ونگر: بازیکنانم از نظر جسمانی و روانی خسته بودند

نویسنده: Saeed Milani

وبلاگ من
نویسنده: Saeed Milani
بچه تهران هستم ، 30 سالمه ، عمران خوندم ، عاشق دنیس برگکمپ بودم و خواهم بود و قبل از اینکه به آرسنال بیاد آرسنالی شدم . به شخصه معتقدم مهاجم تمام عیاری با خصوصیات بازیسازی و هوش بالایی در حد برگکمپ دیگه پا به عرصه وجود نخواهد گذاشت!
کل بازدید: 434,265 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر: بازیکنانم از نظر جسمانی و روانی خسته بودند

این بهانه نیست، یک توضیح است
مربی توپچی ها در صحبتهایی به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخته است.


آرسن ونگر مربی فرانسوی ارسنال در صحبتهایی خستگی فیزیکی و روانی شاگردانش را دلیل ناکامی این تیم در کسب امتیازی بیشتر از یک امتیاز در دیدار با فولام می داند

آرسنال شنبه شب در دیدار با فولام به تساوی 1-1 رضایت داد

در پایان این مسابقه آرسن ونگر در کنفرانسی خبری گفت:« این مشکل مثل پنچری است. ما چهارشنبه شب تلاش زیادی کردیم. فاصله بین 4شنبه شب تا عصر شنبه،برای استراحت کردن خیلی کم است. این یک بهانه نیست، بلکه یک توضیح است. ما می خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشیم ؛ پس اگر خسته هستیم هم نباید ناله کنیم. ما باید بعد از حضور در بازیهای لیگ قهرمانان اروپا، با بازیهای لیگ هم دست و پنجه نرم کنیم.»

مربی فرانسوی آرسنال ادامه داد:« ما ذهنمان خلاق و آماده نبود. از نظر روانی و فیزیکی اندکی خسته بودیم. در پاسکاری هایمان دقیق نبودیم ولی پتانسیل برد 0-2 و یا 0-1 را داشتیم.البته ما هنوز در مسیر پیشرفت هستیم. این را می توانیم در دیدارسه شنبه شبمان در لیگ کاپ مقابل سیتی نشان دهیم. من باید تیمم را تغییر دهم؛ چون تعدادی از بازیکنانم دچار گرفتگی عضلانی شده ام.»

ونگر در ادامه صحبتهایش گفت:« باید پذیرفت که فوتبال ورزشی برای انسانهاست و ممکن است مقابل هر تیمی در لیگ امتیاز از دست بدهی؛ اگر به بازیکنان فولام توجه کنی می بینی که تمام بازیکنان این تیم، ملی پوش و بازیکنان خوبی هستند و گل خوردن مقابل آنها شرم آور نیست.»

آرسنال در ده بازی اخیرش تن به شکست نداده و به 8 برد دست یافته. ونگر دراین باره گفت:« ما در این بازی با وجود خستگی روحیه فوق العاده و انگیزه زیادی داشتیم. ما از باخت اجتناب کردیم. خیلی ازبازیکنان من در شرایط فیزیکی خوبی نبودند و هنوز خستگی بازی در لیگ قهرمانان اروپا در بدنهایشان بود. »
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 6/9/1390 | 19:04 گفت:

"نظرم اینجور پست ها ارزشش بیشتر از پست های بی ارزشی هست که خیلی ها میذارن با مضامین ابتدایی که مثلا من عاشق فلان بازیکنم حالا بیاید بگید نظرتونو! " موافقم

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 18:47 گفت:

بعد از این همه برد یه مساوی میچسبید.بیخیال

Saeed Milani در 6/9/1390 | 18:32 گفت:

البته به نظرم اینجور پست ها ارزشش بیشتر از پست های بی ارزشی هست که خیلی ها میذارن با مضامین ابتدایی که مثلا من عاشق فلان بازیکنم حالا بیاید بگید نظرتونو!

علی ارشدی در 6/9/1390 | 17:17 گفت:

سام مخاطبت کی بود؟

sam baygan در 6/9/1390 | 16:13 گفت:

ای زرنگ،تو شوخی حرفتو میزنی!

حمید فرازی در 6/9/1390 | 15:20 گفت:

درسته نمیشه کامنت گذاشت ولی الان چندتا پست درمورد مصاحبه رئیس گذاشتن که همه تکراری هست و بقیه پست ها رو از بین میبره

علی ارشدی در 6/9/1390 | 15:10 گفت:

سلام چه اصراریه که مصاحبه رئیسو بذاری ؟؟؟ :))

مگه نمیدونی سایت بعد هر بازی اینکارو میکنه؟

شوخی کردم این جوری خیلی بهتره چون واسه اخبار نمیشه کامنت گذاشت ولی اینجا میشه