بازیکنانی که عشقشان را به پول نفروختند! 

نویسنده: amir

وبلاگ من
نویسنده: amir
عکس آواترو حال کنید کارلوس کیروش آرسن ونگر
کل بازدید: 65,997 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازیکنانی که عشقشان را به پول نفروختند! 

بازیکنانی که عشقشان را به پول نفروختند 
1-پائولو مالدینی: آث میلان ( 25 سال)

اسطوره و نماد تاریخ فوتبال آث میلان و بازیكن محبوب تمام فوتبال‌ دوستان جهان نزدیك به 25 سال از 1985 تا 2009 برای روسونری به میدان رفت. مالدینی در طول 902 باری كه برای سرخپوشان میلان به انجام داد 33 گل برای این تیم به ثمر رساند.مالدینی كه در یك خانواده ورزشكار چشم به جهان گشوده است با این تیم میلانی 18 جام قهرمانی نیز اعم از سری A و لیگ قهرمانان اروپا  و ... کسب کرده است.

2-رایان گیگز: منچستریونایتد ( 23 سال)

هافبك خلاق و با تعصب منچستر یونایتد متولد 29 نوامبر 1973 با 40 سال سن 23 سال است كه عضو تیم بزرگسالان شیاطین سرخ میباشد و از سال 1990 تاكنون یكی از مهره های كلیدی سرخپوشان اولدترافورد محسوب میگردد. گیگز در 931 بازی رسمی منچستر یونایتد، 114 گل نیز به ثمر رسانده است. البته او 3 سال هم در جوانان منچستر عضو بوده است. گیگز با احتساب بازیهای غیررسمی بالای 1000 بازی انجام داده است و موفق به کسب 30 جام با شیاطین سرخ شده است.

3- لئو یاشین: دینامو مسکو ( 20 سال)

بهترین دروازه بان تاریخ فوتبال جهان متولد 22 اكتبر 1929 كه هیچ دروازه‌بانی نتوانست عكس العمل های وی را تكرار كند. این دروازه بان سابق تیم ملی شوروی سابق، تنها در تیم دینامومسكو این كشور باقی ماند و هیچ توجهی به پیشنهاد بزرگ نداشت. لئویاشین درطول سالهای 1950 تا 1970 درعرض 20 سال 326 بار برای دینامو مسكو به میدان رفت.


4- پل اسکولز: منچستریونایتد ( 20 سال)

هافبک محکم و سرسخت تیم منچستر یونایتد که ماه می 2013 در سن 39 سالگی از فوتبال حرفه ای خداحافظی کرد در طی حضور 20 ساله خود در منچستر 713 بازی برای این تیم انجام داد و 155 گل به ثمر رساند. اسکولز در دو مقطع برای منچستر بازی کرد یکبار از 1993 تا 2011 و یک بار هم در سال 2013. هافبک گلزن شیاطین سرخ سال 2012 را به عنوان دستیار فرگوسن روی نیمکت نشست اما در فصل بعد یک سال دیگر بازی کرد و همراه فرگوسن اعلام بازنشستگی کرد. وی همراه منچستریونایتد 22 جام قهرمانی کسب کرد. اسکولز در تیم ملی انگلیس هم 66 بازی انجام داد و 14 گل به ثمر رساند.
 


5- فرانچسكو توتی: آاس رم ( 20 سال): بنظرم کارش از همه دسرت تر بوده چون با وجود عدم کسب جام مونده دمش گرم ولی انصافا آدامز خودمون 3.4 تا پرمیر لیگ گرفت ولی این یه تیکه غیرته

كاپیتان شماره 10 رم از سال 1993 تاكنون در جمع جالوروسی‌ها باقی مانده و طی این 20 سال به جز كسب یك مقام قهرمانی سری A  در سال 2000 و رسیدن به چند فینال و فتح كوپا ایتالیا، هیچ مقام درخور توجهی را با این تیم رمی خصوصاً در اروپا كسب نكرده است. با این وجود وی به سمبل طرفداران جالوروسی تبدیل شده و به پیشنهاد دیگر تیم ها فكر نكرده است. توتی در 525 بازی برای رم 225 گل به ثمر رسانده است. وی سه سال هم در تیم جوانان رم حضور داشت.
 


