش گرم

ناصر در 22/12/1391 | 19:31 گفت:

دمش گرم چه پشت کاری داره-سری بعدی که مصدوم بشه میتونه حافظ کل قرآن بشه

رضاشاماخ چوک بندر در 22/12/1391 | 18:55 گفت:

اسم کاملش (ابوبکردیابی)

tofigh در 22/12/1391 | 18:14 گفت:

دمش گرم من نمیدونستم..خاک بر سرما..ماهم مسلمونیم?خیلی ازش خوشم اومد اینو شنیدم..خدا حفظش کنه اما نه تو آرسنال.

آریا در 22/12/1391 | 18:04 گفت:

شعورش در همین حده!!!!!!!

farhad bj در 22/12/1391 | 18:00 گفت:

kho0b farz ko0n irania ham hefz bashan omran anjam bedan!!!!

farzam در 22/12/1391 | 17:54 گفت:

قران ایشان را در برابر نفرین هایی که ما مینماییم در امان بدارد

sepehr najafian در 22/12/1391 | 17:37 گفت:

بهتره به فوتبالش برسه

♥Arsenal♥ در 22/12/1391 | 16:36 گفت:

قدیمی بود ولی به نظر من ارزش یه بار بحث کردن در موردش رو داره....

دمش گرم خدا کمکش کنه

amir در 22/12/1391 | 16:21 گفت:

خبر قدیمیه ولی ارزش داره بدونید