پلیس تهدید به مرگ سوارز را پیگیری می‌کند!!!!!

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 66,265 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پلیس تهدید به مرگ سوارز را پیگیری می‌کند!!!!!

لوییس سوارز که صحبت‌های زیادی در مورد پیوستن‌اش به آرسنال و رئال مادرید به گوش می‌رسه، از سوی بسیاری از هواداران این تیم تهدید به مرگ شده .

این مهاجم اروگوئه‌ای در حال گفت‌وگو با سران باشگامون برای انتقال به این تیم است.

پس از آنکه برندن راجرز، سرمربی لیوردوغ از هواداران این باشگاه خواست تا سوارز را برای ماندن در این تیم متقاعد کنند، سیل پیغام‌های تهدید به مرگ این بازیکن در شبکه‌های اجتماعی به سوی وی سرازیر شد. بسیاری از هواداران در توییتر به شکل مستقیم وی را تهدید به مرگ کردند. خخخخ جالبه مثه زنه ون خائن

یکی از این پیغام‌ها: اگر تحت هر شرایطی لیورپول بپذیرد که این تیم را ترک کنی، به دنبالت می‌آیم و می‌کشمت! 

پس از آن، پلیس محلی اعلام کرد از وجود چنین پیغام‌هایی اطلاع یافته و در حال پیگیری و بررسی آنها است. سخنگوی پلیس در این زمینه گفت: مردم باید حواس‌شان به بار قانونی گفته‌های خود و مسئولیت آن در شبکه‌های اجتماعی باشند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 5/5/1392 | 19:26 گفت:

khejalat bekeshid liverpool ye team kheyli bozorge

masoud mahmudpur در 5/5/1392 | 11:43 گفت:

مرسی.

T.Vermaelen در 5/5/1392 | 10:37 گفت:

شانس مارو ببین ها .. آرسنال خواست یه بازیکن خوب بگیره اونم می خوان سرشو ببرن
اصلن این ورزشگاه امارات نحسه .. من میگم تو این ورزشگاه جام نمیگیریم .. واقعا نحسه .. هیچ بازیکنی هم توش نمیمونه تا آخر
..............................
مهدی باقری:
لیور.....زم گفته میشه

آریان در 5/5/1392 | 09:36 گفت:

لیوردوغ چرا داره اینقدر زور میزنه سوارز رو نفروشه؟!؟!؟
پارسال ما برا حفظ RVP اینقدر زور نزدیم!!!!!!!!!
سوارز هر چی باشه از فن پرسی بهتر نیست

پسر20میلیونی در 5/5/1392 | 06:46 گفت:

بسه دیگه خجالت بکشین .لیوردوغ خخخخخ

simone در 5/5/1392 | 02:54 گفت:

لیورپول

Hadi A در 5/5/1392 | 02:26 گفت:

لیوردول

مهدی باقری در 5/5/1392 | 00:51 گفت:

لیورگوزم گفته میشه

مهدی باقری در 5/5/1392 | 00:49 گفت:

لیورگوزم گفته میشه

Ares در 5/5/1392 | 00:21 گفت:

بهترین لقب به نظر من که از یکی از دوستای منچستریم شنیدم:
لوزرفول

amir در 5/5/1392 | 00:09 گفت:

لیورشوت

محسن عاشوری در 5/5/1392 | 00:06 گفت:

غلط کردن که سوارز رو بکشن !! ..

در ضمن با اون کلمه ی لیوردوغ کلی حال کردم ... لیوردوغ
میتونیم مثالای خنده دار دیگه ای هم بهش بگیم مثل :
لیورشوت ، لیوربوق ، لیورپوچ