6-جوزپه برگومی: اینترمیلان ( 20 سال)

این مدافع ملی پوش ازسال 1979 تا سال 1999 درعضویت تیم اینترمیلان به عنوان یك مدافع وظایف خود را به بهترین نحو انجام داد و طی 519 بازی 23 گل به ثمر رساند. البته وی مدت كوتاهی به باشگاه لاتزیو قرض داده شد و در 16 سالگی، لقب جوانترین بازیكن سابق سری A را به خود اختصاص داد. وی در 16 سال حضور در تیم ملی هم 81 بازی ملی انجام داد و 6 بار موفق به گلزنی شد.
 

7-الساندرو دل پیرو: یوونتوس ( 19 سال)

مهاجم و كاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا با 39 سال سن از سال 1993 تا 2012 در تیم فوتبال یوونتوس بازی کرد و در طول 2513 بازی 208 گل به ثمر رساند و سمبل تورین و بیانكونریها به حساب می آید. دل پیرو آنقدر وفادار بود که وقتی درجریان کالچوپولی به جرم تبانی و فساد به دسته پائین تر سقوط کرد در یووه ماند و به کمک بازیکنانی چون بوفون و ندود و تورام و کاناوارو و... به سری A برگشتند و دوباره قهرمان ایتالیا شدند. دل پیرو پس از یوونتوس به تیم سیدنی استرالیا رفت و هم اکنون در آنجا توپ می زند.
 


8- تونی آدامز: آرسنال ( 19 سال) :x:x:X

مدافع ملی پوش تیم آرسنال انگلیس 19 سال در این تیم لندنی توپ زد و از سال 1983 تا 2002 در مجموع 504 بازی انجام داد و موفق به زدن 32 گل شد. آدامز یکی از مستحکم ترین مدافعین تاریخ فوتبال به شمار می رود که 66 بازی هم برای تیم ملی انگلیس انجام داده و 5 بار موفق به گلزنی شده است. آدامز همراه آرسنال 12 جام کسب کرد.
 


9- گری نویل: منچستریونایتد ( 19 سال)

مدافع ملی پوش منچستر یونایتد که از سال 1992 تا 2011 در این تیم توپ زد 602 بازی طی 19 سال برای شیاطین سرخ انجام داد و موفق شد 7 بار گلزنی کند. نویل که به همراه برادرش فیلیپ در منچستر توپ می زد با سرخپوشان 18 قهرمانی کسب کرد و همواره یکی از ستونهای تیم فرگوسن به شمار می رفت.
 


10- خاویر زانتی: اینترمیلان ( 18 سال)

مدافع آرژانتینی تیم فوتبال اینتر میلان یکی از متعصب ترین و با اخلاق ترین بازیکنان جهان فوتبال به شمار می رود. زانتی 40 ساله از سال 1995 تا کنون در سطح اول فوتبال دنیا و در تیم اینترمیلان بازی می کند و کمتر شاهد افت کردن او بوده ایم. زانتی 603 بازی رسمی برای اینتر انجام داده و موفق به زدن 12 گل شده است. وی ازنظر بازی ملی هم رکورددار است و 145 بازی برای آرژانتین انجام داده و 5 گل ملی هم در کارنامه دارد.
 


11- رائول گونزالس: رئال مادرید ( 17 سال)

مهاجم كنونی السد قطر طی 17 سال حضور در رئال مادرید(از 1993 تا 2010) برای كهكشانی ها 550 بار به میدان رفت و 228 گل به ثمر رساند تا لقب سرطلایی سانتیاگو برنابئو را از آن خود كند. وی بارها موفق به كسب قهرمانی لالیگا، كوپادل ری و لیگ قهرمانان اروپا با قوهای سفید مادریدی شده است. اگر به میل خود رائول بود شاید او هنوز هم در تیم محبوب خود توپ می زد اما تصمیم کادرفنی و سران رئال اجازه نداد تا رائول بیشتر در این تیم بماند.
 


12 - استیون جرارد: لیورپول ( 15 سال)

هافبک خلاق تیم ملی انگلیس و لیورپول از سال 1998 در تیم بندرنشین آنفیلد حضور دارد و در طی این 15 سال 440 بار به میدان رفته و 98 گل هم به ثمر رسانده است. جرارد با لیورپول به 8 قهرمانی رسیده که فتح لیگ قهرمانان اروپا در سال 2005 قابل توجه ترین جام کسب شده می باشد. جرارد هنوز در حسرت فتح لیگ برتر انگلیس با لیورپول است.
 


