تاثیر ستاره سابق آرسنال در صعود ایران به جام جهانی

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 65,992 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تاثیر ستاره سابق آرسنال در صعود ایران به جام جهانی

رضا قوچان نژاد می خواست کفش هایش را آویزان کند. به نقل از سایت insidefutbol، رضا قوچان نژاد با سه گلی که در سه بازی آخر تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی به ثمر رساند، نقش کلیدی در صعود شاگردان کی روش به جام جهانی داشت. 
شاید باورتان نشود اما بازیکنی که حالا به این درجه از محبوبیت در بین ایرانی ها رسیده در 21 سالگی قصد داشته فوتبال را کنار بگذارد. او درباره این موضوع می گوید: من 11 سال در تیم هیرینوین بودم و بعد از حضور در آکادمی این باشگاه به تیم اصلی رسیدم. هر فصلی که می گذشت، تمرکز همزمان روی فوتبال و درسهایم سخت تر می شد. به این نتیجه رسیدم که تحصیلاتم اهمیت بیشتری دارد و به همین دلیل در تابستان سال 2009 قراردادم با هیرنوین را فسخ کردم. 
تنها چند هفته بعد از جدایی رضا از هیرنوین او با یکی از اسطوره های فوتبال هلند ملاقات کرد. مارک اورمارس بازیکن سابق تیم ملی هلند که در آن مقطع مدیر فنی باشگاه Go Ahead Eagles بود، کاری کرد که گوچی دوباره به مستطیل سبز برگردد. ادامه ماجرا را از زبان مهاجم تیم ملی ایران بخوانید: مارک به من گفت که بعضی حرکاتم او را به یاد دوران جوانی اش می اندازد. او می خواست که به تیمش بروم و من هم گفتم تنها در صورتی این کار را انجام می دهم که اجازه داشته باشم 15 دقیقه زودتر از سایرین تمرین را ترک کنم تا به دانشگاهم برسم. من در رشته حقوق تحصیل می کردم. باشگاه با شرایطم کنار آمد و من هم با آنها قرارداد بستم. 
6 ماه بعد، قوچان نژاد با قراردادی 2.5 ساله به باشگاه کامبور لیواردن پیوست. او در اولین حضورش برای این تیم دست به کار بزرگی زد و تنها 9 ثانیه بعد از شروع بازی گل زد تا با یوهان کرایف اسطوره ای در زمینه به ثمر رساندن سریعترین گل تاریخ فوتبال هلند برابری کند. 
گوچی از یک بازیکن کناری تبدیل به مهاجمی گلزن شد که هر هفته بهتر از قبل کار می کرد. 
ژانویه گذشته رضا قوچان نژاد به باشگاه استاندارد لیژ پیوست. انتقالی که اتفاق مهمی در زندگی حرفه ای او محسوب می شود. 
او می گوید: من هیچ وقت برای باشگاهی که هدفش قهرمانی بوده، بازی نکرده ام. این یعنی فشار بیشتر و البته کسب تجربه بیشتر. بهترین راه ممکن برای آماده شدن جهت حضور در جام جهانی. 
رضا در زندگی شخصی اش آدم خاصی است. اگر فکر می کنید تفریحات او بازی با پلی استیشن یا آی پد است کاملا در اشتباهید. او حتی علاقه ای به رانندگی با ماشینهای آخرین مدل هم ندارد و تفریحاتش نواختن ویولن و خواندن کتابهای سیاسی است. 
حرفهای مهاجم تیم ملی ایران درباره علایقش جالب است: از دوران بچگی هر روز تمرین ویولون داشتم. به موسیقی کلاسیک علاقه دارم و می خواهم آنقدر در نواختن ویولن پیشرفت کنم که در 35 سالگی تبدیل به یک نوازنده حرفه ای شوم چون آن زمان دیگر فوتبال شغل من نخواهد بود. 

من ماهی یه بار پست درست درمون میزارم ولی متاسفانه پاک میشه :دی امیدوارم این یکی پاک نشه 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 3/5/1392 | 18:25 گفت:

قبلا خونده بودم و اورمارس سبک بازیش به گوچی میخوره جدا
***************************************
منظورت اینکه سبک بازی قوچان نژاد به اورماس میخوره دیگه درسه؟

simone در 3/5/1392 | 04:43 گفت:

ممنون
بابا اصلا کپی کرده باشه مگه چیه هی همه میگن

amir در 3/5/1392 | 00:46 گفت:

راستش من اینو از یجایی کش رفتم

omid در 2/5/1392 | 20:36 گفت:

مرسی
خوب بود

farzam در 2/5/1392 | 20:31 گفت:

حال کردم دمت گرم
راستشو بگو از کجا کش رفتی?!

سید محمد رضا در 2/5/1392 | 20:19 گفت:

هر چی میخوام یه چیزی بهت بگم ٰ دلم نمیاد
مرسی ، استثنا پست خوبی بود!

علی قاسمی در 2/5/1392 | 17:41 گفت:

امیر جون حتما کپی میکنی که پاک میشه داداش

قبلا خونده بودم و اورمارس سبک بازیش به گوچی میخوره جدا

amir در 2/5/1392 | 17:21 گفت:

بازم به شما داداشا مرسی

فرهاد در 2/5/1392 | 16:59 گفت:

چه جالب.تشکر

محسن عاشوری در 2/5/1392 | 15:52 گفت:

جالب بود
مرسییی