13 - ژاوی هرناندز: بارسلونا ( 15 سال)

مهندس خلاق تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا 15 سال است که در خط میانی آبی و اناری پوشان بازی می کند. ژاوی در 664 بازی 79 گل به ثمر رسانده و همراه بارسلونا انواع جام های داخلی و اروپایی و حتی جهانی را درو کرده و موفق به کسب 16 عنوان قهرمانی همراه این تیم شده است. ژاوی را باید خلاقترین و بازیسازترین هافبک دنیا نامید که به همراه اینیستا و مسی مثلثی سهمگین و آتشین را در چندسال اخیر به وجود آورده اند. تیم ملی اسپانیا هم با امید به بازیسازی ژاوی و اینیستا در پی تکرار قهرمانی در جام جهانی 2014 برزیل است.
 


14- کارلس پویول: بارسلونا ( 14 سال)

مدافع متعصب بارسلونا در طول 14 سال حضورش 387 بار برای آبی واناری پوشان ایالت کاتالان به میدان رفته و 11 گل به ثمر رسانده است. پویول به عنوان کاپیتان افتخارات زیادی را همراه بارسا کسب کرده و همراه این تیم به 15 مقام قهرمانی دست یافته است. وی یکسال در تیم سوم و 3 سال هم در تیم دوم بارسلونا حضور داشت.
 


15- فرناندو هیرو: رئال مادرید ( 14 سال)

مدافع متعصب و سختکوش تیم ملی اسپانیا از سال 1989 تا 2003 در تیم پرافتخارترین تیم اروپا توپ زد و در مدت 14 سال 439 بازی برای رئال مادرید انجام داد و 102 گل به ثمر رساند. هیرو به همراه رئال بارها قهرمان لالیگا شد و قهرمانی اروپا را هم به همراه این تیم به دست اورد.
 


16- ایکر کاسیاس: رئال مادرید ( 14 سال)

دروازه بان مطرح تیم ملی اسپانیا از سن 9 سالگی در رده های پائینی باشگاه رئال مادرید حضور داشت و سرانجام در سن 18 سالگی و از سال 1999 به تیم بزرگسالان رئال آمد و تا کنون به مدت 14 سال در این تیم پرافتخار اروپایی حضور داشته و در این مدت با رئال 12 قهرمانی در اسپانیا و اروپا کسب کرده است.
 


17 - جیان لوئیجی بوفون: یوونتوس ( 12 سال)

دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال یوونتوس وقتی که پس از 6 سال حضور در پارما و بازیهای درخشان چشم یوونتوسی ها را به خود خیره کرد و در سال 2001 به تورین آمد کماکان در این تیم مانده و قهرمانی های متعددی کسب کرده است. بوفون 35 ساله در مدت 12 سال حضور در یوونتوس 357 بازی برای آنها انجام داده است. بوفون یکی از 3 دروازه بان برتر دنیا محسوب می شود و بارها به پیشنهاد تیمهای مطرح اروپایی جواب منفی داده است تا همچنان محبوب تورینی ها بماند.


18 و 19 -برادران اینزاگی: میلان و لاتزیو ( 11 سال)

فیلیپو اینزاگی و سیمونه اینزاگی به ترتیب در آث میلان و لاتزیو سابقه 11 سال حضور مداوم را در جمع روسونریها و بیانكوچلستی ها دارند.
فیلیپو از سال 2001 تا 2012 طی 11 سال 202 بازی برای آث میلان انجام داد و 73 گل به ثمر رساند و افتخارات زیادی را از جمله قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با این تیم كسب كرد. البته اینزاگی قبل از میلان هم به مدت 4 سال در یوونتوس بازی کرد و در 120 بازی 57  گل برای تورینی ها به ثمر رساند از جمله چند گل به میلان.


همچنین سیمونه اینزاگی بازیکن محبوب لاتزیو که برادر کوچکتر فیلیپو است از سال 1999 تا 2010 افتخارات قابل توجهی را در اروپا و ایتالیا با فیروزه ای پوشان رمی كسب كرد. سیمونه در دو فصل هم به صورت قرضی به اتلانتا و سمپدوریا رفت. اینزاگی در 129 بازی 28 گل برای لاتزیو به ثمر رساند. او به همراه فان باستن، دادو پرسو و رودون نیستلروی و شوچنکو جز 5 ركورد دار ثمر رساندن 4 گل در یك دیدار لیگ قهرمانان اروپا است.


20- آلن شیرر: نیوکاسل ( 10 سال)

مهاجم سابق نیوكاسل در طول 10 سال از 1996 تا 2006 مهره كارآمدی برای كلاغهای سیاه سنت جیمز پارك محسوب می شود و در طول 303 بازی 148 گل به ثمر رساند. شیرر در تیم ملی هم در طی 8 سال حضور 63 بازی انجام داد و 30 گل به ثمر رساند.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مسلم بیگ‌زاده در 9/6/1392 | 09:06 گفت:

تازه همه‌ي اين بازيکنا حداقل چندتا جام کسب کردن. مثل جرارد که حتي قهرماني جام باشگاه‌ها رو تو آرشيوش داره.

مسلم بیگ‌زاده در 9/6/1392 | 09:04 گفت:

شرايط آرسنال مثل تيم‌هاي درجه دو انگليسه. کادر فني قوي اي نداره. منظورم مربي بدنساز و پزشکه! واسه همينه که بازيکناش زياد مصدوم ميشن.
يعني يه بازيکن در کنار بي جامي و حقوق خيلي کم، بايد با مصدوميت هم دست و پنجه نرم کنه.
مگه يه بازيکن چقدر مي‌خواد تحمل داشته باشه؟
ون پرسي مشکل مصدوميت نداشت، کادر فني مشکل داشت. اين روند هنوز ادامه داره.
جک ويلشر رو ببينيد، اگه ديديد يه سال رو کامل بازي کنه...

هادی در 8/6/1392 | 21:43 گفت:

jafar:
مثلا زاوی از بارسا به PSG می دونی زاوی چند تو بارسا می گیره؟؟؟؟؟ با اندازه حقوق +جک+کازورلا+روسیچکی
__________________________________________________________________________________

مطمئن باش تو psg بیشتر میگرفت
...................................................
این چه حرفیه دوست عزیز میگ اینقد بهش می ده که پیشنهاد بیشتر PSG خیلی تاثیر نداره می فهمیییییییی
یا به زور حالیت کنم (آخه کدوم آدم عاقلی از بارسا که سالی 1 جام حداقل میاره می ره PSG تازه به دوران رسیده)

jafar در 8/6/1392 | 20:41 گفت:

مثلا زاوی از بارسا به PSG می دونی زاوی چند تو بارسا می گیره؟؟؟؟؟ با اندازه حقوق +جک+کازورلا+روسیچکی
__________________________________________________________________________________

مطمئن باش تو psg بیشتر میگرفت

هادی در 8/6/1392 | 20:23 گفت:

jafar:
این غیرت نیست پس چیه

................................................
نه این غیرت نیست این اسمش شکم سیریه
شاید بشه آدامز، آلن شیرر و توتی باغیرت نام برد چون واقعا افتخارات مهمی با باشگاشون نداشتن و وفادار موندن

هادی در 8/6/1392 | 20:10 گفت:

jafar:
اصلا موافق نیستممممممممممممممم

اینا تو باشگاهشون کم پول نمی گرفتن و نمی گیرن واسه چی برن یه باشگاه دیگه معمولا تو باشگاههای بزرگ هشتند که جام هم می اوردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________________________________________

جرارد از بارن پیشنهاد داشت نرفت این غیرت نیست پس چیه

توتی از تیمهای آمریکایی پیشنهادهایی بالا داشت نرفت این غیرت نیست پس چیه

بوفون و دلپیرو وقتی یووه رفت دسته 2 نرفتند در حالیکه از تیمهای معروف پیشنهاد داشتند این غیرت نیست پس چیه

ژاوی از psg پیشنهاد داشت نرفت این غیرت نیست

مالدینی (عاشق اینطور دفاع ها هستم ای کاش ما هم یکی مثل مالدینی داشتیم) پیشنهاد رئال رو رد کرده این غیرت نیست و بقیه شون هم خیلی پیشنهاد داشتن که رد کردن پس بنظرم طرز تفکرت اشتباهه
...............................................................................................................................

جعفر جان مطمئن باش اینا اگه شرایط تیمشون مثل آسنال بود حتما همشون با کله می رفتن(8 سال بدون جام، حقوق بسیار پایین) اینا اکثرا جام های بسیاری را با تیمشون برده بودن وارضا بودن واز نظر مالی تامین بودن لزومی نداشت واسه یه دوره بحرانی 1 یا دوساله تیمشونو عوض کنند تازه معلوم نبود چیز بیشتری نصیبشون بشه اگه مثلا زاوی از بارسا به PSG می دونی زاوی چند تو بارسا می گیره؟؟؟؟؟ با اندازه حقوق +جک+کازورلا+روسیچکی

jafar در 8/6/1392 | 18:29 گفت:

اصلا موافق نیستممممممممممممممم

اینا تو باشگاهشون کم پول نمی گرفتن و نمی گیرن واسه چی برن یه باشگاه دیگه معمولا تو باشگاههای بزرگ هشتند که جام هم می اوردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________________________________________

جرارد از بارن پیشنهاد داشت نرفت این غیرت نیست پس چیه

توتی از تیمهای آمریکایی پیشنهادهایی بالا داشت نرفت این غیرت نیست پس چیه

بوفون و دلپیرو وقتی یووه رفت دسته 2 نرفتند در حالیکه از تیمهای معروف پیشنهاد داشتند این غیرت نیست پس چیه

ژاوی از psg پیشنهاد داشت نرفت این غیرت نیست

مالدینی (عاشق اینطور دفاع ها هستم ای کاش ما هم یکی مثل مالدینی داشتیم) پیشنهاد رئال رو رد کرده این غیرت نیست و بقیه شون هم خیلی پیشنهاد داشتن که رد کردن پس بنظرم طرز تفکرت اشتباهه

Novin در 8/6/1392 | 18:13 گفت:

دمت گرم کارت درسته

علی افرایی در 8/6/1392 | 18:12 گفت:

باشگاه تاتنهام هاتسپر قصد دارد هرنانس ستاره برزیل باشگاه لاتزیو را پیش از اتمام فصل نقل و انتقالات به خدمت گیرد.

reza در 8/6/1392 | 18:05 گفت:

من دیونه ی توتی ام خداییش اخر غیرت و رم را به رئال نفروخت
البته بوفن هم خیلی مرد . ادم باید مرد باشه که بهترین دربازبان جهان باشه و با تیمش به دسته دوم هم بره

آریان در 8/6/1392 | 17:53 گفت:

توتی ، دلپیرو

توپچی جنوب در 8/6/1392 | 17:48 گفت:

امير جان پست خوبي و كاملي هست ولي ازت يه انتقاد دارم.
و اون انتقادم دنيس بزرگه .
ميتونستي خودت يه عكس ازش بزاري و در موردش زير عكس توضيح بدي
دنيس از وفادارترين يا بهتر بگم آخرين ستاره وفادار تيم بود.

ahmadreza در 8/6/1392 | 17:45 گفت:

بازیکن ما مثل رابین یا سسک عاشق باشگاه بودن اما حق دارن با این کیفیتشون پیشرفت میخوان جام میخوان با این سیاست ونگر و باشگاه حق دارن برن جایی که به جای منافع دنبال جامن دنبال قهرمانین نه سیاستی که ختم میشه به 4رومی راهیابی به لیگ قهرمانان

Enrique در 8/6/1392 | 17:00 گفت:

من همییییییییییییشه گفتم تو بازیکنای غیر آرسنالی عاشق "توتی" و "جرارد" ام

Enrique در 8/6/1392 | 16:58 گفت:

مالدینی _ جرارد _ توتی _ فرناندو هیرو

ولی سرور همشون "تونی آدامز کبیره" !!!! همگی به احترام کاپتان آدامز بایستید !!!!!

حمید پیرنیا در 8/6/1392 | 16:25 گفت:

چرته . گری نویل رو فقط یونایتد میخاست مثلا یا گیگز تو منچستر هم جام داشت هم حقوق بالا

هادی در 8/6/1392 | 16:20 گفت:

اصلا موافق نیستممممممممممممممم

اینا تو باشگاهشون کم پول نمی گرفتن و نمی گیرن واسه چی برن یه باشگاه دیگه معمولا تو باشگاههای بزرگ هشتند که جام هم می اوردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!